Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6280453 Napisano: 06.11.2016 23:59:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

alusia29 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Natie77 napisał(a):

mczarna napisał(a):

maria1980 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Czy tylko ja nie mogę wygrać w paczce-sprzątaczce? emotka  Na 10 zgłoszeń nic, a zgłoszone na początku emotka  

Nie, nie tylko Ty emotka
Jedziemy na tym samym wózku  emotka

Tez wskakuję na ten wóz emotka  

Myślę,że nas więcej...To już nie taka łatwizna jak we wcześniejszych edycjach:-(

Też tak mam, w tamtej edycji, to co zgłoszenie, od razu wygrana. Teraz nic, tak samo glade emotka

PODPINAM SIĘ... nawet jedna nagroda nie wpadła emotka A tak lubię ten konkurs/ loterię...

U mnie też do luftu emotka

i jeszcze ja,i  jeszcze ja emotka  siędopiszę

miejmy litość dla tej naszej szkapy-nie uciągnie nas na tym wozie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6280452 Napisano: 06.11.2016 23:46:29 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

defed napisał(a):

Jak można skasować wiadomość konkursową, zanim pojawią się wyniki? Jest kilka opcji: specjalnie...

BRAWO TY emotka

Bez przesady.
Mi tez się zdarzyło skasować konkursowe wiadomości-zupełnie przypadkiem.
I akurat jedna agencja wtedy chciała,aby podać datę...
Fakt,że nagroda jeszcze nie doszła,więc nie wiem czy nie przepadła. emotka
Nie będę sobie teraz sypać głowy popiołem. emotka
A znając moje roztrzepanie nie gwarantuję,że znów mi się nie zdarzy. emotka

oj ,można można!Ja już dwa razy skasowałam kod zniżkowy do Decathlonu...mam nadzieję,że przyślą trzeci? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6280450 Napisano: 06.11.2016 23:35:14 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Czy jest tu ktoś, kto równie mocno jak Ja nie cierpi "stroić" trybuny w Lay's i uważa, że to marnowanie czasu? emotka

no cudów to się tam nie stworzy-a oni i tak na to przecież NIE patrzą !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6280449 Napisano: 06.11.2016 23:32:00 w Wkurza mnie...
Kiciunia21 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie to, że kupuję Lay'sy, a wkrótce będę kupować Cheetosy emotka
Wolałabym mleko, wodę, jogurty albo sery. Chipsy zanoszę do pracy,
rozdaję i ... słucham szelestu torebek emotka

To tak ja ja emotka Kolażanki zjadają z ja zbieram puste torebki emotka

ale potem możesz z anielską miną patrzeć na ich tyły-i zaraz poprawi się Ci humor!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6280448 Napisano: 06.11.2016 23:29:05 w Wkurza mnie...
pini napisał(a):

Loterie... Słabo mi idzie, a... i jeszcze nie wiem, czy w loterii wypasionego każde muszę kupować na oddzielny paragon?

nie,z tego co wiem możesz nawet całą zgrzewkę na jeden paragon! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6280447 Napisano: 06.11.2016 23:27:34 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Odwieczne, notoryczne, niekończące się remonty u sąsiadów, jeden kończy drugi zaczyna i tak cały okrągły rok wiercenie, rąbanie, no kur...ka wodna!

zacznij walić kotlety o ósmej rano w niedzielę!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277523 Napisano: 31.10.2016 00:06:12 w SZUKAM....
petunija1 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

petunija1 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ja mam jeszcze starczowzroczność (nic tylko się ciąć-taka nazwa!)i jako krótkowidz noszę -7 z groszami,jak chcę coś zobaczyć z bliska to po prostu patrzę ponad okularami .Ale w soczewkach no niestety się nie da! emotka

Też nie mam małej wady i widzę dobrze z bliska.
Dobierał Ci soczewki okulista? Może masz coś źle dobrane. emotka

Wiesz na zasadzie -ma pani -7 i takie soczewki może se pani kupić!Pierwsze wkładanie pokazała mi optyczka ale już BEZ wyciągania ,bo to robiłam sama w domu-horror!

Rozumiem.Pierwsze soczewki przenosiłam 24 godziny,bo nie umiałam ich wyjąc.
Oko wyglądało tragicznie.
Warto dokładnie obejrzeć oko z soczewką pod różnymi kątami w lusterku.
Soczewkę widać na oku,nie ma bata!
Potem delikatnie należy ją ze środka zsunąć na dół oka,wtedy się marszczy,złapać w dwa palce i wyciągnąć.
Wiem,że łatwo się mówi,ale to tylko praktyka.
Potem zakłada się  i ściąga w kilka sekund. emotka

Dzięki!!!Będę próbować ,może teraz obędzie się bez uszczerbku na zdrowiu?!?!emotka Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

1mariusz

#6277295 Napisano: 30.10.2016 00:54:18 w SZUKAM....
petunija1 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ja mam jeszcze starczowzroczność (nic tylko się ciąć-taka nazwa!)i jako krótkowidz noszę -7 z groszami,jak chcę coś zobaczyć z bliska to po prostu patrzę ponad okularami .Ale w soczewkach no niestety się nie da! emotka

Też nie mam małej wady i widzę dobrze z bliska.
Dobierał Ci soczewki okulista? Może masz coś źle dobrane. emotka

Wiesz na zasadzie -ma pani -7 i takie soczewki może se pani kupić!Pierwsze wkładanie pokazała mi optyczka ale już BEZ wyciągania ,bo to robiłam sama w domu-horror! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277291 Napisano: 30.10.2016 00:45:53 w SZUKAM....
Ja mam jeszcze starczowzroczność (nic tylko się ciąć-taka nazwa!)i jako krótkowidz noszę -7 z groszami,jak chcę coś zobaczyć z bliska to po prostu patrzę ponad okularami .Ale w soczewkach no niestety się nie da!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277283 Napisano: 30.10.2016 00:34:45 w SZUKAM....
joan napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Łachacha -u nas w rodzinie to normalne:mój Tata,siostra,brat,ja,mój syn-wszyscy używamy fakulca zamiast palca wskazującego! Przynajmniej Tata nie powinien mieć  żadnych wątpliwości... emotka A jakich używasz ?Bo ja jednodniówek a one są chyba trochę bardziej miękkie +brak doświadczenia i wychodzi horror.


emotka

Słyszałam od kilku osób, że z jednodniówkami jest ciężej, bo są bardzo cienkie; używam dwutygodniówek Acuvue i nie mam żadnych problemów.

No właśnie ja też używałam Acuvue i był dramat.W tym roku kupiłam inne-oczywiście nie pamiętam nazwy-bym musiała zobaczyć opakowanie to skojarzę  emotka .I było ciut lepiej! Czyli muszę spróbować z takimi długoterminowymi . Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277280 Napisano: 30.10.2016 00:19:25 w SZUKAM....
joan napisał(a):

1mariusz napisał(a):

]Ej ,no co Wy mówicie???W okularach się sypało a w soczewach NIE??Soczewy noszę tylko na wakacjach ale i tak moi chłopcy mają polewkę,bo ciągle poprawiam ,,opadające,, oprawki.A nie macie problemu z prowadzeniem samochodu-a jeszcze nie daj Boże po zmierzchu i w deszczu? A może ,,sprzedacie ,,mi jakiś patent na montaż i demontaż  tego ustrojstwa? Bo ja zawsze wyglądam jak angora alkoholizująca się od tygodnia i jeszcze po porządnym wpie...u. Z tym,że jak się ma -7 z groszami i daaaaleko do lustra ,to i tak się cieszę,że i tak sobie oczu jeszcze nie wydłubałam...


Dokładnie tak, jak mówisz:
Okulary -> dawniej u mnie = tik poprawiania bryli na nosie, szczególnie środkowym palcem fakju, mało eleganckie, że tak powiem. Do tego co jakiś czas pogorszenie wzroku i zmiana dioptrii na inne. Neverending story. Nie wiem, ile bym miała teraz, gdybym w dalszym ciągu nosiła okulary.

Jakość widzenia w soczewkach -> ulala, w połączeniu z okularami polaryzacyjnymi przeciwsłonecznymi, no różnica jest jak w przypadku starego filmu, a filmu cyfrowego w 3D. Wzrok mam sokoli, widzę wszystko, nawet mocno ode mnie oddalone i niewielkich rozmiarów przedmioty. W deszczu? Po zmierzchu? Żaden problem! Jedynie w saunie mam oczy zamknięte, bo soczewki nie lubią tego miejsca.

Montaż/demontaż -> moje pierwsze 3 dni to było piekło, a potem czarodziejsko w jednej sekundzie wszystko się udało. Kładę soczewkę na prawą dłoń na palec środkowy. Lewą ręką minimalnie odciągam powiekę - palcami np. 2 i 3, prawą zakładam soczewkę. Zdejmowanie jest proste, o ile zrozumiesz, że oko jest kulą, a soczewka ma kształt miski dopasowanej do tej kuli. Wystarczy więc suchym palcem środkowym prawej ręki przesunąć soczewkę ku zewnętrznemu kącikowi; wtedy miska przestanie przylegać do kuli i już łatwo soczewkę zdjąć.

Łachacha -u nas w rodzinie to normalne:mój Tata,siostra,brat,ja,mój syn-wszyscy używamy fakulca zamiast palca wskazującego! Przynajmniej Tata nie powinien mieć  żadnych wątpliwości...emotka A jakich używasz ?Bo ja jednodniówek a one są chyba trochę bardziej miękkie +brak doświadczenia i wychodzi horror. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277271 Napisano: 29.10.2016 23:23:56 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Nie wiem, jak to się dzieje, bo kiedy jeszcze nosiłam okulary, co jakiś czas zaczynałam widzieć gorzej i kufa ciągle zmieniałam szkła

To prawda, mi wzrok leciał jak szalony, odkąd stale noszę tylko soczewki - bez zmian.
Wreszcie znalazłam soczewki idealne (i nie jest to Acuvue), ale spróbuję, może też dadzą radę z tym, z czym inne nie dawały emotka

Ej ,no co Wy mówicie???W okularach się sypało a w soczewach NIE??Soczewy noszę tylko na wakacjach ale i tak moi chłopcy mają polewkę,bo ciągle poprawiam ,,opadające,, oprawki.A nie macie problemu z prowadzeniem samochodu-a jeszcze nie daj Boże po zmierzchu i w deszczu? A może ,,sprzedacie ,,mi jakiś patent na montaż i demontaż  tego ustrojstwa? Bo ja zawsze wyglądam jak angora alkoholizująca się od tygodnia i jeszcze po porządnym wpie...u. Z tym,że jak się ma -7 z groszami i daaaaleko do lustra ,to i tak się cieszę,że i tak sobie oczu jeszcze nie wydłubałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6277255 Napisano: 29.10.2016 22:36:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kurde,fajnie gratulować takich nagród!!!A, co się będzie działo ,gdy wreszcie ujawnią się ci od autek?!?!?! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6276985 Napisano: 28.10.2016 22:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Limonka89 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ciekawość mnie zżera,czy informowali już może o tych 21 samochodzikach z Biedronki?

TAK
kliknij w ten link - nawet filmik nakręcili emotka

chyba mi było lepiej z moją nieświadomością...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6276349 Napisano: 27.10.2016 23:29:34 w Wkurza mnie...
No wiesz ,jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy! Chłopiątko szło mnie zmienić w pracy i sam prawie wywinął orła-tylko,że wchodził więc uszkodziłby facjatę! Ale skubany ma lepszy refleks-szachy na coś się przydały. Zdążył się złapać poręczy! A ja ,no cóż wyjścia z progu pozazdrościłby mi Małysz-ale telemarku nie ustałam-punktacja marna...Chwilę poleżałam dostarczając radości młodzieży,ale paru ruszyło sumienie i chcieli starą babę pozbierać-ale jeszcze by się poobrywali...I tak zamiast załatwiać jednego lekarza musiałam zahaczyć o drugiego. Ja już chyba świecę,tylko w tym roku prześwietlana byłam 4 razy.Na koniec usłyszałam :no jak sobie pani ten ogonek pięknie złamała... emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

1mariusz

#6276346 Napisano: 27.10.2016 23:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawość mnie zżera,czy informowali już może o tych 21 samochodzikach z Biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6276341 Napisano: 27.10.2016 23:06:21 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że mam takie delikutaśne kości.Wystarczyło jedno maleńkie zjechanie  d. po schodach ,a tu pan dochtór melduje -złamanie kości ogonowej! No rzesz, weż tu usiądż -a potem wstań!!!A dopiero co prawie zrósł mi się mięsień achillesa...Już zaczynają dziwnie patrzeć na moją pamiątkę ślubną...emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6273957 Napisano: 23.10.2016 22:20:39 w Wkurza mnie...
michałek13 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

magalan83 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie loteria Prince Polo  emotka  czy tam tylko ludzie z Chorzowa wygrywają? W wynikach mam wrażenie, że tylko to miasto jest wyszczególnione 

a to tam można coś w ogóle wygrać?????

Bony do sklepu answear 
Już straciłam nadzieje że da się tam cos wygrać emotka

ja mam wrażenie,że oni chcą sobie nagonić klientelę dając tą ,,niby,,zniżkę! bo trafienie czegokolwiek innego jest NIEMOŻLIWE !!

Też tak uważam, już sobie odpuściłam... A może wybrańcy po prostu wiedzą o której godzinie wysyłać.
Poprzednia edycja Prince też pod względem wygrywających była podejrzana...

no i chyba wszystko w temacie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6273402 Napisano: 21.10.2016 20:48:21 w Zabawa ostatnia litera
żebrak-kariera Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6273392 Napisano: 21.10.2016 20:23:06 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie loteria Prince Polo  emotka  czy tam tylko ludzie z Chorzowa wygrywają? W wynikach mam wrażenie, że tylko to miasto jest wyszczególnione 

a to tam można coś w ogóle wygrać?????

Bony do sklepu answear 
Już straciłam nadzieje że da się tam cos wygrać emotka

ja mam wrażenie,że oni chcą sobie nagonić klientelę dając tą ,,niby,,zniżkę! bo trafienie czegokolwiek innego jest NIEMOŻLIWE !! Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0