Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6249656 Napisano: 03.09.2016 21:56:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nosz kurde,co jest?się zapytowuję??????????emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

1mariusz

#6249648 Napisano: 03.09.2016 21:33:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
tusienka napisał(a):

ochłonęłam trochę ... już mogę pisać emotka  5 stówek od RMF emotka emotka emotka

a to słyszałam Cię! gratki! w temacie :złożyłam dyszkę z Lays!! Wyświetl w wątku >>
1 belca 0

1mariusz

#6248970 Napisano: 01.09.2016 23:20:47 w SZUKAM....
Czy ktoś był już może w Cetniewie??? Nigdy nie byliśmy na takiej imprezie i zżera nas ciekawość,co i jak się odbywa? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6248965 Napisano: 01.09.2016 23:13:03 w SZUKAM....
bonitta napisał(a):

benasia napisał(a):

gdzie ubezpieczacie dzieci na rok szkolny? Możecie coś polecić

www.bezpieczny.pl jest znizka 10% za wpisanie kodu 01451, ciekawa oferte ma tez axa. Odradzam PZU, wlasnie walcze z nimi o odszkodowanie, orka na ugorze..

PZU zeszło na psy! za czlowieka płacą grosze, lub wcale-za samochód płacą całkiem nieżle! emotka Ale bałagan moją taki,że...Facet na oględziny wydzwania,umawia się w końcu przyjeżdża.Załatwiamy sprawę-kasa na koncie .I wtedy wydzwania kolejny rzeczoznawca i chce się umawiać na oględziny!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6246640 Napisano: 26.08.2016 23:33:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikki napisał(a):

działa wam ten konkurs https://www.every...iry-i-wygrywaj-quiz?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6243745 Napisano: 20.08.2016 23:29:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holala napisał(a):

wygral juz ktos z familijnych?

ktoś się chwalił tym jeżdzidełkiem ,a reszta jest milczeniem... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6243741 Napisano: 20.08.2016 23:18:58 w Zabawa ostatnia litera
0 0

1mariusz

#6243736 Napisano: 20.08.2016 22:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miketyson napisał(a):

1mariusz napisał(a):

mama2006 napisał(a):

właśnie @ przyszedł ale nie mogę odesłać danych, nie da się przesunąć strony żeby nacisnąć wyślij

miałam nadzieję,że zobaczę taki wpis i się trochę uspokoję!Kurczę o co tam chodzi? Myszą wydrapię dziurę w podłodze i NIC!!

podpowiedź: wciśnij F11

wielkie dzięki!emotka młody na wakacjach a ja jestem upośledzona technicznie .(muszę się przyznać,że najpierw pomyślałam ,że chodzi Ci o wciśnięcie litery F i dwukrotnym wduszeniu 1)emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6243539 Napisano: 20.08.2016 01:32:01 w Sport
CHŁOPCY TRZYMAMY KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6243533 Napisano: 20.08.2016 00:25:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

właśnie @ przyszedł ale nie mogę odesłać danych, nie da się przesunąć strony żeby nacisnąć wyślij

miałam nadzieję,że zobaczę taki wpis i się trochę uspokoję!Kurczę o co tam chodzi? Myszą wydrapię dziurę w podłodze i NIC!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6243529 Napisano: 19.08.2016 23:57:46 w Zabawa ostatnia litera
gwiazda-andromeda Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6242880 Napisano: 18.08.2016 22:00:05 w Zabawa ostatnia litera
0 0

1mariusz

#6241679 Napisano: 16.08.2016 23:04:59 w Zabawa ostatnia litera
0 0

1mariusz

#6241675 Napisano: 16.08.2016 22:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Frama napisał(a):

Czy to możliwe, że konkursu Kamisa Smaki 25lecia nie było w bazie? Ktoś dzisiaj dodał:)
W takim razie całe forum powinno jeden wielki punkt karny, bo o wygranych nożach to tutaj chyba wszyscy pisali emotka

oj ,nie wszyscy-niestety nie wszyscy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6240940 Napisano: 14.08.2016 20:23:31 w Zabawa ostatnia litera
Masza86 napisał(a):

krycha6337 napisał(a):

tarzan - chłopiec

emotka

buaha-ha ,ja też jestem dobra!!teraz dopiero patrzę-o co tej Maszy chodzi???
ćma-afrodyzjak Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6240866 Napisano: 14.08.2016 00:21:54 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Przepisy na bogactwo,  sms-y kilka razy dziennie emotka

Mi proponują udany sex i viagrę

kurde,a mi tylko wróż Maciej i pochodne...TEŻ chcę sexemotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6240864 Napisano: 13.08.2016 23:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

luko922 napisał(a):

olivkap napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak się czyta opis nagrody głównej w loterii Almette, to się można naprawdę rozmarzyć... emotka  emotka

Jest o co walczyć.
Ale regulamin surowy dot. informowania zwyciezcow, 3 proby polaczenia co 5 min jak nie uda sie nagroda przepada i przechodzii na rezerwe  emotka  (pkt. 11.3 regualminu)

I nie ma limitu wygranych na sobe/gospodarstwo (albo źle widze) emotka

i ciekawe ile serków Almette będzie  bez sreberek normalnie w sprzedaży w sklepach, które namiętnie biorą udział w loteriach emotka a typowy Kowalski zapewne nie zwróci na to uwagi że pod wieczkiem powinno być jeszcze sreberko .. Jak Grześki były na wagę to już nic mnie nie zdziwi

chyba poza wieczkiem będą wymagać też paragonu...


Ale kod będzie na wieczku, a nie na sreberku.

A czy teraz przypadkiem nie jest tak, ze Almette ma tylko jedno zamkniecie? Tylko to wieczko (kiedy byly wieczko/sreberko plus taki plastikowa nakładka, ale juz chyba tego nie ma) ?

nagroda PIĘKNA,ale tak jakoś zawsze  w przypadku takich super nagród mam nieodparte wrażenie ,że one mają już swoich właścicieli... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6240862 Napisano: 13.08.2016 23:32:38 w Zabawa ostatnia litera
chłopiec-cierpliwość Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6240727 Napisano: 13.08.2016 01:18:11 w Wkurza mnie...
maa napisał(a):

ziolko napisał(a):

tosca napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że znów się kotłuje w wątku Paragony, jak w wiadrze pełnym robaków, i w dodatku cały czas pełzają tam te same osobistości.emotka
Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie pieprznąć w kąt morale, i nie przenieść się tam, zamiast siedzieć jak ta kwoka nad klaserem pełnym bezużytecznych paragonów...

Mnie też to wkurza,a jeszcze bardziej konkursy promocyjne,w których nie trzeba podawać numeru paragonu.Osobiście gram w nie sporadycznie ze względu na ograniczony budżet.Wybieram tylko te,w których nagrody bardzo by mi się przydały do życia.Niestety po kolejnych porażkach coraz bardziej przestaję wierzyć w skuteczność swoich pojedynczych,uczciwych zgłoszeń.No  bo jak ma się udać,skoro niektórzy wysyłają ich mnóstwo bez wymaganego uprzedniego zakupu produktów konkursowych,a potem jeszcze oficjalnie bez żadnego skrępowania szukają jeleni,którzy sprzedadzą paragon za grosze,albo sami oferują wygraną w zamian za zapłatę.Nie dziwię się tym,których celem jest wygranie na całą rodzinę (choć przyznam,że pazerność ludzka czasem mnie przeraża),ale tym,którzy wspomagają takie osoby.Gdyby nieuczciwi grający nie mieli możliwości zdobycia paragonu po rozstrzygnięciu konkursu raz,drugi,czy trzeci,kolejnym nie ryzykowaliby,aby w razie wygranej nie czuć rozczarowania.A tak,ktoś odda za grosze,drugi ktoś zgarnia cenną nagrodę,a trzeci się wkurza,że nawet nie będzie miał szansy na stanie się zgodnie z regulaminem rezerwowym zwycięzcą.
Chyba dam sobie spokój z tymi konkursami,bo szkoda moich nerwów.
Ot się wygadałam.... 

też mnie to wkurza... a jeszcze bardziej, jak słyszę usprawiedliwienie dla wspierania takiego postępowania. Czyli od osób, które sprzedają te paragony za grosze "nie wygrałam/em, to chociaż zwróci się za zakupy".
Czyli lepszy zwrot kilku złotych, ale niech cwaniaki i sępy obmierzłe mają cenne nagrody, tak??? ale mi się marzy, żeby ten "samarytanin" kiedyś miał przypadek, że będzie na liście rezerwowej za tym oszustem i sępem, ale odda mu paragon za te kilka złotych. Niech później żałuje, że za kilka złotych odstąpił swoją wymarzona wygraną... 
Może później jeden z drugim zmądrzeje i nie będzie sprzedawać paragonów za bezcen.

Ale z drugiej strony ile jest ogłoszeń, że ktoś coś kupi "za rozsądną cenę"? rozsądna, czyli ile?  50% wartości sklepowej? a może 20%? takie sępienie też mnie wkurza emotka  tak samo jak cwaniaki na allegro, czy olx, co chcieliby za grosze coś kupić a najlepiej, żeby im jeszcze dopłacić emotka emotka

taka złota rada: zamiast się wkurzać lepiej nie zaglądać i inaczej czas spożytkować. Wiadomo jakiego rodzaju wpisy pojawiają się w tym wątku i w jakim celu się tam zagląda. Jeśli więc nie ma się interesu to po co tam wchodzić? każdy nie-zainteresowany będzie zdrowszy i spokojniejszy.

Nigdy do tego wątku nie zaglądałam.Ale czytając Wasze wypowiedzi zajrzałam tam,no cóż dowiedziałam się ,że jest poza moim zasięgiem .Jestem upośledzona  technicznie-dodanie 2 a nawet o zgrozo potem 3 konkursów jest poza moimi możliwościami... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6240724 Napisano: 13.08.2016 01:10:34 w Zabawa ostatnia litera
apaszka-ambrozja Wyświetl w wątku >>
0 0