Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6224186 Napisano: 02.07.2016 23:23:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
rpk napisał(a):

Kilka czteropaków emotka   
Ps
Te kupony są imienne?

nie,drukujesz i odbierasz sobie bez najmniejszego problemu.mina stojących klientóww kolejce, gdy płacisz za 6 zgrzewek 6 groszy -bezcenna!!w temacie 9 zgrzewek piwka!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6210611 Napisano: 08.06.2016 23:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ej ,no wiecie co? ja tu sądzę,że  nic nie mam wygranego bo cisza w eterze.a tu się okazuje,że przepadłyby mi 2 zgrzeweczki?!?!?!dobrze,że tu weszłam!!!oj, sporo będzie nieodebranych piwek! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6210608 Napisano: 08.06.2016 23:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

bridget napisał(a):

lunula napisał(a):

Agnes napisał(a):

rpk napisał(a):Smolar sms  graj o emecje z biedronki właśnie poszły

jak ktoś grał a nie dostał smska to sprawdzcie na stronce czy Wasz numer został wylosowany?
Ja smsa nie dostałam a okaząło się że tez wygrałam

O kurczę faktycznie,smsa brak a jak wpisuję numer to "GRATULACJE! Twoje zgłoszenie zostało wylosowane."  emotka

tak samo mam brak smsa  a gratulacje po wpisaniu telefonu

Przeniosłam wiadomość z "Informują"
U mnie też brak smsa z Warki a gratulacje są na stronie więc chyba
wygrana. U syna pisze przykro, brak wygranej... Powinni podawać liste
numerów bo wychodzi na to, że sporo nagród może przepaść 

Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6209807 Napisano: 07.06.2016 22:46:54 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie  dobry kolega w piątek mieli imprezę na działce dałem mu karton chipsów aby schrupali i oddali mi opakowania.
Dzwonie dzisiaj do niego że przyjdę po opakowania.
Mówi mi że zapomniał że ma zostawić i spalił w ogniskuemotka

a no to już przesada emotka

no to chyba BYŁY dobry kolega... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6208204 Napisano: 06.06.2016 00:14:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
aniabania napisał(a):

Młynek elektryczny - Kamis Smaki 25-lecia na Wielkanoc  emotka
To chyba jakaś rezerwa rezerwy  emotka

tak ,jeden mój emotka !
a w temacie-nie docenił mnie lays to pufę dostałam od Jogobelli!!!!emotka już nie mówiąc ,że będę przeszukiwać półki by znależć mój projekt!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6200765 Napisano: 22.05.2016 23:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Czy ktos nie otrzymal jeszcze mlynka z konkursu kamis wielkanocny?

Ja

ja też nie i nie ma mnie nawet na liście emotka

ja też czekam,no i z tą listą jakoś tak cicho...:(( Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6197018 Napisano: 14.05.2016 23:40:43 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

alea napisał(a):

Wkurzam się na siebie , prawo jazdy od 3 lat , auto stoi przed domem a ja mam lęk przed jazdą .Ehhh

Może wykup sobie kilka godzin w szkole nauki jazdy, aby się wdrożyć ponownie pod okiem fachowca. Moja ciotka tak zrobiła po 10 latach jeżdżenia wyłącznie w charakterze pasażera i teraz śmiga za kierownicą. emotka

nie masz pod ręką faceta,któremu to powinno BARDZO zależeć na WŁASNYM kierowcy? jakiś wolny duży parking ,godzinka jazdy i śmigasz aż miło!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6197014 Napisano: 14.05.2016 23:21:54 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

SMS przed momentem: "Maciej: Dogadałem się z LISTONOSZEM i w tygodniu da Ci te 85 TYSIĘCY po cichu, po kryjomu, bez podatku. Jaki dzień odpowiada? Odpisz na XXX, /3 zł". emotka

MACIEJ! Ty szczęściaro! emotka Mi proponują tylko max 1000 zł! emotka A Ty na raz 85 tys.????? Choć do mnie takie smsy przychodzą kilka razy w tygodniu to może w kilka miesięcy Ci dorównam emotka
PS. Żenujące jest to, że chyba ktoś sie na to daje nabrać skoro coś takiego rozsyłają emotka

Ja się dałam, bo akurat mam bardzo bliską sercu osobę o tym imieniu i w pierwszej chwili oczywiście o niej pomyślałam - zazwyczaj ten chory gość przedstawiał mi się w SMS-ach nieco konkretniej - jako "Wróżbita Maciej" i też spamował co kilka dni. Ale sumka niezła, prawda? emotka Można sobie pomarzyć, na co by się ją przeznaczyło, gdyby tylko listonosz dotarł szczęśliwie... emotka

jest mi przykro! do mnie sms-s-y wysyłają tylko wróżki i inne Chajzery a do was jeszcze listonosze???? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6193045 Napisano: 07.05.2016 00:17:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
bruce napisał(a):

Ponieważ znalezione w "moich dzisiejszych wygranych", tutaj zamieszczam serdeczne gratulacje:
 "magdalena-1989 napisał(a): Prawie jak wygrana: Pierścionek zaręczynowy emotka "
Sto lat dla Was! emotka emotka

tak mi się cieplutko zrobiło gdy to przeczytałam-serdecznie gratuluję ,szczęścia życzę !! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6190258 Napisano: 28.04.2016 22:56:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wiem ,że zazdrość to brzydkie uczucie. ale jak czytam ,że ktoś ma 11 sprzątaczkę ,10 cole z biedry,i 15 innych nagród za ,które dałabym się ogolić .a ten ktoś pisze,że dzisiaj było cienko, bo tylko:tablet,mikser czy inne bilety na euro...to przepraszam ale się gotuję i dochodzę do wniosku,że we łbie się co niektórym poprzewracało!!!a tu człowiek o głupią bielendę nie może zagrać bo w sklepach patrzą na mnie jak na ciężką idiotkę co sobie wymyśla jakieś konkursy?!?!?!?!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6169846 Napisano: 07.03.2016 19:54:24 w BelVita - konkurs śniadaniowy
oj, mam wrażenie,że te  śniadaniówki to kontynuacja tych ''świetnych''kubeczków z poprzedniego konkursu!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6162819 Napisano: 20.02.2016 00:39:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
głucho wszędzie ,ciemno wszędzie co to będzie,co to będzie???!!! Jakiś promyk nadziei by się przydał aby rozjaśnić moją wenę i tchnął nowe życie w moje malutkie hobby... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6159985 Napisano: 14.02.2016 20:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula napisał(a):

zmieniam temat-czy ktoś miał problem w loterii zakręćkubkiem? wypełniam kilka razy te pola, przez opere i explorera i za każdym razem ta sama info - wysłaie zgłoszenia nie powiodło się, prosimy sprawdzić zawartośc pól, o co chodzi????

...tak mam problem-niczego nie wygrywamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6159982 Napisano: 14.02.2016 20:32:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

1mariusz napisał(a):

no ,cóż uważam ,że w Twoje króciutkie zdanie zawiera całą kwintesencję naszych starań w konkursach! Nie czarujmy się ,nie to jest ładne co jest ładne ,tylko to co się komu podoba-tu akurat czcigodnemu jury! A my chcąc wygrać dostosowujemy się do tego, czego się od nas oczekuje-nawet jeżeli Cię wykręca na samo wspomnienie tych wypocin a lico oblewa rumieniec wstydu .Ale jednak gdy to g.jest wygrywającym zgłoszeniem ,to będziesz wysyłać g.!! ! Ja akurat  też lubię wygrywać i bezwstydnie się przyznam ,że nie mam aspiracji do uprawiania np.Norwida czy Miłosza ,jeżeli wiekopomne dzieła nie są  w guście osób mających wpływ na to ,czy moje nazwisko wyląduje na liście zwycięzców! I będę się cieszyć jak diabli ,że wygrałam nawet jeżeli to było g...



1. oczywiście, że się dostosowujemy. cały świat to jedno wielkie dostosowanie. popyt, podaż i tak dalej. wiadomo, że bardziej opłaca się wysyłać chłam i sama nieraz chłamem coś ugrałam. jednak zdarza się też tak, że nijak tego chłamu nie potrafię stworzyć i piszę coś bardziej niekonwencjonalnego i - gdy wtedy ktoś to doceni - to radość jest o wiele większa. dlaczego? bo:

2. oczywiście, że się dostosowujemy. problem jest tylko w tym, kto dostosowuje się do kogo, bo to jest spora walka socjologiczno - filozoficzna. prawda jest taka, że społeczeństwo kształtuje się wzajemnie. gdyby bowiem (hipotetyczna sytuacja) nagle agencje zamiast chamskich, ckliwych rymowanek okraszonych zdjęciem dzieciątka, dostały solidne, intrygujące wywody, to, jak mówisz, chcąc nie chcąc, spośród takich by musiały wybierać. tyle, że by tak było, musiałaby się nieco zmienić mentalność, a to jest w najbliższym czasie nie do zrobienia (bo g... jednak, póki co, ową walkę wygrywa). o ile w ogóle jest - bo w końcu zawsze najbardziej lubimy to, co znane, a znana jest przeciętność. 

3. cóż więc pozostaje - oddać pokłon tym, którzy w czasach miernoty wybierają czasami rzeczy nietypowe i bardziej odkrywcze niż "misiaczku kocham cię całe noce i dnie". gdy wygram czymś lepszym czuję się bowiem, jakbym zrobiła coś więcej niż "wygrała konkurs". ot, trochę tak, jakbym przyczyniła się, choć w niewielkim stopniu, do podwyższenia poziomu, czyli zrobienia dobrze tym, którzy, by wygrać, musza się miotać, by napisać "dostosowany" chłam. podobnie jest, jeżeli nie wygram. gdy widzę, że swoim "dostosowanym chłamem" przegrałam z czymś konkursowym, ale na poziomie i z jakąś myślą, to szczerze gratuluję  i się sama cieszę. natomiast gdy wygrywa banał nad banały, to niestety załamuję ręce. 

tak swoją drogą, zawsze mnie ciekawi jaki procent naszych prac jest czytanych? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć,że 100%.Jeżeli tak jest to przepraszam za głupie podejrzenia i SZACUN !!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6159832 Napisano: 13.02.2016 23:23:47 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

Czy w Biedronce mozna bez problemu zwracać ubrania jesli np. rozmiar nam nie pasuje?czy sa problemy?

w mojej wymienilam bez pooblemu! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6159805 Napisano: 13.02.2016 21:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no ,cóż uważam ,że w Twoje króciutkie zdanie zawiera całą kwintesencję naszych starań w konkursach! Nie czarujmy się ,nie to jest ładne co jest ładne ,tylko to co się komu podoba-tu akurat czcigodnemu jury! A my chcąc wygrać dostosowujemy się do tego, czego się od nas oczekuje-nawet jeżeli Cię wykręca na samo wspomnienie tych wypocin a lico oblewa rumieniec wstydu .Ale jednak gdy to g.jest wygrywającym zgłoszeniem ,to będziesz wysyłać g.!! ! Ja akurat  też lubię wygrywać i bezwstydnie się przyznam ,że nie mam aspiracji do uprawiania np.Norwida czy Miłosza ,jeżeli wiekopomne dzieła nie są  w guście osób mających wpływ na to ,czy moje nazwisko wyląduje na liście zwycięzców! I będę się cieszyć jak diabli ,że wygrałam nawet jeżeli to było g... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6159797 Napisano: 13.02.2016 21:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

mia, może źle mnie zrozumiałaś. A może ja niedokładnie się wyraziłam. Fakt, to słowo na "G" brzydko brzmi w ustach kobiety, ale czasami inaczej nie da się opisać czegoś w sposób dosadny. Wyjaśnię to tak: wolę napisać coś naprawdę fajnego, coś co mi się podoba. Ale kiedy wysyłam takie zgłoszenie raz, później drugi i trzeci i ono nic nie wygrywa, a później wysyłam zwykłą rymowankę: - uję rymuję i ta rymowanka zgarnia dobrą nagrodę, to do jakiego dochodzę wniosku? Do takiego, że nie zawsze trzeba się starać. A jeśli inwestuję w konkurs jakieś konkretne pieniądze, to nie po to, żeby wysłać to, co mi się podoba, ale po to, żeby wygrać emotka . Jeśli kogoś moje słownictwo uraziło, obraziło, czy cokolwiek takiego, to z góry przepraszam. Nie taki był mój zamiar emotka . I byłabym obłudna, gdybym napisała, że gram dla idei. Nie, nie gram dla idei. Gram dla nagród.

Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6150670 Napisano: 26.01.2016 23:42:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Krem Soraya z ostatniego etapu   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6144124 Napisano: 13.01.2016 00:06:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Już się pomału przyzwyczajam-ciągle NIC!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6144114 Napisano: 12.01.2016 23:44:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@asante napisał(a):

joan napisał(a):

giulietta - oni muszą wygrać sprzątanie w paczce/sprzątaczce, bo przecież pod tym adresem mieszka ze 130 osób. Se wyobraź wygląd mieszkania emotka

Toć to będzie istny exodus, gdy będą musieli udostępnić mieszkanie do sprzątania, głośno będzie w mediach...

kurde, zamiast siedzieć na konkach  i walczyć-to ja tu czytam Wasze komentarze! ALE JAK ONE MI POPRAWIAJĄ HUMOR! DZIĘKI!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0