Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Trysha

Trysha

#6261794 Napisano: 29.09.2016 21:12:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

Trysha napisał(a):

Wysłałam pierwsze i pewnie ostatnie zgłoszenie na urodzinową loterię POLOmarket i tak się teraz głowię, jak oni dochodzą do tego ile losów ma dane zgłoszenie, tzn. ile kupiło się produktów promocyjnych itd. W mailu od nich nie ma nic na ten temat, w zgłoszeniu również. Sama nie wiem już czy liczą się produkty promocyjne oznaczone w moim sklepie, czy te z listy w regulaminie a dodam, że są w tym temacie rozbieżności. A do tego w polu numer kasy wpisałam tylko samą cyfrę bez #Kasa, jak to jest zaznaczone na obrazku i zaczynam sądzić, że to nie pozwoli im zlokalizować mojego paragonu. Ktoś, coś...?

Słowa #Kasa formularz nie przyjmuje...

Dziękuję, to już pocieszające. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6261777 Napisano: 29.09.2016 20:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłałam pierwsze i pewnie ostatnie zgłoszenie na urodzinową loterię POLOmarket i tak się teraz głowię, jak oni dochodzą do tego ile losów ma dane zgłoszenie, tzn. ile kupiło się produktów promocyjnych itd. W mailu od nich nie ma nic na ten temat, w zgłoszeniu również. Sama nie wiem już czy liczą się produkty promocyjne oznaczone w moim sklepie, czy te z listy w regulaminie a dodam, że są w tym temacie rozbieżności. A do tego w polu numer kasy wpisałam tylko samą cyfrę bez #Kasa, jak to jest zaznaczone na obrazku i zaczynam sądzić, że to nie pozwoli im zlokalizować mojego paragonu. Ktoś, coś...? Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6249901 Napisano: 04.09.2016 22:30:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

Trysha napisał(a):

Dwa razy przeczytałam regulamin Kamis Smaki 25-lecia i nadal nie mam pewności, czy jeśli wygrało się w pierwszym etapie nóż, to można wygrać jeszcze jedną nagrodę II stopnia w kolejnych etapach, czy już nie? Help...

Ja mam tu taki cytat:
pkt. 4.4: "Każdy Uczestnik w ramach Loterii może uzyskać prawo do jednej Nagrody I stopnia oraz do jednej nagrody z grupy „Noże”, lub „Młynki" ub „Standy”.". Moim zdaniem zatem - przepraszam, jeśli błędnie to rozumiem - można. emotka

To LUB jest dla mnie mylące. Ale dziękuję i trzymam się tej wersji, że MOŻNA. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6249896 Napisano: 04.09.2016 22:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dwa razy przeczytałam regulamin Kamis Smaki 25-lecia i nadal nie mam pewności, czy jeśli wygrało się w pierwszym etapie nóż, to można wygrać jeszcze jedną nagrodę II stopnia w kolejnych etapach, czy już nie? Help... Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6189636 Napisano: 27.04.2016 21:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłam paragon i oświadczenie na maila podanego przez losmejores w konkursie Colate / Biedronka i... dostaję zwrotkę, że nie można wysłać a zaraz za nią maila od organizatora, że wiadomość została dostarczona. Próbowałam z dwóch adresów i teraz nie wiem, czy to oznacza, że wiadomość dotarła, czy nie? Może ktoś też tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6168958 Napisano: 04.03.2016 17:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Wawel Radość wyzwala informuje mailowo o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6168610 Napisano: 03.03.2016 22:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może, czy w akcji Whiskas Gwarancja Smaku dowodem zakupu może być e-faktura? Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6166721 Napisano: 29.02.2016 20:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

Trysha napisał(a):

Czy ktoś już dostał może zwrot za Dove od Smolara za zgłoszenie z pierwszych dni lutego?

tak, z 10 lutego dostałem

Dziękuję. U mnie z z 08.02. nadal nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Trysha

#6166658 Napisano: 29.02.2016 18:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał może zwrot za Dove od Smolara za zgłoszenie z pierwszych dni lutego? Wyświetl w wątku >>
0 0