Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andii

andii

#7337038 Napisano: 21.02.2026 12:12:03 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

andii napisał(a):

pionas napisał(a):

andii napisał(a):

Pionas... nie ma u mnie na starej szacie okienka żeby zdjęcie wkleić

Tak stara szata nie jest już rozwijana i nie ma tam możliwości dodania jakichkolwiek udogodnień

Ale dziwne. Bo jak ktoś do mnie napisze to w odpowiedzi już zdjęcie mogę dodać. 
Ja jako pierwsza pisząca do kogoś już nie hehe emotka

To takie coś jestem w stanie ogarnąć emotka  Proszę sprawdź teraz emotka

Guciooo. Działa. Dziękuję. Kłaniam się w pas emotka Wyświetl w wątku >>
1 pionas 0

andii

#7337036 Napisano: 21.02.2026 11:52:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

andii napisał(a):

Pionas... nie ma u mnie na starej szacie okienka żeby zdjęcie wkleić

Tak stara szata nie jest już rozwijana i nie ma tam możliwości dodania jakichkolwiek udogodnień

Ale dziwne. Bo jak ktoś do mnie napisze to w odpowiedzi już zdjęcie mogę dodać. 
Ja jako pierwsza pisząca do kogoś już nie hehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7337030 Napisano: 21.02.2026 11:32:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Pionas... nie ma u mnie na starej szacie okienka żeby zdjęcie wkleić Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7336371 Napisano: 18.02.2026 09:44:43 w Udane wymiany - polecane nicki:)
aguagu
Uwielbiam nasze wymiany, zawsze wszystko na tip-top 😄 Dzięki!” Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7336368 Napisano: 18.02.2026 09:39:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
wanderlust
Wszystko mega sprawnie..i dziękuję za tempo godne Formuły 1 🚀” Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7336178 Napisano: 17.02.2026 11:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejo. Czy posiada ktoś jakiś kod zniżkowy  do DPD?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7335946 Napisano: 16.02.2026 13:04:54 w Dziś cieszę się z.....

Cieszę się że przez całą zimę mam takie towarzystwo 🐦 Wyświetl w wątku >>

andii

#7335940 Napisano: 16.02.2026 12:10:49 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Kłapanie dziobem bez sensu.

Mia - jesteś przefajnaemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

andii

#7334141 Napisano: 06.02.2026 10:33:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Aga i odemnie emotka
Grałaś grałaśemotka no i proszę  doczekałaś się!
Ogromne gratki 🍀💛 Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

andii

#7332344 Napisano: 27.01.2026 22:22:49 w dziś mam urodzinki
jokan napisał(a):

andii napisał(a):

jokan
emotka
Niech Ci fart w konkursach dopisuje
i spełnia marzenia – małe i dużeemotka
Sto lat !

Andii, dziekuję. Tobie również emotka emotka emotka emotka   emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

andii

#7332154 Napisano: 27.01.2026 12:28:45 w Avanti
Hejo. A kiedy są wypisani zwycięzcy na liście? Najpierw lista , czy po weryfikacji ?
Chodzi mi np o Biedronkę Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7332041 Napisano: 27.01.2026 07:21:23 w dziś mam urodzinki
jokan
emotka
Niech Ci fart w konkursach dopisuje
i spełnia marzenia – małe i dużeemotka
Sto lat ! Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

andii

#7331825 Napisano: 25.01.2026 23:12:46 w Czy informują/ informowali?
Heloo. Czy informowali z Tyskie ? Chyba to dino było🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7331197 Napisano: 23.01.2026 10:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

andii napisał(a):

as32572 napisał(a):

andii napisał(a):

andii napisał(a):

Hejo. Jak zrealizować  ten kod do Max Burgers? Wygrałam go w Coli i co dalej? Trzeba się zarejestrować na goodie?
 Gdzie się podaję dane o których mowa w regulaminie?emotka
Gdzie jest ten formularz do wypełnienia?

UP UP ! Hejo hejo. Nikt nie wie?  emotka
Bo formularz ważny 72h a ja go nie widzęemotka

wchodzisz w apce w swoj profil w moje nagrody i tam masz juz kod do goodie, zadnego formularza nie wypelniasz
a jak dalej w tym goodie to tez jestem ciekawa jak to dziala

Tak , ale ten kod wygrywający jest ważny tylko 72h . w regulaminie pisze ze pozniej  wygaśnie  . To ja tam na Goodie mam konto założyć i go gdzieś wbić?
Wygrał już ktoś te dziadostwo i zużył? emotka

Trochę zestresowana tymi 72 godzinami, o ktorych piszesz, właśnie wbiłam kod max premium do aplikacji goodie, a glovo do aplikacji glovo. Kody sprzed tygodnia conajmniej... dały się wbić do apek na spokojnie. 

Trochę słabe, że nie można tych kodów sumować w transakcji, ja to zrobiłam tak, że stacjonarnie w restauracji rozbiłam zamówienie na 4 po 48-49 zł. Mało wygodne, ale darowanemu koniowi w paszczę nie śmiem zaglądać. emotka

Dziękuję dziewczyny za info emotka Wyświetl w wątku >>

andii

#7331151 Napisano: 23.01.2026 08:33:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

andii napisał(a):

andii napisał(a):

Hejo. Jak zrealizować  ten kod do Max Burgers? Wygrałam go w Coli i co dalej? Trzeba się zarejestrować na goodie?
 Gdzie się podaję dane o których mowa w regulaminie?emotka
Gdzie jest ten formularz do wypełnienia?

UP UP ! Hejo hejo. Nikt nie wie?  emotka
Bo formularz ważny 72h a ja go nie widzęemotka

wchodzisz w apce w swoj profil w moje nagrody i tam masz juz kod do goodie, zadnego formularza nie wypelniasz
a jak dalej w tym goodie to tez jestem ciekawa jak to dziala

Tak , ale ten kod wygrywający jest ważny tylko 72h . w regulaminie pisze ze pozniej  wygaśnie  . To ja tam na Goodie mam konto założyć i go gdzieś wbić?
Wygrał już ktoś te dziadostwo i zużył? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7331140 Napisano: 23.01.2026 07:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hejo. Jak zrealizować  ten kod do Max Burgers? Wygrałam go w Coli i co dalej? Trzeba się zarejestrować na goodie?
 Gdzie się podaję dane o których mowa w regulaminie?emotka
Gdzie jest ten formularz do wypełnienia?

UP UP ! Hejo hejo. Nikt nie wie?  emotka
Bo formularz ważny 72h a ja go nie widzęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7331068 Napisano: 22.01.2026 19:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejo. Jak zrealizować  ten kod do Max Burgers? Wygrałam go w Coli i co dalej? Trzeba się zarejestrować na goodie?
 Gdzie się podaję dane o których mowa w regulaminie?emotka
Gdzie jest ten formularz do wypełnienia? Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

andii

#7330557 Napisano: 21.01.2026 11:04:35 w Avanti
Yo!
Czy ktoś mi podpowie co nagradza Avanti ?emotka
Sama zawsze chętnie pomagałam i pomagam emotka  co świadczą opinie u mnie na profilu ... emotka
Ale cooooo te Avanti że mną wyprawia emotka
To czysta ignoracja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7330098 Napisano: 19.01.2026 20:01:01 w Połączenia nieodebrane
Hejo. Czy to mogło coś dzwonić konkursowego ?
722 211 ..9 ? Dziś koło 16, Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#7329704 Napisano: 18.01.2026 15:42:44 w Avanti
sergrazyna napisał(a):

andii napisał(a):

Jest gdzieś jakaś ściąga ? Gdzie ? co ? i do kiedy rozwiązane? emotka  parę dni mnie nie było i jestem do tyłu. a maila żadnego nie dostałamemotka  Lidka .... Ty ty tyemotka

C4 - 2 tygodnie rozwiązane
Biedronka - do 23.12
Lidl - całość
Kaufland - całość, zostały główne
DC - całość, zostało auto
ITM - całość + tygodniowe, zostało auto
Shell - 4 tygodnie rozwiązane

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 marcella 0