Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andii

andii

#6438016 Napisano: 06.12.2017 17:34:50 w Dziś w telewizji polecam film...
andii napisał(a):

DZIŚ O 18;45  Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 POLSAT emotka
Fundacja Polsat przekazuje w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci emotka

emotka Wyświetl w wątku >>

andii

#6436126 Napisano: 02.12.2017 10:57:18 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Wkurza mnie, że mam tyle różnego rodzaju niepotrzebnych rzeczy w domu. Za dwie godziny sie przeprowadzam, i ilość kartonów, worków itp. jest przerażająca. (...)


Spróbuj przeczytać obie książki Marie Kondo + pooglądać jej filmiki na YT - może coś zmieni się na lepsze emotka

I życzę wygrania nowego tv, bo najwyraźniej nadszedł na to czas emotka

Hello, 
ojeju   musza ta książka teściom fundnąć emotka  
Bo oni wolą pół chałpy dobudować niż jakiś grat wywalićemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6434484 Napisano: 29.11.2017 09:19:38 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

jokan napisał(a):

dolly napisał(a):

Ooooo dostałam dzisiaj takiego maila, ale nie wyraziłam zgody na przekierowanie. Za to postraszyli, ze teraz sobie mogę "poczekać" emotka

to, ze nie wyrazilas zgody jeszcze nic nie znaczy hehe, czytalam na FB, ze mimo to paczki sa przekierowywane, ja tez moje 4 paczki dawalam na paczkomat X, a jedna przyszla na X, druga na Y...czekam jeszcze na dwie , zobaczymy

Mnie też postraszyli, ale paczka przyjechała. Nie mogłam odebrać od razu, dopiero po 5. godzinach pojechałam do paczkomatu( w sąsiednim mieście, bo mój paczkomat nieczynny), a gdy już do niego podchodziłam, dostałam SMS-a, żebym się pośpieszyła, bo paczkomat jest przepełniony i inni czekają emotka , a szłam naprawdę szybko emotka .

emotka emotka
wkurzam się  że jeszcze nic,nigdy nie odbierałam z paczkomatu---- emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6433889 Napisano: 28.11.2017 06:38:36 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie Rossmann i robienie ludzi w balona.
Od piątku składałem zamówienia i ciągle czegoś brak emotka

i mnie rossmann wkurza. zamówić się udało, ale zapłacić chyba już nie. płaciłam kartą i ciągle jest, że zamówienie nieopłacone emotka

i jeszcze mnie wkurza, że w ostatniej chwili udało mi się wygrać w prince polo i z radości ciepnęłam papierek na stosik wcześniej zgłoszonych, przetasowałam, gdy liczyłam za którym razem mi się udało i teraz się głowię, który wygrał. a iq oczywiście nie odpisuje

Jak wygrałaś w princepolo , to na @ przychodzi formularz do wypełnienia i tam ten kod jest napisany! tylko fotkę wgrywasz z tym właśnie kodememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6432336 Napisano: 23.11.2017 17:59:49 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Heineken to jakosc chyba musi byc. I czytają jak to bylo z karnetami na Koncerty. Bo napisali 100 dziennie a tak naprawde to tylko 50. Trzeba sie postarac jak chce sie napić emotka  

50 kartonów+ 50 kartonów do przyjaciela=100 emotka Wyświetl w wątku >>

andii

#6432121 Napisano: 23.11.2017 12:07:45 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

andii napisał(a):

pionas napisał(a):

picola napisał(a):

Na stronę e-konkursy.info, tylko pola gdzie jest login i hasło są puste

kliknij w ten link: https://www.e-konkursy.info/logout i spróbuj ponownie zalogować się.

teraz udało mi sie zalogowac poprzez ten link.ale na telefonie...nie wiem jak na kompie  bo jestem teraz w szkole: )

jak ruszyło w telefonie to powinno i na komputerze emotka
Teraz ucz się pilnie a po zajęciach jak wrócisz do domu daj znać czy już działa emotka

oooooo udało mi się zalogować na kompie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6432045 Napisano: 23.11.2017 09:47:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
picola napisał(a):

Dalej ten sam problem, nie wiem czy to ważne ale problem zaczął się po wyczyszczeniu cookies

Własnie u mnie tez.jak sobie wyczyscilam pliki Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6432043 Napisano: 23.11.2017 09:46:06 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

picola napisał(a):

Na stronę e-konkursy.info, tylko pola gdzie jest login i hasło są puste

kliknij w ten link: https://www.e-konkursy.info/logout i spróbuj ponownie zalogować się.

teraz udało mi sie zalogowac poprzez ten link.ale na telefonie...nie wiem jak na kompie  bo jestem teraz w szkole: ) Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6432015 Napisano: 23.11.2017 08:50:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

Czy mogę prosić o zrzut ekranu?
Podajecie dane logujecie się i jeśli zostaje pasek ten sam to oznacza, że podano błędne dane.
Poniżej powinien wyświetlić się odpowiedni komunikat...

Wpisuje login i haslo ,naciskam zaloguj -chwile pokreci i wszystko znika w tych polach.sa białe pola ...a o zadnym bledzie nic nie wyskakuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6432005 Napisano: 23.11.2017 08:28:58 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

P. S. Przepraszam... Jeszcze jedna edycja emotka - zauważyłam, że na stronie głównej ukazują się reklamy akcji dawno zakończonej - z września z M1 Czeladź ze sztabkami złota... emotka

nie mamy wpływu na tą reklamę

picola napisał(a):

Nie wyskakuje żaden błąd, resetowalam kompa i net, po wpisaniu loginu i hasła i kliknięciu zaloguj oba pola pozostają puste. przeglądarka Mozilla Firefox, we wkurza mnie widziałam że ktoś ma podobny problem

jeśli wpisujesz login i hasło to jesteś pewna że są one uzupełnione?
Nie do końca rozumiem jak klikając w zaloguj są one puste.
Prosiłbym jednak o zrzut ekranu...

Mam tak samo.wyczyscilam sobie pliki cookie i juz zalogowac sie nie mozna. Tylko z tabletu Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6296801 Napisano: 06.12.2016 14:22:50 w Biedronka
zubi napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, czy w tym "Bezpieczny powrót do szkoły"-( 1etap) trzeba im paragon odesłać??? nic w @ gratulacyjnym nie ma emotka    tylko o danych mowa

ja wysłałam skan paragonu

też chyba dołączę, ale nic nie pisze o paragonie Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6296794 Napisano: 06.12.2016 14:12:16 w Biedronka
Hello, czy w tym "Bezpieczny powrót do szkoły"-( 1etap) trzeba im paragon odesłać??? nic w @ gratulacyjnym nie maemotka    tylko o danych mowa Wyświetl w wątku >>
0 0

andii

#6296433 Napisano: 05.12.2016 20:54:47 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro wybieram się do C4 -Mogę kupić na konkurs PEPSI - 7zŁ paragon:) http://www.carref.../elfy_rozdaja_premie Wyświetl w wątku >>
0 0