Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ewunia63

ewunia63

#1733088 Napisano: 09.08.2008 07:35:08 w Pomocy!!!!
olunka napisał(a):

osinho18 napisał(a):

kto nie dostał jeszcze nagród z kindera<mistrzowski sezon>??prosze o kontakt jakis do nich,bo mnie to juz... i nie bede konczyl!!



ja nie dostałam, ale tak jakos pod koniec wysłałam to cierpliwie czekam emotka


Ja też nie dostałam i też mnie to już . . . . Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1731806 Napisano: 08.08.2008 08:36:03 w dzis mam urodzinki
dla solenizantów wszytkiego najwspanialszego, pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1519164 Napisano: 03.05.2008 02:08:05 w dzis mam urodzinki
wszystkim solenizantom najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1455081 Napisano: 02.04.2008 02:26:20 w Zbieramy kasę!

ewunia63

#1444956 Napisano: 29.03.2008 01:54:56 w dzis mam urodzinki
i ode mnie wszystkiego wygranego i wogóle dużo dobrego Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1444300 Napisano: 29.03.2008 10:15:29 w Dowcipy
W stołówce, w kolejce po zupę, rozmawiją dwaj studenci:
- Masz jakieś wiadomości z domu
- Niestety, ani złotówki. hehe emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1444269 Napisano: 29.03.2008 10:08:01 w Wpisujcie Miasta
0 0

ewunia63

#1443986 Napisano: 29.03.2008 08:46:42 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

ewunia63

#1365947 Napisano: 16.02.2008 04:10:22 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Wspaniała prezentacja o wspaniałej osobie, po prostu brak słów, widać że na forum łączy nas coś więcej niż tylko słabość do wygrywania, tu są po prostu ludzie, dobrzy, wspaniali a nie zwykła konkurencja. Dziękuję wam że jesteście Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1236417 Napisano: 13.12.2007 05:40:59 w Allegro.pl - bez linków
haz0r napisał(a):

aga1616 napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić. Na odpowiedź czekałam dość długo odpisał że to ja żle interpretuję opis a zwrotu nie ma zapłacil już prowizję a że jak mi sie nie podoba to mogę ją sama wystawić do sprzdania. Odpisałam że może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji i znów odpisał że punkt 11 regulaminu mówi że nie ma czegoś takiego jak zwrot prowizji. Czytałam regulamin i w rozwinięciu doczytałam się ze można starać się o zwrot prowizji na przykład na podstawie zwrotu lub reklamacji. Nie mogę znalężć w regulaminie, pewno tylko gdzięs zasłyszałam że kupione rzeczy można sprzedawać dopiero po upływie pół roku. Poradzcie mi co z tym wszystkim dalej robić




miałam podobny problem gdy zakupiłam od dziewczyny niby prostownice. jak sie później okazało jest to zwykła szczotka prostująca a nie prostownica:/
o której nie było mowy.
nie było ani jednego słowa w opisie ze to jest szczotka.
miałam ją odesłac ale dla mnie to byłby dodatkowy koszt przesyłki wiec sobie darowałam:/

Ty juz kupiłas kurtke wiec jest Twoja wiec jak Ci sie nie podoba to mozesz ją wystawic na sprzedaz bo to juz przeciez Twoja rzecz.



Nie gadaj głupot emotka jak nie masz o nich pojęcia ...


Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) możemy odstąpić od umów zawartych:

- poza lokalem przedsiębiorstwa (np. zakup od akwizytora, na prezentacji podczas wycieczki),

- na odległość (m.in. sprzedaż wysyłkowa, zakupy przez Internet).

Co do zasady, na odstąpienie od tak zawartej umowy sprzedaży mamy 10 dni &#8211; przed upływem tego terminu należy wysłać list polecony z informacją o rezygnacji z produktu. Termin ten liczony jest od:

- dnia zawarcia umowy, gdy dotyczy ona kontraktu poza lokalem przedsiębiorstwa lub usługi na odległość,

- dnia wydania towaru (otrzymania go przez kupującego), gdy umowa dotyczy np. sprzedaży na odległość.



http://www.federacja-konsumentow.org.pl
http://www.mojeprawo.pl


Wczoraj udało mi sie dogadać z facetem, dzisiaj kurtkę odesłałam, wyżej moderator pisze, że - stan jak nowa - to znaczy używana tylko dobrze utrzymana, jednak ona była nie tylko używana ale dość mocno zniszczona. Na szczęście udało się dogadać, a Wam kochani forumowicze ( Hazor, melisa) bardzo dziękuję za rady. Dobrze jest mieć możliwość skorzystania z Waszej wiedzy Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1234454 Napisano: 12.12.2007 05:19:45 w Allegro.pl - bez linków
Hazor bardzo ci dziękuję podtrzymałeś mnie na duchu , idę do gościa zadzwonic Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1234435 Napisano: 12.12.2007 05:12:10 w Allegro.pl - bez linków
aga1616 napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić. Na odpowiedź czekałam dość długo odpisał że to ja żle interpretuję opis a zwrotu nie ma zapłacil już prowizję a że jak mi sie nie podoba to mogę ją sama wystawić do sprzdania. Odpisałam że może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji i znów odpisał że punkt 11 regulaminu mówi że nie ma czegoś takiego jak zwrot prowizji. Czytałam regulamin i w rozwinięciu doczytałam się ze można starać się o zwrot prowizji na przykład na podstawie zwrotu lub reklamacji. Nie mogę znalężć w regulaminie, pewno tylko gdzięs zasłyszałam że kupione rzeczy można sprzedawać dopiero po upływie pół roku. Poradzcie mi co z tym wszystkim dalej robić




miałam podobny problem gdy zakupiłam od dziewczyny niby prostownice. jak sie później okazało jest to zwykła szczotka prostująca a nie prostownica:/
o której nie było mowy.
nie było ani jednego słowa w opisie ze to jest szczotka.
miałam ją odesłac ale dla mnie to byłby dodatkowy koszt przesyłki wiec sobie darowałam:/

Ty juz kupiłas kurtke wiec jest Twoja wiec jak Ci sie nie podoba to mozesz ją wystawic na sprzedaz bo to juz przeciez Twoja rzecz.


piszesz że maiałaś szczotke odesłać więc czy ja też mam [rawo odesłać i czy mówi o tym regulamin a jeśli będę musiała wystawić to czy mogę tozrobić już czy dopiero za pół roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1234385 Napisano: 12.12.2007 04:46:24 w Allegro.pl - bez linków
witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić. Na odpowiedź czekałam dość długo odpisał że to ja żle interpretuję opis a zwrotu nie ma zapłacil już prowizję a że jak mi sie nie podoba to mogę ją sama wystawić do sprzdania. Odpisałam że może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji i znów odpisał że punkt 11 regulaminu mówi że nie ma czegoś takiego jak zwrot prowizji. Czytałam regulamin i w rozwinięciu doczytałam się ze można starać się o zwrot prowizji na przykład na podstawie zwrotu lub reklamacji. Nie mogę znalężć w regulaminie, pewno tylko gdzięs zasłyszałam że kupione rzeczy można sprzedawać dopiero po upływie pół roku. Poradzcie mi co z tym wszystkim dalej robić Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#1055788 Napisano: 15.09.2007 05:37:13 w Wpisujcie Miasta
Międzybrodzie Bialskie Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia63

#213743 Napisano: 06.08.2006 05:41:20 w GRATISY
Bardzo podoba mi sie to co piszecie o waszych paczkach. Dopiero zaczynam tę zabawę. Czy na początek możecie wspomóc mnie jakimiś adresikami. Dzieki,pa Wyświetl w wątku >>
0 0