Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6608496 Napisano: 10.06.2019 20:48:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

Właśnie zobaczyłam w mdw, że konek H&S w C4 już rozwiązany (szczerze gratuluję laureatce), a w sobotę się skończył emotka A ja się wkurzałam, że zapomniałam i nie wzięłam udziału emotka Czy to jakaś nowa tendencja żeby rozwiązywać konki w jeden dzień? No nawet Karlsbad? Nie ogarniam emotka

Widocznie było mało zgłoszeń - konkurs drogi, nagród mało... emotka

A do tego moje slane na koniec chyba się jury nie spodobały lub nie doczytali do końca...
I coś mi się zdaje że już Milke w Itm powoli teraz czytają, bo jutro puszcza eski  emotka  

A to kicha bo ja to Milke na ostatni moment slałam emotka Czyli jak polecą tą samą metodą to już mam po nadziei... emotka

Jeśli Cię to uspokoi, mam nagrodę z H&S z ostatnich 15 min konkursu emotka   emotka

Uspokoiło emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

nkba

#6608489 Napisano: 10.06.2019 20:19:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

Właśnie zobaczyłam w mdw, że konek H&S w C4 już rozwiązany (szczerze gratuluję laureatce), a w sobotę się skończył emotka A ja się wkurzałam, że zapomniałam i nie wzięłam udziału emotka Czy to jakaś nowa tendencja żeby rozwiązywać konki w jeden dzień? No nawet Karlsbad? Nie ogarniam emotka

Widocznie było mało zgłoszeń - konkurs drogi, nagród mało... emotka

A do tego moje slane na koniec chyba się jury nie spodobały lub nie doczytali do końca...
I coś mi się zdaje że już Milke w Itm powoli teraz czytają, bo jutro puszcza eski  emotka  

A to kicha bo ja to Milke na ostatni moment slałam emotka Czyli jak polecą tą samą metodą to już mam po nadziei... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6608479 Napisano: 10.06.2019 19:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie zobaczyłam w mdw, że konek H&S w C4 już rozwiązany (szczerze gratuluję laureatce), a w sobotę się skończył emotka A ja się wkurzałam, że zapomniałam i nie wzięłam udziału emotka Czy to jakaś nowa tendencja żeby rozwiązywać konki w jeden dzień? No nawet Karlsbad? Nie ogarniam emotka Wyświetl w wątku >>
2 madllen, mia 0

nkba

#6608280 Napisano: 10.06.2019 12:09:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nosz curver z tym curverem emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6607614 Napisano: 07.06.2019 12:06:58 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

nkba napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy w Nivea Kaufland wygrał ktoś kto puszczał zgłoszenie przez stronę Nivea?

Nikt do tej pory się nie chwalił. A ja wysyłałam przez stronę.

No właśnie emotka Wolałabym już wiedzieć niż tępo się łudzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6607572 Napisano: 07.06.2019 11:26:34 w Czy informują/ informowali?
Ponawiam pytanie: czy w Nivea Kaufland wygrał ktoś kto puszczał zgłoszenie przez stronę Nivea? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6607240 Napisano: 06.06.2019 13:18:05 w Czy informują/ informowali?
magdalena_g napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy w Nivea Kaufland wygrał ktoś kto puszczał zgłoszenie przez stronę?

Pytałam ale cisza. Mam nadzieję, że maile dopiero  będą 

No to trzymam kciukasy emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nkba

#6607234 Napisano: 06.06.2019 13:07:08 w Czy informują/ informowali?
Czy w Nivea Kaufland wygrał ktoś kto puszczał zgłoszenie przez stronę? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6605510 Napisano: 01.06.2019 21:47:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

https://konkursy....nkurszamknietypl.php
co z tym konkursem? 9000 długopisów. mieli poinformować do 27 maja i nic emotka

głowne pinformowali a o długopisach zaponmieli chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6605160 Napisano: 31.05.2019 13:59:31 w SZUKAM....
picola napisał(a):

nkba napisał(a):

Szukam informacji czy w Biedrze można zapłacić dwoma kartami za jedne zakupy? Chcę wyczyścić podarunkowe i nie wiem czy nie będę stała przy kasie jak wał emotka

można, bezproblemowo

Supcio emotka Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6605143 Napisano: 31.05.2019 13:42:05 w SZUKAM....
Szukam informacji czy w Biedrze można zapłacić dwoma kartami za jedne zakupy? Chcę wyczyścić podarunkowe i nie wiem czy nie będę stała przy kasie jak wał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6604625 Napisano: 30.05.2019 07:39:50 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie emotka Przed chwilą wysłałam na loterię Luksja zgłoszenie i zorientowałam się,że wysłałam im nie ten paragon co trzeba emotka Niby napisałam do nich maila,aby mi anulowali,ale nie wiem,czy oni to zrobią. Po kilku minutach wysłałam już właściwy paragon,ale nie wiem,czy to przejdzie.Mam tylko nadzieję,że oni jak tylko dostają w zgłoszeniu paragon, to od razu sprawdzają czy jest zgodny z regulaminem, jeszcze zanim wyślą info o ewentualnej nagrodzie. Jeśli oni mi tego nie cofną, a dajmy na to wygram auto i agencja mi raczy napisać,że wygrałam samochód, to się chyba zapłaczę emotka

Jak kontaktowałam sie wcześniej z tą agencja to zawsze byli bardzo mili, nie robili problemów więc myślę, że będzie ok emotka no i wozu życzę emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6604333 Napisano: 29.05.2019 11:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Karty z Kauflandu są wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania np. 100zł, tak ?? Wchodzi alkohol ?

One mają jakiś kod/pin czy zwyczajnie "a la zbliżeniowo" funkcjonują ?

Podajesz Pani i Pani ją skanuje, możesz kupić same fajki lub sam alkohol emotka

Wielokrotnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

nkba

#6604331 Napisano: 29.05.2019 11:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

Karty z Kauflandu są wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania np. 100zł, tak ?? Wchodzi alkohol ?

One mają jakiś kod/pin czy zwyczajnie "a la zbliżeniowo" funkcjonują ?

Podajesz Pani i Pani ją skanuje, możesz kupić same fajki lub sam alkohol emotka Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

nkba

#6604246 Napisano: 29.05.2019 07:28:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

Ktos moze wygral w develey na paragon z lacznie 4 produktami?  Z regulaminu wynika ze musi byc min. 5 emotka

Jeśli paragon został zaakceptowany to jak najbardziej ma szansę na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6602832 Napisano: 24.05.2019 07:30:36 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

Czy  IQ Marketing to przyjazna agencja?
Czy w razie wygranej uwzględniają pieczątkę z tyłu paragonu i opis zakupu w sytuacji, kiedy ten na paragonie niejednoznacznie wskazuje produkt konkursowy ?

Z reguły taki zapis mają zawsze w regulaminie emotka Więc ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6602668 Napisano: 23.05.2019 15:30:21 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

Szukam info, z którego dnia ostatnio dostawaliście wygrane bluzy lub koszulki z Oreo... 

Wydaje mi się, że ktoś pisał, ze dotarły te, które wygrane były do połowy marca emotka

emotka emotka emotka  Dziękuję. Bo ja nadal czekam, już nawet wzywam tego mojego DPD do paczek emotka , a on niczego mi uparcie nie przywozi. Tylko patrzeć, jak zacznie nagle w odlotowych szarych bluzach jeździć.  emotka

Oni zbierają te Twoje bluzy i koszulki żeby na jednej palecie je posłać emotka emotka emotka emotka

emotka Ale powiem Ci, wczoraj z Córą spotkałyśmy dziewczynkę w bluzie Cheetos. Normalnie gęba sama się śmieje człowiekowi na taki widok: sami swoi!  emotka emotka

Jak w rodzinie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6602667 Napisano: 23.05.2019 15:29:27 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

jest jakieś ograniczenie na osobę w Oreo ? czy można na jeden adres ale różne osoby w rodzinie ?

Nie ma ograniczeń emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, basiag 0

nkba

#6602661 Napisano: 23.05.2019 15:16:05 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Co to za konkurs z lodami Manhattan? w bazie nic nie znalazłam.

https://www.e-kon...ie.html#.XOac_tjgrcs Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

nkba

#6602660 Napisano: 23.05.2019 15:14:30 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

Szukam info, z którego dnia ostatnio dostawaliście wygrane bluzy lub koszulki z Oreo... 

Wydaje mi się, że ktoś pisał, ze dotarły te, które wygrane były do połowy marca emotka

emotka emotka emotka  Dziękuję. Bo ja nadal czekam, już nawet wzywam tego mojego DPD do paczek emotka , a on niczego mi uparcie nie przywozi. Tylko patrzeć, jak zacznie nagle w odlotowych szarych bluzach jeździć.  emotka

Oni zbierają te Twoje bluzy i koszulki żeby na jednej palecie je posłać emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>