Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6753342 Napisano: 18.12.2020 13:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja w zwycięzcach Mratini widzę zwycięzców z Bacardi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6753082 Napisano: 17.12.2020 13:40:15 w Smolar
pikawka napisał(a):

lily-22 napisał(a):

Widac jacy profesjonalni sa. Czarne listy, zawyżanie wartości nagrod, slabe pakowanie, nie trzymanie sie regulaminów. Ja oficjalnie odpuszczam wszystkie konkursy i loterie od nich. Studio Rec, Loyalty Point i Los Mejores to sa porzadne i przede wszystkim uczciwe agencje emotka

Daj spokój... Tak jakby inne agencje nie zawyżały wartości nagród i wszustkie trzymały się regulaminów... 

Nie za często u nich wygrywam ale uważam, że to naprawdę fajna agencja. I bardzo mili ludzie. Wyświetl w wątku >>

nkba

#6753054 Napisano: 17.12.2020 12:53:12 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mczarna napisał(a):

halliday napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji...

to chyba tylko na o2 i może na wp, więc wystarczy zmienić pocztę.

Wp. Poczt mam kilka różnych,tej nie zmienię...

szczerze? nawet gdyby był link do rezygnacji w takim mailu to też bym nie kliknęła
niestety sama to mam i obstawiam słabe mechanizmy filtrowania w samej wp i to do nich może by hurtem napisać, żeby się ogarnęli emotka . Na takim gmailu czy nawet interii tych śmieci nie ma.  

ja tez mam tego od czorta....ale tylko na wp.pl, zajrzalam do kilku, ale nie ma zadnego linka do rezygnacji  
(i tak bym nie kliknela)

Ja mam tak na onecie, Lidia Kowalski, Lena Swarowski, domena z do...opy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6752215 Napisano: 15.12.2020 00:51:23 w SZUKAM....
@trampek, napisał(a):

Czy wiecie może gdzie będą jakieś fajne promocje na zabawki 2 plus 1 lub jakie vouchery itp. Będę wdzięczna za info. Muszę dokupić jeszcze kilka sztuk

Kupon promocyjny sodexo. Jak kupujesz w Biedrze 02-24.12.2020 i płacisz sodexo masz 2+1 - rabat w wysokości najtańszej zabawki. Limit 6 szt zabawek - 2 gratisy na kupon. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6747529 Napisano: 25.11.2020 23:56:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle nagród w piernikach i nawet produktów... emotka Czy jest denniejsze dno? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6747141 Napisano: 24.11.2020 19:47:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

Czy aparat Instax mini (konkurs kociej karmy Felix) już ktoś dostał? Czekam na wygrana z sierpnia, dotarła tylko karma póki c.

Czekamy emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6744609 Napisano: 16.11.2020 14:41:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Jakby komuś został paragon Wawel, to widziałam informacje na jednej z grup konkursowych, że organizator wydłużył przyjmowanie zgłoszeń do dziś do godziny 20-tej emotka  Strona działa 

Dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

nkba

#6741443 Napisano: 03.11.2020 13:11:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w przypadku wygranej w łowiczu oni nie chcą paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6740870 Napisano: 31.10.2020 21:39:45 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

moi kochani
Rzucam temat bezzwrotnej pożyczki 5000 zł z UP w związku z koroną, ktoś z rodziny z tego jeszcze nie skorzystał i chciałby teraz to zrobić, jednak ta osoba bardzo się boi że będzie musiała się z tego rozliczać lub wykazywać jakieś poniesione wydatki na to

Wg informacji z tej strony https://www.gov.p...kow-funduszu-pracy    rozumiem że składam wniosek, dostaję pożyczke bezwrotna i jeśli utrzymam działalność 3 miesiące to pożyczka z automatu jest umarzana.

Czy ktoś może powiedzieć jak to w praktyce wygląda , czy trzeba przedstawiać i dokumentować wydatki, na które wydało się te 5 tys zł ?

Na obecną chwilę nic nie trzeba dokumentować, pożyczkę w czerwcu brali znajomi i syn. Niby mogą kiedyś skontrolować czy faktycznie na coś do firmy to wydałaś, ale jeśli płaci ZUS i podatki to niech się niczego nie obawia

dziękuję bardzo za informację  emotka  , oczywiście płaci ZUS i podatki i ponosi tam drobne koszty.

Niech bierze i sie nie martwi emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

nkba

#6740464 Napisano: 30.10.2020 10:55:29 w Paragony na trwające konkursy
zafiksowana napisał(a):

Szukam paragonu ,, Jesienne porządki”
E.Leclerc za doładowanie telefonu. Proszę cenę priv  

Ja również poproszę jak ktoś ma emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6737289 Napisano: 18.10.2020 22:44:05 w Paragony na trwające konkursy
Odkupię paragon na trolle C4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6737116 Napisano: 17.10.2020 20:57:20 w Paragony na trwające konkursy
nkba napisał(a):

Za doładowanie tel odkupię dwa lub trzy paragony ze zdjęciami produktów na konkurs Kiory z Trollami w C4 emotka Mogę oddać również w innych paragonach ale przyszłościowo bo nie mam jak się teraz do sklepów wybrać emotka

Nie ma nikt? Nawet jednego? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6737101 Napisano: 17.10.2020 18:55:33 w Paragony na trwające konkursy
Za doładowanie tel odkupię dwa lub trzy paragony ze zdjęciami produktów na konkurs Kiory z Trollami w C4 emotka Mogę oddać również w innych paragonach ale przyszłościowo bo nie mam jak się teraz do sklepów wybrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6730104 Napisano: 18.09.2020 17:13:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

Widzę że pani Elżbieta L. Zgarnela W maślance łącznie 55 tyś zł. Wygrała IV etap i jednocześnie nagrodę główną...

No to gratulowac trzeba emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6729657 Napisano: 17.09.2020 00:10:59 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Szukam czy ktoś może polecić szczoteczkę elektryczną do zębów do 100 zł na prezent urodzinowy...

Braun Oral-b Vitality na promocji 70-80 zł. Nie wiem, czego od niej oczekujesz...

Ja bym chciała zeby ze mną gadała emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6728110 Napisano: 10.09.2020 00:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

nkba napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

bon był od członka rodziny,takiego zapisu w regulaminie nie widziałam emotka

par.5 pkt. 1 ppkt a) nie mogę wkleić ale regulamin jest na stronie loterii. 

hmm w tym kontekście zastanawiam się jaką rację bytu ma sprzedaż bonów z tego konkursu ... emotka

też się nad tym zastanawiałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6728095 Napisano: 09.09.2020 22:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

bon był od członka rodziny,takiego zapisu w regulaminie nie widziałam emotka

par.5 pkt. 1 ppkt a) nie mogę wkleić ale regulamin jest na stronie loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6728090 Napisano: 09.09.2020 22:04:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

Czy ma Ktoś zapisany regulamin loterii Altax - "wakacyjne bujanie" ?
Dzwonił do mnie Pan odnośnie mojego zamówienia z informacją, że wysłany kod nie jest przypisany do mojego nazwiska???
Nie wiem jak mam to rozumieć ?
Pomoże Ktoś?

A odkupiłaś czy wygrałaś? Z tego co pamietam to było, że bon może wykorzystać tylko osoba, która go wygrała. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6727792 Napisano: 08.09.2020 22:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

superloser napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Nie polecam zakupu Jacobs Barista przez allegro. W regulaminie jest zapis,że można w oficjalnym sklepie u sprzedającego jdw_sma. Przesyłka dziś dotarła niestety bez paragonu...

Nie masz faktury na mailu?

nie mam...

a w powiadomieniach na Twoim koncie Allegro? Czasami tam pdf-y z fakturami wstawiają. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6726492 Napisano: 03.09.2020 08:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

anaesth napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Siedzę i bazgram na konkurs Kiory i... Narysowałam Baby Yodę. Dopiero potem puknęłam się w czoło, że Mandalorian to nie konkretnie ,,bajka Disneya", chociaż jak najbardziej postać jest zawłaszczona przez Disney. 

Uznalibyście? emotka

Mój mąż - wielki fan Gwiezdnych Wojen, mówi, że uznałby emotka
Powiem tak: ja na konkurs "napisz zabawną rymowankę o ulubionej postaci Disneya" napisałam o Yodzie i wygrałam całe zero. Albo nie lubią tego uniwersum, albo nie znają, albo nie zrozumieli, co chciałam przekazać dobierając w niej takie, a nie inne słowa emotka

A jak to wygląda w praktyce? Te konkursy to są raczej dla dzieci czy dorosłych tzn. Czy dziecko też ma szansę i wygrywa w ich konkach? Moja 6 latka narysowała 2 rysunki ale wiadomo w starciu z dorosłym czy starszym dzieckiem nie ma szans a miejsca na wiek w formularzu nie było...... 

W formularzu była opcja zaznaczenia czy jest się osobą pełnoletnią, czy niepełnoletnią. Myślę, że nagradzają trochę dzieci i trochę dorosłych. 
Myślę też, że po pracy widać, że jest autorstwa młodszego czy starszego dziecka (z reguły). emotka  Więc nikt nie powinien obstawiać od razu, że wszystkie rysunki robił powiedzmy 12-latek i oceniać pod tym kątem. 

Ja uważam, że Kiora to bardzo fajna i miła agencja emotka Ale to tylko moje zdanie. Wyświetl w wątku >>