Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6689280 Napisano: 11.03.2020 18:21:27 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

moim zdaniem to skandal, bo skoro w czwartek i w piątek ma być szkoła tylko bez zajęć dydaktycznych to czemu oni sobie wymyślili, że do 12-tej? Czy normalnie o 12-tej kończą się zajęcia u nich? Nie! Już nawet przez te dwa dni się im robić nie chce. Powinnaś to zgłosić do kuratorium.
I dodam, że tu nie system jest winny tylko pan dyrektor prawdopodobnie robi sobie jaja. W każdym razie szczebel lokalny, nie krajowy.

Już napisałam dyrektora w tej sprawie. Rozmawiałam z koleżanką, ktora mi powiedziała, że jak był strajk w ubiegłym roku i mało dzieci było na świetlicy to też panie ze świetlicy próbowały jej wcisnąć, że świetlica jest krócej czynna ale się okazało, ze to one tak mówiły rodzicom bez wiedzy dyrekcji, żeby wcześniej do domu iść emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6689279 Napisano: 11.03.2020 18:17:29 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

anie masz możliwości pracy zdalnej?

Niestety ja nie mogę ale może szef małża sie zgodzi emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6689245 Napisano: 11.03.2020 15:46:48 w Wkurza mnie...
Mam galaktycznych rozmiarów wq...rw na system w naszym kraju - i nie żebym miała coś przeciwko profilaktyce albo nauczycielom... szkoły niby zamknięte od poniedziałku ale właśnie się dowiedziałam, że pomimo zapewnień w mediach szkoła mojej córki będzie sprawowała jutro i w piątek opiekę ale... tylko do 12 bo tak ustalił dyrektor. Pracuję do 16 czyli dziecko będzie pod szkoła warować te 4 godziny? I kto do ch..ja uznał, że 9 latka nie potrzebuje już opieki i może spokojnie sama siedzieć w domu? I w takich sytuacjach co maja zrobić rodzice? Na żadne ferie ani wakacje nie jeździmy razem bo wytrzepujemy urlopy na zmianę aby w tych okresach mała miała opiekę, do tego przerwy świąteczne, długie weekendy i nieplanowane wyjazdy np. do lekarzy i urlopy szlag trafia. Rodzice dzieci do 8 lat mogą skorzystać z dodatkowych 14 dni opieki bez żadnego ale a my musimy wywalić urlopy. Noszzz q..wa mać emotka az mi się ryczeć chce ze złości emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6689152 Napisano: 11.03.2020 11:12:56 w Paragony na trwające konkursy
Zamienię kody do Cinema City (mam) na paragony na kończące się dziś konki w Hebe (Celine i Rimmel). Ewentualnie mogę doładować tel. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

nkba

#6686998 Napisano: 02.03.2020 01:08:13 w Popraw sobie humor...

chaber20 napisał(a):

Płakam o 1 w nocy przez Ciebie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

nkba

#6682227 Napisano: 12.02.2020 22:10:08 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię kody do cinema city (mam) na paragon somat kaufland (pragne mieć emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6680183 Napisano: 05.02.2020 18:25:44 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali może z tych konków:
https://www.e-kon...ci.html#.Xjr5tEFCfcs
https://www.e-kon...ie.html#.Xjr5TkFCfcs
Chyba mi coś umknęło, a konki podobne i już nie wiem, w którym udział brałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6676126 Napisano: 22.01.2020 14:59:07 w Dziś cieszę się z.....
prosiaczek napisał(a):

Będę Ciocią!  emotka  zaczynam szukać konkursów bejbiowych emotka

Przypomniałaś mi jak ja się w ten sposób tu wpisywałam emotka emotka Bycie ciocią jest super emotka I bejbikowe konki nadal ogarniam przede wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6675401 Napisano: 20.01.2020 15:57:01 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Kasiu koniecznie do weterynarza, ja jak byłam mloda i glupia tez tak kupilam psa- 15 lat temu .Okazało się,ze miał swierzba i inne rzeczy. Fakt,że byc moze wtedy uratowałam mu zycie, bo wątpie, ze wlasciciel leczylby go tyloma antybiotykami i zastrzykami co my. Co drugi dzien musial byc kąpany w specjalnym płynie, na szczescie wyzdrowiał.

Widzisz, Aniu, to ja już nie taka młoda jest,ale nadal naiwna i głupia.Ja jak ja, ale moja mama lat 59 powinna powiedzieć mi, abyśmy tego psa nie brały,a to właśnie ona bardziej nalegała.Naprawdę miałam szczere intencje, nie chciałam,aby ten piesek został np. utopiony,ech mam nadzieję, że nie jest jeszcze bardzo chory i będzie szczęśliwy z nami.

Myślę, że już oddałaś mu swoje serce emotka  trzymam kciuki ale tak jak sugeruje joan, nie popuściłabym żeby ukrócić takie „coś” emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

nkba

#6674385 Napisano: 16.01.2020 20:40:46 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy może ktoś polecić mi fajny hotel/motel/pensjonat z atrakcjami dla dziecka 9 lat (Polska lub Czechy)? Zależy mi przede wszystkim aby w połowie lutego była tam szansa na śnieg  emotka

Beskidy:
Stok - Wisła
Gołębiewski - Wisła
Elbrus - Szczyrk
Diament - Ustroń
Magnus Golden Tulip - Bystra
+
Młyn Jacka - k. Wadowic
Kocierz - k. Andrychowa

Moje dzieci raczej tam nie narzekały na brak zajęć... na travelist często są fajne oferty na te hotele

jak będziesz wybierać Młyn Jacka albo Kocierz, daj znać wcześniej to ci powiem czy jest śnieg emotka na tę chwile 0 śniegu emotka  

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6674377 Napisano: 16.01.2020 20:30:31 w WC - rozmowy o wszystkim
ultrixx napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy może ktoś polecić mi fajny hotel/motel/pensjonat z atrakcjami dla dziecka 9 lat (Polska lub Czechy)? Zależy mi przede wszystkim aby w połowie lutego była tam szansa na śnieg  emotka

Beskidy:
Stok - Wisła
Gołębiewski - Wisła
Elbrus - Szczyrk
Diament - Ustroń
Magnus Golden Tulip - Bystra
+
Młyn Jacka - k. Wadowic
Kocierz - k. Andrychowa

Moje dzieci raczej tam nie narzekały na brak zajęć... na travelist często są fajne oferty na te hotele

Dziękuję pięknie emotka Byłam w Stoku i teraz też chciałam ale miejsc już nie ma emotka Zaraz oblukam pozostałe, jeszcze raz dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6674066 Napisano: 15.01.2020 22:56:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy może ktoś polecić mi fajny hotel/motel/pensjonat z atrakcjami dla dziecka 9 lat (Polska lub Czechy)? Zależy mi przede wszystkim aby w połowie lutego była tam szansa na śnieg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6671319 Napisano: 08.01.2020 07:46:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Roomba, roombeczka z loterii Chaty Polskiej emotka emotka emotka @@patkubmik emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6667597 Napisano: 19.12.2019 12:52:00 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

posłuchajcie, dawno temu wygrałam taki sportowy zegarek Garmin, wtedy był wart ok 1000 zł, teraz chyba cena ciut spadła. Jakoś nie mogę znaleźć kupca, pomimo niskiej ceny, zeszłam już na ponad 600 zł, a wszystko jest zapakowane fabrycznie. No i w końcu znalazł się ktoś, ale jedyne pytanie, a właściwie stwierdzenie, że jakby kupił, to oczywiście, w ciągu 14 dni może zwrócić. Ja na to, że jeśli zwróci go tak jak dostał, czyli bez używania, to jak najbardziej zwrócę pieniądze, jeśli jednak będzie go testował, używał, i mu się odwidzi, to na pewno nie przyjmę. bo potem już go nie sprzedam za tę cenę, gdyż będzie jako używany. 
Gość mi nie odpisał, ale chcę Was spytać na przyszłość, czy zawsze mam obowiązek przyjąć w ciągu 14 dni sprzedany wcześniej towar, czy mam prawo zastrzec, że zwrotów nie przyjmuję?

14 dni obowiązuje jeśli sprzedający jest przedsiębiorcą, a kupujący nie. Jeśli sprzedajesz jako osoba fizyczna (bez działalności) to tylko Twoja dobra wola czy przyjmiesz czy nie. emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6667586 Napisano: 19.12.2019 12:36:49 w Czy informują/ informowali?
norweska20 napisał(a):

anaesth napisał(a):

antylopia napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

a co z GLADE Biedronkowym, było info za ostatni tydzień??

tez czekam , nikt jak dotąd się nie chwalil

Poszły maile 3 minuty temu emotka

Ciekawe czy główne tez juz poinformowane?

Na stronie są podane dane zwycięskich paragonów do głównych. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6665709 Napisano: 11.12.2019 21:37:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
W ubiegłym tygodniu klocki Lego z loterii Chaty Polskiej emotka Dzięki @patkubmik emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

nkba

#6664855 Napisano: 09.12.2019 10:57:34 w Oddam za darmo
0 0