Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6661801 Napisano: 28.11.2019 08:18:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Wi
pionas napisał(a):

magdalena-chili pikawka nkba mogła być różnica w linku albo w tym samym czasie co Ty ktoś inny dodawał właśnie ten sam konkurs i w pierwszym kroku go nie wyłapało bo nie było go w bazie...

Wiem pionas emotka Pretensji żadnych nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6661777 Napisano: 27.11.2019 23:31:41 w Popraw sobie humor...
bubba napisał(a):


Wiesz, że ludzie w to wierzą? Kilka dni temu moja teściowa (kobieta głębokiej wiary) pokazała mi i mojemu mężowi artykuł o tych fasolkach. Mąż powiedział, że mu to bardziej łechtaczkę przypomina niż hostię emotka . Wielkie oburzenie było, że nie wierzymy i jak możemy tak bluźnić emotka

Taki mąż to skarb emotka emotka bez żadnej złośliwości to piszę emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6661775 Napisano: 27.11.2019 23:24:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
magdalena-chili napisał(a):

przy dodawaniu nowego konkursu jest coś takiego jak szukanie w bazie... przechodzi do kolejnego etapu dodawania - czyli w domyśle nie ma takiego konkursu. Siedzę, pieczołowicie wklejam, wpisuję dane, obrazeczek, regulamin, strona i wszystko... akceptuję i co? i informacja, że konkurs jest w bazie. Już któryś raz się na to złapałam. Konkurs dodany na stronę kilkanaście minut wcześniej. Ręce mi opadają, zwłaszcza że zaraz mnie wytniecie z niektórych wątków, bo mam tylko 2 konkursy  emotka

Wszyscy tak mamy emotka także ten tego... nic tylko zaakceptować i szukać dalej konkursów do dodania emotka Zawsze to brakuje już tylko jednego, a nie trzech emotka Powodzenia w poszukiwaniach emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6661379 Napisano: 27.11.2019 09:47:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

jokan napisał(a):

grał dzisiaj juz ktoś? ciekawe czy działa poprawnie?

ja- pudło

Ja też- dwa pudla emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

nkba

#6660735 Napisano: 25.11.2019 20:13:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

nkba napisał(a):

Jak myślicie będą się czepiać (jak we wcześniejszych loteriach), że na paragonach Glade z Biedry nie ma zapachów tylko mix? Choć z reguły nie strzelam focha gdy trzeba opis + pieczątka ale teraz chyba to przegięcie?

Aż mnie zamurowało... Loteria w jednej sieci, opisy zapewne takie same i nazwa GLADE Im nie wystarczy ? Jakichś zapachów jeszcze wymagają ? Może jeszcze gramatura, seria i data "przydatności do spożycia" powinna być  na paragonie ?  emotka  
Ktoś chyba sobie jaja robi z konkursowiczów by wyszli na głupków latając po pieczątki ?   emotka emotka

Pamiętam jakie cyrki tu forumowicze mieli wcześniej i szczerze współczułam takiej batalii   emotka więc po nich wszystkiego się spodziewam - nawet jeśli to w jednej sieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 joasiunia

nkba

#6660675 Napisano: 25.11.2019 18:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie będą się czepiać (jak we wcześniejszych loteriach), że na paragonach Glade z Biedry nie ma zapachów tylko mix? Choć z reguły nie strzelam focha gdy trzeba opis + pieczątka ale teraz chyba to przegięcie?

Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6659632 Napisano: 22.11.2019 09:28:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dżizzas jak cię poskromić Los Mejoresie??? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6659532 Napisano: 21.11.2019 19:36:19 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
joan napisał(a):

Czy jest możliwa opcja dodania w tytule wątku "Moje dzisiejsze wygrane" wyrażenia tylko info!

Skoro jakakolwiek dyskusja jest wykluczona i powoduje przydzielenie karniaków, byłoby to ułatwienie dla nowych użytkowników forum, którzy bezwiednie te karniaki kolekcjonują emotka

Pamiętam, że jak się TU pojawiłam to też skomentowałam ale miła osóbka z TEGO forum (nie pamiętam kto ale bardzo dziękuję emotka emotka ) napisała mi PW, żebym usunęła komentarz bo dostanę karniaka - i tak zrobiłam szybciutko, że karniaczek mnie ominął emotka
Także joan jak najbardziej popieram i dziękuję w imieniu "świeżaków" za wyrozumiałość emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6659341 Napisano: 21.11.2019 12:35:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lolzek napisał(a):

Dzwoniłam dopytać do sklepu Converse jak to jest z tym dowodem zakupu i dowiedziałam się, że reklamacja tych butów i tak nie uwzględnia...


To ciekawe - może rzeczywiście takie były warunki realizacji vouchera? Warto to sprawdzić. Bo normalnie przychodzę do sklepu i kupuję buty - niezależnie od tego, czy płacę gotówką / kartą / bonem / voucherem, dostaję paragon i mam pełnię praw, jak każdy inny klient.

Tak samo było kiedyś z crocsami z Lubisiów emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, lolzek 0

nkba

#6658373 Napisano: 19.11.2019 07:15:54 w Oddam za darmo
0 0

nkba

#6657982 Napisano: 17.11.2019 21:35:45 w Oddam za darmo
0 0

nkba

#6655071 Napisano: 07.11.2019 12:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

Mnie zastanawiają wyniki z konkursów colorino i coolpack. Napiszcie proszę czy wszyscy, którzy braliście udział wygrali coś (chodzi mi oczywiście o te drobniejsze nagrody w sklepach partnerskich). Obiecanych nagród wiele tysięcy a u mnie wygranych brak i lista niewspółmierna do ilości nagród w regulaminie... O co biega??

Sama nie wiem emotka ostatni raz biorę udział w ich konkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6654760 Napisano: 06.11.2019 14:02:47 w Czy informują/ informowali?
basku napisał(a):

no dziwne, że nikt nie wygrał... tzn rozumiem, że nie każdy tutaj pisze ale mimo wszystko na tyle nagród ktoś by się pewnie pochwalił...
emotka

Ni dziwiłabym się gdyby to były jakieś wypasione nagrody ale to przecież klocki emotka Fakt, że superaśne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6654755 Napisano: 06.11.2019 13:43:50 w Czy informują/ informowali?
basku napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

Proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać coś z rezerwy? Dziś miało być dodatkowe losowanie

https://bawsieklockami.pl/

??? 

Nikt nic??? 

odp. z formularza kontaktowego:


Witamy,
Dziękujemy za kontakt.
 
Losowanie dodatkowe nagród II stopnia odbyło się w dn. 04.11 i wszyscy laureaci
zostali już powiadomieni przez Organizatora o wygranej.
 
 
Pozdrawiamy,
Organizator


na tyle nagród naprawdę nikt nie wygrał?

masakra z ta loterią jakaś emotka chyba z 15 paragonów poszło się... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6654753 Napisano: 06.11.2019 13:40:12 w Lay's
anaesth napisał(a):

nkba napisał(a):

Mi bardziej chodziło o statystyczne wygrywanie emotka

Masz na myśli stosunek zgłoszeń do liczby nagród, czy specyfikę agencji? Bo to drugie nie napawa optymizmem emotka

To pierwsze emotka Może nie były to główne ale i tak sprawiające radochę - zwłaszcza moim bliskim emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nkba

#6654681 Napisano: 06.11.2019 10:57:21 w Lay's
dwaburekoty napisał(a):

nkba napisał(a):

izkak napisał(a):

nkba napisał(a):

Ło matko! Kropka? A gdzie Avanti emotka

Tak wszyscy narzekali na Avanti, to teraz będzie może większa zmiana. Dla mnie raczej na "minus", ale co kto lubi emotka  
BTW, wydaje mi się, czy ostatnio Kropka jest na fali? emotka

Ja tam na Avanti bardzo lubiłam emotka A Kropki jakoś nie emotka


mi się nagrody Kropki bardzo podobają (dużo bardziej niż Avanti).

Mi bardziej chodziło o statystyczne wygrywanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nkba

#6654670 Napisano: 06.11.2019 10:34:49 w Lay's
izkak napisał(a):

nkba napisał(a):

Ło matko! Kropka? A gdzie Avanti emotka

Tak wszyscy narzekali na Avanti, to teraz będzie może większa zmiana. Dla mnie raczej na "minus", ale co kto lubi emotka  
BTW, wydaje mi się, czy ostatnio Kropka jest na fali? emotka

Ja tam na Avanti bardzo lubiłam emotka A Kropki jakoś nie emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6654664 Napisano: 06.11.2019 10:12:04 w Lay's
atanerka napisał(a):

https://nazwijsmaklays.pl/ doczekaliśmy się konkursu Lay's,  ale i zmiany organizatora...

Ło matko! Kropka? A gdzie Avanti emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nkba

#6654605 Napisano: 05.11.2019 23:15:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

buziolek napisał(a):

Tak się zastanawiam czy Superloser to czasem nie Cebe, ten sam styl pisania, wszystko wie najlepiej i tak jak Cebe usuwa swoje wpisy emotka  


ja się w często zgadzałam z CB i często zgadzam się z Superloserem. dzisiaj jestem na 90% przekonana, że to ta sama osoba.

Nie wiem czy to ta sama osoba ale za CEBE mi się... tęskni emotka wiem, ze wkurzający był niesamowicie... ale oboje kochamy brukselkę emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6653997 Napisano: 04.11.2019 13:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

gls firma Effect Online Kft. CLIPA

co to może iść? 

zebra c4 Wyświetl w wątku >>
0 0