Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6653068 Napisano: 31.10.2019 09:39:20 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

joan pewności nie mam, ale bardzo mocno wydaje mi się, że nie trzeba mieć fizycznego papierka, wystarczy pokazać na telefonie.

Racja, teraz sobie przypomniałam, skanują kod emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

nkba

#6652791 Napisano: 30.10.2019 13:59:57 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka


A przez neta nie chcesz?


Nie - bo nie mam drukarki, a do biura podróży bliżej, niż na ksero emotka

Dobra jesteś emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

nkba

#6652780 Napisano: 30.10.2019 13:50:32 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka

A przez neta nie chcesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6652406 Napisano: 29.10.2019 12:36:32 w WC - rozmowy o wszystkim
soulfly napisał(a):

nkba napisał(a):

Potrzebuje przewieźć drzewa ok. 4m wys. czy ktoś może mi polecić/podpowiedzieć czym je przewieźć? jak najtaniej oczywiście?

Auto z hds, też takie wozilem. 

dzięki, ale niestety odpada... emotka bo pójdę z torbami emotka myślałam o jakimś większym busie może...  Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6652377 Napisano: 29.10.2019 11:58:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Potrzebuje przewieźć drzewa ok. 4m wys. czy ktoś może mi polecić/podpowiedzieć czym je przewieźć? jak najtaniej oczywiście? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6652184 Napisano: 28.10.2019 17:19:04 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę!

Nie znam tematu ale tak mi przyszło do głowy czy to nie może konto walutowe w polskim banku? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6649703 Napisano: 18.10.2019 12:09:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

malenka napisał(a):

(...) Odnoszę jednak wrażenie, że dzisiejsza moda na mega świadome macierzyństwo wywiera na młode matki olbrzymią presję, bo trzeba wciąż udowadniać, że ogarniasz pracę na pełen etat, dom oraz dwójkę dzieci. A to wszystko z uśmiechem na ustach i zawsze ułożoną fryzurą oraz zrobionymi paznokciami. (...)


Ten trend nie dotyczy tylko macierzyństwa, a przeraża mnie wielce. Od lat narasta presja do "bycia zwycięzcą" i "człowiekiem sukcesu", któremu wszystko się udaje. Z telewizji płyną reklamy sugerujące, że nie możesz odpuścić nawet na chwilę, bo zawodzisz swoją rodzinę i katastrofa gotowa! Odbiera się ludziom prawo do chwil słabości czy niedyspozycji fizycznej, a firmy kosmetyczne wynajdują coraz to nowe niedoskonałości, z którymi walczyć należy dzień w dzień. Musisz mieć super ciało, super zęby, super furę, super pomysły na wieczór... jakby liczyła się tylko mydlana bańka na Insta. Tytuły książek to czyste wariactwo, coraz więcej poradników typu "Jak zapierd* od rana do wieczora w domu i w pracy z uśmiechem na twarzy" albo "Moje życie w ciągłym biegu - historie kobiet, którym się udało" czy też "Must-have prawdziwego mężczyzny". Bardzo to smutne emotka

Dorosłam do tego żeby mieć na to po prostu wywalone emotka i dobrze mi z tym emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6649413 Napisano: 17.10.2019 15:01:04 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z tym 500 plus to sa jaja ,kolezanka kiedys mi powiedziala masz 500 plus to cie stac. Mysle sobie ok ,poczekam,az Ty bedziesz miala dzieci i urodziły sie im blizniaki. Z czasem zaczela narzekac,ze malo kasy,ze musi wrocic do pracy,bo maz za duzo nie zarabia, a dzieci kosztuja,.To jej powiedzialam masz 500 plus stac cie na wszystko i wiecie co? Obrazila sie na mnie i od prawie roku sie nie odzywa

Z tym narzekaniem na 500+, ze niby malo itd. ...to jest zalosne. Ciekawe jak kiedys ludzie wychowywali dzieci bez 500+ i innych dodatkow.

Ten kto chce to zainwestuje te pieniądze w dzieci, kino, wspólne wyjścia, basen, jeżyki...coś na co wcześniej nie było kasy. Wszystko zależy w jakie ręce ta kasa wpada. Tym bardzo potrzebującym na pewno pomaga. 

I ja doświadczyłam po raz pierwszy pomocy od Państwa w postaci 500+. Nigdy wcześniej się na nic nie łapałam, nawet na ulgę podatkową. Radziłam sobie bez tego i radzić sobie będę dalej (mam nadzieję), a te pieniądze lądują na koncie "Dla Małej", na które od jej urodzenia co miesiąc wpłacam kwotkę i czekają na jej dorosłość emotka Dzięki temu będzie miała więcej na swój start emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6648936 Napisano: 16.10.2019 08:57:00 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wczoraj byłam w itm po kawe jacobs ,wieczorem napisałam hasło,a dzis się zorientowałam,ze nie mam paragonu. Został przy kasie  i ktoś mnie przebije dzis? 

a ja wysłałam męża do ITM po zakupy na Jacobs i na Mondelez - pomyślałam że jak mam zagrać to pierwszego dnia bo konkurencja może mniejsza będzie. Mąż zadowolony ze kupił słodyczy na 20,09 zł (trzeba była za 20 zł). Więc siadam wieczorem żeby stworzyć cokolwiek i jak już o 22 zabierałam się do wysyłania, patrzę na paragon a w tych 20,09 jest reklamówka za 0,54 zł.... emotka emotka

Miałam to samo kilka razy emotka Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

nkba

#6647957 Napisano: 11.10.2019 13:32:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
żeby nawet małej nagrodzinki nie wyłapać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6647415 Napisano: 10.10.2019 10:56:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

nkba

#6645562 Napisano: 04.10.2019 08:51:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

nkba napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

czy na loterie lego można też kupić figurki ?

A co to za loteria?

https://bawsieklockami.pl/

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6645555 Napisano: 04.10.2019 08:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

czy na loterie lego można też kupić figurki ?

A co to za loteria? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6644635 Napisano: 01.10.2019 14:53:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jeżuuu nawet Barbie mnie olała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6643909 Napisano: 29.09.2019 01:16:28 w Sport
kumulacja napisał(a):

Jest sprawa taka ... mam słabość do Michała Kubiaka!  emotka emotka emotka

O nie!!! Mój Ci On!!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nkba

#6643550 Napisano: 27.09.2019 09:59:03 w Sport
pioge7 napisał(a):

nkba napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nkba napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No,szkoda  emotka Myślę,że nerwy ich zjadły:(  Strasznie psuli serwy emotka
Druga sprawa-brak dopingu naszych kibiców emotka
Ogarną się o brąz, tego im życzę emotka

Niestety oni psują serwy już od dawna, jak nie w siatkę to poza boisko...
ale nie chciałbym żeby trener zrobił to co Antiga...
jak już wygrał mistrzostwa to pózniej grał cały czas tym samym składem. Zero zmian, a przecież zmiennicy też są dobrzy, wczoraj Heynen też zmian prawie nie robił. 
źle grał Leon, drzyzga, kubiak, Bieniek... zamiast ich zmienić to on trzymał ich do końca... a może Kochanowski, śliwek i szalpuk by coś ugrali. emotka  ehhh... 

Co do serwowania to rzeczywiście jakoś im teraz mocno nie idzie emotka Ale i tak mi żal jak cholera emotka ale było minęło...
Ja tylko czekam na olimpiadę i już trzymam kciuki emotka

Po drodze jeszcze Puchar Świata wiec może się odkujemy emotka  

Tak, ale wiesz... medal olimpijski to jednak taka wisienka na torcie, przynajmniej dla mnie emotka

Oczywiscie emotka  tez czekam na tem medal z wielkim optymizmem emotka ale wiesz... czemu po drodze nie możemy zdobyć jeszcze rodzynek do tego tortu emotka  jutro brąz, zaraz puchar świata i kolejny medal emotka w przyszłym roku może liga światowa emotka  i tak kilka i zwieńczenie olimpiada emotka  pięknie,   A przypominam że dziś lekkoatletyka startuje i kolejne medale mam nadzieję będą zdobywane emotka  

Zaiste jest jak piszesz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, pioge7 0

nkba

#6643518 Napisano: 27.09.2019 07:30:24 w Sport
pioge7 napisał(a):

nkba napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No,szkoda  emotka Myślę,że nerwy ich zjadły:(  Strasznie psuli serwy emotka
Druga sprawa-brak dopingu naszych kibiców emotka
Ogarną się o brąz, tego im życzę emotka

Niestety oni psują serwy już od dawna, jak nie w siatkę to poza boisko...
ale nie chciałbym żeby trener zrobił to co Antiga...
jak już wygrał mistrzostwa to pózniej grał cały czas tym samym składem. Zero zmian, a przecież zmiennicy też są dobrzy, wczoraj Heynen też zmian prawie nie robił. 
źle grał Leon, drzyzga, kubiak, Bieniek... zamiast ich zmienić to on trzymał ich do końca... a może Kochanowski, śliwek i szalpuk by coś ugrali. emotka  ehhh... 

Co do serwowania to rzeczywiście jakoś im teraz mocno nie idzie emotka Ale i tak mi żal jak cholera emotka ale było minęło...
Ja tylko czekam na olimpiadę i już trzymam kciuki emotka

Po drodze jeszcze Puchar Świata wiec może się odkujemy emotka  

Tak, ale wiesz... medal olimpijski to jednak taka wisienka na torcie, przynajmniej dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6643512 Napisano: 27.09.2019 07:13:56 w Sport
pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No,szkoda  emotka Myślę,że nerwy ich zjadły:(  Strasznie psuli serwy emotka
Druga sprawa-brak dopingu naszych kibiców emotka
Ogarną się o brąz, tego im życzę emotka

Niestety oni psują serwy już od dawna, jak nie w siatkę to poza boisko...
ale nie chciałbym żeby trener zrobił to co Antiga...
jak już wygrał mistrzostwa to pózniej grał cały czas tym samym składem. Zero zmian, a przecież zmiennicy też są dobrzy, wczoraj Heynen też zmian prawie nie robił. 
źle grał Leon, drzyzga, kubiak, Bieniek... zamiast ich zmienić to on trzymał ich do końca... a może Kochanowski, śliwek i szalpuk by coś ugrali. emotka  ehhh... 

Co do serwowania to rzeczywiście jakoś im teraz mocno nie idzie emotka Ale i tak mi żal jak cholera emotka ale było minęło...
Ja tylko czekam na olimpiadę i już trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6642299 Napisano: 23.09.2019 13:30:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

nkba

#6639703 Napisano: 14.09.2019 00:24:26 w Sport
tereniagno napisał(a):

Pierwszy mecz siatkarzy na MŚ wygrany
Polska - Estonia 3:1 emotka emotka

Uwielbiam tych chłopaków!!!  Wyświetl w wątku >>