Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6639591 Napisano: 13.09.2019 17:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy można gdzieś znaleźć pesele jakie były wybrane w RMF do wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6635120 Napisano: 31.08.2019 18:17:34 w Paragony na trwające konkursy
vanillasky-2017 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Kupię paragon Leclerc Kiora 

Ja też emotka

I ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6634914 Napisano: 30.08.2019 19:11:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurcze, dane małża też znikły z 10 dnia nutelli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6633998 Napisano: 28.08.2019 13:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Dzień dobry,

odpisali mi.dziękujemy za wiadomość. Wszystkie dane konieczne są do rozliczenia
podatku dochodowego, a tym samym do wystawienia stosownego dokumentu
PIT. Przypominamy, że podanie powyższych danych osobowych i złożenie
oświadczeń, jest dobrowolne, ale
konieczne do otrzymania nagrody.


co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Bzdura i to emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, atyde25 0

nkba

#6633207 Napisano: 26.08.2019 08:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w nutelli koniecznie trzeba dodać zdjęcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6632733 Napisano: 23.08.2019 13:28:09 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

nkba napisał(a):

monek22 napisał(a):

Czy informowali kogoś o zestawach BIC/i ja zostane podroznikiem / zestawow bylo 1000 /walizkami chwalili sie ale zestawami nikt wiec jak to jest ??

Jak było 9 tys. długopisów wcześniej to nie informowali tylko rozsyłali emotka

Pisalam do nich w tej spr i poinformowali mnie ze zalapalismy sie na nagrode gwarantowana czy zestaw Bic.

A możesz napisać kiedy wysyłałaś zgłoszenie? Nie wiem czy Corcia sie jeszcze załapała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6632728 Napisano: 23.08.2019 13:21:47 w Czy informują/ informowali?
monek22 napisał(a):

Czy informowali kogoś o zestawach BIC/i ja zostane podroznikiem / zestawow bylo 1000 /walizkami chwalili sie ale zestawami nikt wiec jak to jest ??

Jak było 9 tys. długopisów wcześniej to nie informowali tylko rozsyłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6629712 Napisano: 13.08.2019 13:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Czy w tych kauflandowych konkursach, gdzie do wygrania jest auto już ktoś na forum trafił to autko?

Trafił trafił emotka Ale nie ja, tylko wpisy widziałam emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6625974 Napisano: 01.08.2019 09:32:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

nkba napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy komuś działa strona Lubuskiego Ginu z Biedronki. Jakiś dziwny ten konkurs, przedłużany był, a teraz strona not found. Ktoś coś?

On się niby wczoraj skończył emotka

Wiem, ale dlaczego strona nie działa, chciałam sprawdzić ten nowy regulamin, do kiedy niby wyniki i nic

aaa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6625964 Napisano: 01.08.2019 09:08:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy komuś działa strona Lubuskiego Ginu z Biedronki. Jakiś dziwny ten konkurs, przedłużany był, a teraz strona not found. Ktoś coś?

On się niby wczoraj skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6624071 Napisano: 26.07.2019 12:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

To Danio C4 to w końcu SMS czy maile? Pozamiatane już czy przychodzą stopniowo?

Dla zgłoszeń poprzez sms przychodzą smski, a wyslane przez stronkę maile. Tak moja teoria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6623373 Napisano: 24.07.2019 16:25:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy działają Wam karty z konkursu wspomnienia z kawą i twoja chwila z kawą od i360? Karty są aktywne, doładowane, a nie chcą przechodzić... Próbowałam już w kilku sklepach i dalej nic. Wyczerpałyśmy z kasjerkami wszystkie możliwości co mogłoby pójść nie tak... Agencja już raz wymieniła mi kartę i dalej to samo.

Zapewne wiesz, że trzeba je przejechać przez czytnik na pasek magnetyczny emotka Ja ostatnio odwiedziłam kilka sklepów zanim się udało i wg mnie to zależy od czytnika. W Ikei nie poszło a C4 bez żadnego ale emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

nkba

#6622746 Napisano: 23.07.2019 10:04:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

kama.z napisał(a):

Czy kubki Prima można myć w zmywarce?

Jsk maja nadruk zrobiony tym pisakiem to się zmyje . Kubek sam z logo Prima można 

Jak zrobiony pisakiem i wypalony w piekarniku to też nie powinien zejść emotka Tak było napisane w instrukcji do kubasia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6622055 Napisano: 20.07.2019 10:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na Lecha Free z Mili odsyłamy sam paragon??? Dobrze zrozumiałam??? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6622054 Napisano: 20.07.2019 10:03:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Wczoraj ktoś pisał, że ślą maila z Kauflandu  z Wymarzonego Dnia Dziecka. Czy tylko ja nic nie dostałam?

Ja też nie emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6618215 Napisano: 09.07.2019 10:03:30 w Pomocy!!!!
ciotkaklotka napisał(a):

Podpowie ktoś coś jak zdobyć Bakusia maskotki, 
Dzieciakom już się przyjadly a maskotki jak nie było tak nie ma 

I ja się podepnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6615198 Napisano: 01.07.2019 09:06:47 w Wkurza mnie...
babariba napisał(a):

Nie wyrzucaj, tylko ratuj! Teraz intensywnie podlewaj, ale jak najszybciej zrób najlepsze lekarstwo, czyli gnojowicę z pokrzyw. W tamtym roku poschły mi azalie i po podlewaniu (mimo że to kwasoluby) odżyły i wypuściły kolejne listki. W tym roku oczywiście nnie zakwitły, ale żyją.

Dzięki emotka Ratuję i owszem! gnojówkę z pokrzyw mam cały sezon - śmierdzi za wiata emotka Ale roślinki ją kochają więc znosimy to z pokorą emotka Myślę, żeby go jeszcze spróbować przesadzić w bardziej cieniste miejsce tylko nie wiem czy teraz go ruszać emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6615173 Napisano: 01.07.2019 07:27:37 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

A powiesz mi co to za drzewko?To też spróbuję posadzić.Bo ja posadziłem brzoskiwnię albo morelę parę lat temu i rośnie do dziś.

Dereń pagodowy Variegata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6615151 Napisano: 01.07.2019 00:03:04 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 

Ja taki ogrodnik - amator - zapaleniec emotka Ale nigdy nie widziałam czegoś takiego emotka W jeden dzień szlag mi go trafił emotka A ta susza to jest makabryczna. U mnie też trawnik (a raczej wszystko to co na krótko przycinane emotka )  też już w większości wysuszone... Moje porzeczki kolor mają ale w smaku tylko kwas - spalone, a nie dojrzałe, wcześniej truskawki i poziomki tak samo, tylko te dzikie co u mnie w lasku rosną to smaczniejsze emotka Mam nadzieję, że chociaż agrest się uchowa do pojedzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0