Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pakowa

pakowa

#6224621 Napisano: 04.07.2016 15:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy jest jakis konkus z zelami pod prysznic, odzywkami do wlosow?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6224555 Napisano: 04.07.2016 13:56:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

pakowa

#6224057 Napisano: 02.07.2016 13:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

pakowa napisał(a):

dziesiejszy dzien to który w Lays ?

69

dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6224054 Napisano: 02.07.2016 13:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziesiejszy dzien to który w Lays ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6223024 Napisano: 30.06.2016 12:27:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wakacyjna premia 0/2 emotka  nic nie ugrałam w tym konkursie emotka :( Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6220774 Napisano: 26.06.2016 21:50:59 w co chcielibyście wygrać?
PS4  i własne cztery kółka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6219451 Napisano: 23.06.2016 16:27:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nerka kaktusa z biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6218815 Napisano: 22.06.2016 19:11:58 w Czy informują/ informowali?

bc14 napisał(a):

tez sie chwalili

czyli nici... Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6218811 Napisano: 22.06.2016 19:06:24 w Czy informują/ informowali?
bc14 napisał(a):

tak od raz po zalonczeniu tygodnia/etapu

o nerkach to wiem że informowali ale mi chodzi o hulajnogi bo nie widzialam zeby ktos sie chwalil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6218806 Napisano: 22.06.2016 18:59:47 w Czy informują/ informowali?
czy informowali  Zwycięzców Nagród I stopnia  w konkursie „Zostań reporterem Republiki Kaktusa” w Biedronce? Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6218286 Napisano: 21.06.2016 22:38:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
kubek termiczny w lokalnym konkursie za wytypowanie wyniku meczu Polska - Ukraina  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6217948 Napisano: 21.06.2016 14:38:12 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

pakowa napisał(a):

slonko365 napisał(a):

defed napisał(a):

pakowa napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś mi mówi "ale Ty masz szczęście zawsze coś wygrywasz" z taką zazdrością na twarzy. Takie osoby sobie myślą, że wszystkie nagrody same wskakują na moje nazwisko i  że dostaje je za NIC....a nikt nie pomyśli ile MY konkursowicze pracujemy nad każdą wygraną. Chociażby spełnienie wymogów regulaminu, zakupu danych produktów - poniesienie kosztów, no i wreszcie kreatywności, zastanawiania się nad hasłem, dokończeniem zdania itp. Nikt też nie wie ile poświęcamy na to czasu i zachodu..i potem taka gadanina, a tyle wygrywasz to może dasz mi/jej/jemu to i tamto bo Tobie nie potrzebne nie grasz w piłke/nie gotujesz/ nie pierzesz itd...emotka emotka

emotka doskonale Cię wszyscy rozumiemy emotka
"Z Twoim szczęściem powinnaś zagrać w totka" - słyszę to nieustannie emotka
Podczas gdy losowania omijają mnie szerokim łukiem, ciężko pracuję na konkursowe nagrody emotka

No i właśnie: z tym "szczęściem" i "totolotkiem" słyszę dokładnie to samo. Czasem tłumaczę, że to kwestia prawdopodobieństwa i włożonego wysiłku/kreatywności, ale czasem nawet mi się nie chce tłumaczyć, niech sobie dalej niektórzy wierzą, że to tylko kwestia szczęścia. Ale już takie patrzenie na wygrane że "masz za darmo, to się nie napracowałaś, żeby coś mieć, tylko ci z nieba spadło - to może jeszcze rozdaj za darmo" - też mnie wkurza!
Jakiś czas temu w rozmowie z pewną upierdliwą osobą z rodziny powiedziałam, że podniszczone już meble w salonie kupiłam za pieniądze które wygrałam - i usłyszałam, że jak tak, to po co tapicerować czy odnawiać - jak z wygranej to sobie mogę wyrzucić i nowe kupić (w domyśle - za pieniądze "zapracowane") - no jakby mi ktoś mokrą ścierką w twarz przywalił! emotka

Otóż to! W nawiązaniu do totolotka to nieustanie słyszę "powinnaś grać w totolotka" jak tylko coś wygram nie ważne czy jest to książka czy coś bardziej wartościowego. Już nieraz to się zastanawiam 5 razy czy powiedzieć że to wygrałam czy lepiej powiedzieć że kupiłam i mieć święty spokój, się nie denerwować.. i nie patrzeć na te zazdrosne oczy..

"Totolotek" widzę u wszystkich emotka Ja wczoraj usłyszałam: Daj jeden rower, bo po co Ci dwa a Ja nie mam żadnego. Więc odpowiedziałam: A daj mi 1300zł z Twojej wypłaty, bo Ja jestem na wychowawczym i nie mam pieniędzy.
To nie to samo! No jak nie to samo? Włożyleś swoją pracę i czas, żeby miec te 1300zl tak samo jak Ja, żeby mieć rower.
Skończylo sie "obrazą majestatu" emotka

Szkoda, że ten manewr nie działa w dwie strony. Jedną już większość z Nas zna - opisane wyżej, a druga że gdy odnosimy porażkę w konkursie to nam rodzina/przyjaciele/znajomi nie współczują, nie chcą pokryć kosztów na połowę itp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6217295 Napisano: 20.06.2016 17:24:13 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

wygrałem kiedyś na adres ciotki rower Nivea..
uprzedziłem, że przyjedzie..
myślałem że już taką nagrodę to ja sobie wezme (kosmetyki, kawy jej oddawałem) liczyłem, że może kiedyś na tak wyjątkowe dane osobowe wygram jakiś konkret...

ZONK. a ona do mnie: Ty wiesz Darek, to ja ci te 30 zł za paragon zwrócę,, bo to jednak rower przywiozą.. Zostawiłem,..żeby ta ciotka jeszcze kiedyś mi czekolade kupiła,.. wszystkim trzeba - dawała. Darkowi nie- bo on zaradny, on ma...

To to jeszcze nic. Dzisiaj ciocia do mnie tekst: ty Darek dla siebie to i koszulki i blendery i TV, a dla nas to tylko kosmetyki i czekolady...

Ile to ja mam propozycji.. Wygraj im! A oni WTEDY za paragon dadzą..

I tekst jak już wygram coś raz na pół roku. "ty to masz szczęście/farta" ! Normalnie siedziałem sobie na ławce w parku, patrzyłem w niebo, nic nie robiłem i cyk kurier mi ni stąd ni zowąd paczke do domu przywiózł..

Darek, to może pograsz na moje nazwisko, zwrócę Ci za paragon jeśli wygrasz emotka
A serio, pamiętaj, ze rodziców się nie wybiera, ale ciotki już można, po co Ci taka?  emotka

straciłam wiarę w ludzi po przeczytaniu tego.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6216359 Napisano: 17.06.2016 22:57:09 w Wkurza mnie...
filemon02c napisał(a):

pakowa napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś mi mówi "ale Ty masz szczęście zawsze coś wygrywasz" z taką zazdrością na twarzy. Takie osoby sobie myślą, że wszystkie nagrody same wskakują na moje nazwisko i  że dostaje je za NIC....a nikt nie pomyśli ile MY konkursowicze pracujemy nad każdą wygraną. Chociażby spełnienie wymogów regulaminu, zakupu danych produktów - poniesienie kosztów, no i wreszcie kreatywności, zastanawiania się nad hasłem, dokończeniem zdania itp. Nikt też nie wie ile poświęcamy na to czasu i zachodu..i potem taka gadanina, a tyle wygrywasz to może dasz mi/jej/jemu to i tamto bo Tobie nie potrzebne nie grasz w piłke/nie gotujesz/ nie pierzesz itd...emotka emotka


Dlatego ja NIKOMU z moich znajomych nie mówię o tym,że wygrywam w konkursach.Bo po co? Poklasków nie szukam, robię to dla siebie i unikam właśnie takich sytuacji o jakich piszesz. Takie zachowanie można bardzo przewidzieć, w szczególności u osób, którzy obwiniają cały świat, ludzi za to,że inni mają lepiej a on jest najbardziej ze wszystkich pokrzywdzony i zawsze ma pod górkę. Ludziom nie warto wszystkiego mówić emotka

chyba powinnam przyjąć Twoją taktykę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6216254 Napisano: 17.06.2016 18:51:19 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Daj jeden rower, bo po co Ci dwa

Pozwolę sobie na przekleństwo: co za mugolskie sępy! emotka

Gorzej! emotka Ale nauczyłam się juz radzić sobie z głupimi pytaniami. pewnie jak my wszyscy emotka

ja cały czas się uczę odpowiednio odpowiadać właśnie na te głupie pytania.. i chyba coraz lepiej mi idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6216047 Napisano: 17.06.2016 12:35:53 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

defed napisał(a):

pakowa napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś mi mówi "ale Ty masz szczęście zawsze coś wygrywasz" z taką zazdrością na twarzy. Takie osoby sobie myślą, że wszystkie nagrody same wskakują na moje nazwisko i  że dostaje je za NIC....a nikt nie pomyśli ile MY konkursowicze pracujemy nad każdą wygraną. Chociażby spełnienie wymogów regulaminu, zakupu danych produktów - poniesienie kosztów, no i wreszcie kreatywności, zastanawiania się nad hasłem, dokończeniem zdania itp. Nikt też nie wie ile poświęcamy na to czasu i zachodu..i potem taka gadanina, a tyle wygrywasz to może dasz mi/jej/jemu to i tamto bo Tobie nie potrzebne nie grasz w piłke/nie gotujesz/ nie pierzesz itd...emotka emotka

emotka doskonale Cię wszyscy rozumiemy emotka
"Z Twoim szczęściem powinnaś zagrać w totka" - słyszę to nieustannie emotka
Podczas gdy losowania omijają mnie szerokim łukiem, ciężko pracuję na konkursowe nagrody emotka

No i właśnie: z tym "szczęściem" i "totolotkiem" słyszę dokładnie to samo. Czasem tłumaczę, że to kwestia prawdopodobieństwa i włożonego wysiłku/kreatywności, ale czasem nawet mi się nie chce tłumaczyć, niech sobie dalej niektórzy wierzą, że to tylko kwestia szczęścia. Ale już takie patrzenie na wygrane że "masz za darmo, to się nie napracowałaś, żeby coś mieć, tylko ci z nieba spadło - to może jeszcze rozdaj za darmo" - też mnie wkurza!
Jakiś czas temu w rozmowie z pewną upierdliwą osobą z rodziny powiedziałam, że podniszczone już meble w salonie kupiłam za pieniądze które wygrałam - i usłyszałam, że jak tak, to po co tapicerować czy odnawiać - jak z wygranej to sobie mogę wyrzucić i nowe kupić (w domyśle - za pieniądze "zapracowane") - no jakby mi ktoś mokrą ścierką w twarz przywalił! emotka

Otóż to! W nawiązaniu do totolotka to nieustanie słyszę "powinnaś grać w totolotka" jak tylko coś wygram nie ważne czy jest to książka czy coś bardziej wartościowego. Już nieraz to się zastanawiam 5 razy czy powiedzieć że to wygrałam czy lepiej powiedzieć że kupiłam i mieć święty spokój, się nie denerwować.. i nie patrzeć na te zazdrosne oczy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6215975 Napisano: 17.06.2016 11:27:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jak ktoś mi mówi "ale Ty masz szczęście zawsze coś wygrywasz" z taką zazdrością na twarzy. Takie osoby sobie myślą, że wszystkie nagrody same wskakują na moje nazwisko i  że dostaje je za NIC....a nikt nie pomyśli ile MY konkursowicze pracujemy nad każdą wygraną. Chociażby spełnienie wymogów regulaminu, zakupu danych produktów - poniesienie kosztów, no i wreszcie kreatywności, zastanawiania się nad hasłem, dokończeniem zdania itp. Nikt też nie wie ile poświęcamy na to czasu i zachodu..i potem taka gadanina, a tyle wygrywasz to może dasz mi/jej/jemu to i tamto bo Tobie nie potrzebne nie grasz w piłke/nie gotujesz/ nie pierzesz itd...emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6215905 Napisano: 17.06.2016 10:06:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

pakowa napisał(a):

andii napisał(a):

karkocka napisał(a):

andii napisał(a):

hello, czy ktoś kupował w odido  kroplę beskidu 1,5l ??? emotka  bo u mnie jest  tylko 1,75l

u mnie też jest 0,5 l i 1,75 l , ale na paragonie wybija tylko Kropla Beskidu

a u mnie własnie na paragonie kropla beskidu 1,75l.... emotka  ... trudno , może nie dopisali tej 1,75l emotka

o jaki konkurs chodzi ?:)

proszę.  o ten https://www.loteriaodido.pl/

dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6215891 Napisano: 17.06.2016 09:55:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

andii napisał(a):

hello, czy ktoś kupował w odido  kroplę beskidu 1,5l ??? emotka  bo u mnie jest  tylko 1,75l

u mnie też jest 0,5 l i 1,75 l , ale na paragonie wybija tylko Kropla Beskidu

o jaki konkurs chodzi ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

pakowa

#6215712 Napisano: 16.06.2016 19:22:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
flaga Tyskie Biedronka w sam raz na dzisiejszy mecz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0