Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6737605 Napisano: 20.10.2020 08:13:45 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

venix napisał(a):

Przegapiłam wczorajsze Itm. Kilka paragonów w d. 

Ogólnie jestem jedną, wielką rozsypką i nie wiem , jak sobie pomóc.

rebranding? trzeba się przyzwyczaić do nowego loginu emotka
dobrze Cię rozumiem, ostatnio kilka paragonów milek z ITM (20 zł jeden!) plus lindty przepadły.
Znaczy zostały: w boczkach i czterech literach  emotka
a na konkursowe wypalenie polecam małą przerwę i złapanie oddechu (nie mówię tego jako konkurencja emotka )

Potrzeba zmian  emotka  
 Konkursy i praca trzymają mnie jeszcze w pionie . Do reszty brak mi mocy. Chyba wezmę 2 dni wolnego na nadchodzące słońce,  może mnie doładuje  Wyświetl w wątku >>

venix

#6737598 Napisano: 20.10.2020 06:48:58 w Wkurza mnie...
Przegapiłam wczorajsze Itm. Kilka paragonów w d. 

Ogólnie jestem jedną, wielką rozsypką i nie wiem , jak sobie pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6737516 Napisano: 19.10.2020 18:44:14 w Smolar
kalinea napisał(a):

Przez pomyłkę wysłałam dwa razy ten sam numer paragonu na dwa różne numery telefonów, jak do tego podejdzie Smolar?

Proponuję się nie wychylać i nic S. nie zgłaszać,  bo numery będą do wyrzucenia emotka  
Zaczekaj,  problem się sam rozwiąże  jak nie wygrasz. 
A gdyby trafiły się 2 nagrody,  to zawsze piszą jaka to, więc wybierzesz lepszą.   Wyświetl w wątku >>

venix

#6737166 Napisano: 18.10.2020 10:23:02 w SZUKAM....
iwona0103 napisał(a):

Szukam porady: co robicie np. z nadprogramowymi balsamami do ciała?  emotka  dzisiaj sprzątałam w kosmetykach i stwierdziłam, że mam zdecydowanie za dużo nieużywanych balsamów do ciała i odżywek do włosów (dla odżywek znalazłam już zastosowanie, można używać jako żel do golenia emotka )

Ja mam problem z konkursowymi szamponami, bo nie wszystkie używam. Bliskim koleżankom daję  w prezencie (jak chcą oczywiście, nie jako prezent np. urodzinowy ) , a raz na jakiś czas biorę torbę do pracy w mówię: wszystko po 5 zł emotka  I wszyscy zadowoleni. Wyświetl w wątku >>

venix

#6737164 Napisano: 18.10.2020 10:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

-Violka- napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

Wprawdzie samochodu jeszcze nie wygrałam, ale parę ładnych rzeczy wpadło. Ostatnio hulajnoga z eti na 2 zgłoszenia. Dają tylko 1 na tydzień, więc nawet nie liczyłam. Da się , trzeba po prostu być w puli, dać sobie szansę. 

Ja wychodzę z założenia, że najważniejsze, to WZIĄĆ UDZIAŁ, choćby jednym zgłoszeniem. Można zarówno trafić jednym, gdy wszystkich jest milion, jak i nie trafić, mając 1000 losów przy 1001 zgłoszeniach emotka Kiedyś trafiłam bon na 9000zł na zakup sukni ślubnej wysyłając 1 sms. Po prostu rok później brałam ślub i taka nagroda spadła mi z nieba. Moja mama zawsze powtarza, że wygrywam to, co jest mi potrzebne emotka Skoro do tej pory nie wygrałam dużych pieniędzy czy samochodu to znaczy, że nie są mi potrzebne  emotka

Racja. Przy takich ilościach zgłoszeń nie roi większej różnicy , czy masz 1 los, czy wiele. Staram się w każdej zgłosić choć ten 1, bo bez tego na pewno nie wygram Wyświetl w wątku >>

venix

#6737160 Napisano: 18.10.2020 09:24:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

Wprawdzie samochodu jeszcze nie wygrałam, ale parę ładnych rzeczy wpadło. Ostatnio hulajnoga z eti na 2 zgłoszenia. Dają tylko 1 na tydzień, więc nawet nie liczyłam. Da się , trzeba po prostu być w puli, dać sobie szansę.  Wyświetl w wątku >>

venix

#6737010 Napisano: 17.10.2020 08:23:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Widziałem w dziale Informują post iż Łowicz pocztą chce aby odesłać paragon,jakiej kwoty to dt.?

u mnie 50

W dobie pandemii to chyba nadgorliwość z ich strony.

u mnie strzał w 10, bo w autouzupełnianiu wskakuje mi kod miejsca zamieszkania, a ma być sklepu. Nie zawsze pamiętam, by to poprawić emotka  Chociaż oczywiście wolałabym odsyłać skan Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6737004 Napisano: 17.10.2020 06:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Widziałem w dziale Informują post iż Łowicz pocztą chce aby odesłać paragon,jakiej kwoty to dt.?

u mnie 50 Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

venix

#6736789 Napisano: 16.10.2020 09:24:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zdrowo uśmiechnięci.  
Bez podania rodzaju nagrody  emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6736289 Napisano: 14.10.2020 17:28:01 w Czy informują/ informowali?
basiag napisał(a):

Informowali już finish w Biedronce? 

Nikt się nie chwalił  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6736287 Napisano: 14.10.2020 17:16:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

-Violka- może zasugerować w poradni, żeby to jednak lekarz dzwonił? 
U mnie najpierw było tak, że to pacjenci dzwonili, czasami musiałam dzwonić po kilka razy, bo albo telefon zajęty, albo "abonent nieczynny". Ostatnio lekarz dzwonił. Poradę miałam zapisaną na 9:20, zadzwonił o 9:45. 

Dziś już w ogóle nikt nie odebrał.  Ani w jednym , ani w drugim . Spróbujemy przed zamknięciem. 

A u mnie w pracy 2 pokoje dalej korona. Na zdalną tylko osoby z tego pokoju. A że wspólna toaleta,  ksero na korytarzu (b. wąskim ) , to już nikogo nie rusza .  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6736115 Napisano: 14.10.2020 09:58:45 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Bony z Kucharka poszły juz wszystkie i jednej porze?

Pewnie nie  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6736101 Napisano: 14.10.2020 09:17:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Piszę, tu , bo nie jestem pewna, a muszę , bo się uduszę. 
Na adres mojej teściowej przyszła paczka   prawdopodobnie laptop z vanish Tesco  emotka

Gratki! emotka  A wiadomo może jaki kurier wozi nagrody z tego konka? emotka  

Nie wiem niestety  Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

venix

#6736096 Napisano: 14.10.2020 08:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Piszę, tu , bo nie jestem pewna, a muszę , bo się uduszę. 
Na adres mojej teściowej przyszła paczka   prawdopodobnie laptop z vanish Tesco emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6736095 Napisano: 14.10.2020 08:52:04 w Wkurza mnie...
bubba napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie ludzka głupota (jak to inaczej nazwać...)... Pani kupiła ode mnie sztućce, po miesiącu stwierdziła, że chce je oddać, bo... nóż jest bardziej płaski, niż na zdjęciu na stronie producenta. Jak to przeczytałem, to nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać. Oczywiście napisałem pani, że czas na zwrot minął i że mimo tego, przyjąłbym zwrot, ale nie otwarte- kto ją wie, czy sobie na jakiejś komunii ich nie używała, żeby przed rodziną było „na bogato”. W każdym razie napisałem, że mogę napisać reklamację do producenta, tylko siara pod swoim nazwiskiem wysyłać pismo „bo nóż jest bardziej płaski, niż na Państwa stronie internetowej”.

Około 15 lat temu pracowałam w dużym markecie budowlanym, kupowanie dywanów przed niedzielą komunijną a następnie ich zwrot był normą. Zdarzył się także zwrot deski do toalety uwaga...z łoniakami. Klient twierdził, że jednak nie pasuje, kierownik tą deskę przyjął  emotka

emotka  Umarłam ze śmiechu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6736089 Napisano: 14.10.2020 08:45:00 w Wkurza mnie...
W sprawie teleporad . 
Mój ośrodek zdrowia jest malutki , pielegniarki zawsze tel odbierają,  umawiają telewizytę i pacjent dzwoni.  
Głupie,  bo powinien lekarz, ale że odbierają nie było problemu.  
Teraz zachorował mój syn, leje mu się z ucha i śmierdzi.  Jak nic trzeba antybiotyk. Strach pseudokrople do ucha lać , by nie zaszkodzić.  
Od niedawna pełnoletni dzwoni sam. Lekarza nie ma , chory. Ma dzwonić  do ośrodka "nadrzędnego ". Życzyłam mu powodzenia,  bo ja w tym roku się tam nie dodzwoniłam . Jedna linia na kilku lekarzy i dentystę.  Śmiechu warte . 
Ale zaskoczył mnie , że się dodzwonił (choć dodał,  że pani była niezadowolona)  i teleporade ma na 12tą. Byłoby ok, ale tutaj też dzwoni do lekarza pacjent.  I dzwonił non stop od12 do 13tej. Potem co 15-20 minut. Połączył się o 15 i dostał zjebkę,  że miał dzwonić o 12tej,  bo lekarze byli do 13tej. 
Taka lekcja życia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6735487 Napisano: 12.10.2020 11:40:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

Czy ktoś też nie dostał zwrotki z Winiary? Wysłałam wczoraj rano, do dziś nie mam potwierdzenia  emotka  

Wczoraj wysyłał mąż i cisza, ale z konta też nie zeszło.  Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

venix

#6734528 Napisano: 08.10.2020 09:04:08 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

Czy ktoś ma przecieki, że zwycięzca łownej wygranej Jacobs poinformowany? Musze odesłąć oryginały a mam na nich też Bariste emotka

Losowanie było 5go. Inf miała być tego dnia lub następnego.  Czyli tak. Ale jest jeszcze rezerwa  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6734497 Napisano: 07.10.2020 21:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U góry jest data ważności i  kod zaczynający się od LAT i dalej liczby  Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0