Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6733224 Napisano: 02.10.2020 12:15:58 w Czy informują/ informowali?
monia0303 napisał(a):

Czy była rezerwa Tigera w Dino? ktoś coś?

Osobiście wysłałam 2 zgłoszenia i nie wygrałam,  więc też czekam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6733214 Napisano: 02.10.2020 11:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ten Bic biedronka to jeszcze człapie   czy poszło na raz ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

venix

#6733145 Napisano: 02.10.2020 09:25:59 w Wkurza mnie...
natik999 napisał(a):

jestem rezerwą w żywiec zdrój  emotka why??? a need a lot of money... emotka

Współczuję  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6733144 Napisano: 02.10.2020 09:24:47 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

dobre czasy minęły i nie wrócą....z Ferrero tak jak rok temu rezerwa tylko do głównych nagród....ale jeszcze 3 lata temu do kart 500 zł też była rezerwa (sama wygrałam wtedy emotka ), gdzie te czasy ja się pytam? Jak grać? Po co grać? emotka emotka

Coraz częściej tak robią.  Lenistwo?
Szkoda emotka  Zawsze jeszcze mogło coś wpaść  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

venix

#6733143 Napisano: 02.10.2020 09:23:15 w Wkurza mnie...
veldominik napisał(a):

Pytam serio bo ciekawią mnie ludzie co np kulują dziennie 20 majonezów żeby wygrać pare złotych emotka

Ziarnko do ziarnka  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6733137 Napisano: 02.10.2020 09:16:56 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

veldominik napisał(a):

Wkurza mnie ze te same osoby ciagle wygrywają w loteriach emotka
mam pytanie do nich co robicie że ciągle wygrywacie? Wydajecie miesięcznie kilka tysięcy złotych na konkursy czy ktoś z rodziny załatwia wam paragony ze sklepu?

Zatrudniasz sie w cichym sklepiku albo otwierasz wlasny... masz poslizg 10-15minut na terminalu i grasz ... a skoro informacja jest natychmiastowa to masz 10-15 by kupic towar... nim klient przyjdzie i wbije ci sie w "numer paragonu"

W Ikea były do kupienia kasy.  Można nawet w domu nabijać  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732930 Napisano: 01.10.2020 12:18:14 w Smolar
kalinea napisał(a):

Czy Smolar nagradza dwa razy te same numery telefonów?

Tak  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732919 Napisano: 01.10.2020 11:49:46 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

czy ew. rezerwa z Tigera w Dino była już?

Znowu poślizg? 

15.7 Laureaci rezerwowi nagród muszą podać / zamieścić i wysłać wymagane dane i oświadczenia w formularzu dla ww. laureatów na stronie internetowej pod adresem:
www.laureaci.smolar.pl zgodnie z pkt. 15.4 regulaminu, w terminach wynikających
z postanowień regulaminu, najpóźniej do dnia 30.09.2020 r. O zachowaniu terminu do podania danych i oświadczeń od laureatów rezerwowych ww. nagród, decyduje data ich
otrzymania przez organizatora, nie późniejsza niż do dnia 30.09.2020 r. Wyświetl w wątku >>

venix

#6732898 Napisano: 01.10.2020 11:01:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
harnas]
gosiaczeq napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Jak to jest , że wszyscy wygrywają w winiary a ja nie ? emotka  . 
A swoją drogą czy tam bramki są całą dobę ? tzn można wygrać też o 3 w nocy itp?  emotka

O 3 w nocy co prawda nie trafiłam emotka ale owszem, bramki w Winiarach czynne są całą dobę

Pół lodówki majonezów .. i same pudła emotka  jak to jest ... 
Czy tylko ja tak mam ? emotka  

co Wy później robicie z tymi majonezami? Ja cztery razy próbowałem i się zniechęciłem... i tak pewnie rozdam po rodzinie emotka Ja mam spiżarnię, te parę miesięcy mogą stać.  W pracy wiedzą,  że gram, więc nieraz ktoś się pyta  czy mam czekoladki czy coś  i kupują ode  mnie  taniej. 
No  i ośrodki dla bezdomnych.  Dzwonię i pytam , czy chcą.  Chcą. 
Tylko piwa nie nam się gdzie pozbyć.   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

venix

#6732896 Napisano: 01.10.2020 10:57:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamuska085 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursów, w których można się zgłosić przez stronę lub SMS. Czy myślicie, że jednakowo na to ''patrzą'' czy jednak organizatorzy bardziej ''wolą'' konkretne zgłoszenia, np. sms? Bo zawsze mnie to zastanawiało emotka

Chyba nie ma różnicy Wyświetl w wątku >>

venix

#6732849 Napisano: 01.10.2020 08:18:33 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

... konkursu, na który trzeba kupić balsam do ciała (najchętniej Nivea lub Dove)

Lewiatan i intermarche- dowolne zakupy  Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

venix

#6732847 Napisano: 01.10.2020 08:17:11 w SZUKAM....
vickichelm napisał(a):

czy w kinder bueno potrzebny jest paragon?

Nie  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732492 Napisano: 29.09.2020 19:58:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
omuzu gratulacje! Tak blisko auta...  Wyświetl w wątku >>
1 omuzu 0

venix

#6732473 Napisano: 29.09.2020 19:08:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie uwierzycie.  Moi chłopcy 16 i 19 lat pokłócili się o bluzę pepsi. Bo jest w pytę i git. 
A ja wysłałam wysłałam 1 zgłoszenie,  żeby nie gromadzić badziewia emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6732414 Napisano: 29.09.2020 14:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

-Violka- napisał(a):

soulfly napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Nieuczciwe,  nieuczciwe.

Ja gram w bramki i gram uczciwie - mam paragon, telefon na abonament (od wielu lat ten sam) i 2 ręce. Jestem sama do zakupów i do zgłaszania.  Do tego pracuję 8 godzin, dojeżdżam kolejne 2,  mam rodzinę . To jest nieraz orka, a nie hobby.  Ale nigdy nie zarobię takich pieniędzy,  jakie mogę wygrać,  więc gram.
  
Bramki nabijają  sprzedaż, to i są stosowane . 
Haseł wymyślę 2-3 , a losów loteryjnych mogę zgłosić tyle, ile mam kasy , czasu i możliwości zużycia.  Jeśli od razu wiem , że wygrałam kupuję następne,  wygrałam - następne.  Przegrywam- odpuszczam, zostaje mi chociaż towar.  Wygrywam - gram do końca,  a skoro i tak jestem do przodu, to te produkty oddaje do ośrodków dla bezdomnych. To ja . A może komuś nie szkoda wyrzucić? Serek zgłoszony,  zostawiasz wieczko , resztę  sru do kosza. 

Są loterie bez ograniczeń na osobę,  można grać. Jeżeli kupione, zapłacone ,  klikasz sam ręcznie,  to nikomu nic do tego. Trafić 1 zgłoszeniem to super fart,  wysłać w cholerę i nic nie trafić , to standard. A nie atak oszustów. 

Nie wyobrażam sobie , że ktoś w sklepie robi sobie fotki kodów. To ryzykowne i głupie. 
Wkurza mnie brak rezerw,   bo jeśli ktoś kilka od czapy , to niech wylosują jakiegoś szczęśliwca. 
Nie znam się, więc nie wiem, czy ktoś może blokować innych uczestników , mam nadzieję,  że nie .

I w almette nigdy nic nie wygrałam,  ani mnie nie wylosowali,  nie trafiłam  też w bramkę. 
Bo dla wszystkich nagród  nie starcza. 

A kody na widoku to jest zwyczajnie głupie. Wina organizatorów. Kogoś zawsze  pokusi zgłosić,  a cenzura co taki produkt potem kupi  jest w plecy. Ale nie sądzę,  by to była jakaś masowa skala.  

Podsumowując .  Ja lubię bramki . Ale tylko te, w które trafiam  emotka

Kody na zewnątrz w Almette to po prostu mistrzostwo!

Były kiedyś bramki,  gdzie odsyłało się kody i paragony @. Kody na widoku.  Zglosiłam  ich sporo, żaden nie był wcześniej wykorzystany.  Organizator zrobił mi weryfikację,  kazał przysłać wszystkie oryginały.  Nieźle się spociłam,  bo o ile kody skrupulatnie zbierałam,  na paragonach miałam inne konkursy - bo skoro,  chcą foto,  to luz. Odeslałam,  sprawdzili i oddali. Kasa moja. 
Więc jeżeli ktoś nie ma wszystkiego , to może się przeliczyć. Oby. 

Wszystkiego?
Tam jest tylko mail i numer telefonu w zgloszeniu. I pewnie jak sie wygra, to mozna automatycznie wypełnic formularz - jesli tak, to email i numer telefonu nie musza istniec  emotka

Dla mnie to bez sensu. Po co ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732405 Napisano: 29.09.2020 13:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Nieuczciwe,  nieuczciwe.

Ja gram w bramki i gram uczciwie - mam paragon, telefon na abonament (od wielu lat ten sam) i 2 ręce. Jestem sama do zakupów i do zgłaszania.  Do tego pracuję 8 godzin, dojeżdżam kolejne 2,  mam rodzinę . To jest nieraz orka, a nie hobby.  Ale nigdy nie zarobię takich pieniędzy,  jakie mogę wygrać,  więc gram.
  
Bramki nabijają  sprzedaż, to i są stosowane . 
Haseł wymyślę 2-3 , a losów loteryjnych mogę zgłosić tyle, ile mam kasy , czasu i możliwości zużycia.  Jeśli od razu wiem , że wygrałam kupuję następne,  wygrałam - następne.  Przegrywam- odpuszczam, zostaje mi chociaż towar.  Wygrywam - gram do końca,  a skoro i tak jestem do przodu, to te produkty oddaje do ośrodków dla bezdomnych. To ja . A może komuś nie szkoda wyrzucić? Serek zgłoszony,  zostawiasz wieczko , resztę  sru do kosza. 

Są loterie bez ograniczeń na osobę,  można grać. Jeżeli kupione, zapłacone ,  klikasz sam ręcznie,  to nikomu nic do tego. Trafić 1 zgłoszeniem to super fart,  wysłać w cholerę i nic nie trafić , to standard. A nie atak oszustów. 

Nie wyobrażam sobie , że ktoś w sklepie robi sobie fotki kodów. To ryzykowne i głupie. 
Wkurza mnie brak rezerw,   bo jeśli ktoś kilka od czapy , to niech wylosują jakiegoś szczęśliwca. 
Nie znam się, więc nie wiem, czy ktoś może blokować innych uczestników , mam nadzieję,  że nie .

I w almette nigdy nic nie wygrałam,  ani mnie nie wylosowali,  nie trafiłam  też w bramkę. 
Bo dla wszystkich nagród  nie starcza. 

A kody na widoku to jest zwyczajnie głupie. Wina organizatorów. Kogoś zawsze  pokusi zgłosić,  a cenzura co taki produkt potem kupi  jest w plecy. Ale nie sądzę,  by to była jakaś masowa skala.  

Podsumowując .  Ja lubię bramki . Ale tylko te, w które trafiam  emotka

Kody na zewnątrz w Almette to po prostu mistrzostwo!

Były kiedyś bramki,  gdzie odsyłało się kody i paragony @. Kody na widoku.  Zglosiłam  ich sporo, żaden nie był wcześniej wykorzystany.  Organizator zrobił mi weryfikację,  kazał przysłać wszystkie oryginały.  Nieźle się spociłam,  bo o ile kody skrupulatnie zbierałam,  na paragonach miałam inne konkursy - bo skoro,  chcą foto,  to luz. Odeslałam,  sprawdzili i oddali. Kasa moja. 
Więc jeżeli ktoś nie ma wszystkiego , to może się przeliczyć. Oby.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732398 Napisano: 29.09.2020 13:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nieuczciwe,  nieuczciwe.

Ja gram w bramki i gram uczciwie - mam paragon, telefon na abonament (od wielu lat ten sam) i 2 ręce. Jestem sama do zakupów i do zgłaszania.  Do tego pracuję 8 godzin, dojeżdżam kolejne 2,  mam rodzinę . To jest nieraz orka, a nie hobby.  Ale nigdy nie zarobię takich pieniędzy,  jakie mogę wygrać,  więc gram.
  
Bramki nabijają  sprzedaż, to i są stosowane . 
Haseł wymyślę 2-3 , a losów loteryjnych mogę zgłosić tyle, ile mam kasy , czasu i możliwości zużycia.  Jeśli od razu wiem , że wygrałam kupuję następne,  wygrałam - następne.  Przegrywam- odpuszczam, zostaje mi chociaż towar.  Wygrywam - gram do końca,  a skoro i tak jestem do przodu, to te produkty oddaje do ośrodków dla bezdomnych. To ja . A może komuś nie szkoda wyrzucić? Serek zgłoszony,  zostawiasz wieczko , resztę  sru do kosza. 

Są loterie bez ograniczeń na osobę,  można grać. Jeżeli kupione, zapłacone ,  klikasz sam ręcznie,  to nikomu nic do tego. Trafić 1 zgłoszeniem to super fart,  wysłać w cholerę i nic nie trafić , to standard. A nie atak oszustów. 

Nie wyobrażam sobie , że ktoś w sklepie robi sobie fotki kodów. To ryzykowne i głupie. 
Wkurza mnie brak rezerw,   bo jeśli ktoś kilka od czapy , to niech wylosują jakiegoś szczęśliwca. 
Nie znam się, więc nie wiem, czy ktoś może blokować innych uczestników , mam nadzieję,  że nie .

I w almette nigdy nic nie wygrałam,  ani mnie nie wylosowali,  nie trafiłam  też w bramkę. 
Bo dla wszystkich nagród  nie starcza. 

A kody na widoku to jest zwyczajnie głupie. Wina organizatorów. Kogoś zawsze  pokusi zgłosić,  a cenzura co taki produkt potem kupi  jest w plecy. Ale nie sądzę,  by to była jakaś masowa skala.  

Podsumowując .  Ja lubię bramki . Ale tylko te, w które trafiam  emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6732227 Napisano: 28.09.2020 18:05:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rufus napisał(a):

rettib napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy w loterii Haribo przychodzi jakiś mail po wysłaniu zgłoszenia? Internet w telefonie zawiesił mi się chwilowo podczas wysyłania zgłoszenia i pojawiło się tylko niebieskie pole... (choć wyskoczyło, że paragon „zgłoszony” gdy probowalam drugi raz) 

jak nagroda rzeczową to nie

To znaczy? Bo nie wiem, co teraz emotka

Mail przychodzi w przypadku 100.
Jesli sie trafi np sluchawki czy zelki to nic nie przychodzi.

O właśnie dokładnie tak

Czyli mogłam trafić, a o tym nie wiem emotka emotka  Dziękuję! 

Nic straconego. Dowiesz się   gdy nagroda dotrze do domu. Wszystkie dane adresowe i paragon zgłasza się od razu  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732127 Napisano: 28.09.2020 13:26:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali 

czyli chyba rezerwa Tesco

Najlepiej się jeszcze z nimi skontaktować,  bo tutaj to każdy mądry  emotka  

Tylko, że w ITM nie było konkursu Vanisha, tylko "Superbohaterowie prania" z wieloma innymi markami (w przeciwieństwie do Tesco, gdzie był tylko Vanish) i nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisał by tego "Konkurs Vanish"

Brak im kreatywności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0