Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6732126 Napisano: 28.09.2020 13:24:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali 

czyli chyba rezerwa Tesco

Najlepiej się jeszcze z nimi skontaktować,  bo tutaj to każdy mądry  emotka  

napisali Konkurs vanish - a tak sie nie nazywa ani jeden ani drugi konkurs

Tak pisali w Tesco . Ale nie wiadomo jak itm  Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

venix

#6732115 Napisano: 28.09.2020 13:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali 

czyli chyba rezerwa Tesco

Najlepiej się jeszcze z nimi skontaktować,  bo tutaj to każdy mądry emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732112 Napisano: 28.09.2020 12:59:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBed napisał(a):

Wystarczy skan. Zostaw sobie oryginał na wszelki wypadek tak aby mieć dowód. W razie czego będą się do Ciebie odzywali jeśli będą chcieli oryginał.

Swoją drogą juz raz udało mi się wygrać w aktualnej loterii w sklepach Netto. Raz wygrałem paczkę ciastek, a raz dość spore opakowanie kabanosów (przy zakupach w sklepach dają zdrapki, wystarczy zrobić zakupy na minimum 50 zł i można dostać zdrapkę, ktorą się zdrapuje oraz na miejscu mozna coś wygrać).

Potem na ich stronie jest możliwość zarejestrowania paragonu oraz grania o nagrody główne ( są rowery elektryczne oraz koszulki). 

Loteria netto zakończyła się 26.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732111 Napisano: 28.09.2020 12:57:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6732109 Napisano: 28.09.2020 12:51:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torba z Delmy . Dziwna.  Niby zamek,  niby termiczna , a z zewnątrz papier.  Uchwyty papier. To jak ma być Eko, jak się zaraz rozpi$%$$oli i ją wrzucę .  Wyświetl w wątku >>

venix

#6732037 Napisano: 28.09.2020 07:57:02 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka

Tylko konkursowicz to zrozumie... cholerne rabaty! emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6732000 Napisano: 27.09.2020 20:04:40 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

jestem w czarnej rozpaczy emotka  odebrałam z Agaty wczoraj zamówiony fotel (uszak), i całą niedzielę poświęciłam na jego złożenie;( żeby się choć udało! po kilku godzinach złożyłam 3/4 fotela, mając ogromne trudności z przymocowaniem boczków. śruby wydają mi się zbyt krótkie, i wyślizgują się z otworka, które trzeba znaleźć po omacku. Nie wiem jakim cudem, ale jedną "burtę" zrobiłam. Kolejne kilka godzin na drugą część nie powiodły się powodzeniem;( Boczek sobie zwisa na górnym haczyku, a kolejnych śrub nie jestem w stanie zamontować emotka  Walcząc z ok. 25-kilogramowym meblem złamałam 2 paznokcie, nie czuję już palców od kręcenia śrubami i kluczem, a kręgosłup płacze emotka Tylko mojemu  kotu się podoba, już sobie leży na zdezelowanym siedzisku i ma wszystko gdzieś.

Współczuję, ja też z wieloma rzeczami musze sobie radzić sama i nieraz mam dość. Odpocznij, przy kolejnym podejściu dasz radę. i bądź jak kot emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, delvitto 0

venix

#6731966 Napisano: 27.09.2020 14:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

-Violka- napisał(a):

kalinea napisał(a):

yonex napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czekacie pol roku żeby sprzedać swoje wygrane?

Nie, tylko samochody trzeba trzymać pół roku.

Nic nie trzeba trzymać. Zasada jest taka, że sprzedaż przed upływem 6 miesięcy musi być ujęta w PIT 36. Jeśli kwota ze sprzedaży jest wyższa niż koszt uzyskania przychodu (w tym wypadku jest to wartość nagrody przyjęta do obliczenia 10% podatku dochodowego od wygranych) to od nadwyżki płacisz podatek, a jeśli nie to nie płacisz nic. 
Zasady takie dotyczą wszystkich rzeczy nie tylko samochodów.

W ktorej rubryce PIT trzeba to ująć?

inne źródła w PIT 36

A jeszcze tylko dopytam czy osoba która nie składa pitu bo jest bezrobotna ma specjalnie złozyc pit 36 z tymi innymi zródłami?

Tak. Jak zarobisz 200zł z czegoś tam  to też  składasz,  nawet jak nie musisz zapłacić podatku. Jest przychód,  składasz PIT   nawet jak nie ma dochodu  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731933 Napisano: 27.09.2020 08:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie można kupić paragon na ten konkurs? https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pokaz-co-potrafiszz-monster-energy.html

W zadnym sklepie nie widziałam banerów.

ktoś pisał, że w dowolnym Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

venix

#6731906 Napisano: 26.09.2020 21:39:48 w WC - rozmowy o wszystkim
domika napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Z drugim dzieckiem jestem już mądrzejsza i rezygnuje z pluszaków (zostawiam tylko to bliskie dziecięcemu sercu). wiecie może gdzie w dobie koronowirusa przyjmują kurzolapy (przedszkola i domy dziecka w czasie pandemii nie przyjmują)?
Wiecie może czy studenci ASP przyjmują takie rzeczy (wiem, że kiedys tak, nie wiem jak teraz)?

Zapytałabym w schroniskach dla zwierząt emotka

Moje pieski kochają pluszaki. Najbardziej wytrzymałe były krówki milki, inne raz dwa rozwalają w drobny mak. Na szczęście tego nie jedzą, tylko sukcesywnie wyciągają gąbeczki ze środka i wypluwają. Ale nie wiem jak inne pieski, mogłoby im to zaszkodzić. No i jest sporo sprzątania. Boję się, że któregoś dnia moja roomba ucieknie z domu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731904 Napisano: 26.09.2020 21:35:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Jak to jest z tymi loteriami, w których są bramki oraz losowanie nagrody głównej - czy komuś z Was udało się wygrać tym samym zgłoszeniem nagrodę natychmiastową oraz główną (albo ogólnie losowaną z puli wszystkich zgłoszeń)? Niby piszą, że główna będzie losowana ze wszystkich zgłoszeń, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że daliby mi 2 nagrody na ten sam paragon 

w jednej agencji trafiłam w bramkę, a potem na to wygrałam jedną z głównych. Paragon był już odesłany i o ile na 100zł nie chcieli pieczątki, to na główną już owszem. Problem polegał na tym, że loteria trwała długo, główna była z rezerwy i minęło ok 3 m-ce od sprzedaży, dodatkowo przełom roku. Sklep już nie miał wszystkich danych w komputerze i był problem. Ten sam miała wcześniej agencja, bo w sklepie powiedzieli, że już ktoś dzwonił (i nie załatwił). Dokładnie pamiętałam co kupiłam, znalazłam to  i im przyniosłam. I w zasadzie nie wiem czy się doszukali, czy zrobili mi grzeczność, ale podpisali.
Teraz mam w domu ładne schody emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6731901 Napisano: 26.09.2020 21:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

yonex napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czekacie pol roku żeby sprzedać swoje wygrane?

Nie, tylko samochody trzeba trzymać pół roku.

Nic nie trzeba trzymać. Zasada jest taka, że sprzedaż przed upływem 6 miesięcy musi być ujęta w PIT 36. Jeśli kwota ze sprzedaży jest wyższa niż koszt uzyskania przychodu (w tym wypadku jest to wartość nagrody przyjęta do obliczenia 10% podatku dochodowego od wygranych) to od nadwyżki płacisz podatek, a jeśli nie to nie płacisz nic. 
Zasady takie dotyczą wszystkich rzeczy nie tylko samochodów.

W ktorej rubryce PIT trzeba to ująć?

inne źródła w PIT 36 Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731821 Napisano: 26.09.2020 13:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy z  konkursu #badźmyrazem w Intermarche  były wyniki? miały być 24.09 https://www.e-kon...zem-intermarche.html

23,09 są wpisy Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

venix

#6731397 Napisano: 24.09.2020 13:05:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

-Violka- napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kinder bueno mam 2 wygrane nagrody 5 i 7 . Sprawdzone na ich stronie. A co to za nagrody, ktoś wie? Emaila jeszcze nie ma

Aniu gdzie to sprawdzasz? U mnie rozwijana lista i inf "trwa weryfikacja danych"  

Tam jest taka zakładka sprawdź swoje zgloszenie

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731393 Napisano: 24.09.2020 13:01:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Kinder bueno mam 2 wygrane nagrody 5 i 7 . Sprawdzone na ich stronie. A co to za nagrody, ktoś wie? Emaila jeszcze nie ma

Aniu gdzie to sprawdzasz? U mnie rozwijana lista i inf "trwa weryfikacja danych"   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731391 Napisano: 24.09.2020 12:56:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
FBewa36] Czy ktoś wiedział, brał udział w tym konkursie? Dopiero co wystawiony baner w c4 a data konkursu do 15.09
Jak wiedział,  to nie powiedział.  I teraz też nie powie ,bo nie było w bazie  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

venix

#6731305 Napisano: 24.09.2020 08:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

czy Prymat  w swojej loterii przewiduje rezerwę ?

Tylko do głównych  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731252 Napisano: 23.09.2020 20:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

Czy w stocku moge najpierw puścić zgłoszenie a później zrobić zakup? czy Paragon musi być z datą przed zgłoszeniem? Czytam czytam i nie ogarniam....ktoś podpowie ?:)

) czytelnego zdjęcia paragonu potwierdzającego zakup dowolnego produktuStock Sparkling lub Stock Prestige Vodka dokonanego w terminie od rozpoczęcia
komunikacji dotyczącej akcji skierowanej do konsumentów, tj. nie wcześniej niż
30.07.2020 do 04.11.2020; 

a kończy się 25,10 - czyli można po, moim zdaniem.  Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

venix

#6731221 Napisano: 23.09.2020 18:19:23 w Smolar
Ta dzisiejsza corega to był etap 5 , do 20go? Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6731025 Napisano: 23.09.2020 08:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Myslicie ze Avanti wybiera glowna tez z nagrod drugiego stopnia, czy raczej z pierwszego? Wygrałam bluze Lays i nie specjalnie chce mi sie isc na pocztę po to...

Wątpię  Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0