Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6727223 Napisano: 06.09.2020 15:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Czy w agencji Afekt są ograniczenia na dom?

W Kucharku jest tak: 
2.4. Jeden Uczestnik może uzyskać w Konkursie prawo do maksymalnie jednej Nagrody spośród Nagród I lub II stopnia, niezależnie od liczby zarejestrowanych Zgłoszeń.
O gospodarstwie domowym nie zauważyłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727222 Napisano: 06.09.2020 15:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Jak wysyłać smsa, gdy można wysłać do 400 znaków, a telefon zamienia na mmsa? Kiedyś przez to musiałam skracać smsa. Czy to kwestia telefonu? Podpowie ktoś?

Poszperaj w ustawieniach wysyłania wiadomości. Ja mam tryb automatyczny, są jeszcze alfabet GSM i unicode Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727214 Napisano: 06.09.2020 13:46:10 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
koniczynka123 napisał(a):

kupila88 napisał(a):

Agencja uniquone Nestle trzeba mieć wszystkie paragony, wkurzyło mnie to bo napisali że chcą mój paragon do weryfikacji po tym jak na początku udało mi trafić jakiś cudem na kilkanaście zgłoszeń  więc im wysłałam zwycięski paragon jaki chcieli odpisali po tyg na maila że paragon zweryfikowany prawidłowo i teraz jesteśmy z mężem na późnych wakacjach a oni mi piszą maila że chcą wsyzztskie paragony jakie zgłosiłam a po pierwsze mnie już nie ma w domu po drugie już na pewno wszystkich nie mam skoro im wysłałam wygrany i napisali że ok to nie przechowywałam innych.....

Trzeba trzymać wszystkie paragony, bo sporo firm zwlaszcza Unique chce wszystkie paragony. Nie tak dawno na główną nagrodę konkursowicz dawał ponad 100 paragonów i zadnego mu nie brakowało. Ja w tym samym konkursie wygrałam 1 zgloszeniem ale na miejscu tamtego zalamalabym się gdyby zabraklo mi choć 1 na to ponad 100 zgłoszeń

Grzegrzólka chce zazwyczaj skany, ale ma w regulaminie zapisane, że może zażądać do wglądu oryginały. Miałam raz taką sytuację, dosyć szybko je odesłali z powrotem.  Wyświetl w wątku >>

venix

#6727188 Napisano: 06.09.2020 11:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Mam takie pytanie dotyczące loterii wielkie wygrywanie E
- skąd wiadomo który paragon wygrał? Wysyłacie im wszystkie wysłane paragony?
III stopień karta- wysyłamy mailem, wiec zastanawiam się czy najpierw do nich nie napisać który paragon wysłać, a Wy jak robicie ?

Jeżeli Ci się dobrze zmieszczą na zdjęciu to wszystkie i sami sobie wybiorą Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

venix

#6727169 Napisano: 06.09.2020 08:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam pytanie do konkursowych wyjadaczy , czy Karlsbad należy do szacownego grona agencji, która życzy sobie oryginalny paragon, przesłany pocztą?
Niefortunnie umieściłam produkt dotyczący konkusu Karlsbadowego na tym samym paragonie z produktem innej agencji, która życzy sobie oryginał  emotka
I teraz sie zastanawiam, czy prosić o odesłanie paragonu na wszelki wypadek i modlić się żeby wrócił gdyby coś Karlsbadowego miało wpaść, czy niekoniecznie  emotka
Od dawien dawna każdy konkursowy produkt miałam na osobnym paragonie ,ale taką suszę zaliczyłam przez długi czas,że przestałam wierzyć w dwie wygrane z jednego paragonu...w sumie nadal w nie nie wierzę (zwłaszcza od tej agencji - nie lubią mnie emotka ) , ale wierzę w pecha i złośliwość rzeczy martwych ,stąd moje rozterki wieczorne  emotka

Najczęściej chce oryginał 

emotka dziękuję , dobrze czasem zapytać doświadczonych  emotka

Taka informacja jest zamieszczona w regulaminie. Gdy spisuję sobie dane konkursu/loterii zwracam na to uwagę, a potem robiąc zakupy łączę tak, by mieć jeden oryginał i resztę skanów. Chociaż też mi się zdarza chwila zwątpienia i kupuję kilka na raz. W ten sposób przepadły mi już 4 (na szczęście małe) nagrody. 2x odesłałam kopie i nie został uwzględnione, a 2x nie odesłałam danych, bo liczyłam na więcej.  Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

venix

#6725170 Napisano: 27.08.2020 22:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bonitta napisał(a):

luckymen napisał(a):

garyman napisał(a):

rare85 napisał(a):

Odido - Fortis, pytać jaki nr paragonu to ten wygrany? Wysyłać wszystkie? Czy może można gdzieś to sprawdzić?

Podbijam

W tej agencji trzeba wszystkie jak nie wiesz który

Wygrałam w Fortis dzienną w Biedronka Pudliszki, mam formularz do wypełnienia, załączyć zdjęcie obu wysłanych paragonów na jednym zdjęciu? Pierwszy raz mam do czynienia z Fortis

Wszystkie 
5.2.4. załączyć czytelne zdjęcia/skany dowodu zakupu dokumentującego nabycie Produktów Promocyjnych, w myśl pkt 3.1. powyżej, wylosowane jako zwycięskie,
ewentualnie w przypadku trudności w ustaleniu przez zwycięzcę zwycięskiego
dowodu zakupu, wszystkie dowody zakupu zarejestrowane w Loterii, w celu
ustalenia przez Organizatora, czy wśród przesłanych dowodów zakupu znajduje się
wylosowany dowód zakupu Wyświetl w wątku >>
1 bonitta 0

venix

#6724564 Napisano: 25.08.2020 20:44:28 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Czy z Feliksa (karma dla kotow) przychodzi potwierdzenie o zgłoszeniu na email

nie

Czyli dopiero jak coś wygram przyjdzie wiadomość?

a tu już ja nie pomogę, u mnie nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6724557 Napisano: 25.08.2020 20:19:45 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

babariba napisał(a):

Hmm - zawsze mi się wydawało, że powinni niby ważyć po przygotowaniu, np. rybę smażoną. I tak robią nad morzem - gdzie dostaje się rybę w grubej otoczce z mąki i jajka, a płaci jak za rybę.

A kiedy technicznie wyciągasz tę wagę i ważysz potrawę? I gdzie? Bardzo ciekawe emotka

Kiedyś zamówiłam dwa takie same zestawy na wynos i jak otworzyłam pudełka w domu, to wydawało mi się, że jest dziwnie mało wszystkiego. Jak zważyłam, to okazało się dlaczego... po prostu było o wiele mniej, niż powinno być. 

Korci mnie, żeby w lokalu tak zrobić  emotka  coś mi się wydaje, że byłabym na czarnej liście klientów... 

Jako nastolatka pracowałam w weekendy na kuchni, w zwyczajnej restauracji. Mięso waży się przed smażeniem. Tzn. oni już na oko wiedzą ile tego ma być, w razie wątpliwości się sprawdza czy nie za mało.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6724554 Napisano: 25.08.2020 20:06:12 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

Czy z Feliksa (karma dla kotow) przychodzi potwierdzenie o zgłoszeniu na email

nie Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

venix

#6724306 Napisano: 24.08.2020 21:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

-Violka- napisał(a):

anialistopad napisał(a):

lays i pepsi z tesco przychodzi Wam potwierdzenie na email?

Tak 

no kurcze na wp nie dostałam.Jedynie na stronie info,ze formularz został poprawnie wyslany. wysylac jeszcze raz?

Mogłaś zrobić literówkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6724303 Napisano: 24.08.2020 21:18:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

lays i pepsi z tesco przychodzi Wam potwierdzenie na email?

Tak  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6724147 Napisano: 24.08.2020 12:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

Czy z żywca jest przewidziana jakaś rezerwa?

Nie. Niewydane były dodawane w następnym tygodniu.  

5.8. Nagrody nieodebrane lub których Organizator nie może wydać w oparciu o postanowienia i warunki Regulaminu pozostają do dyspozycji Organizatora. Wyświetl w wątku >>

venix

#6722837 Napisano: 18.08.2020 17:45:49 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

szukam info czy  u Was w sklepach Biedronka sa keczup i majonezy pudliszki? Są na standardowych półkach czy na jakiś akcyjnych?
Nie mogę u siebie znaleźć...

u mnie też razem z innymi majonezami  Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

venix

#6722556 Napisano: 17.08.2020 16:52:08 w Czy informują/ informowali?
slonecznik1309 napisał(a):

a Elseve Dino?

nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6722507 Napisano: 17.08.2020 14:53:08 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Czy NAV  informowali już z konkursu Nivea z Hebe? 

jeszcze nikt się nie chwalił Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6721911 Napisano: 13.08.2020 19:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

Konkurs z wodą Żywiec - kupiłam w Lidlu zgrzewkę wody niegazowanej, mam na paragonie "Woda miner. bez CO2" - czy taki opis przejdzie u Smolara? 
Na pieczątkę i opis nie ma szans, zawsze wydziwiają, po co mi to, na co itp  emotka

bez co2 emotka  taki rebus. Moim zdaniem  przejdzie Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

venix

#6721548 Napisano: 12.08.2020 11:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Czy wody Żywiec w Carrefour mają różne ceny jeśli chodzi o ngaz i gaz? Na paragonie mam woda Żywiec więc nie wiem czy to się da jakoś rozróżnić czy muszę iść po pieczątkę.

Ceny są różne.  I zmienne . Smolar nie jest czepialski,  ale chodzi o dużą kasę i ja bym nie ryzykowała.  Zawsze możesz poprosić o wydruk w pok j zobaczyć co tam.   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6721017 Napisano: 10.08.2020 09:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

czy jest teraz jakiś konkurs/loteria, na który można kupić wodę gazowaną?

Selgros Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

venix

#6718053 Napisano: 26.07.2020 10:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

-Violka- napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy próbował ktoś wykorzystać e-kody do kina z konkursu cherrissimo po terminie (ważne były do końca czerwca)? Na ich stronie pisze, że przedłużone do końca sierpnia, ale ciekawe czy te wygrane także, zwłaszcza, że nigdzie w tej sprawie nie pisałam o przedłużenie a dzisiaj chętnie bym z nich skorzystała emotka

sprawdź on line kupując bilet i nie zatwierdzaj zakupu

Tylko, że ja do  Planet Cinema i tu nie ma możliwości wpisania kodu, tylko blik lub przelew emotka

A to nie wiem, chyba tylko na pałę  emotka  , najwyżej zapłacisz  Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

venix

#6718050 Napisano: 26.07.2020 10:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Czy próbował ktoś wykorzystać e-kody do kina z konkursu cherrissimo po terminie (ważne były do końca czerwca)? Na ich stronie pisze, że przedłużone do końca sierpnia, ale ciekawe czy te wygrane także, zwłaszcza, że nigdzie w tej sprawie nie pisałam o przedłużenie a dzisiaj chętnie bym z nich skorzystała emotka

sprawdź on line kupując bilet i nie zatwierdzaj zakupu Wyświetl w wątku >>
0 0