Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dang21

dang21

#6269868 Napisano: 15.10.2016 11:53:58 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
ilus napisał(a):

mysz-s napisał(a):

ilus napisał(a):

hej, moze pomozecie emotka

mam z wczoraj (z piątku) awizo z PP na paczke... ktos wie co mogloby to byc? dzis moja poczta nieczynna i tak gdybam emotka

może makaron? do mnie wczoraj dotarlni

nie gralam o makaron emotka  ale dziekuje emotka

Gdyby nie paczka, mógłby to być bon Netto, ale on dotarł listem... Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269844 Napisano: 15.10.2016 10:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

dang21 napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

W konkursie Durexa w Tesco trzeba kupić za 15zł co najmniej, czy wystarczy jeden produkt? Na plakacie pisze o 15-tu złotych a w regulaminie tego nie ma. Czym się kierować?

Może to być jeden produkt, ale musi kosztować min. 15 zł.

Czy jeszcze ktoś może to potwierdzić?
W reg. nie widzę kwoty 15 zł ( jedynie a "plakacie") emotka

Napisz do agencji w tej sprawie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269572 Napisano: 14.10.2016 15:50:18 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

pionas a co powiesz na propozycję, by zmienić kolejność pól w formularzu zgłoszeniowym? Przyznam, że brakuje mi umiejscowienia "pod ręką" pól dat. Bo zwykle zgłaszając jakiś konkurs do bazy, opisujemy go na podstawie Regulaminu, a tam z reguły daty rozpoczęcia i zakończenia podawane są na samym wstępie - a w dotychczasowym naszym formularzu są na samym dole, więc po wpisaniu tytułu i Organizatora trzeba stronę przewijać, by wprowadzić daty, potem znów wracać, by umieścić opis i tak w kółko. Takie skakanie góra-dół. Wiem, że w moim wieku ruch jest wysoce wskazany, by nie zaśniedzieć, ale przyznam, byłoby tak dużo wygodniej. Pokażę jak zwykle na obrazku, o co kaman emotka
 

Jestem za. Znaczne ułatwienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269513 Napisano: 14.10.2016 13:49:02 w Czy informują/ informowali?
ewikewik napisał(a):

"Jaki jest twój kolor Inter Marche - były wyniki?

nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269457 Napisano: 14.10.2016 12:35:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Wspólne chwile do wygrywania - paczka sprzątaczka emotka w jaki sposób informują? poprzez email? 

tak:) Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

dang21

#6269404 Napisano: 14.10.2016 11:14:54 w Biedronka
magnus napisał(a):

dang21 napisał(a):

magnus napisał(a):

bethan napisał(a):

magnus napisał(a):

Chyba nie macie racjiJedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe”organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników loterii) może w ramach loterii otrzymać tylko jedną nagrodę tygodniową oraz tylko jedną nagrodę główną.
Uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie nagrody w loterii, tj.: jedną nagrodę tygodniową oraz jedną nagrodę główną.

Mamy.
"Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród tygodniowych w etapie tygodniowym, w którym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagród głównych (z tym
zastrzeżeniem, że jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz
wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym
losowaniu)".

A co znaczy zgłoszenie ?  konkretny paragon, który wygrał bon, osoba, nr telefonu czy @ ??? 
Gdyby tak było jak piszesz to zapis o możliwości wygrania dwóch nagród nie miałby sensu i nie powinno go być w Regulaminie

Na jeden paragon można wygrać jedną nagrodę, czyli np. kartę.
Żeby wygrać auto, trzeba zgłosić drugi paragon, bo ten pierwszy paragon jest już usunięty z bazy (ponieważ już była na niego wygrana).

Dla mnie jest to zrozumiałe, z bazy usuwany jest ten konkretny paragon a inne zgłoszone  grają o główną emotka

Tak, tak. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269399 Napisano: 14.10.2016 11:09:00 w Biedronka
magnus napisał(a):

bethan napisał(a):

magnus napisał(a):

Chyba nie macie racjiJedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe”organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników loterii) może w ramach loterii otrzymać tylko jedną nagrodę tygodniową oraz tylko jedną nagrodę główną.
Uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie nagrody w loterii, tj.: jedną nagrodę tygodniową oraz jedną nagrodę główną.

Mamy.
"Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród tygodniowych w etapie tygodniowym, w którym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagród głównych (z tym
zastrzeżeniem, że jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz
wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym
losowaniu)".

A co znaczy zgłoszenie ?  konkretny paragon, który wygrał bon, osoba, nr telefonu czy @ ??? 
Gdyby tak było jak piszesz to zapis o możliwości wygrania dwóch nagród nie miałby sensu i nie powinno go być w Regulaminie

Na jeden paragon można wygrać jedną nagrodę, czyli np. kartę.
Żeby wygrać auto, trzeba zgłosić drugi paragon, bo ten pierwszy paragon jest już usunięty z bazy (ponieważ już była na niego wygrana). Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269388 Napisano: 14.10.2016 11:04:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

dang21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wnioskuję za tym, by ograniczyć przestrzeń stopki do dwóch wierszy.
Irytuje mnie przebijanie się przez wpisy na forum, gdzie ODPOWIEDŹ to jedna linijka, a stopka to cała litania ogłoszeń.
emotka

Niech każdy ma taką stopkę, jaką chce. Mnie to w ogóle nie przeszkadza. Ja jestem przeciw.

Zgadzam się z Dang21; jestem gaduła i czasami uwielbiam mieć duże stopki. emotka Powiem nawet więcej - ja zgłaszam wniosek o to, aby - jeśli to tylko byłoby możliwe - wchodząc do czyjegoś profilu - od razu mieć możliwość zobaczenia jego stopki, bo trudno skojarzyć, kto się w jakim wątku ostatnio udzielał (lub- mógł udzielać), aby odnaleźć jego ostatnie wpisy i w stopkę kliknąć (np. oddając obiecane głosy). emotka

Serio, serio? emotka

Serioemotka  Mnie to naprawdę nie przeszkadza i nie irytujeemotka  Mam o wiele więcej innych problemów niż przejmowanie się długością stopek innych użytkownikówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269347 Napisano: 14.10.2016 09:42:30 w Biedronka
Ach skończcie już z tymi autami. Jak nie wygraliśmy karty, to auta dopiero emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

dang21

#6269255 Napisano: 13.10.2016 22:36:30 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

Wnioskuję za tym, by ograniczyć przestrzeń stopki do dwóch wierszy.
Irytuje mnie przebijanie się przez wpisy na forum, gdzie ODPOWIEDŹ to jedna linijka, a stopka to cała litania ogłoszeń.
emotka

Niech każdy ma taką stopkę, jaką chce. Mnie to w ogóle nie przeszkadza. Ja jestem przeciw. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dang21

#6269209 Napisano: 13.10.2016 19:42:12 w Czy informują/ informowali?
1Mamcia napisał(a):

dang21 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

dang21 napisał(a):

mixik napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Czy Avanti wysyła maile o piłkach na biezaco?Wygrałam 3 dnia i zero informacji na mailu.


to zdecydowanie do nich napisz i sprawdź SPAM

albo to była zbieżność danych emotka

Dzięki jesteście niezastapieni! 

Wyjaśniło się? emotka

Napisałam i czekam na odp...

Oby było na  Twoją korzyść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269177 Napisano: 13.10.2016 18:43:15 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

dang21 - jak na razie neuronus zasłużył sobie jedynie na punkt karny  emotka
Ale może nick zobowiązuje??? hmmm....

Coś taki zdecydowanie za nerwowy jest emotka  a tu wszyscy przecież tacy mili są emotka  lubimy świeżych użytkowników emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dang21

#6269173 Napisano: 13.10.2016 18:37:23 w Wkurza mnie...
neuronus napisał(a):

Wkurza mnie, ze zalozylem sobie konto na e-konkursach i nie moge wejsc na forum dotyczace konkursow Kauflandu i Biedronki, jakby to byly jakies fora dla wyjatkowo wtajemniczonych uzytkownikow. Jakie jest uzasadnienie dla wymogu dodania 3 konkursow? Przeciez to jest jakas bzdura i przerost formy nad trescia. W czym jest lepszy uzytkownik, ktory dodal jakies 3 konkursiny, w ktorych mozna wygrac np. butelke coli czy inne g..., od swiezego uzytkownika?

  • Dziękujemy za miłe powitanie emotka  żeby mieć dostęp do pewnych wątków trzeba sobie zasłużyćemotka

Jak dla mnie - nie dodawaj tych 3 konkursów i pożegnajmy się, skoro to forum jest dla ciebie takie beeee emotka Wyświetl w wątku >>

dang21

#6269170 Napisano: 13.10.2016 18:29:49 w Czy informują/ informowali?
1Mamcia napisał(a):

dang21 napisał(a):

mixik napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Czy Avanti wysyła maile o piłkach na biezaco?Wygrałam 3 dnia i zero informacji na mailu.


to zdecydowanie do nich napisz i sprawdź SPAM

albo to była zbieżność danych emotka

Dzięki jesteście niezastapieni! 

Wyjaśniło się? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dang21

#6269079 Napisano: 13.10.2016 15:46:15 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Czy Avanti wysyła maile o piłkach na biezaco?Wygrałam 3 dnia i zero informacji na mailu.


to zdecydowanie do nich napisz i sprawdź SPAM

albo to była zbieżność danychemotka Wyświetl w wątku >>
1 1Mamcia 0

dang21

#6269051 Napisano: 13.10.2016 15:27:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

No niestety, czasem lepiej nie wiedzieć, z czym się przegrało.Wydałam kasę na "Cztery Kąty" i już ich więcej nie kupię, bo skoro sami nie wiedzą, co ładne... mnie nie będą doradzać

Hamaki można było wygrać np. w konku "Oranżada na Kubie".

Kupuj i zbieraj. Za 20 lat znów zorganizują taki konkurs, strzelisz fotkę przy swoich "okazach" i wygrasz!emotka  Kto wie, może auto albo gadającego robotaemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dang21

#6269046 Napisano: 13.10.2016 15:23:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Na stronie Czterech Kątów są już widoczne zdjęcia wszystkich nagrodzonych:
http://ladnydom.p...38,20820128.html?i=0 (...)


O k*...

Nie dosyć, że dzisiaj trzynasty i wnerwił mnie kominiarz i wdepnęłam w psią kupę i jeszcze teraz na deser takie "coś" emotka Zabolało emotka

Hmmm, jakby to skomentować...Chyba lepiej nie komentowaćemotka  Chciałam wziąć udział w tym konkursie, ale dobrze, że sobie odpuściłam, bo teraz musiałabym przeklinać, ile wlezie (a raczej ile wylezie) emotka Wyświetl w wątku >>

dang21

#6269032 Napisano: 13.10.2016 15:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trasza napisał(a):

Skąd wiecie że na almette nie wygrywacie skoro jeszcze wyników nie ma????  emotka

bo wcześniej dzwonią, a dopiero potem publikują wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
1 trasza 0

dang21

#6269002 Napisano: 13.10.2016 14:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Nareszcie udało się wygrać piłkę LAY'S emotka
Powiedzcie mi tylko jak to możliwe, że brałam udział dzisiaj, a jestem na liście z wczoraj?

Może to inna osoba o takich samych danych emotka

Nie, bo mam maila emotka

To chyba z przepracowaniaemotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

dang21

#6268968 Napisano: 13.10.2016 14:34:36 w Biedronka
bethan napisał(a):

aga17 napisał(a):

Czy dzisiaj były te smsy z rezerwy?

U mnie wczoraj.

a to przepraszam, ktoś mnie źle poinformowałemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0