Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Natie77

Natie77

#6291510 Napisano: 27.11.2016 18:54:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

violka88 napisał(a):

Jogav napisał(a):

bethc napisał(a):

Jogav napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanie dotyczace konkursu dr gerard w biedrze jak wychodzi najtaniej produkt bo ja u siebie widzialam tylko te wielkie ciastka po 10 zł opakowanie, a co jest z tych mniejszych rzeczy. ja tam nie widze nic tej firmy:(

ok 4 zł kosztują ciastka pokazane na zdjęciu dotyczącym konkursu http://www.biedro...jalne/slodkie-swieta

biszkopciki Paryskie z nadzieniem truskawkowym/morelowym i kremem o smaku śmietankowym - 2,99 zł  

dziekuję, o to nawet nie wiedziałam, że biszkopty, które często kupuję są od Gerarda emotka

ale czy na  pewno te biszkopciki biorą udział w loterii, bo na opakowaniu nie ma znaczka Dr Gerard?????

jest znaczek Biedronka i ze wyprodukowane przez Dr Gerard i to wystarczy wg mnie

Na bank, bo na plakacie nawet w sklepie jest napisane,kup produkty wyprodukowane przez Dr Gerard emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6287078 Napisano: 19.11.2016 15:31:45 w Biedronka
banka-manka napisał(a):

Czy w konkursie Curver przychodzi jakieś potwierdzenie na mejla po przesłaniu zgłoszenia, czy tylko komunikat na stronie? 

nie przychodzi emotka Wyświetl w wątku >>

Natie77

#6287077 Napisano: 19.11.2016 15:30:51 w Biedronka
ale u mnie np. drukowane są one na paragonach, trzeba te świstki do paragonów doczepic do książeczki i bez naklejek pójdzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6286762 Napisano: 18.11.2016 17:23:39 w Biedronka
bruce napisał(a):

Natie77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Czy to sprawdzone info,że naklejki wydają do 20stego? Kurcze swojego świeżaka mam od dawna, a dziś mi się chrześniak popłakał,że nie dość,że wszystkie dzieci w szkole mają, to i ja również.. a on tak bardzo chce truskawkę... 

W tej reklamówce na naklejki jest taka data. Nadal teraz, podczas wydawania świeżaków, wydają jeszcze dodatkowo naklejki, ale - chyba - zależnie od ilości w sklepie: raz dają cztery, raz - jedną... emotka

Kurcze.. to mam dwa dni na zebranie 11stu... emotka  

Pamiętaj jednak, że do 20-go wydają naklejki podwójnie (dwa razy więcej niż poprzednio by wydawali!)! emotka

Ok dzięki emotka  to idę na zakupy, nosz trudno.. nie sądziłam,że dla dzieciaków, ich brak, to aż taka przykra sprawa! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6286756 Napisano: 18.11.2016 17:20:36 w Biedronka
bruce napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Czy to sprawdzone info,że naklejki wydają do 20stego? Kurcze swojego świeżaka mam od dawna, a dziś mi się chrześniak popłakał,że nie dość,że wszystkie dzieci w szkole mają, to i ja również.. a on tak bardzo chce truskawkę... 

W tej reklamówce na naklejki jest taka data. Nadal teraz, podczas wydawania świeżaków, wydają jeszcze dodatkowo naklejki, ale - chyba - zależnie od ilości w sklepie: raz dają cztery, raz - jedną... emotka

Kurcze.. to mam dwa dni na zebranie 11stu... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6286753 Napisano: 18.11.2016 17:16:23 w Biedronka
Czy to sprawdzone info,że naklejki wydają do 20stego? Kurcze swojego świeżaka mam od dawna, a dziś mi się chrześniak popłakał,że nie dość,że wszystkie dzieci w szkole mają, to i ja również.. a on tak bardzo chce truskawkę...  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6284389 Napisano: 15.11.2016 09:53:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletka z Rossmann emotka  konkurs z pastą i akcelatorem Wyświetl w wątku >>

Natie77

#6284172 Napisano: 14.11.2016 17:02:57 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj ok 15 kilka razy 691...250? Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6283653 Napisano: 13.11.2016 17:07:31 w Biedronka
ondine napisał(a):

Mnie zdziwiły najbardziej tylko historie jak to panie na kasie kradły naklejki do kieszeni i później je zwolniono, albo jak dzieci biegały od kasy do kasy pytając czy ktoś zbiera naklejki, bo to jest lekko... niepoważne. Czy to warte jest pluszaków? emotka

No to już jest przegięcie.... widziałam też na różnych grupach jak jakaś mama pisała,czy ktoś może jej kilka podarować,a jak ktoś odpowiadał,że tak, to w mig pojawiało się jeszcze kilka innych chętnych, co rodziło mega kłótnie, no bo czy ma dostać ta co poprosiła, czy ta, która szybciej zareagowała na odpowiedź? Wiadomo,że każdy rodzic chce dać swojemu dziecku szczęście, ale wydaje mi się,że w miarę czasu rodzice zaczęli ze sobą rywalizować. Kto ma więcej naklejek, kto ma więcej świeżaków.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6283637 Napisano: 13.11.2016 15:59:58 w Biedronka
Fenomen świeżaków polega na tym,że ich reklama świetnie trafiła do dzieci. Dzieci się w nich kochają i nawet jeśli nie podoba się to ich rodzicom, to w przedszkolu/szkole każde dziecko i tak ma świeżaka... tak więc dzieci same się nakręcają, bo Ania ma Brokuła, Ola Truskawkę... a ja co? A tak naprawdę, dało się bez problemu przez tak długi okres czasu uzbierać te 60 naklejek, zwłaszcza, gdy pamiętało się o kupieniu owocu/warzywa oraz o zbliżeniu karty.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6283379 Napisano: 12.11.2016 10:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

Szukam ile znaków ma formularz Spełnij swoje marzenie (albedo)?

200 Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6283350 Napisano: 11.11.2016 23:47:08 w Sport
Wreszcie wróciła nasza dobra Reprezentacja! Duma rozpiera! Przy okazji wpadły mi biletki z szybkiego konka Polskiego Busa, za obstawienie wyniku!
Myślałam,co prawda że sędzia zakończy mecz... okropna sprawa grać pod dodatkową presją i strachem o swoje bezpieczeństwo! Współczuje kibicom,którzy byli tam i dostali racami... pewnie dopiero po opuszczeniu stadionów będzie się działo i nasi kibole będą chcieli się zrewanżować, za Lewego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6283252 Napisano: 11.11.2016 18:35:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

Daleko nie szukając, to o czym mówię:
http://jogobella.pl/
Tydzień 3, str. 3, pani Jola. emotka
Dla mnie jest to kompletne przegięcie pały. Nie wiem nawet jakie nagrody były w tym konkursie, czy dzieciaki coś z tego dostaną, czy nie - ale w życiu bym się nie zgodziła, żeby moje dziecko w ramach uczęszczania do przedszkola (zerówki?) brało udział w takim cyrku. emotka

No chyba, że tu wszyscy rodzice podpisali zgodę na publiczne wykorzystanie wizerunku swoich dzieci - jednak dla mnie i tak niesmak pozostaje. emotka Większość dzieci ma miny "skazanych na radość"...

No.. zastanawiam się jak ta klasa skorzysta z wygranej, grupowy skok ze spadochronem, czy wyjazd do spa? -.- przegięcie.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Natie77

#6283251 Napisano: 11.11.2016 18:31:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
mattadore napisał(a):

Ta fota mi się podobała i nawet nagrody 2 stopnia 

Mega zdjęcia! I jakość i pomysł! emotka  Aż dzwine,że nic nie przyznali... Wyświetl w wątku >>

Natie77

#6283206 Napisano: 11.11.2016 16:14:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Granie dziećmi, zawsze mnie denerwowało, ale z drugiej strony, to dzieci szaleją za świeżakami, a nie dorośli, stąd obecność ich na fotkach jest uzasadniona. Jednak, nie byłabym zadowolona, gdyby nauczycielka mojego dziecka wykorzystywała jego zdjęcia do własnych nagród.. chyba,że rodzice o tym wiedzieli,a nagroda trafi do przedszkola. Tak na marginesie, to znam rodziców,którzy gdyby zobaczyli swoje dziecko na fotkach, bez ich wiedzy o takim zdjęciu.. zrobiliby piekło w placówce. 
Co do kreatywności i jakości prac hmm.. nie rozumiem oburzenia,że Pani porównała dziecko do truskawki. Przecież to całkiem śmieszne, kreatywne, a i jakość zdjęcia całkiem niezła. Co do reszty zdjęć z główną podoba mi się dziecko jedzące swoje świeżaki, oraz brokuły zbijające piątkę. Reszta średnio pomysłowa, a i jakość marna. Kilka zdjęć z galerii mi się podobało, na przykład marchewka przeglądająca się w lusterku, chłopiec przebrany za brokuła, uciekające świeżaki(dużo lepsze zdjęcie niż wygrane), a już przede wszystkim nagrodziłabym Panią Paulinę, która wysiliła się i zrobiła miniaturki tych zabawek z modeliny emotka


Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mia 0

Natie77

#6280971 Napisano: 07.11.2016 19:46:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wedel - 300 do zalando:) Wyświetl w wątku >>

Natie77

#6280845 Napisano: 07.11.2016 16:48:19 w Biedronka
Pytanie trochę dziwne, ale taka mnie myśl naszła.. brał ktoś udział w konkursie z Curver "Pudełko pełne zdrowia?" Chciałabym Was zapytać, czy myślicie,że na zdjęciach powinny być tylko te produkty, które są tak nazwane? emotka  Wysłałam dwa zgłoszenia ze zdjęciami, na których były jakieś pudełka na produkty sypkie itd,noo takie podłużne. To i miski, to było jedyne co, tej marki udało mi się dostać. Wczoraj jednak moim oczom ukazał się komplet takich małych pojemników do mrożenia owoców, których nazwa to właśnie "Pudełko pełne zdrowia". Zastanawiam się, czy chodziło właśnie o nie, czy obojętnie jakie emotka  Ktoś, coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6280786 Napisano: 07.11.2016 14:58:07 w Czy informują/ informowali?
ibizka napisał(a):

Wedel Babskie spotkania do dzisiaj wybiera laureatów ,a w terminie 7 dni powiadamia-nie póżniej niż do 14.11.2016r

O dzięki emotka  A ja głupia odświeżam i tą stronę i ich profil na fb...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6280752 Napisano: 07.11.2016 14:31:16 w Czy informują/ informowali?
magdalena_g napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy informowali już główne z KinderCountry, według regulaminu powinni 7 dni od zakończenia konkursu a na stronie info, że zostaną wyłonieni 22 listopada ???

jeszcze chyba muszą rozstrzygnąć VI etap . Swoją drogą mało czasu zostanie na zrealizowanie vouchera do spa, który jest ważny tylko do końca roku ;/

ale tam były tylko cztery etapy i ostatni skończył się 25.10.16

Coś im się chyba pomerdało na stronie, bo były tylko 4 etapy. Kwestia podania wyników 22 listopada, jest strasznie słaba. Nie wiem czy voucher na wyjazd wysyłają od razu,czy trzeba na niego czekać... realizacja do końca roku, wyłączając święta. Więc jakoś tak widzę marne szanse,że zostaną one w każdym przypadku wykorzystane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Natie77

#6280584 Napisano: 07.11.2016 11:18:45 w Czy informują/ informowali?
Czy dobrze wyczytalam w regulaminie,ze dziś mają pojawić się wyniki Wedel-Babskie spotkania ? Wyświetl w wątku >>
0 0