Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukunamuniu

kukunamuniu

#6421080 Napisano: 26.10.2017 22:16:57 w skojarzenia
Orgia - zabawa (pod patronactwem Dionizosaemotka ) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukunamuniu

#6421068 Napisano: 26.10.2017 22:04:33 w skojarzenia
bruce napisał(a):

karczma - Pani Twardowska emotka

Pani Twardowska - Rzym emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukunamuniu

#6421066 Napisano: 26.10.2017 22:02:07 w Czas na zmiany...
cb656 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Marzy mi się tutaj coś na wzór messengera. Ja w wiadomościach obecnie się już gubię i być może taka forma prowadzenia dyskusji w wiadomościach prywatnych byłaby dla wielu wygodniejsza 

Zupełnie tego nie rozumiem emotka Jestem przeciw.
Za to - proszę o możliwość przesyłania załączników via PW (obrazki jpg, pliki pdf i inne. emotka

Podbijam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukunamuniu

#6421062 Napisano: 26.10.2017 22:00:15 w skojarzenia
Zagłoba - karczma emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukunamuniu

#6421059 Napisano: 26.10.2017 21:51:48 w Paragony na trwające konkursy
bawik70 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

A ta wyborowa od Mistrza jest jakoś (czy powinna być jakoś )specjalnie na paragonie oznaczona, nazwana? Co jeśli żabka ma wbite w system tylko "Wódka" albo "Wyborowa"? emotka  Czy po prostu weryfikacja idzie na podstawie ceny, bo jest droższa od zwykłej?

Kupiłam 7.10 .2017 i cena była 27,99....teraz jest na promocji za 29,99 ..i u mnie nie brakuje....stoi i czeka na konkursowiczów a w Siedlcach ich brak emotka

Uwielbiam te chwyty marketingowe zwane "Promocją". emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6421052 Napisano: 26.10.2017 21:33:47 w Paragony na trwające konkursy
A ta wyborowa od Mistrza jest jakoś (czy powinna być jakoś )specjalnie na paragonie oznaczona, nazwana? Co jeśli żabka ma wbite w system tylko "Wódka" albo "Wyborowa"? emotka  Czy po prostu weryfikacja idzie na podstawie ceny, bo jest droższa od zwykłej? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6421050 Napisano: 26.10.2017 21:26:41 w Paragony na trwające konkursy
Monika11 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Jeśli jutro nie uda mi się zakupić Wyborowej od Mistrza z Żabki (mam dwie w okolicach, wiecznie wybrakowane z produktów promocyjnych emotka ), to ktoś byłby w stanie być na tyle życzliwym, by kupić i odsprzedać mi paragon? 

Jest tragedia z tą Wyborową w każdej Żabce dali  tylko po 2 butelki - w trzech miastach (wioskach byłam ) i wielka du... a ok 15 Żabek zwiedziłam emotka  oj Smolar  ...... wątpię w Ciebie emotka

Czyli...będę mistrzem jak uda mi się ją zdobyć do końca konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

kukunamuniu

#6421048 Napisano: 26.10.2017 21:22:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

lager napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Kiedy powinny być wyniki 1 etapu konkursu douglas?

Na ich facebooku zaczyna się kroić afera. Douglas twierdzi, że niby 1 etap juz poinformowany. No i dziewczyny tam piszą, ze mają info jakoby auto trafiło do kobiety z agencji

Ale to chyba z konkursu  poprzedniego... pusza ze oglasza zgodnie z regulaminem Ok wiem ze nie mam szans na samochód. W reg nie zabraniaja grac osobom z agencji. Na forum tez jest osoba powiazana z agencja i tez wygrywa. Skoro maja lekkie pioro to beda wygrywali. Jezeli czepiacie sie douglasa to powinniscie czepiac sie innych tez. Niech wygra najlepszy

Ja to czasami wolę nie wiedzieć jakie zgłoszenia wygrywają. Zdarzyło mi się przeczytać w konkursach wygrane odpowiedzi....albo bez szału (ok, wiem, o gustach się nie dyskutuje), albo z błędami stylistycznymi, albo ot, zwykłe zdanie czy branie na litość itp. I od tej pory żyję zasadą "Im mniej wiem, tym lepiej". emotka Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6421047 Napisano: 26.10.2017 21:19:05 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli jutro nie uda mi się zakupić Wyborowej od Mistrza z Żabki (mam dwie w okolicach, wiecznie wybrakowane z produktów promocyjnych emotka ), to ktoś byłby w stanie być na tyle życzliwym, by kupić i odsprzedać mi paragon?  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

kukunamuniu

#6421044 Napisano: 26.10.2017 20:49:48 w Smolar
ikropka napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

barcza napisał(a):

Tak się zastanawiam jak ktoś ma ofertę na 3 telefony i płaci jeden abonament a telefony ma mąż, syn i żona , telefon zarejestrowany na męża zagra syn który z niego korzysta poda swoje dane u Smolara, Smolar sprawdza i widzi ,że nie jest posiadaczem ani jednego numeru , to co zabiorą mu nagrodę    emotka  

Ale zapewne w niejednej rodzinie tak jest, bo w mojej też. Wszystkie numery na mamę (od już kilkunastu lat - ja sama używam ponad 10 lat ten sam numer i jest on kojarzony ze mną, a tylko w plusie figuruje pod mamę). Dlatego dla mnie ten zapis w regulaminach Smolara to kpina, bo to że kilka numerów jest na jedną osobę, nie znaczy że ta jedna osoba z nich korzysta.

A ja mam telefon tylko jeden, na firmę a nie na moje imię i nazwisko. Chyba czas zainwestować w nowy numer.

Cokolwiek w kwestii numerów czy telefonów każdy powinien zmieniać czy rejestrować tak jak mu pasuje...i jak najtaniej wychodzi oferta sieci telefonicznych. emotka  
Smolar za bardzo zaczyna ingerować w życie prywatne. Nic mu do tego, kto, co i ile ma, szczególnie jeśli mowa o numery telefonów, konta bankowe, czy adresy zamieszkania (bo generalnie ktoś może mieć kilka mieszkań i nawet każdego dnia miejsce zamieszkania zmieniać i co wtedy? Adres zamieszkania, a adres zameldowania to dwie różne sprawy).
Sprawa telefonów wygląda podobnie - rejestracja a użytkowanie to dwie różne sprawy. emotka  Nie będę zmieniać w swojej sieci oferty na mnie, która wypadnie pewnie niekorzystnie, tylko dla dziwnego widzimisię Smolara. To już wolę zrezygnować z loterii i konkursów tej agencji. 

I wykreślić ją z pracy magisterskiej, jako agencję rzetelną, profesjonalną i przyjazną.emotka   Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6420700 Napisano: 26.10.2017 09:00:50 w Smolar
barcza napisał(a):

Tak się zastanawiam jak ktoś ma ofertę na 3 telefony i płaci jeden abonament a telefony ma mąż, syn i żona , telefon zarejestrowany na męża zagra syn który z niego korzysta poda swoje dane u Smolara, Smolar sprawdza i widzi ,że nie jest posiadaczem ani jednego numeru , to co zabiorą mu nagrodę    emotka  

Ale zapewne w niejednej rodzinie tak jest, bo w mojej też. Wszystkie numery na mamę (od już kilkunastu lat - ja sama używam ponad 10 lat ten sam numer i jest on kojarzony ze mną, a tylko w plusie figuruje pod mamę). Dlatego dla mnie ten zapis w regulaminach Smolara to kpina, bo to że kilka numerów jest na jedną osobę, nie znaczy że ta jedna osoba z nich korzysta. Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6420451 Napisano: 25.10.2017 16:51:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie u mnie, ale w rodzinie - 2x karta do Media Expert - Topaz/Wedel Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6420355 Napisano: 25.10.2017 13:29:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Topaz Wedel było ograniczenie na osobę co do jednej nagrody (niezależnie od stopnia), ale na gospodarstwo domowe ograniczenia już nie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6420336 Napisano: 25.10.2017 13:04:49 w Informują
Wedel Topaz - SMS  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6420022 Napisano: 24.10.2017 16:51:58 w Paragony na trwające konkursy
Jest tu jakaś dobra duszyczka, która sprzedaje kody lays (do akcji konkursowej filmy z lays)? emotka  Jeśli tak to proszę priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6419927 Napisano: 24.10.2017 14:04:18 w Czy informują/ informowali?
Niebieska_Laguna napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

A Tesco velvet był już?

Oni mają chyba czas na wyłonienie do 30.10 emotka

W regulaminie i zwrotkach jest data 10.11 emotka

Mój błąd. Zapisałam sobie datę wyłonienia zwycięzców, a nie datę do kiedy będą informować.;) Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6419887 Napisano: 24.10.2017 13:02:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak nie lubię narzekać...ale czasami trzeba, ot by odreagować! emotka  Może wątek coś zadziała...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6419765 Napisano: 24.10.2017 09:23:56 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

A Tesco velvet był już?

Oni mają chyba czas na wyłonienie do 30.10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6419745 Napisano: 24.10.2017 08:13:08 w Czy informują/ informowali?
Topaz Wedel już kogoś uszczęśliwiło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6418797 Napisano: 20.10.2017 18:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

yreks napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

nadeim napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

PILNE!Jak się dowiedzieć, który paragon odesłać Smolarowi z Crunchips? Nie podali ani nr paragonu ani dnia z którego jest wygrana. emotka

na stronie smolara

Właśni to ogarnęłam, zaraz po napisaniu zapytania emotka

gratuluje! emotka Z jakiego dnia wygrana ?

Smolar NIE ma natychmiastowej aktualizacji listy Laureatów. Zadzwoń to mila pani Ci poda.

Ale sprawdza się na ich stronie, wybierając daną loterię, wpisując nr tel...a potem po kolei numery paragonów - i wyświetla się informacja odnośnie wygranej bądź nie do przypisanego numeru. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0