Reklama na e-Konkursy.info 14.10.19 22:16:36

SZUKAM....

|< << < 1372 1373 1374 1375 1376 13771378 1379 1380 1381 1382 > >> >|

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6358227 sobota, 20 maj 2017, 20:29:58
Niebieska_Laguna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Pomysłu na prezent na dzień mamy emotka Czegoś od serca, ciekawego emotka Teraz tyle super gadżetów,ale jakoś się w tym nie orientuję emotka Kosmetyki, perfumy, bombonierki, kwiaty, itp... odpadają emotka

Mam dokładnie ten sam problem i dość wybredną i wymagającą Mamę emotka Ptasie mleczko nie wystarczy emotka

Moja niestety wie, że jest aktualnie Wedlowski konkurs, więc głupio jej to tak opchnąć w prezencie emotka Kiedy zazwyczaj i tak rozdaje po rodzinie takie konkursowe słodycze. Kolejnych perfum czy kremu też nie mam sensu kupować, bo ma tego pełno. Kubki i inne gadżety z jej zdjęciem też już dawałam, to nie chcę się powtarzać. 26 już tak blisko, a ja nie mam pomysłu emotka

Może kup Jej jakąś srebrną zawieszkę z Pandory, Apartu tudzież innego sklepu jubilerskiego,jeśli takie coś by odpowiadało.No,ale w sumie zależy, jaki masz budżet.A co do Ptasiego Mleczka, to rok temu koleżanka opowiadała mi,że jak kupiła dla swojej mamy Ptasie Mleczko z okazji Dnia Matki, to Mama Jej powiedziała,że po co w ogóle wydawać pieniądze na takie jak to się określiła "zbytki", a więc rodzicielki i ich wymagania są różne.

lemontree96

Cytuj wiadomość#6358236 sobota, 20 maj 2017, 22:09:07
W którym sklepie kupię Tiger Speed i Tiger Fighter?
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6358237 sobota, 20 maj 2017, 22:19:12
lemontree96 napisał(a):

Dzisiaj widziałam regał z Tigerami przy kasach w Biedronce,różne rodzaje ,nie wiem czy akurat ten też był ,bo nie przyglądałam się tak dokładnie. 

dorothy

Cytuj wiadomość#6358245 sobota, 20 maj 2017, 23:52:44
cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Pomysłu na prezent na dzień mamy emotka Czegoś od serca, ciekawego emotka Teraz tyle super gadżetów,ale jakoś się w tym nie orientuję emotka Kosmetyki, perfumy, bombonierki, kwiaty, itp... odpadają emotka

Mam dokładnie ten sam problem i dość wybredną i wymagającą Mamę emotka Ptasie mleczko nie wystarczy emotka

Moja niestety wie, że jest aktualnie Wedlowski konkurs, więc głupio jej to tak opchnąć w prezencie emotka Kiedy zazwyczaj i tak rozdaje po rodzinie takie konkursowe słodycze. Kolejnych perfum czy kremu też nie mam sensu kupować, bo ma tego pełno. Kubki i inne gadżety z jej zdjęciem też już dawałam, to nie chcę się powtarzać. 26 już tak blisko, a ja nie mam pomysłu emotka

Może kup Jej jakąś srebrną zawieszkę z Pandory, Apartu tudzież innego sklepu jubilerskiego,jeśli takie coś by odpowiadało.No,ale w sumie zależy, jaki masz budżet.A co do Ptasiego Mleczka, to rok temu koleżanka opowiadała mi,że jak kupiła dla swojej mamy Ptasie Mleczko z okazji Dnia Matki, to Mama Jej powiedziała,że po co w ogóle wydawać pieniądze na takie jak to się określiła "zbytki", a więc rodzicielki i ich wymagania są różne.

etui na okulary: http://www.yego.p...514469__PZTA_01.html widziałam w księgarni, są bardzo ładne, sama chyba kupię  emotka
a np. jakieś witaminy?: https://www.ceneo.pl/48160604 mój tato uwielbia gdy dostaje takie coś na urodziny, święta itp.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6358269 niedziela, 21 maj 2017, 11:14:47
Szukam osoby,która w tym wątku szukała kiedyś książki Kai Malanowskiej "Mgła". Posiadam takową używaną jak również wiele innych pozycji używanych (przeczytanych) kryminałów/obyczajówek, które oddam za koszty przesyłki listem poleconym emotka
0 0

amif

Cytuj wiadomość#6358297 niedziela, 21 maj 2017, 13:40:02
ma ktoś może gazetkę Auchana obowiązującą od jutra tj. 22.05?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6358298 niedziela, 21 maj 2017, 13:42:53
amif napisał(a):

https://auchan.gazetki-promocyjne.net.pl/gazetka-promocyjna-auchan/22-05-2017/11218/3/
0 0

amif

Cytuj wiadomość#6358299 niedziela, 21 maj 2017, 13:45:34
@@[email protected] napisał(a):

amif napisał(a):

https://auchan.gazetki-promocyjne.net.pl/gazetka-promocyjna-auchan/22-05-2017/11218/3/

dziękuję Ci dobra kobietko  emotka

batistutek123

Cytuj wiadomość#6358364 niedziela, 21 maj 2017, 21:30:57
Szukam zony!! Najlepiej zeby brala udzial w konkursach!! 20-25 lat !! Ja pracuje dobrze zarabiam, przystojny, zadbany i kulturalny. 

mariolakal

Cytuj wiadomość#6358367 niedziela, 21 maj 2017, 21:43:03
Czy Facebook oszalał ??? Przed chwilą zamieściłam ogłoszenie /piłka nożna do sprzedania/ w odpowiedmi wątku/kupię, sprzedam/ i mnie wywaliło... Po ponownej próbie zalogowania ukazuje się komunikat: Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie.
We removed content you posted because it doesn’t follow Facebook’s Statement of Rights and Responsibilities.Remember, Facebook doesn't allow you to post content that may violate the law.
emotka  Przecież nic niedozwolonwgo ani niezgodnego z Ich regulaminem nie pisałam...  Czy ktoś wie, o co kaman ? 
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6358370 niedziela, 21 maj 2017, 21:49:45
batistutek123 napisał(a):

Szukam zony!! Najlepiej zeby brala udzial w konkursach!! 20-25 lat !! Ja pracuje dobrze zarabiam, przystojny, zadbany i kulturalny. 

Gdybym była panną, to brałabym w ciemno.... co prawda nie wyglądam nawet na  18 (dziś przemiła Pani poprosiła mnie w sklepie o dowód osobisty   emotka emotka ), ale mam męża, więc trzymam kciuki  emotka

ps. szukam sposobu na mrówki, zrobiły sobie z mojego domu mrowisko  emotka
bruce 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6358371 niedziela, 21 maj 2017, 21:51:46
bruce napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Facebook oszalał ??? Przed chwilą zamieściłam ogłoszenie /piłka nożna do sprzedania/ w odpowiedmi wątku/kupię, sprzedam/ i mnie wywaliło... Po ponownej próbie zalogowania ukazuje się komunikat: Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie.
We removed content you posted because it doesn’t follow Facebook’s Statement of Rights and Responsibilities.Remember, Facebook doesn't allow you to post content that may violate the law.
emotka  Przecież nic niedozwolonwgo ani niezgodnego z Ich regulaminem nie pisałam...  Czy ktoś wie, o co kaman ? 

Nie wiem, czy też na stronie, o której wspominasz, ale sporo osób w ostatnim czasie na FB żali się, że ich FB niespodziewanie wywala z rozmaitych przyczyn (to argumentacje FB, z którymi owe osoby się oczywiście nie zgadzają) z różnych stron (np. słynny fotograf - że jego zdjęcia nagle okazały się być "nieprzyzwoite"; albo inny - że linki zamieszczanych piosenek z YT nie spełniają wymogów regulaminowych...). Część protestowała, część się obraziła i publikuje swoje prace dalej, lecz - po zmianie danych osobowych... Podejrzewam, że są to dziwaczne działania z bliżej nieznanych przyczyn, zatem może i tym razem było podobnie? emotka

Kurde... Mi nie zależy na tym głupim ogłoszeniu... Problem w tym, że nie mogę zalogować na swoje konto... Czyżby mi je po prostu zlikwidowali ???  emotka
bruce 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6358373 niedziela, 21 maj 2017, 21:59:35

Ja szukam męża emotka
tylko ... hmm... dawno po 20 ja ... emotka
bruce 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6358375 niedziela, 21 maj 2017, 22:04:13
bruce napisał(a):

mariolakal napisał(a):

bruce napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Nie wiem, czy też na stronie, o której wspominasz, ale sporo osób w ostatnim czasie na FB żali się, że ich FB niespodziewanie wywala z rozmaitych przyczyn (to argumentacje FB, z którymi owe osoby się oczywiście nie zgadzają) z różnych stron (np. słynny fotograf - że jego zdjęcia nagle okazały się być "nieprzyzwoite"; albo inny - że linki zamieszczanych piosenek z YT nie spełniają wymogów regulaminowych...). Część protestowała, część się obraziła i publikuje swoje prace dalej, lecz - po zmianie danych osobowych... Podejrzewam, że są to dziwaczne działania z bliżej nieznanych przyczyn, zatem może i tym razem było podobnie? emotka

Kurde... Mi nie zależy na tym głupim ogłoszeniu... Problem w tym, że nie mogę zalogować na swoje konto... Czyżby mi je po prostu zlikwidowali ???  emotka

O ile dobrze wiem, ci "nieposłuszni" forumowicze z FB z reguły tak właśnie mieli. Nawet jeśli konto ich jeszcze działało, mieli masę blokad. emotka  Też tym byłam zdumiona. W jednym tygodniu, pamiętam, dostałam chyba z pięć zaproszeń do znajomych od ...tego samego znajomego, bo ciągle usuwano mu konta. W końcu zmienił swoje dane. emotka

Kurde... Czegoś nie kumam... Przebrnęłam przez te ich angielskie ostrzeżenia klikając "dalej" i "dalej" i udało mi się zalogować...  emotka  Nawet moje ogłoszenie widnieje jak byk... Coś Im się cheeeba popier.....  emotka
bruce 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6358379 niedziela, 21 maj 2017, 22:20:13
bruce napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

Ja szukam męża emotka
tylko ... hmm... dawno po 20 ja ... emotka

Że tylko nieśmiało napomknę - nie wierzę, aby babka z TAKIM awatarem męża szukała! emotka emotka

Życie ... emotka
I nadal szukam ... emotka
bruce 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6358381 niedziela, 21 maj 2017, 22:33:29
bruce napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

Życie ... emotka
I nadal szukam ... emotka

Life is brutal... emotka  Zatem: potraktuj brutalnie brutala butem przy użyciu awatara! emotka emotka

hehe emotka
w zasadzie chyba nic nie brakuje mi, ale ... emotka
chyba czas posłuchać Twoich rad emotka
bruce 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6358383 niedziela, 21 maj 2017, 22:41:35
cb656 napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

Ja szukam męża emotka tylko... hmm... dawno po 20 ja... emotka

...ale że co? Po godzinie dwudziestej nie mozna szukać męża? emotka Eee, sądzę, że to pora dobra, jak każda inna, a może nawet lepsza emotka emotka emotka

taaa... można wtedy tak jak na awatarze ... top-less emotka

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6358385 niedziela, 21 maj 2017, 22:46:52
cb656 ... heheh emotka
za dużo ludzi patrzy .. i szuka tu emotka

W zasadzie za chwilę będę posądzona tu o ... hahaha off-topic emotka

carissma

Cytuj wiadomość#6358387 niedziela, 21 maj 2017, 22:57:36
gosia16 napisał(a):

lemontree96 napisał(a):

Dzisiaj widziałam regał z Tigerami przy kasach w Biedronce,różne rodzaje ,nie wiem czy akurat ten też był ,bo nie przyglądałam się tak dokładnie. 

W ofercie Auchan od jutra za 1,67. Info z gazetki.

alis27

Cytuj wiadomość#6358402 poniedziałek, 22 maj 2017, 07:14:00
szukam konkursow z kwiatami na dzien matki.Prosze o info na Pw.dzieki
0 0
|< << < 1372 1373 1374 1375 1376 13771378 1379 1380 1381 1382 > >> >|