Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 14:10:24

SZUKAM....

|< << < 1617 1618 1619 1620 1621 16221623 1624 1625 1626 1627 > >> >|

dydys

Cytuj wiadomość#6455016 niedziela, 21 styczeń 2018, 21:48:40
madzia1-s napisał(a):

Czy w konkursie Oleju wielkopolskiego dowód zakupu musi byc z danego etapu? czy nie jest to wymagane?

Nie musi być z danego etapu. W którymś etapie wygrałam, odesłałam dowód zakupu z początku konkursu i nagroda przyszła emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6455072 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 09:43:55
mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam informacji , czy wszyscy juz dostali nagrody- bransoletki  z „Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland",
Widzę, że juz dzielą rezerwę, a u mnie jeszcze nie było kuriera z wygraną, a dane+ par. wysłałam w wyznaczonym terminie.

Do mnie dotarła 12 stycznia /GLS/... Wcześniej pytali mnie e-mailem o mój adres e-mail...  emotka  Sprawdź spam...

Kiedyś ktoś mnie zapytał na pw czy jak dzwonią z konkursu x to czy pytają o nr tel... emotka

mariolakal  Dzięki za odpowiedź. Ja od razu w oświadczeniu podałam @, więc to nie to.

kermit  W regulaminie konkursu "Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland" nie było informacji o podaniu  w oświadczeniu razem z danymi  swojego @ i część osób zgodnie z regulaminem nie wysłała swojego adresu mailowego wraz z danymi. Zgłoszenie do tego konkursu robiło się właśnie mailowo (nie podając przy tym żadnych innych danych). Dlatego też później puścili pod niektóre adresy mailowe z których przyszły zgłoszenia (a nie mogli dopasować otrzymanych pocztą oświadczeń bo nie było na nich adresu @) informację o konieczności podaniu kompletu informacji.

Oki, z tą tylko różnicą, że ja podałam w oświadczeniu wszystkie swoje dane wraz z adresem e-mail...  emotka

ja tez miałam @ z prośbą o adres meilowy a bransoletki nadal nie mam
0 0

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6455074 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 09:56:30
mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

Może dlatego mnie to bawi, że

Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło.

Do teorii spiskowych krążących na forum dodam kolejną. Być może pytanie ma na celu sprawdzenie czy mają do czynienia z hurtownikiem żonglującym kartami sim czy ze "zwykłym graczem" puszczającym z jednego, własnego numeru.
alita 0

joan

Cytuj wiadomość#6455084 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 10:16:00
tonyclayton napisał(a):

Do teorii spiskowych krążących na forum dodam kolejną. Być może pytanie ma na celu sprawdzenie czy mają do czynienia z hurtownikiem żonglującym kartami sim czy ze "zwykłym graczem" puszczającym z jednego, własnego numeru.

Albedo zwykle nie wymaga numeru dowodu zakupu w zgłoszeniu (bez komentarza!!!), więc chcą się pobawić w szeryfa np. poszukując ludzi, co mają od groma przekierowań na jeden numer, a nie potrafią się w tym połapać.
mia 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6455086 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 10:19:33
tonyclayton napisał(a):

mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło.

I co by im to dało?  emotka Jak ktoś co rusz zmienia numer, takie pytanie niczego nie zmieni.
mayteq 0

shell

Cytuj wiadomość#6455170 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 13:10:31
konkursu z kawą ZIARNISTĄ
0 0

mayteq

Cytuj wiadomość#6455268 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 16:59:08
paula9891 napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

I co by im to dało?  emotka Jak ktoś co rusz zmienia numer, takie pytanie niczego nie zmieni.

No właśnie, i co im to da że bedą wiedzieć. Co to zmieni? Większość osób zmienia numery by nie trafić na tzw. czarną listę (kolejna teoria spiskowa) w agencji. Mogą do mnie dzwonić i 20x za każdym razem na inny numer i nic im do tego. Niektóre zagrania agencji ciężko racjonalnie wytłumaczyć. 
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6455360 poniedziałek, 22 styczeń 2018, 22:39:12
Szukam konkursu gdzie trzeba/mozna kupic soczewki kontaktowe (zapasy sprzed ponad roku mi sie właśnie skończyły emotka )
0 0

ewa2333

Cytuj wiadomość#6455518 wtorek, 23 styczeń 2018, 13:24:13
szukam informacji czy komuś też wyskakuje błąd po próbie dodania konkursu do bazy?
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6455608 wtorek, 23 styczeń 2018, 16:48:17
Czy ktoś miał stan zapalny wyrzynającej się ósemki? Mi jakiś czas temu "ruszyła" lewa dolna (wierzchołek wyszedł jakieś dwa miesiące temu i od tamtej pory nic się nie działo) ale od wczoraj ból jest makabryczny i do tego w nocy spuchło mi dziąsło i policzek od środka (uczucie jakbym miała między nim a dziąsłem wacik)...  W internecie wyczytałam, że takie objawy to właśnie stan zapalny i trzeba przyjmować antybiotyk. 

Może ktoś mógłby podzielić się wiedzą lub doświadczeniem w tej kwestii?  emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6455623 wtorek, 23 styczeń 2018, 17:32:34
lola.lola napisał(a):

Czy ktoś miał stan zapalny wyrzynającej się ósemki? Mi jakiś czas temu "ruszyła" lewa dolna (wierzchołek wyszedł jakieś dwa miesiące temu i od tamtej pory nic się nie działo) ale od wczoraj ból jest makabryczny i do tego w nocy spuchło mi dziąsło i policzek od środka (uczucie jakbym miała między nim a dziąsłem wacik)...  W internecie wyczytałam, że takie objawy to właśnie stan zapalny i trzeba przyjmować antybiotyk. 

Miałam problemy z ósemką i nie chcę nic mówić, ale wyrzynała się przez kilka lat emotka
Całkiem możliwe, że utworzył Ci się stan zapalny, powinnas podejść do stomatologa, żeby zobaczył co i jak, ewentualnie przepisał antybiotyk.
Ja zapisałam się na usunięcie (te zęby nie biorą udziału w gryzieniu i często sprawiają tylko i wyłącznie problemy) na NFZ do chirurga stomatologicznego (skierowanie nie było potrzebne). Mój problem zniknął emotka
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6455626 wtorek, 23 styczeń 2018, 17:36:56
paula9891 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Miałam problemy z ósemką i nie chcę nic mówić, ale wyrzynała się przez kilka lat emotka
Całkiem możliwe, że utworzył Ci się stan zapalny, powinnas podejść do stomatologa, żeby zobaczył co i jak, ewentualnie przepisał antybiotyk.
Ja zapisałam się na usunięcie (te zęby nie biorą udziału w gryzieniu i często sprawiają tylko i wyłącznie problemy) na NFZ do chirurga stomatologicznego (skierowanie nie było potrzebne). Mój problem zniknął emotka

Dziękuję za odpowiedź  emotka  Chwile po zamieszczeniu posta zadzwoniłam do swojego dentysty i udało mi się wcisnąć jutro między pacjentami, żeby rzucił okiem jak to wygląda.. Na razie ibuprom łagodzi ból i względnie da się wytrzymać ale ta opuchlizna mi doskwiera... Oswajam się z myślą o usunięciu jednak na razie totalnie mnie to przeraża bo nigdy nie miałam wyrywanego zęba  emotka

danaaa

Cytuj wiadomość#6455646 wtorek, 23 styczeń 2018, 18:45:18
"Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland"
---------------------------------------------
Agnes napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam informacji , czy wszyscy juz dostali nagrody- bransoletki  z „Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland",
Widzę, że juz dzielą rezerwę, a u mnie jeszcze nie było kuriera z wygraną, a dane+ par. wysłałam w wyznaczonym terminie.

Do mnie dotarła 12 stycznia /GLS/... Wcześniej pytali mnie e-mailem o mój adres e-mail...  emotka  Sprawdź spam...

Kiedyś ktoś mnie zapytał na pw czy jak dzwonią z konkursu x to czy pytają o nr tel... emotka

mariolakal  Dzięki za odpowiedź. Ja od razu w oświadczeniu podałam @, więc to nie to.

kermit  W regulaminie konkursu "Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland" nie było informacji o podaniu  w oświadczeniu razem z danymi  swojego @ i część osób zgodnie z regulaminem nie wysłała swojego adresu mailowego wraz z danymi. Zgłoszenie do tego konkursu robiło się właśnie mailowo (nie podając przy tym żadnych innych danych). Dlatego też później puścili pod niektóre adresy mailowe z których przyszły zgłoszenia (a nie mogli dopasować otrzymanych pocztą oświadczeń bo nie było na nich adresu @) informację o konieczności podaniu kompletu informacji.

Oki, z tą tylko różnicą, że ja podałam w oświadczeniu wszystkie swoje dane wraz z adresem e-mail...  emotka

Moja przesyłka juz się znalazła, czekała na mnie w punkcie odbioru przesyłek GLS ParcelShop. Informacje o tym otrzymałam po zapytaniu w Albedo. 
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6455671 wtorek, 23 styczeń 2018, 19:59:25
lola.lola napisał(a):

paula9891 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź  emotka  Chwile po zamieszczeniu posta zadzwoniłam do swojego dentysty i udało mi się wcisnąć jutro między pacjentami, żeby rzucił okiem jak to wygląda.. Na razie ibuprom łagodzi ból i względnie da się wytrzymać ale ta opuchlizna mi doskwiera... Oswajam się z myślą o usunięciu jednak na razie totalnie mnie to przeraża bo nigdy nie miałam wyrywanego zęba  emotka

Ja miałam kiedyś też taki problem dentysta dał mi antybioty i masc chlodzaca- chyba taka jak dla niemowlaków na wychodzące zeby...

edzia21

Cytuj wiadomość#6455677 wtorek, 23 styczeń 2018, 20:12:11
Czy w Waszych biedronkach jest coś tańszego od kapsułek SOMAT po 29 zł?
Widziałam, że ktoś pisał o rzeczach po 6 zł z groszami...gdzie je w biedronce namierzyć i co to konkretnie jest?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6455680 wtorek, 23 styczeń 2018, 20:16:17
andii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Widziałam, że ktoś pisał o rzeczach po 6 zł z groszami...gdzie je w biedronce namierzyć i co to konkretnie jest?

https://www.ceneo...EgLn8_D_BwE#tab=spec

i gdzie to znajdę? Półka z proszkami/płynami/stand? 
0 0

holden

Cytuj wiadomość#6455689 wtorek, 23 styczeń 2018, 20:31:33
andii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Tego już nie wiem, w moich okolicznych niema:)
 wrzuciłam fotkę żeby przybliżyć Ci co ludziska mają na myśli emotka

W mojej biedrze te 3 tabletki były tam gdzie jest chemia między płynami do naczyń a proszkami do prania (ostatnia "alejka" w sklepie emotka ). Wygląda nawet tak, jakby były one cały czas dostępne w sprzedaży bo duże opakowania tabletek po 29,99 są na osobnych standach emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6455695 wtorek, 23 styczeń 2018, 21:01:03
holden napisał(a):

andii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Tego już nie wiem, w moich okolicznych niema:)
 wrzuciłam fotkę żeby przybliżyć Ci co ludziska mają na myśli emotka

W mojej biedrze te 3 tabletki były tam gdzie jest chemia między płynami do naczyń a proszkami do prania (ostatnia "alejka" w sklepie emotka ). Wygląda nawet tak, jakby były one cały czas dostępne w sprzedaży bo duże opakowania tabletek po 29,99 są na osobnych standach emotka

dzięki  emotka
andii 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6455726 wtorek, 23 styczeń 2018, 22:49:16
 Szukam konkursów gdzie trzeba kupić; farbę do włosów, płyn do płukania,płyn do szyb i mebli kuchennych. Cieniutko z kasą wiec ograniczam udział w konkursach do tych gdzie potrzebuję produkty.  najbardziej farba do włosów...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6455729 wtorek, 23 styczeń 2018, 23:04:40
delfinka101 napisał(a):

Szukam konkursów gdzie trzeba kupić; farbę do włosów, płyn do płukania,płyn do szyb i mebli kuchennych. Cieniutko z kasą wiec ograniczam udział w konkursach do tych gdzie potrzebuję produkty.  najbardziej farba do włosów...

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-dni-koloryzacji-loreal-super-pharm.html#.WmexVmeovIU

|< << < 1617 1618 1619 1620 1621 16221623 1624 1625 1626 1627 > >> >|