Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1617 1618 1619 1620 1621 16221623 1624 1625 1626 1627 > >> >|

matgal

Cytuj wiadomość#6454724 sobota, 20 stycznia 2018, 11:57:17
Szukam info czy z kart sidolux można wybrać gotówkę w jakimś bankomacie bez prowizji
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6454726 sobota, 20 stycznia 2018, 12:22:26
matgal napisał(a):

Szukam info czy z kart sidolux można wybrać gotówkę w jakimś bankomacie bez prowizji

Jeżeli to karta pre paid to bym uważał na duże prowizje,mnie 5 zł kiedyś zabrało przy wypłacie,nawet sprawdzenie salda kosztuje.Dlatego teraz staram się płacić takimi kartami w sklepie(bez prowizji).
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6454736 sobota, 20 stycznia 2018, 12:51:57
kermit napisał(a):

Kiedyś ktoś mnie zapytał na pw czy jak dzwonią z konkursu x to czy pytają o nr tel... emotka

Wbrew pozorom to wcale nie jest głupie pytanie, szczególne gdy ktoś korzysta z telefonu dual sim.  Ja już wyrobiłam sobie odruch zerkania na ekran, żeby sprawdzić przed odebraniem na którą kartę sim dzwonią...

mariolakal

Cytuj wiadomość#6454758 sobota, 20 stycznia 2018, 14:15:24
danaaa napisał(a):

kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam informacji , czy wszyscy juz dostali nagrody- bransoletki  z „Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland",
Widzę, że juz dzielą rezerwę, a u mnie jeszcze nie było kuriera z wygraną, a dane+ par. wysłałam w wyznaczonym terminie.

Do mnie dotarła 12 stycznia /GLS/... Wcześniej pytali mnie e-mailem o mój adres e-mail...  emotka  Sprawdź spam...

Kiedyś ktoś mnie zapytał na pw czy jak dzwonią z konkursu x to czy pytają o nr tel... emotka

mariolakal  Dzięki za odpowiedź. Ja od razu w oświadczeniu podałam @, więc to nie to.

kermit  W regulaminie konkursu "Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland" nie było informacji o podaniu  w oświadczeniu razem z danymi  swojego @ i część osób zgodnie z regulaminem nie wysłała swojego adresu mailowego wraz z danymi. Zgłoszenie do tego konkursu robiło się właśnie mailowo (nie podając przy tym żadnych innych danych). Dlatego też później puścili pod niektóre adresy mailowe z których przyszły zgłoszenia (a nie mogli dopasować otrzymanych pocztą oświadczeń bo nie było na nich adresu @) informację o konieczności podaniu kompletu informacji.

Oki, z tą tylko różnicą, że ja podałam w oświadczeniu wszystkie swoje dane wraz z adresem e-mail...  emotka

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6454905 niedziela, 21 stycznia 2018, 12:34:00
Szukam osób z forum, które brały udział w kole fortuny.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6454913 niedziela, 21 stycznia 2018, 13:27:11
kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam informacji , czy wszyscy juz dostali nagrody- bransoletki  z „Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland",
Widzę, że juz dzielą rezerwę, a u mnie jeszcze nie było kuriera z wygraną, a dane+ par. wysłałam w wyznaczonym terminie.

Do mnie dotarła 12 stycznia /GLS/... Wcześniej pytali mnie e-mailem o mój adres e-mail...  emotka  Sprawdź spam...

Yyyy, niebardzo rozumiem dowcip... przecież Albedo dzwoniąc, pyta o numer telefonu, na który dzwonią....
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6454914 niedziela, 21 stycznia 2018, 13:44:00
visserarthur napisał(a):

kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Yyyy, niebardzo rozumiem dowcip... przecież Albedo dzwoniąc, pyta o numer telefonu, na który dzwonią....

No dla mnie to jest niedorzeczne pytanie emotka . Skoro ktoś do mnie dzwoni to chyba zna numer? Tak samo jak wysłanie zapytania o adres mailowy na maila. Może dlatego mnie to bawi, że mam jeden telefon i ten sam numer od x lat. Pewnie osoby, które mają kilka telefonów/numerów nie.
0 0

mayteq

Cytuj wiadomość#6454939 niedziela, 21 stycznia 2018, 16:48:51
kermit napisał(a):

Może dlatego mnie to bawi, że

Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło.
kermit 0

alan84

Cytuj wiadomość#6454942 niedziela, 21 stycznia 2018, 17:01:35
Czy ktos korzysta ze strony Zaklikaj? chodzi o zbieranie punktow itd cos w stylu gfk. Ale jak to zaczac? jestem zalogowany i nic nie ma.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6455015 niedziela, 21 stycznia 2018, 21:43:24
Czy w konkursie Oleju wielkopolskiego dowód zakupu musi byc z danego etapu? czy nie jest to wymagane?
0 0

dydys

Cytuj wiadomość#6455016 niedziela, 21 stycznia 2018, 21:48:40
madzia1-s napisał(a):

Czy w konkursie Oleju wielkopolskiego dowód zakupu musi byc z danego etapu? czy nie jest to wymagane?

Nie musi być z danego etapu. W którymś etapie wygrałam, odesłałam dowód zakupu z początku konkursu i nagroda przyszła emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6455072 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:43:55
mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

kermit napisał(a):

mariolakal napisał(a):

danaaa napisał(a):

mariolakal  Dzięki za odpowiedź. Ja od razu w oświadczeniu podałam @, więc to nie to.

kermit  W regulaminie konkursu "Looks Challenge 2017 w sklepach sieci Kaufland" nie było informacji o podaniu  w oświadczeniu razem z danymi  swojego @ i część osób zgodnie z regulaminem nie wysłała swojego adresu mailowego wraz z danymi. Zgłoszenie do tego konkursu robiło się właśnie mailowo (nie podając przy tym żadnych innych danych). Dlatego też później puścili pod niektóre adresy mailowe z których przyszły zgłoszenia (a nie mogli dopasować otrzymanych pocztą oświadczeń bo nie było na nich adresu @) informację o konieczności podaniu kompletu informacji.

Oki, z tą tylko różnicą, że ja podałam w oświadczeniu wszystkie swoje dane wraz z adresem e-mail...  emotka

ja tez miałam @ z prośbą o adres meilowy a bransoletki nadal nie mam
0 0

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6455074 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:56:30
mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

Też się zawsze zastanawiam po co pytają, chyba wiedzą gdzie dzwonią. Druga sprawa jest taka, że nigdy nie gram ze swojego numeru głównego (spam), zawsze kupuje świeże na konkurs. Kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś pani i pyta na jaki numer dzwoni, to jej powiedziałem "że skąd mam wiedzieć, znam numer do żony - do siebie się nie dzwoni" emotka  Powiedziałem, że numer wpisze w formularzu, ale pytanie musze przyznać mnie zaskoczyło.

Do teorii spiskowych krążących na forum dodam kolejną. Być może pytanie ma na celu sprawdzenie czy mają do czynienia z hurtownikiem żonglującym kartami sim czy ze "zwykłym graczem" puszczającym z jednego, własnego numeru.
alita 0

joan

Cytuj wiadomość#6455084 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 10:16:00
tonyclayton napisał(a):

Do teorii spiskowych krążących na forum dodam kolejną. Być może pytanie ma na celu sprawdzenie czy mają do czynienia z hurtownikiem żonglującym kartami sim czy ze "zwykłym graczem" puszczającym z jednego, własnego numeru.

Albedo zwykle nie wymaga numeru dowodu zakupu w zgłoszeniu (bez komentarza!!!), więc chcą się pobawić w szeryfa np. poszukując ludzi, co mają od groma przekierowań na jeden numer, a nie potrafią się w tym połapać.
mia 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6455086 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 10:19:33
tonyclayton napisał(a):

mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

I co by im to dało?  emotka Jak ktoś co rusz zmienia numer, takie pytanie niczego nie zmieni.
mayteq 0

kaskaderk

Cytuj wiadomość#6455170 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 13:10:31
konkursu z kawą ZIARNISTĄ
0 0

mayteq

Cytuj wiadomość#6455268 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 16:59:08
paula9891 napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

mayteq napisał(a):

kermit napisał(a):

I co by im to dało?  emotka Jak ktoś co rusz zmienia numer, takie pytanie niczego nie zmieni.

No właśnie, i co im to da że bedą wiedzieć. Co to zmieni? Większość osób zmienia numery by nie trafić na tzw. czarną listę (kolejna teoria spiskowa) w agencji. Mogą do mnie dzwonić i 20x za każdym razem na inny numer i nic im do tego. Niektóre zagrania agencji ciężko racjonalnie wytłumaczyć. 
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6455360 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:39:12
Szukam konkursu gdzie trzeba/mozna kupic soczewki kontaktowe (zapasy sprzed ponad roku mi sie właśnie skończyły emotka )
0 0

ewa2333

Cytuj wiadomość#6455518 wtorek, 23 stycznia 2018, 13:24:13
szukam informacji czy komuś też wyskakuje błąd po próbie dodania konkursu do bazy?
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6455608 wtorek, 23 stycznia 2018, 16:48:17
Czy ktoś miał stan zapalny wyrzynającej się ósemki? Mi jakiś czas temu "ruszyła" lewa dolna (wierzchołek wyszedł jakieś dwa miesiące temu i od tamtej pory nic się nie działo) ale od wczoraj ból jest makabryczny i do tego w nocy spuchło mi dziąsło i policzek od środka (uczucie jakbym miała między nim a dziąsłem wacik)...  W internecie wyczytałam, że takie objawy to właśnie stan zapalny i trzeba przyjmować antybiotyk. 

Może ktoś mógłby podzielić się wiedzą lub doświadczeniem w tej kwestii?  emotka
0 0

|< << < 1617 1618 1619 1620 1621 16221623 1624 1625 1626 1627 > >> >|