Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6556975 niedziela, 16 grudzień 2018, 01:00:15
Przypomnijcie, prosze, na jakiego maila trzeba wyslac potwierdzenie otrzymania karty ferrero, czy trzeba tam podac jej numer, czy samo nazwisko? Co wy pisaliscie?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6556984 niedziela, 16 grudzień 2018, 08:57:38
Pomysłu na prezent świąteczny dla 15 latka... z moich obserwacji wynika, ze glownie interesuje się - spędzaniem czasu przed komputerem. Moze ktos mial podobny problem i wpadl na cos uniwersalnego. Z gory dziekuje emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6556985 niedziela, 16 grudzień 2018, 09:05:24
margobb napisał(a):

Pomysłu na prezent świąteczny dla 15 latka... z moich obserwacji wynika, ze glownie interesuje się - spędzaniem czasu przed komputerem. Moze ktos mial podobny problem i wpadl na cos uniwersalnego. Z gory dziekuje emotka

rok temu 15 latkom kupiłam świąteczne poduszki z reniferami z Home&You i dałam pieniądze, pozytywnie mnie zaskoczyli że im się te poduchy podobały (a myślałam że ewentualnie siostra będzie mieć w salonie na kanapie).
W tym roku  jako dla 16 latków kupiłam majtki CK  i dam pieniądze - wiem że będą się cieszyć bo są na etapie perfum CK i innych rzeczy z tej firmy więc znaczenie ma jaka "guma od majtek" wystaje ze spodni  emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6556986 niedziela, 16 grudzień 2018, 09:11:58
mama-l-k-m napisał(a):

margobb napisał(a):

rok temu 15 latkom kupiłam świąteczne poduszki z reniferami z Home&You i dałam pieniądze, pozytywnie mnie zaskoczyli że im się te poduchy podobały (a myślałam że ewentualnie siostra będzie mieć w salonie na kanapie).
W tym roku  jako dla 16 latków kupiłam majtki CK  i dam pieniądze - wiem że będą się cieszyć bo są na etapie perfum CK i innych rzeczy z tej firmy więc znaczenie ma jaka "guma od majtek" wystaje ze spodni  emotka

Hehe fakt emotka  wlasnie tez przed chwila myslalam o jakimś drobiazgu i kasie. Dziekuje 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6556987 niedziela, 16 grudzień 2018, 09:22:44
margobb napisał(a):

jak spędza czas przed komu to pewnie gra w gry - karta gogle Play na pewno będzie zadowolony emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6556990 niedziela, 16 grudzień 2018, 10:02:19
agakaz2 napisał(a):

margobb napisał(a):

jak spędza czas przed komu to pewnie gra w gry - karta gogle Play na pewno będzie zadowolony emotka

a może właśnie coś z innej beczki, jakiś wyjątkowy prezent - wspinaczka, strzelnica ( myśmy kupili w tym roku) lub coś podobnego...

isiulka

Cytuj wiadomość#6557009 niedziela, 16 grudzień 2018, 12:34:10
bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

A może coś z astronomii? Kalejdoskopy, lunety...? emotka  Moim zdaniem pasjonujące i mega rozwijające. emotka  Były tu do wygrania, może akurat ktoś chce sprzedać? emotka

Margo wiem z doświadczenia, że dla nich niemierzalną wartość dla graczy ma dobra myszka do komputera (wracaj uwagę na funkcjonalności, obciążniki, ilość przycisków i wielkość), zależy ile chcesz wydać ale za 250 zł kupisz taką już w miarę dobrą.

-Violka-

Cytuj wiadomość#6557011 niedziela, 16 grudzień 2018, 12:37:41
isiulka napisał(a):

bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

A może coś z astronomii? Kalejdoskopy, lunety...? emotka  Moim zdaniem pasjonujące i mega rozwijające. emotka  Były tu do wygrania, może akurat ktoś chce sprzedać? emotka

Margo wiem z doświadczenia, że dla nich niemierzalną wartość dla graczy ma dobra myszka do komputera (wracaj uwagę na funkcjonalności, obciążniki, ilość przycisków i wielkość), zależy ile chcesz wydać ale za 250 zł kupisz taką już w miarę dobrą.

U mnie podobnie. Słuchawki dla gracza z mikrofonem zawsze mile widziane emotka  

-Violka-

Cytuj wiadomość#6557014 niedziela, 16 grudzień 2018, 12:39:43
bezaczek7 napisał(a):

Przypomnijcie, prosze, na jakiego maila trzeba wyslac potwierdzenie otrzymania karty ferrero, czy trzeba tam podac jej numer, czy samo nazwisko? Co wy pisaliscie?

Na nr tel , z którego dostałam sms napisałam, że karta dotarła, imię nazwisko. I oczywiście ładnie podziękowałam emotka  
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6557243 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 12:10:25
Jak się zmienia login?
Chciałąbym zrobić mały rebranding emotka i widziałam , że się da.
0 0

truskaweczka123

Cytuj wiadomość#6557259 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 12:56:15
jak myślicie na konkurs danio https://media.kau...56/Asset_3241556.pdf jak kupię serek czteropak, to się liczy jako 1 produkt promocyjny? emotka czy jako 4? emotka emotka
0 0

kristof23

Cytuj wiadomość#6557327 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 14:49:28
Szukam zakupu na Wosebę w Intermarche. Pw.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6557338 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 15:25:24
Czy jak chcecie na stronie paczkomaty nadać paczkę i jak wybieram paczkomat gdzie chce nadać paczkę i jak wpisuję po kolei litery w wyszukiwarkę to u was też to tak pomału te literki wchodzą? 
Wpisywalem na laptopie, na iPadzie i komputerze stacjonarnym i za kazdym razem wpisuje sie to tak samo emotka  pomału jak nie wiem emotka  
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6557403 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 17:34:42
do kiedy za Somat miał być zwrot? do końca tego roku czy do końca stycznia 2019?
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6557405 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 17:38:39
jokan napisał(a):

do kiedy za Somat miał być zwrot? do końca tego roku czy do końca stycznia 2019?

jakoś do połowy grudnia mieli czas
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6557409 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 17:49:56
Reni napisał(a):

jokan napisał(a):

jakoś do połowy grudnia mieli czas

Wydaje mi się, że nie dostałam...muszę sprawdzic
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6557449 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 19:19:02
cb656 napisał(a):

pionas szukam odpowiedzi na pytanie, czy to jest nowa funkcjonalność, czy była wdrożona już dawno, a ja-ślepowron emotka dostrzegłem ją dopiero dziś?! emotka Chodzi o linki do księgarń, gdzie można kupić książki, które są nagrodą w konkursie emotka (jak rozumiem, to ukłon w stronę tych, którzy nie wygrali, choć baaardzo chcieli?)

https://www.e-kon...a-do-godz-16-00.html
edit: tak na marginesie: przydałaby się na tej liście opcja sortowania według kolumn (przynajmniej cena i format) emotka

Jakiś czas temu wdrożony dodatek z tymże nie wszędzie jest widoczny (muszę uzupełniać ISBN) a co do sortowania to jest to wtyczka zewnętrzna i to oni to udostępniają... także nie ma możliwości sortowania...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6557453 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 19:31:22
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas szukam odpowiedzi na pytanie, czy to jest nowa funkcjonalność, czy była wdrożona już dawno, a ja-ślepowron emotka dostrzegłem ją dopiero dziś?! 

Jakiś czas temu wdrożony dodatek

emotka a jakiś konkrecik, panie, ten tego? Miesiąc, rok, dekada? emotka

kilka miesięcy, nie pamiętam może wakacje, nie zawsze uzupełniam informacje stąd też nie zawsze to widać emotka
1 0

amif

Cytuj wiadomość#6557472 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 20:40:06
ktoś z forumowiczów wie może, gdzie kupić kukurydzę na popcorn, ale ten do maszynki a nie do mikrofali?
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6557474 poniedziałek, 17 grudzień 2018, 20:42:48
amif napisał(a):

ktoś z forumowiczów wie może, gdzie kupić kukurydzę na popcorn, ale ten do maszynki a nie do mikrofali?

groszek, carrefour
0 0