Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1856 1857 1858 1859 1860 18611862 1863 1864 1865 1866 > >|

kaka72

Cytuj wiadomość#6570633 wtorek, 12 lutego 2019, 10:54:42
szukam testowania soczewek kontaktowych lub podpowiedzi gdzie można kupić niedrogo ale w miarę dobre
z góry dziękuję i pozdrawiam emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6570643 wtorek, 12 lutego 2019, 11:17:35
Czy ktoś jeszcze czeka na paski Garmin z Duracell? 
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6570644 wtorek, 12 lutego 2019, 11:18:27
koper napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na paski Garmin z Duracell? 

ja czekam ale z BP
koper 0

superloser

Cytuj wiadomość#6570765 wtorek, 12 lutego 2019, 18:20:10
Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6570776 wtorek, 12 lutego 2019, 19:00:19
kaka72 napisał(a):

szukam testowania soczewek kontaktowych lub podpowiedzi gdzie można kupić niedrogo ale w miarę dobre
z góry dziękuję i pozdrawiam emotka

http://www.biotrueoneday.pl/
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6570805 wtorek, 12 lutego 2019, 20:58:03
ivanotta napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

szukam czy jest możliwość włączenia oferty rok ważności konta w t-mobile? mam ofertę free na kartę - może jakiś kod aktywujący???

ja kombinowałam tutaj:
https://www.t-mob...erta/na-karte/obecny
uruchamiam za 5zł  a później rezygnuje i ważność konta zostaje. 

Bardzo dziękuję

kreatia

Cytuj wiadomość#6570841 środa, 13 lutego 2019, 07:50:21
sylwika76 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

szukam czy jest możliwość włączenia oferty rok ważności konta w t-mobile? mam ofertę free na kartę - może jakiś kod aktywujący???

ja kombinowałam tutaj:
https://www.t-mob...erta/na-karte/obecny
uruchamiam za 5zł  a później rezygnuje i ważność konta zostaje. 

Bardzo dziękuję

właśnie tak zrobiłam i ważność konta skróciła mi się o miesiąc w stosunku do początkowego okresu, dzięki emotka  

ivanotta po jakim czasie wyłączyłaś usługę? 
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6570856 środa, 13 lutego 2019, 09:26:15
czy macie problemy z pocztą na tlenie?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6570857 środa, 13 lutego 2019, 09:34:58
toka napisał(a):

czy macie problemy z pocztą na tlenie?

U mnie działa bez problemów .
toka 0

rare85

Cytuj wiadomość#6570861 środa, 13 lutego 2019, 09:44:10
Gdyby ktoś chciał skorzystać z linku polecającego na Booking (zwrot 50 zł) - https://www.booking.com/s/34_6/hare8513
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6570862 środa, 13 lutego 2019, 09:49:55
ivanotta sylwika76 zadzwoniłam do tej nieszczęsnej sieci i oczywiście w regulaminie jest punkt 2.11 mówiący:
"2.11. Po dezaktywacji Oferty nastąpi skrócenie Ważności Konta do 30 dni kalendarzowych" także dups

tmobile to żenada swoją drogą. non stop jakiś spam telefoniczny, smsowy i ważności konta nie dadzą emotka
joan 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6570863 środa, 13 lutego 2019, 09:49:57
superloser napisał(a):

Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka

z telewizorem jak dzwoniłem do agencji, to poinformowali mnie, żeby najpierw kontaktować się z nimi, tj.agencją i oni zgłaszają ewentualnie...
obym nie musiał się przekonać, czy rzeczywiście tak jest.
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6570866 środa, 13 lutego 2019, 10:00:36
nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

z telewizorem jak dzwoniłem do agencji, to poinformowali mnie, żeby najpierw kontaktować się z nimi, tj.agencją i oni zgłaszają ewentualnie...

Ja w przypadku deskorolki elektrycznej najpierw kontaktowałam się z agencją, a potem z producentem i nie było problemu w uznaniu gwarancji na podstawie protokołu.
nswe69 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570872 środa, 13 lutego 2019, 10:24:30
Kamerki od avanti tez nie bylo problemu z gwarancja. Odsylalo sie do producenta,a oni wymieniali na nowe. Tylko wczesniej wysylalam im na @ skan  protokolu nagrody
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6570873 środa, 13 lutego 2019, 10:29:12
Ja dzwoniłam w grudniu do sony odnośnie projektora z loterii świątecznej i powiedzieli, że protokół im wystarczy, że potrzebują jakiegokolwiek dokumentu z datą żeby było jasne od kiedy liczyć gwarancje.
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570874 środa, 13 lutego 2019, 10:34:12
superloser napisał(a):

Kolejność jest taka, że zawsze w pierwszym ruchu zgłaszasz to do organizatora i oni Cię instruuują co dalej.
Ja miałam takie sytuacje:

- organizator kazał odesłać do niego "telefon" (nagroda) i oni w moim imieniu reklamowali produkt i potem mi odsyłali - taka rola pośrednika
- organizator wysłał mi skan faktury i na tej podstawie mogłam zareklamować produkt w sklepie
- organizator wskazał gdzie mam się udać do serwisu

Dlatego zawsze dziwi mnie fakt, że ludzie sprzedając nagrodę przekazują protokół nagrody, i tym samym pozbawiają i kupującego (kupujący nie może w naszym imieniu zadzwonić do organizatora) i siebie ( ze względu na brak dokumentu) podstawy gwarancji.

superloser

Cytuj wiadomość#6570878 środa, 13 lutego 2019, 10:40:04
nikusia88 napisał(a):

superloser napisał(a):

Kolejność jest taka, że zawsze w pierwszym ruchu zgłaszasz to do organizatora i oni Cię instruuują co dalej.
Ja miałam takie sytuacje:

- organizator kazał odesłać do niego "telefon" (nagroda) i oni w moim imieniu reklamowali produkt i potem mi odsyłali - taka rola pośrednika
- organizator wysłał mi skan faktury i na tej podstawie mogłam zareklamować produkt w sklepie
- organizator wskazał gdzie mam się udać do serwisu

Dlatego zawsze dziwi mnie fakt, że ludzie sprzedając nagrodę przekazują protokół nagrody, i tym samym pozbawiają i kupującego (kupujący nie może w naszym imieniu zadzwonić do organizatora) i siebie ( ze względu na brak dokumentu) podstawy gwarancji.

Dlatego pytam. Bo kolega chciał konsole odkupić, ale widać, że lepiej w sklepie kupić z paragonem.
Dzieki.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6570880 środa, 13 lutego 2019, 10:43:49
martucha-jk napisał(a):

nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

Ja w przypadku deskorolki elektrycznej najpierw kontaktowałam się z agencją, a potem z producentem i nie było problemu w uznaniu gwarancji na podstawie protokołu.

Chodzi o odkupienie nagrody. Wtedy nowy właściciel nagrody nie jest w papierach agencji. I cos sie stanie to on odeśle PS4 do nich, a agencja później zwróci temu co wygrał, zgodnie z papierami??? Czy odeśle jemu?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6570883 środa, 13 lutego 2019, 10:49:53
gyrydymptum napisał(a):

Ja dzwoniłam w grudniu do sony odnośnie projektora z loterii świątecznej i powiedzieli, że protokół im wystarczy, że potrzebują jakiegokolwiek dokumentu z datą żeby było jasne od kiedy liczyć gwarancje.

I w tym problem. Dzwonić, szukać i coś udowadniać za 200zl taniej. A tak podejdziesz do sklepu z paragonem i wadliwym sprzętem. 
Inaczej jak to jest Twoja nagroda, a nie odkupiona konsola z papierkiem, który nie ma Twoich danych.

Dzieki  emotka
joan 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570884 środa, 13 lutego 2019, 10:51:18
superloser napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

Chodzi o odkupienie nagrody. Wtedy nowy właściciel nagrody nie jest w papierach agencji. I cos sie stanie to on odeśle PS4 do nich, a agencja później zwróci temu co wygrał, zgodnie z papierami??? Czy odeśle jemu?

Podajesz adres na jaki mają odesłać. Z tym, że jeżeli zadzwoni i powie, że odkupił nagrodę to mogą nie uwzględnić takiej reklamacji.
Część producentów ma w regulaminach zapis, że gwarancja jest uwzględniana tylko pierwszemu nabywcy - (tak jest np. w przypadku produktów firmy Bose )
|< << < 1856 1857 1858 1859 1860 18611862 1863 1864 1865 1866 > >|