Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6590739 wtorek, 16 kwiecień 2019, 17:40:12
atanerka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

adamaszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy ktoś może ma regulamin konkursu  Wawel "Dużo dobrego do wygrania" w Lidlu? emotka  mam tylko w gazetce info na jaki nr wysłać dokończenie zdania, a to chyba zbyt mało  emotka

Raczej nikt nie ma...i chyba szybko nie będzie miał. Nikt nic nie wie o tym konkursie. Nawet rzekoma agencja, która kiedyś organizowała konkursy WAWEL nie wie "o co kaman".

A no to rewelacja, dziękuję za info  emotka

Chyba znalazlem emotka
https://www.wawel...lamin_Wawel_LIDL.pdf

tylko roznia sie pytania konkursowe, w regulaminie inne, w gazetce inne

z regulaminu wynika, że :
"W okresie od dnia 16 kwietnia2019 r. do dnia 21 kwietnia 2019 r. każdego dnia zostanie wybranych 40 autorów Prac Konkursowych, którym zostaną przyznane nagrody w postaci voucherów do Cinema City o wartości 88,00 zł, o których mowa w pkt 4.1.1.;"
A regulamin nie jest dostępny na razie ani na stronie Lidl ani organizatora! zatem wczorajsze 40 biletów i dzisiejsze 40 biletów....

Dzisiaj jeszcze zgłoszenia pójdą, bez obaw emotka  
ale wczorajsza pula faktycznie przepadla... słabe to..
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6590740 wtorek, 16 kwiecień 2019, 17:41:32
Jestem ciekawa czy oni w ogóle planują oddać to auto emotka  Nie lubię teorii spiskowych, ale dwa dni prosiłam się Pana z Fortuny o regulamin. Wczoraj ktoś miał wgrać na stronę Fortuny - nie ma do dziś. Dziś miał mi podesłać na mejla - nie dostałam. A według regulaminu dzisiaj pierwsze posiedzenie komisji. W dodatku strasznie kręcił i nie do końca chciał potwierdzić czy to oni czy nie oni robią ten konkurs. Też mi coś tam cytował z regulaminu, ale nijak ma się do tego opublikowanego. Pytanie podał mi jeszcze z akcji w ITM... 
0 0

atanerka

Cytuj wiadomość#6590743 wtorek, 16 kwiecień 2019, 17:48:19
Niebieska_Laguna napisał(a):

Jestem ciekawa czy oni w ogóle planują oddać to auto emotka  Nie lubię teorii spiskowych, ale dwa dni prosiłam się Pana z Fortuny o regulamin. Wczoraj ktoś miał wgrać na stronę Fortuny - nie ma do dziś. Dziś miał mi podesłać na mejla - nie dostałam. A według regulaminu dzisiaj pierwsze posiedzenie komisji. W dodatku strasznie kręcił i nie do końca chciał potwierdzić czy to oni czy nie oni robią ten konkurs. Też mi coś tam cytował z regulaminu, ale nijak ma się do tego opublikowanego. Pytanie podał mi jeszcze z akcji w ITM... 

Oni prowadzili też loterię Wawel w Carrefour gdzie również do wygrania było takie samo auto.
https://duzodobrego.com.pl/

Konkurs trwa tylko 6 dni! Z czego 15 i 16.04 - brak regulaminu (bo oficjalnie jest tylko na stronie Wawel)

@madzia1-s napisał(a):

atanerka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

adamaszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamaszek napisał(a): Czy ktoś może ma regulamin konkursu  Wawel "Dużo dobrego do wygrania" w
Lidlu? emotka  mam tylko w gazetce info na jaki nr wysłać
dokończenie zdania, a to chyba zbyt mało  emotka

Raczej nikt nie ma...i chyba szybko nie będzie miał. Nikt nic nie wie o tym
konkursie. Nawet rzekoma agencja, która kiedyś organizowała konkursy
WAWEL nie wie "o co kaman".

Chyba znalazlem emotka

z regulaminu wynika, że :
"W okresie od dnia 16 kwietnia2019 r. do dnia 21 kwietnia 2019 r. każdego
dnia zostanie wybranych 40 autorów Prac Konkursowych, którym zostaną
przyznane nagrody w postaci voucherów do Cinema City o wartości 88,00
zł, o których mowa w pkt 4.1.1.;"
A regulamin nie jest dostępny na razie ani na stronie Lidl ani organizatora! zatem wczorajsze 40 biletów i
dzisiejsze 40 biletów....

Dzisiaj jeszcze zgłoszenia pójdą, bez obaw emotka  
ale wczorajsza pula faktycznie przepadla... słabe to.. czy z plakatu w sklepie i ulotki

Tylko na które pytanie udzielać odpowiedzi: na to z regulaminu "Jakie dobre emocje budzą w Tobie słodycze Wawel?" czy
"W święta sięgam bo słodycze Wawel,bo..."
Co prawda obowiązuje regulamin...ale jeszcze regulaminu na stronie Lidl, ani organizatora nie ma
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6590745 wtorek, 16 kwiecień 2019, 17:54:04
atanerka napisał(a):

Oni prowadzili też loterię Wawel w Carrefour gdzie również do wygrania było takie samo auto.

Konkurs trwa tylko 6 dni! Z czego 15 i 16.04 - brak regulaminu (bo oficjalnie jest tylko na stronie Wawel)

W ITM też było to auto i takie samo pytanie jak w regulaminie   emotka  
https://www.e-kon...he.html#.XLX6Y9jVLIU
0 0

atanerka

Cytuj wiadomość#6590746 wtorek, 16 kwiecień 2019, 17:57:52

atanerka napisał(a):

W ITM też było to auto i takie samo pytanie jak w regulaminie   emotka  
https://www.e-kon...he.html#.XLX6Y9jVLIU

No to teraz pytanie, czy auta zostały wydane w tych konkursach?
Czy to tylko takie "atrapy" dla zwiększenia ilości osób biorących udział w konkursie...
powoli odechciewa mi się udziału w tym konkursie
0 0

kreo42

Cytuj wiadomość#6590752 wtorek, 16 kwiecień 2019, 18:26:32
estrelitta napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Ktoś  dostał może juz kartę 100zl z coca cola - trzeba było rozpoznać artystę 

Wygrałam w pierwszym tygodniu i jeszcze nie mam karty 

Dzięki 
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6590769 wtorek, 16 kwiecień 2019, 19:09:59
Kochani o co chodzi z versusem i paragonem podpisanym na odwrocie? W sensie kto i co ma podpisać?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6590771 wtorek, 16 kwiecień 2019, 19:16:15
isiulka napisał(a):

Kochani o co chodzi z versusem i paragonem podpisanym na odwrocie? W sensie kto i co ma podpisać?

Ty masz podpisać, swoimi danymi. Wystarczy ołówkiem napisać swoje imię i nazwisko. Po co? Nie pytaj. To zapewne stary zapis, kiedy jeszcze nie trzeba było podpinać paragonu do oświadczenia emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6590772 wtorek, 16 kwiecień 2019, 19:17:21
isiulka napisał(a):

Przypuszczam, że Ty masz się podpisać na odwrocie paragonu w razie gdyby się im  "zawieruszył" chociaż nie wiem o jaki konk chodzi i udziału zapewne nie brałam...  emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6590774 wtorek, 16 kwiecień 2019, 19:19:20
Dziękuje emotka  myślałam, ze muszę biec do sklepu... ufff
0 0

adamaszek

Cytuj wiadomość#6590864 wtorek, 16 kwiecień 2019, 23:08:34
pawelkoo napisał(a):

adamaszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy ktoś może ma regulamin konkursu  Wawel "Dużo dobrego do wygrania" w Lidlu? emotka  mam tylko w gazetce info na jaki nr wysłać dokończenie zdania, a to chyba zbyt mało  emotka

Raczej nikt nie ma...i chyba szybko nie będzie miał. Nikt nic nie wie o tym konkursie. Nawet rzekoma agencja, która kiedyś organizowała konkursy WAWEL nie wie "o co kaman".

Chyba znalazlem emotka

Gdyby każdy konkurs był tak *doskonale* sprecyzowany to byłoby wesoło  emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6590867 wtorek, 16 kwiecień 2019, 23:48:26
ewa2333 napisał(a):

szukam strony gdzie zglosic kody z żywca emotka

https://zywiec.com.pl/
0 0

aguagu

Cytuj wiadomość#6590869 środa, 17 kwiecień 2019, 00:00:24
Dostajecie zwrotki z konkursu Wawel w Lidlu?  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6590881 środa, 17 kwiecień 2019, 08:01:50
szukam osoby, do której nie dotarła czapka z milki (PW  emotka )
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6590901 środa, 17 kwiecień 2019, 09:18:03
Co dostarcza dziś DPD? 
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6590919 środa, 17 kwiecień 2019, 10:29:11
andziabid7 napisał(a):

Co dostarcza dziś DPD? 

Też czekam. Obstawiam Carex
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6590924 środa, 17 kwiecień 2019, 10:41:04
visserarthur napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Co dostarcza dziś DPD? 

Też czekam. Obstawiam Carex

W Carex nie wygralam

Obstawiam albo smak muzyki coca cola albo bilety KSW
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6590971 środa, 17 kwiecień 2019, 13:00:03
szukam info czy karty płatnicze do kauflanda ( z budżetowych konkursów) można wykorzystać kilka razy do mniejszych zakupów czy trzeba jednorazowo wydać 100 zł?
0 0

amastowa

Cytuj wiadomość#6590972 środa, 17 kwiecień 2019, 13:00:47
agusiac87 napisał(a):

szukam info czy karty płatnicze do kauflanda ( z budżetowych konkursów) można wykorzystać kilka razy do mniejszych zakupów czy trzeba jednorazowo wydać 100 zł?

są wielokrotnego użytku

faworek

Cytuj wiadomość#6591034 środa, 17 kwiecień 2019, 15:02:51
aguagu napisał(a):

Dostajecie zwrotki z konkursu Wawel w Lidlu?  emotka

Nie  emotka
0 0