Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

1mariusz

Cytuj wiadomość#6643493 czwartek, 26 wrzesień 2019, 23:17:24
Mam pytanie z innej beczki. Pod koniec listopada 2018 zrobiliśmy gruntowny remont łazienki a w lutym tego roku wymieniliśmy podłogi.

Traf chciał,że w ostatni weekend sierpniowy w nocy strzelił wężyk (ten kilkumiesięczny!!!)doprowadzający wodę do baterii w umywalce.Oczywiście nowa szafka pod umywalką ,nowa podłoga na korytarzu i sypialni syna przypomina fale Dunaju. Wyrzucony dywan,,zalany telefon,który się ładował na podłodze. O naszych nerwach nie wspomnę... emotka
Pytanie mam takie:zastanawiam się,czy REKLAMOWAĆ ten nieszczęsny wężyk i to co spowodował? I jak ugryźć ten temat?
Ktoś może już przerabiał taki temat? Coś podpowie?
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6643497 czwartek, 26 wrzesień 2019, 23:48:03
1mariusz napisał(a):

Mam pytanie z innej beczki. Pod koniec listopada 2018 zrobiliśmy gruntowny remont łazienki a w lutym tego roku wymieniliśmy podłogi.

Traf chciał,że w ostatni weekend sierpniowy w nocy strzelił wężyk (ten kilkumiesięczny!!!)doprowadzający wodę do baterii w umywalce.Oczywiście nowa szafka pod umywalką ,nowa podłoga na korytarzu i sypialni syna przypomina fale Dunaju. Wyrzucony dywan,,zalany telefon,który się ładował na podłodze. O naszych nerwach nie wspomnę... emotka
Pytanie mam takie:zastanawiam się,czy REKLAMOWAĆ ten nieszczęsny wężyk i to co spowodował? I jak ugryźć ten temat?

kilka lat temu jak mój tato zalewał sąsiadkę bo w nowej kabinie prysznicowej był defekt to my jako zalanie odzyskaliśmy pieniądze z ubezpieczenia mieszkania a producent nam dał nową kabinę prysznicową i pokrył koszty jej wymiany ale trwało to długo bo sprawdzali czy do była wada fabryczna czy uszkodzenie przy montażu.
Więc jeżeli masz ubezpieczenie to wydaje mi się że raczej z ubezpiecznia prędzej wypłacą odszkodowanie.

Gość gryfnobabka

Cytuj wiadomość#6643598 piątek, 27 wrzesień 2019, 11:43:09
Jaka dokładnie jest konsola Tic Tac (model)
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6643601 piątek, 27 wrzesień 2019, 11:51:55
1mariusz napisał(a):

Polecam skorzystanie z polisy ubezpieczeniowej. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6643603 piątek, 27 wrzesień 2019, 11:56:23
silvia8 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

1mariusz dokładnie tak - polisa. Chyba, że jej nie macie, wtedy rzeczywiście producent wężyka, ale dlaczego czekacie z tym aż miesiąc? Był u Was agent po zalaniu albo ktoś od producenta? I pytanie czy wężyk był zamontowany prawidłowo albo czy nie było to uszkodzenie mechaniczne? U nas ten wężyk strzelił, bo mama wkładała pod umywalkę wiadro i cały czas tym wiadrem obcierała wężyk, aż w końcu się przetarł na tyle, że puścił. Może był też za bardzo wygięty?

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6643637 piątek, 27 wrzesień 2019, 13:01:50
Gdy płaci się kartą płatniczą w Rossmannie, to numer paragonu na tym świstku z terminala jest jedną cyfrę wyżej niż na paragonie z normalnej transakcji czy przeskakuje o 2 cyfry emotka
0 0

amif

Cytuj wiadomość#6643646 piątek, 27 wrzesień 2019, 13:18:58
dostał ktoś @ z formularzem do wygranej w Kauflandzie z konkursu Wawelu dużo dobrego?
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6643767 piątek, 27 wrzesień 2019, 22:26:23
Wiem że jeszcze jest czas ale szukam w jakich sklepach są już kalendarze adwentowe z lego 2019??
Moje dzieciaki zaczynają sezon imprezowy u dzieci które zabawek mają góry i moim pomysłem jest dawanie takich kalendarzy na urodziny bo i tak jednego dnia dzieci dostają mase prezentów to chociaż jeden będzie rozpakowywany w grudniu ale chce aby chłopaki mogły pooglądać i wybrać co dla A co dla K itp.
0 0

szalonawiewiorka

Cytuj wiadomość#6643772 piątek, 27 wrzesień 2019, 22:45:32
Szukam jakiegoś kodu zniżki do Empiku. Swoje z Żywca rozdałam... emotka
0 0

szalonawiewiorka

Cytuj wiadomość#6643774 piątek, 27 wrzesień 2019, 23:02:30
szalonawiewiorka napisał(a):

Szukam jakiegoś kodu zniżki do Empiku. Swoje z Żywca rozdałam... emotka

marfiusza - bardzo dziękuję! emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6643776 piątek, 27 wrzesień 2019, 23:48:44
zielonaszpilka napisał(a):

silvia8 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

1mariusz dokładnie tak - polisa. Chyba, że jej nie macie, wtedy rzeczywiście producent wężyka, ale dlaczego czekacie z tym aż miesiąc? Był u Was agent po zalaniu albo ktoś od producenta? I pytanie czy wężyk był zamontowany prawidłowo albo czy nie było to uszkodzenie mechaniczne? U nas ten wężyk strzelił, bo mama wkładała pod umywalkę wiadro i cały czas tym wiadrem obcierała wężyk, aż w końcu się przetarł na tyle, że puścił. Może był też za bardzo wygięty?

Nie.polisa jet już dawno załatwiona! Tylko mnie wkurza ,że taki straszny badziew jest nadal sprzedawany! Nawet agent po wizji lokalnej galopem pognał do swojego domu sprawdzić stan wężyków emotka !!Wszędzie zalecają wymianę tego elementy od 2 do 5 lat od zainstalowania- a tu była niespodzianka już po 9 miesiącach! Stąd moje pytanie,czy ktoś może reklamował takie cuś??

barcza

Cytuj wiadomość#6643837 sobota, 28 wrzesień 2019, 14:00:05
szukam regulaminu do Ferrero Rocher emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6643870 sobota, 28 wrzesień 2019, 18:53:52
szukam osoby z Bialegostoku ktora grala w Makro w konkursie Lawendowy powiew swiezosci PW
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6643919 niedziela, 29 wrzesień 2019, 10:11:58
Moja córka 30.10 kończy 3 latka. W przedszkolu jest zwyczaj przynoszenia poczęstunku. Mam ambicje, żeby to nie były cukierki. W ogrodzie rosną cudne dynie, ja mam czas i fajny przepis na muffinki dyniowe z mąką orkiszową. Nie chcę dekorowac masą. Myślałam o ciasteczku maślanym lub owsianym wyciętym foremką w kształcie dyni (bardziej jako symbol jesieni niż Halloween). Szukam więc:
1) foremki do ciastek w kształcie dyni w sklepie stacjonarnym. Może ktoś już się natknął ostatnio na takie.
2) fajnego przepisu na masę do pomalowania ciasteczek. Barwniki do ciast do mnie nie przemawiają. Myślałam o masie z marchewki i pomarańczy ale nigdzie nie mogę znaleźć fajnego przepisu.
3) opinii Mam lub Pań Przedszkolanek (jeśli są takie na forum), czy takie muffinki będą atrakcyjne dla dzieci. Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

bubba

Cytuj wiadomość#6643921 niedziela, 29 wrzesień 2019, 10:29:14
dwaburekoty napisał(a):

Szukam więc:
1) foremki do ciastek w kształcie dyni w sklepie stacjonarnym. Może ktoś już się natknął ostatnio na takie.

Myślę, że powinna takowa być w Tkmaxx emotka  

azaflora

Cytuj wiadomość#6643923 niedziela, 29 wrzesień 2019, 10:42:16
dwaburekoty napisał(a):

Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

Nie wiadomo jakie smaki obce maluchy preferują /ja bym dyniowych nie tknęła/. Pomysł masz fajny, czy wypali?
Jeśli chcesz propagować zdrowsze słodycze, wydaje mi się, że orzeszki/też symbol jesieni/ z nadzieniem dyniowo-pomarańczowym, byłyby bardziej akceptowalne. Tak to wygląda:
https://www.google.com/search?q=forma+do+orzeszk%C3%B3w&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtrZ3tz_XkAhXR66QKHcAKCU8Q_AUIEigB&biw=931&bih=450

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6643925 niedziela, 29 wrzesień 2019, 10:45:09
azaflora napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

Nie wiadomo jakie smaki obce maluchy preferują /ja bym dyniowych nie tknęła/. Pomysł masz fajny, czy wypali?
Jeśli chcesz propagować zdrowsze słodycze, wydaje mi się, że orzeszki/też symbol jesieni/ z nadzieniem dyniowo-pomarańczowym, byłyby bardziej akceptowalne. Tak to wygląda:
https://www.google.com/search?q=forma+do+orzeszk%C3%B3w&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtrZ3tz_XkAhXR66QKHcAKCU8Q_AUIEigB&biw=931&bih=450

dzięki!
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6643927 niedziela, 29 wrzesień 2019, 11:43:23
dwaburekoty napisał(a):

Moja córka 30.10 kończy 3 latka. W przedszkolu jest zwyczaj przynoszenia poczęstunku. Mam ambicje, żeby to nie były cukierki. W ogrodzie rosną cudne dynie, ja mam czas i fajny przepis na muffinki dyniowe z mąką orkiszową. Nie chcę dekorowac masą. Myślałam o ciasteczku maślanym lub owsianym wyciętym foremką w kształcie dyni (bardziej jako symbol jesieni niż Halloween). Szukam więc:
2) fajnego przepisu na masę do pomalowania ciasteczek. Barwniki do ciast do mnie nie przemawiają. Myślałam o masie z marchewki i pomarańczy ale nigdzie nie mogę znaleźć fajnego przepisu.
3) opinii Mam lub Pań Przedszkolanek (jeśli są takie na forum), czy takie muffinki będą atrakcyjne dla dzieci. Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

Mój mały byłby zachwycony, bo nie jest przyzwyczajony do cukru, ale z tego, co obserwuje to mógłby to być niewypał. Postawilabym na jakieś ciasteczka z daktylami, smak będzie bardzo zbliżony do czekolady... 

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6643929 niedziela, 29 wrzesień 2019, 11:47:27
sprawdzony przepis na przedszkolakach 3razy - ciasteczka klonowe - foremki kupowałam w Home&You - raz dawałam na pierwszy dzień jesieni, raz jak był dzień z książką a teraz we wrześniu jak były u nas dzieci na ogrodzie same robiły pizze i pieklismy im w piecu chlebowym to na pożegnanie dostały ciasteczka klonowe i nawet największy niejadek z grupy zjadł i mama brała przepis emotka

https://ciasteczk...-z-syropem-klonowym/

a moje chłopaki na urodziny do przedszkola zawsze biorą ciasteczka musli z miodem emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6643932 niedziela, 29 wrzesień 2019, 12:15:24
dwaburekoty napisał(a):

Obawiam się, że niestety będzie sporo dzieci, którym nie będą smakować takie muffinki.
0 0