Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

joan

Cytuj wiadomość#6664041 czwartek, 5 grudzień 2019, 14:34:04
karolkas napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś taki wypadek, że dziecko złamało sobie rękę w parku trampolin i pisał jakieś pisma o rekompensatę, zadośćuczynienie, za brak zainteresowania do właścicieli parku?

Musisz sprawdzić, co zapisane jest w regulaminie tego miejsca. Bo jeśli coś a'la "dzieci mogą przebywać na terenie parku trampolin tylko pod opieką opiekunów albo rodziców", wtedy - jak na każdym placu zabaw - odpowiedzialność za ich los ponoszą opiekunowie / rodzice. O ile oczywiście np. nie stało się tak, że trampolina pękła.

"Zadośćuczynienie za brak zainteresowania"? emotka
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6664048 czwartek, 5 grudzień 2019, 14:48:59
karolkas napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś taki wypadek, że dziecko złamało sobie rękę w parku trampolin i pisał jakieś pisma o rekompensatę, zadośćuczynienie, za brak zainteresowania do właścicieli parku?

Jeżeli syn ma ubezpieczenie NNW (np. w szkole) to będzie można składać do TU o odszkodowanie, po zakończonym leczeniu. 
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6664129 czwartek, 5 grudzień 2019, 19:36:57
Czy wiecie może coś na temat dodatkowych doładowań jutro? Chyba w ubiegłym roku były takie promocje w plusie, albo innym play'u- 50% doładowania gratis, czy inne takie. Czy ktoś coś wie o bieżącym roku?
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6664142 czwartek, 5 grudzień 2019, 20:28:31
Kiedy zaczyna się wyprzedaż zabawek w Biedronce?
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6664213 piątek, 6 grudzień 2019, 08:49:32
Szukam pomocy przy Heineken'ie 

Jeszcze nigdy mi się nie wygrało 
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6664220 piątek, 6 grudzień 2019, 09:21:04
Jestem ostatnio mocno nie w temacie , więc proszę o podpowiedź . Jest lub będzie coś z mlekiem uht?  Tzn konkursowo/loteryjnie. 
emotka  Muszę kupić kilka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6664231 piątek, 6 grudzień 2019, 09:52:59
ludzka_istota napisał(a):

Czy wiecie może coś na temat dodatkowych doładowań jutro? Chyba w ubiegłym roku były takie promocje w plusie, albo innym play'u- 50% doładowania gratis, czy inne takie. Czy ktoś coś wie o bieżącym roku?

https://doladuj.plus.pl/files/Regulamin-50-procent-wiecej-na-Mikolajki.pdf

jokan

Cytuj wiadomość#6664234 piątek, 6 grudzień 2019, 09:56:13
-Violka- napisał(a):

Jestem ostatnio mocno nie w temacie , więc proszę o podpowiedź . Jest lub będzie coś z mlekiem uht?  Tzn konkursowo/loteryjnie. 

bylo cos w zapowiedziach....do wygrania mleko z krowa (maskotka chyba), podana byla tylko strona http://uniqueone.pl
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6664271 piątek, 6 grudzień 2019, 10:56:44
jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

bylo cos w zapowiedziach....do wygrania mleko z krowa (maskotka chyba), podana byla tylko strona http://uniqueone.pl

Dzięki . Czyli lichutko
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6664274 piątek, 6 grudzień 2019, 11:01:12
-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dzięki . Czyli lichutko

nie maskotka, tylko raczej taki maly plecaczek-krowka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6664307 piątek, 6 grudzień 2019, 11:52:27
jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dzięki . Czyli lichutko

tylko ze tam trzeba kupic batoniki nestle a nie mleko hahaha. a do wygrania jest plecak z 1 l mleka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6664311 piątek, 6 grudzień 2019, 12:02:33
alan84 napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dzięki . Czyli lichutko

tylko ze tam trzeba kupic batoniki nestle a nie mleko hahaha. a do wygrania jest plecak z 1 l mleka

aa to sorki za zamieszanie, nie wiedzialam
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6664314 piątek, 6 grudzień 2019, 12:11:07
Doradzi ktoś na szybkiego... 
jade do miasta za niecałą godzinę, 
co mogę kupić szefowi na święta w prezencie? Mniej wiecej za 50 zł .... już mam kupione dwie rzeczy, wódkę i kubek i jeszcze coś pasuje dokupić a nie mam pojęcia co .. kosmetyki, skarpetki odpadają emotka  :/ 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6664316 piątek, 6 grudzień 2019, 12:13:01
pioge7 napisał(a):

co mogę kupić szefowi na święta w prezencie? Mniej wiecej za 50 zł .... już mam kupione dwie rzeczy, wódkę i kubek i jeszcze coś pasuje dokupić a nie mam pojęcia co .. kosmetyki, skarpetki odpadają emotka  :/ 

Wódka i kubek? To chyba nic nie doradzę, totalnie nie moje klimaty... emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6664319 piątek, 6 grudzień 2019, 12:17:09
pioge7 napisał(a):

mój mąż dostaje ładne długopisy emotka
a raz przyniósł skrzynkę jabłek i w środku takie ładne ceramiczne z napisem "Wesołych Świąt" emotka  - najbardziej nam się to podobało emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6664328 piątek, 6 grudzień 2019, 12:26:41
Kto zna odpowiedź na pytanie z godz. 12:00 tvp abc "ulubione danie betamesza z filmu Artur i Minimki?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6664329 piątek, 6 grudzień 2019, 12:29:57
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wódka i kubek? To chyba nic nie doradzę, totalnie nie moje klimaty... emotka

wódkę wiem że lubi emotka kubek to tak dla jaj.
On jest taki bardziej wyluzowany emotka i trudno mu coś właśnie kupić. A w wigilię ma dodatkowo imieniny. Więc coś muszę wymyślić
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6664340 piątek, 6 grudzień 2019, 12:47:11
pioge7 napisał(a):

On jest taki bardziej wyluzowany emotka i trudno mu coś właśnie kupić. A w wigilię ma dodatkowo imieniny. Więc coś muszę wymyślić

Ma jajka w kubku trzymać? emotka

Jajcarzom można kupić bilety na kabarety, polecam emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6664343 piątek, 6 grudzień 2019, 12:51:16
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma jajka w kubku trzymać? emotka

Jajcarzom można kupić bilety na kabarety, polecam emotka

albo na stand-upa emotka emotka
pioge7 0

joan

Cytuj wiadomość#6664352 piątek, 6 grudzień 2019, 13:04:51
jokan napisał(a):

albo na stand-upa emotka emotka

No tak, masz rację! Nie pomyślałam o tym, bo mnie stand-up w ogóle nie śmieszy, ale wielu ludziom się podoba.