Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

pikawka

Cytuj wiadomość#6747116 wtorek, 24 listopad 2020, 18:50:15
misiamarysia napisał(a):

pikawka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

"Jesień niespodzianek" INTERMARCHE (kończy się dzisiaj, to i ja tradycyjnie w ostatniej chwili zgłaszam), czy tam jest ograniczona ilość znaków sms? Czytam regulamin i nie widzę nic na ten temat. Będę wdzięczna za odpowiedź, może ktoś też akurat "walczy" ze zgłoszeniem.

Nie ma ograniczenia, nie przychodzi zwrotka emotka

Dziękuję, to będę coś klecić.

Ja wczoraj moje arcydzieła wysłałam emotka

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6747272 środa, 25 listopad 2020, 11:14:32
FBemilia6 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy kartę z Jacobs trzeba koniecznie rejestrować ?

nie

Dziękuję emotka  
PIN przyszedł smsem i tak myślałam,że nie trzeba się rejestrować na stronie

A jak sprawdzić saldo ? emotka
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6747273 środa, 25 listopad 2020, 11:20:35
FBemilia6 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

nie

Dziękuję emotka  

Tu już niestety potrzebna rejestracja (łatwa) na www.up-karty.pl
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6747289 środa, 25 listopad 2020, 11:43:39
baxter napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

nie

Dziękuję emotka  

Tu już niestety potrzebna rejestracja (łatwa) na www.up-karty.pl

Dziękuję emotka  Łatwa ale smsa nie przysłali emotka  
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6747328 środa, 25 listopad 2020, 12:43:39
Szukam kogos kto by mi wygral zestaw nutelli,potrzebuje na prezent emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6747332 środa, 25 listopad 2020, 12:47:01
Czy ktoś z Was orientuje się może ile lat temu w loterii Lays było do wygrania kino domowe model HTJ5550W? Stoi u mnie w domu w jednym z pokoi nawet nierozpakowane, nigdy nieużywane. W zasadzie chciałabym go sprzedać, ale pewnie jest już po gwarancji dawno i nikt ode mnie nie zechce odkupić.Może ktoś z Was też kiedyś wygrał taki model i wie, do kiedy była/jest gwarancja.Tak, wiem, że mogę rozerwać opakowanie i sama sprawdzić, ale jak zacznę to rozpakowywać, to nic z tego pudełka nie zostanie.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6747335 środa, 25 listopad 2020, 12:56:31
cudaczek121 napisał(a):

Czy ktoś z Was orientuje się może ile lat temu w loterii Lays było do wygrania kino domowe model HTJ5550W? Stoi u mnie w domu w jednym z pokoi nawet nierozpakowane, nigdy nieużywane. W zasadzie chciałabym go sprzedać, ale pewnie jest już po gwarancji dawno i nikt ode mnie nie zechce odkupić.Może ktoś z Was też kiedyś wygrał taki model i wie, do kiedy była/jest gwarancja.Tak, wiem, że mogę rozerwać opakowanie i sama sprawdzić, ale jak zacznę to rozpakowywać, to nic z tego pudełka nie zostanie.

Już sobie znalazłam w mailach o wygranych, że to było w 2018 roku w czerwcu.BTW, może ktoś chętny na takie kino?
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6747383 środa, 25 listopad 2020, 14:43:06
Czy w przypadku odbioru świec Lindor/zestawów słodyczy trzeba podpisywać dokumenty zwrotne?
Będę wdzięczna za odpowiedź, bo widzę, że niektórzy już otrzymali swoje.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6747384 środa, 25 listopad 2020, 14:44:49
misiamarysia napisał(a):

Czy w przypadku odbioru świec Lindor/zestawów słodyczy trzeba podpisywać dokumenty zwrotne?
Będę wdzięczna za odpowiedź, bo widzę, że niektórzy już otrzymali swoje.

Mi kurier zostawił pod drzwiami. Tylko zadzwonił i uprzedził, więc chyba nie trzeba podpisywać  emotka

iszka12

Cytuj wiadomość#6747424 środa, 25 listopad 2020, 16:25:51
muszę kupić pralkę - szukam kodu zniżkowego do sklepów ze sprzętem 
dzięki emotka
0 0

pmww

Cytuj wiadomość#6747609 czwartek, 26 listopad 2020, 11:27:03
Wygrał ktoś może ebooka w konkursie Lurpak i byłby skłonny się podzielić? Oddam w zamian RestaurantWeek_Książka z tegorocznej edycji.
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6747682 czwartek, 26 listopad 2020, 14:22:50
Witam,
z jakich bankomatów wybieracie kase z ferrero ? 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6747707 czwartek, 26 listopad 2020, 15:28:55
Szukam informacji, po jakim czasie od sprzedaży na olx z wysyłką za 1 zł, olx przelewa pieniądze za sprzedany produkt. 
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6747709 czwartek, 26 listopad 2020, 15:32:39
mama-l-k-m napisał(a):

Szukam informacji, po jakim czasie od sprzedaży na olx z wysyłką za 1 zł, olx przelewa pieniądze za sprzedany produkt. 

Wczoraj została dostarczona paczka, która wysyłałam, a dzisiaj przed południem miałam pieniądze na koncie.

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6747710 czwartek, 26 listopad 2020, 15:36:02
karkocka napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Wczoraj została dostarczona paczka, która wysyłałam, a dzisiaj przed południem miałam pieniądze na koncie.

Jeśli kupujący płaci online, to w momencie odbioru przesyłki z paczkomatu (w teorii, bo w praktyce u mnie było + dwa dni), jeśli kupujący płaci dopiero odbierając przesyłkę w paczkomacie, to pieniądze docierają do dwóch tygodni (u mnie, póki co, dwa razy trwało to ok. tygodnia).

chochliczka

Cytuj wiadomość#6747756 czwartek, 26 listopad 2020, 18:32:40
Szukam pom9cy. M9oja ciocia sie potknela i m9cno pobila twarz. Miala ropien, byla u chorurga ma karte wszystko,a pzu odmawia wyplaty odszkodowania,bo stwierdzili,ze nie bylo przyczyny zewneyrznej wypadkum da ske cos z tym zrobic? Prosze o podpowiedzi
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6747759 czwartek, 26 listopad 2020, 18:41:06
chochliczka napisał(a):

Szukam pom9cy. M9oja ciocia sie potknela i m9cno pobila twarz. Miala ropien, byla u chorurga ma karte wszystko,a pzu odmawia wyplaty odszkodowania,bo stwierdzili,ze nie bylo przyczyny zewneyrznej wypadkum da ske cos z tym zrobic? Prosze o podpowiedzi

Zależy co ma wpisane w karcie. Ja wiele lat temu zrobiłam sobie coś w nogę, miałam ją w szynie przez 3 tygodnie, ale nic nie dostałam z zusu, bo... na pierwszej wizycie u lekarza powiedziałam, że nie jestem pewna kiedy to zrobiłam i lekarz wpisał, że zgłosiłam się z bólem bez podania przyczyny  emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6747770 czwartek, 26 listopad 2020, 19:38:07
chochliczka napisał(a):

"Potknęła się i upadła" - to już jest przyczyna upadku. Ja też zahaczyłam o krawężnik chodnika, upadłam i złamałam rękę.
Odszkodowanie nie wysokie,ale dostałam(tyle co kot napłakał emotka )
Do pieniędzy brania, to są pierwsi,ale, żeby oni coś dali, to będą wymyślali cuda.
Moja Lidka mając 23 lata dostała udar,(wezwane pogotowie nie przyjechało,bo twierdzili,że taka młoda osoba nie może dostać udaru,paraliż całej prawej strony), przy tym wykryli wadę serca i też miała usuwaną w Klinice.
Też nic nie dostała, nawet za pobyt w szpitalu, ponieważ u nich to jest inna nazwa udaru, a była krok od śmierci. emotka emotka
Pani doktor, która ja prowadziła, powiedziała, że dostała drugie życie emotka
Odwoływała się i podtrzymali pierwotną decyzję emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6747798 czwartek, 26 listopad 2020, 20:57:36
Napisali, ze upadla przez zawroty glowy, a to nie jest czynnikiem zewnetrznym i sie nic nie nalezy.A potlukla sie strasznie;/
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6747799 czwartek, 26 listopad 2020, 20:58:54
tereniagno napisał(a):

chochliczka napisał(a):

"Potknęła się i upadła" - to już jest przyczyna upadku. Ja też zahaczyłam o krawężnik chodnika, upadłam i złamałam rękę.
Odszkodowanie nie wysokie,ale dostałam(tyle co kot napłakał emotka )
Do pieniędzy brania, to są pierwsi,ale, żeby oni coś dali, to będą wymyślali cuda.
Moja Lidka mając 23 lata dostała udar,(wezwane pogotowie nie przyjechało,bo twierdzili,że taka młoda osoba nie może dostać udaru,paraliż całej prawej strony), przy tym wykryli wadę serca i też miała usuwaną w Klinice.
Też nic nie dostała, nawet za pobyt w szpitalu, ponieważ u nich to jest inna nazwa udaru, a była krok od śmierci. emotka emotka
Pani doktor, która ja prowadziła, powiedziała, że dostała drugie życie emotka
Odwoływała się i podtrzymali pierwotną decyzję emotka

Jestem w szoku po tym co napisalas, zlozieje co oni robia. Zachowuja sie jakby ktos ich chcial naciagnac, a to przeciez sie nalezy. ECh
0 0