Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6758753 piątek, 15 styczeń 2021, 15:48:17
kogos kto odsprzeda PINIATA z kinder, lub wymieni się na cos. 
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6758823 piątek, 15 styczeń 2021, 19:56:08
Szukam sprawdzonej informacji czy bony Home & You z konkursu Visa można łączyć przy płatności - czy można również nimi płacić za wysyłkę? emotka
0 0

konkursjusz

Cytuj wiadomość#6758893 sobota, 16 styczeń 2021, 14:23:20
FBewa36 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u was też wychodzi że trzeba zapłacić przesyłkę za swetry świąteczne  glade? Bo na stronie jest napisane 0 zł, a przy zamówieniu 9 zł dodają...

tak, też 9zl płaciłam

i nie czujesz, że ktoś (organizator) leci sobie w kulki i śmieje się Tobie prosto w twarz, a ten szajs z beznadziejnego materiału nie jest nawet warty 9 PLN?
Ludzie - jakieś zasady. Nie dorabiajmy cwaniaków agencyjnych.
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6758901 sobota, 16 styczeń 2021, 14:55:52
konkursjusz napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u was też wychodzi że trzeba zapłacić przesyłkę za swetry świąteczne  glade? Bo na stronie jest napisane 0 zł, a przy zamówieniu 9 zł dodają...

tak, też 9zl płaciłam

i nie czujesz, że ktoś (organizator) leci sobie w kulki i śmieje się Tobie prosto w twarz, a ten szajs z beznadziejnego materiału nie jest nawet warty 9 PLN?

Nie chcesz - nie graj. Proste. Innym daj robić co chcą. Jojczysz prawie w przy każdym konkursie. 

konkursjusz

Cytuj wiadomość#6758902 sobota, 16 styczeń 2021, 14:59:00
melancholia napisał(a):

konkursjusz napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak, też 9zl płaciłam

Nie chcesz - nie graj. Proste. Innym daj robić co chcą. Jojczysz prawie w przy każdym konkursie. 

Czasem warto dać komuś do myślenia - wbrew pozorom nie każdy sobie zdaje sobie sprawę, że jest robiony bez mydła.
Widzę, że masz dużo czasu żeby zrobić analizę - ale niestety pseudo - moich wypowiedzi. Dodaję różne konkursy, ale komentuję pozytywnie i negatywnie, a komentowanie nie jest tylko do zachwalania każdego badziewia, tylko do rzetelnej oceny sytuacji. Czy to trudne do zrozumienia?
Wielu ludzi potem narzeka, że co chwilę jakieś szajsowe konkursy - a dlaczego tak jest? Dzięki wielu ludziom konkursowiczom, którzy lecą na byle chłam. To jest bardzo na rękę firmom i agencjom, że mają takich bezkrytycznych uczestników.

azaflora

Cytuj wiadomość#6759106 poniedziałek, 18 styczeń 2021, 10:51:15
Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme#
0 0

mayteq

Cytuj wiadomość#6759441 wtorek, 19 styczeń 2021, 06:11:19
Pamiętacie był taki konkurs Nestle z płatkami, co godzinę 100zł - wygrałem jakoś w listopadzie do dziś brak przelewu. Czy wszyscy dostali nagrody?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6759442 wtorek, 19 styczeń 2021, 06:14:15
mayteq napisał(a):

Pamiętacie był taki konkurs Nestle z płatkami, co godzinę 100zł - wygrałem jakoś w listopadzie do dziś brak przelewu. Czy wszyscy dostali nagrody?

dawno były przelewy na kontach
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6759448 wtorek, 19 styczeń 2021, 08:07:34
mayteq napisał(a):

Czy wszyscy dostali, to nikt takiej wiedzy (poza agencją) chyba nie posiada. Jeśli chodzi o loterię pełną złotych, to tam nie było co godzinę 100 zł, tylko losowo i nagrody nie wszystkie jeszcze poprzychodziły- zgodnie z regulaminem mają czas. Listopad nie był tak dawno...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6759456 wtorek, 19 styczeń 2021, 09:12:08
azaflora napisał(a):

tak, raz kiedyś kupiłam, skorzystałam z jednego kuponu o wartości 1 zł - bodajże była to zniżka na czekoladę do picia, reszta kuponów była na produkty których w ogóle nie używam... Może coś się zmieniło, najlepiej zajrzyj sobie do tego pisemka (bo chyba nie jest zafoliowane?) i sama stwierdź czy ci się opłaci ją kupować.

halliday

Cytuj wiadomość#6759501 wtorek, 19 styczeń 2021, 10:49:21
superloser napisał(a):

Ktos moze wie ile kosztuje Milka, 90-100 gram, mala czekolada w ZABCE - pojedynczo, bez promo 

4,99zł w tam tym roku jak dawali gratis do zamówień empiku to na paragonie była cena 4,99zł. Więc albo została ta cena, albo poszła w górę.

joan

Cytuj wiadomość#6759515 wtorek, 19 styczeń 2021, 11:18:54
nanajka81 napisał(a):

azaflora napisał(a):

tak, raz kiedyś kupiłam, skorzystałam z jednego kuponu o wartości 1 zł - bodajże była to zniżka na czekoladę do picia, reszta kuponów była na produkty których w ogóle nie używam... Może coś się zmieniło, najlepiej zajrzyj sobie do tego pisemka (bo chyba nie jest zafoliowane?) i sama stwierdź czy ci się opłaci ją kupować.

Jest zafoliowane - bo wczoraj chciałam sprawdzić dla azaflory przy okazji zwykłych zakupów. 
Ale pamiętam z przeszłości, że kupony (dla mnie) nieciekawe; pewnie żeby zwiększyć sprzedaż tego, co nie schodzi. 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6759620 wtorek, 19 styczeń 2021, 15:03:31
joan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Jest zafoliowane - bo wczoraj chciałam sprawdzić dla azaflory przy okazji zwykłych zakupów. 
Ale pamiętam z przeszłości, że kupony (dla mnie) nieciekawe; pewnie żeby zwiększyć sprzedaż tego, co nie schodzi. 

o to zafoliowali... cwaniaki! kilka razy przeglądałam tę gazetę (już po tej którą kupiłam) bo zawsze mnie kusiły te kupony na xx złotych ale zawsze kupony były nie na te produkty które używam. Sama gazeta też nieciekawa.
joan 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6759626 wtorek, 19 styczeń 2021, 15:52:55
Na który adres odsyłacie paragon i oświadczenie Johnnie Walker?
Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?
0 0

ashanti

Cytuj wiadomość#6759627 wtorek, 19 styczeń 2021, 15:54:42
misiamarysia napisał(a):

Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?

Klaudia prosi o ciągłość komunikacji, więc odesłałam jako odpowiedź  emotka

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6759628 wtorek, 19 styczeń 2021, 15:58:46
ashanti napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na ja też do Klaudii, ale potem zobaczyłam jeszcze na dole ten adres, dlatego się upewniam.

ashanti

Cytuj wiadomość#6759630 wtorek, 19 styczeń 2021, 16:04:55
misiamarysia napisał(a):

ashanti napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na ja też do Klaudii, ale potem zobaczyłam jeszcze na dole ten adres, dlatego się upewniam.

Ja nawet tego adresu nie zauważyłam  emotka  poprosiła, żeby zachować ciągłość, więc tak zrobilam, będzie ok  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6760013 czwartek, 21 styczeń 2021, 09:27:42
Szukam kogoś kto ma konto w PKO bp. 
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6760105 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:32:19
Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6760107 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:33:55
... szczęścia, ktoś się podzieli? emotka