Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

maverick

Cytuj wiadomość#6773638 poniedziałek, 5 kwiecień 2021, 15:58:58
ivanotta napisał(a):

maverick napisał(a):

Informacji czy czeka jeszcze ktoś na bony 100zł z konkursu Wspólne Chwile z Wedel w Intermarche? 

sprawdzałeś skrzynkę na listy? niby list polecony ale leżał w skrzynce. Nawet bym nie wiedziała że przyszedł..

U mnie listonosz wszystko do domu przynosi emotka

termitek99

Cytuj wiadomość#6773641 poniedziałek, 5 kwiecień 2021, 16:02:39
maverick napisał(a):

ivanotta napisał(a):

maverick napisał(a):

Informacji czy czeka jeszcze ktoś na bony 100zł z konkursu Wspólne Chwile z Wedel w Intermarche? 

sprawdzałeś skrzynkę na listy? niby list polecony ale leżał w skrzynce. Nawet bym nie wiedziała że przyszedł..

U mnie listonosz wszystko do domu przynosi emotka

A u mnie wrzuca polecone do sąsiednich bloków i reklamacji poczta nie uznaje. Według poczty wszystko doręczone.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6773658 poniedziałek, 5 kwiecień 2021, 18:57:32
ivanotta napisał(a):

maverick napisał(a):

Od czasów wirusa mogą wrzucać zwykłe polecone do skrzynki... Taka głupota. Gdyby był za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, to by nie wrzucili.

donia7

Cytuj wiadomość#6773768 wtorek, 6 kwiecień 2021, 13:11:53
Szukam kogoś kto wygrał pufy u Albedo z Bref- bardzo pilne  emotka  dziękuje kreatywny17 emotka
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6773789 wtorek, 6 kwiecień 2021, 14:17:57
Szukam gdzie mogę kupić ciasto czekoladowe Gellwe na dużą blachę, jakiś czas temu widywałam często teraz nie  mogę znaleźć, może ktoś  w ostatnich dniach gdzieś widział?
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6773827 wtorek, 6 kwiecień 2021, 15:54:58
inska napisał(a):

Szukam gdzie mogę kupić ciasto czekoladowe Gellwe na dużą blachę, jakiś czas temu widywałam często teraz nie  mogę znaleźć, może ktoś  w ostatnich dniach gdzieś widział?

W Kaufland przed świętami widziałam.. 
inska 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6773990 środa, 7 kwiecień 2021, 14:20:39
Czy płacił ktoś już bonem 100 zł Home&You z grudniowego konkursu T Mobile? Można łączyć te bony? chciałam teraz skorzystac, gdy jest promocja druga rzecz za 10 zł, ale gdy wbijam nr vouchera i kody PIN mam napis 100 zł  zablokowana kwota ;( korzystał ktoś z tych voucherów jak były promocje? nie wyczytałam zeby promocje się nie łączyły ;(
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6774002 środa, 7 kwiecień 2021, 15:23:01
slonecznik1309 napisał(a):

Czy płacił ktoś już bonem 100 zł Home&You z grudniowego konkursu T Mobile? Można łączyć te bony? chciałam teraz skorzystac, gdy jest promocja druga rzecz za 10 zł, ale gdy wbijam nr vouchera i kody PIN mam napis 100 zł  zablokowana kwota ;( korzystał ktoś z tych voucherów jak były promocje? nie wyczytałam zeby promocje się nie łączyły ;(

Drobnym druczkiem jest napisane, że promocja druga rzecz za 10 zł nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Może kartę podarunkową traktują jako rabat 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6774004 środa, 7 kwiecień 2021, 15:26:03
iwona0103 napisał(a):

Drobnym druczkiem jest napisane, że promocja druga rzecz za 10 zł nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Może kartę podarunkową traktują jako rabat 

z kartę podarunkową którą można kupić u nich w sieci można korzystać z promocji, ale nie wiem co t-mobile kupił może jakąś kartę rabatową które nie są klasycznymi kartami podarunkowymi.
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6774006 środa, 7 kwiecień 2021, 15:28:34
iwona0103 napisał(a):

przy wyborze płatności jest informacja: e-karta podarunkowa visa; ludzie z forum pisali mi, że dopiero przy płatności powinno się zrabatować, bo w koszyku rabatu nie widać ;( ale boję się zaryzykować 327 zł emotka powinnam zapłacić 127 zł emotka dzowniłam na infolinię, wysyłałam screen i czekam  na info emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6774023 środa, 7 kwiecień 2021, 16:14:06

iwona0103 napisał(a):

przy wyborze płatności jest informacja: e-karta podarunkowa visa; ludzie z forum pisali mi, że dopiero przy płatności powinno się zrabatować, bo w koszyku rabatu nie widać ;( ale boję się zaryzykować 327 zł emotka powinnam zapłacić 127 zł emotka dzowniłam na infolinię, wysyłałam screen i czekam  na info emotka

dziękuję roksana2802 za cenne uwagi i pomoc emotka emotka
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6774142 środa, 7 kwiecień 2021, 21:15:03
w szkole u mojej corki jest konkurs 
prosze o glosy 
https://www.rossm...krasniku-klasa-b,673
moge cos odklilac

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6774272 czwartek, 8 kwiecień 2021, 14:10:44
Czy ma może ktoś zbędnego misia coccolino w kolorze różu emotka . Za KW   :-) . 
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6774426 piątek, 9 kwiecień 2021, 10:44:24
Czy ktoś by mi wyjaśnił w skrocie o co chodzi z ta sprzedażą z Olx i wpłatą przez Olx. Czy to jest bezpieczne?
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6774428 piątek, 9 kwiecień 2021, 10:49:35
masza napisał(a):

Czy ktoś by mi wyjaśnił w skrocie o co chodzi z ta sprzedażą z Olx i wpłatą przez Olx. Czy to jest bezpieczne?

Cieszymy się, że zdecydowałeś się na sprzedaż z Przesyłką OLX.Kupujący zapłacił już za przedmiot, a pieniądze znajdują się na Twoim rachunku powierniczym u naszego operatora płatności. Będą gotowe do wypłaty gdy tylko Kupujący odbierze przesyłkę, jednak abyśmy mogli wypłacić Ci te środki, musimy spełnić jeszcze jeden wymóg prawny dotyczący sprzedaży online - weryfikację Twojej tożsamości.
0 0

xooxoo

Cytuj wiadomość#6774431 piątek, 9 kwiecień 2021, 10:54:55
masza zobacz tutaj https://pomoc.olx...a-weryfikacji-danych Podawałaś swoje dane przed dodaniem przesyłki? Numer swojego konta? Ja podałam wszystkie dane od razu i nie miałam problemu z weryfikacją.
masza 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6774435 piątek, 9 kwiecień 2021, 11:01:25
masza napisał(a):

tak, bezpieczne. Pod warunkiem że wszystko odbywa się przez "Twoje przesyłki" a nie że ktoś ci przysyła linka np przez what's up z informacją że "zapłacił". (W ostatnim czasie miałam dwóch takich oszustów - łatwo ich przejrzeć bo jak odpowiadają to wysyłają zawsze linka, którego nie należy klikać!! I oczywiście niby kupił a w "Twoje przesyłki" nie ma że kupił) Po prostu ktoś kupuje od Ciebie coś, OLX go i Ciebie weryfikuje, potem potwierdzasz że faktycznie sprzedajesz, dostajesz etykietę, wysyłasz przesyłkę, po odebraniu na ogół w ciągu jednego dnia (czasami są dwa-trzy) dostaje się kasę na konto.
masza 0

masza

Cytuj wiadomość#6774436 piątek, 9 kwiecień 2021, 11:06:16
[quote=
nanajka81 napisał(a):

masza napisał(a):

tak, bezpieczne. Pod warunkiem że wszystko odbywa się przez "Twoje przesyłki" a nie że ktoś ci przysyła linka np przez what's up z informacją że "zapłacił". (W ostatnim czasie miałam dwóch takich oszustów - łatwo ich przejrzeć bo jak odpowiadają to wysyłają zawsze linka, którego nie należy klikać!! I oczywiście niby kupił a w "Twoje przesyłki" nie ma że kupił) Po prostu ktoś kupuje od Ciebie coś, OLX go i Ciebie weryfikuje, potem potwierdzasz że faktycznie sprzedajesz, dostajesz etykietę, wysyłasz przesyłkę, po odebraniu na ogół w ciągu jednego dnia (czasami są dwa-trzy) dostaje się kasę na konto.

xooxoo]
masza napisał(a):

dziękuję  Wam bardzo  , juz ogarnęłam  

xooxoo

Cytuj wiadomość#6774442 piątek, 9 kwiecień 2021, 11:33:04
nanajka81 napisał(a):

masza napisał(a):

A zapytam z ciekawości, masz podany swój numer w ogłoszeniach? Bo ja nie mam i jeszcze nie miałam takiej sytuacji, bo nie mają jak napisać.. 
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6774445 piątek, 9 kwiecień 2021, 11:39:12
Gdzie kupię papier Regina na konkurs? Widziałam w Tesco a gdzieś jeszcze?
0 0