Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

visserarthur

Cytuj wiadomość#6781177 czwartek, 13 maj 2021, 17:38:24
Czy z Monster Energy trzeba odesłać paragon i dane na promocje@fortis.pl? Coś tam w smsie jeszcze pisali, bo coś mi ucięło...?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6781255 czwartek, 13 maj 2021, 23:05:19
visserarthur napisał(a):

Czy z Monster Energy trzeba odesłać paragon i dane na promocje@fortis.pl? Coś tam w smsie jeszcze pisali, bo coś mi ucięło...?

"Gratulacje! Wygrales ... w konkursie Wygraj domowy zestaw do grania. Przeslij dane teleadresowe i paragon na promocje@fortis.pl do 15.05"   - tylko tyle było w smsie
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6781257 czwartek, 13 maj 2021, 23:12:19
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

"Gratulacje! Wygrales ... w konkursie Wygraj domowy zestaw do grania. Przeslij dane teleadresowe i paragon na promocje@fortis.pl do 15.05"   - tylko tyle było w smsie

Dziękuję  emotka

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6781307 piątek, 14 maj 2021, 10:19:29
Jest jakiś konkurs z mocniejszym alkoholem? 
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6781308 piątek, 14 maj 2021, 10:20:01
stokrotka238 napisał(a):

Żubrówka
Metaxa
Ballentines
Captain Morgan

maverick

Cytuj wiadomość#6781309 piątek, 14 maj 2021, 10:21:21
domika napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Żubrówka
Metaxa
Ballentines
Captain Morgan

https://www.e-kon...er.html#.YJ4y9LjW1oc

agusiac87

Cytuj wiadomość#6781408 piątek, 14 maj 2021, 15:22:03
szukam info, czy kartę z Reginy można wypłacić bez prowizji w bankomacie millenium? Ktoś testował?  Wg informacji tutaj  https://www.bankm...mastercard-prepaid   można bezpłatnie, ale wolę się upewnić....  emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6781421 piątek, 14 maj 2021, 16:43:51
Szukam...gdzie można dostać chusteczki nawilżane SMILE z postaciami Marvelowskimi?  emotka  Liczyłam na Auchan...brak. 

gryszelm

Cytuj wiadomość#6781423 piątek, 14 maj 2021, 16:53:19
edzia21 napisał(a):

Szukam...gdzie można dostać chusteczki nawilżane SMILE z postaciami Marvelowskimi?  emotka  Liczyłam na Auchan...brak. 

w Stokrotce

1q1q1q

Cytuj wiadomość#6781436 piątek, 14 maj 2021, 18:07:41
gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

w Stokrotce

1,99 zł w Polomarkecie
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781440 piątek, 14 maj 2021, 18:11:11
1q1q1q napisał(a):

gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

w Stokrotce

1,99 zł w Polomarkecie

Na allegro są . W polo stokrotce, Auchan,Tesco 
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6781452 piątek, 14 maj 2021, 19:05:30
anialistopad napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

w Stokrotce

1,99 zł w Polomarkecie

Na allegro są . W polo stokrotce, Auchan,Tesco 

Jeśli Stokrotka z gatunku większych/dobrze zaopatrzonych, to tak. U mnie nie ma. 
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6781495 piątek, 14 maj 2021, 22:29:49

Czy bony do mediaexpert z orange można sumować w 1 zamówieniu internetowym?

Tak...nawet 8 - z autopsji emotka  
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6781512 sobota, 15 maj 2021, 00:51:15

fantagiro napisał(a):

Super emotka a napisałabyś czy to przy zamawianiu wstawia się (w rubryce rabaty)po przecinkach, czy jak?

1.Zarejestrujesz standardowo konto na mediaexpert
2.logujesz sie
3. W panelu użytkownika znajdujesz zakładkę karty podarunkowe
4.wchodzisz i dodajesz kolejne do swojego panelu. Dobijasz konto
5.kupujesz cosik emotka
6.po przejsciu do koszyka : na początek zaptaszkuj promkę 50zl za wydane 500. Samo sie podpowiada a pozwala obniżyć kwotę zakupu
7.poniżej bedzie : kary podarunkowe i WSZYSTKIE WCZESNIEJ DODANE BEDĄ WIDOCZNE JAKO POJEDYNCZE. Zaptaszkowujesz kolejno które chcesz wykorzystać i
...voilà  emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6781513 sobota, 15 maj 2021, 00:56:11
fantagiro napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Super emotka a napisałabyś czy to przy zamawianiu wstawia się (w rubryce rabaty)po przecinkach, czy jak?

1.Zarejestrujesz standardowo konto na mediaexpert
2.logujesz sie
3. W panelu użytkownika znajdujesz zakładkę karty podarunkowe
4.wchodzisz i dodajesz kolejne do swojego panelu. Dobijasz konto
5.kupujesz cosik emotka
6.po przejsciu do koszyka : na początek zaptaszkuj promkę 50zl za wydane 500. Samo sie podpowiada a pozwala obniżyć kwotę zakupu
7.poniżej bedzie : kary podarunkowe i WSZYSTKIE WCZESNIEJ DODANE BEDĄ WIDOCZNE JAKO POJEDYNCZE. Zaptaszkowujesz kolejno które chcesz wykorzystać i
...vłala emotka

Dziękuję Ci dobra kobieto za szczegóły emotka

kristof23

Cytuj wiadomość#6781539 sobota, 15 maj 2021, 10:31:48
Szukam zakupu w Auchan. 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6781615 sobota, 15 maj 2021, 18:42:33
fineessa napisał(a):

olunka napisał(a):

czy w DC jest wino Portada?

Podbijam

W moim nie ma Portady choć alkoholi sporo i Faktoria Win też sporo miejsca zajmuje
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6781622 sobota, 15 maj 2021, 19:37:08
Hej, szukam pomocy młej osóbki gdyż udało mi się wygrać 50 zł. z Auchana na syna, ale mam problem,  100 klosów dzieli mnie od nablższego sklepu... W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z Was dysponuje wolnym adresem/tudzież danymi osobowymi i mógby mi odebrać przy jakiejś okazji ten bon/nie pali się w ogóle,,a następnie przsłać mi do domu?... Podałabym e-maila i numer telefonu w formularzu laureata, ale nie mam kogo podać, a odesłać muszę do dzisiaj, godz 21-ej. Nadmieniem jeszcze, że próbuję też grać na siebie bezskutecznie, ale w razie "W" potrzebowałabym dwie osoby... Apetyt roś nie w miar jedzenia...  emotka
Nadmieniam, że znajduję się w stanie pomiędzy dwoma operacjami, więc ewentualna wymiana na paragony w chwili obecnej jest niemożliwa, gdyż nie mogę chodzić do sklepów... emotka
0 1

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6781626 sobota, 15 maj 2021, 20:06:17
mariolakal napisał(a):

Hej, szukam pomocy młej osóbki gdyż udało mi się wygrać 50 zł. z Auchana na syna, ale mam problem,  100 klosów dzieli mnie od nablższego sklepu... W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z Was dysponuje wolnym adresem/tudzież danymi osobowymi i mógby mi odebrać przy jakiejś okazji ten bon/nie pali się w ogóle,,a następnie przsłać mi do domu?... Podałabym e-maila i numer telefonu w formularzu laureata, ale nie mam kogo podać, a odesłać muszę do dzisiaj, godz 21-ej. Nadmieniem jeszcze, że próbuję też grać na siebie bezskutecznie, ale w razie "W" potrzebowałabym dwie osoby... Apetyt roś nie w miar jedzenia...  emotka
Nadmieniam, że znajduję się w stanie pomiędzy dwoma operacjami, więc ewentualna wymiana na paragony w chwili obecnej jest niemożliwa, gdyż nie mogę chodzić do sklepów... emotka

Obawiam się, że nikt się nie zgłosi. Odebrać bony trzeba osobiście, więc ktoś musiałby poświęcić swoje dane, żeby odebrać bon dla Ciebie, a loteria jeszcze trwa, więc raczej jak ktoś ma "wolne dane" to raczej sam będzie próbował. Mariolu, podaj swoje dane i tyle. Bon można odebrać do połowy lipca, więc albo Ty albo syn może znajdziecie czas, żeby podjechać i przy okazji od razu zrobicie zakupy, bo skoro chcesz bon to rozumiem, że zamierzasz go wykorzystać prędzej czy później  emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6781627 sobota, 15 maj 2021, 20:14:41
mariolakal napisał(a):

Może uda się, że do 17. lipca (do wtedy można odbierać bony) będziecie jednak w okolicy tego sklepu?