Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 102 103 104 105 106 107108 109 110 111 112 > >> >|

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6124363 czwartek, 3 grudnia 2015, 16:56:47
Mam mega zagwostkę może mi ktoś oświeci emotka u mnie w mieście na jednym z osiedli był sklep ABC - znaczy podobno jest to nadal ABC tylko pod nazwą IZABELKA - czy to możliwe? Na stronie ABC niby figuruje ten sklep jako ABC ten sam adres i nie wiem czy mogę tam robić zakupy na konki czy też nie...
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6124364 czwartek, 3 grudnia 2015, 16:59:26
Ashedalka napisał(a):

Mam mega zagwostkę może mi ktoś oświeci emotka u mnie w mieście na jednym z osiedli był sklep ABC - znaczy podobno jest to nadal ABC tylko pod nazwą IZABELKA - czy to możliwe? Na stronie ABC niby figuruje ten sklep jako ABC ten sam adres i nie wiem czy mogę tam robić zakupy na konki czy też nie...

sklepy mają swoje nazwy, na paragonach nie ma wzmianki, że należą do sieci ABC. Jeśli jest na stronie jest o.k.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6124365 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:00:31
Ashedalka napisał(a):

U mnie też jest ABC, na stronie jest adres a  na paragonie inna nazwa sklepu. Przed wzięciem udziału w konkursie w którym wygrałam zapytałam agencję i powiedzieli, że oczywiście jest to akceptowane. 
0 0

majonez

Cytuj wiadomość#6124366 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:00:37
Ashedalka
U mnie jest taka sama sytuacja.
Nawet na paragonie nie ma nic napisane że to ABC, ale kiedyś napisałem do organizatora (Smolar robił konkurs) i odpisali że mogę robić zakupy i brać udział jeśli adres się zgadza w wykazem sklepów ABC.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6124368 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:03:53
majonez napisał(a):

Ashedalka
U mnie jest taka sama sytuacja.
Nawet na paragonie nie ma nic napisane że to ABC, ale kiedyś napisałem do organizatora (Smolar robił konkurs) i odpisali że mogę robić zakupy i brać udział jeśli adres się zgadza w wykazem sklepów ABC.

Ja dowiedziałam się, że to abc jak dali mi firmową reklamówkę  emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6124369 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:04:17
nataszka napisał(a):

Kiedy dodają do bazy konkursy,nie mogę wejść a mineły już 2 dni?

Ja ostatnio czekałam 3 dni emotka
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6124370 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:04:25
ahaaa , no bo niby nad sklepem jest Szyld ABC, ale czytam na paragonie, a tam Izabelka...
No na stronie jest podany pod tą ulicą i nr... Więc zaryzykuje, najwyżej w sklepie spytam emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6124373 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:09:55
Ashedalka napisał(a):

ahaaa , no bo niby nad sklepem jest Szyld ABC, ale czytam na paragonie, a tam Izabelka...
No na stronie jest podany pod tą ulicą i nr... Więc zaryzykuje, najwyżej w sklepie spytam emotka

u mnie nie ma szyldu, za to jest adres na str i firmowe reklamówki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6124374 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:10:14
Ashedalka napisał(a):

W sklepie niczego się nie dowiesz - kasjerka nie będzie mieć pojęcia, czy aktualnie firma współpracuje z ABC w ramach franchisingu, czy nie.

Daaawno temu wygrałam w konkursie sklepów ABC; do paragonu dołączyłam wydruk PrintScreena z oficjalnym wykazem sklepów, nagrody dostałam bez problemu.
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6124375 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:12:38
joan napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

W sklepie niczego się nie dowiesz - kasjerka nie będzie mieć pojęcia, czy aktualnie firma współpracuje z ABC w ramach franchisingu, czy nie.

Daaawno temu wygrałam w konkursie sklepów ABC; do paragonu dołączyłam wydruk PrintScreena z oficjalnym wykazem sklepów, nagrody dostałam bez problemu.

O to dzięki za info - w razie co ukradnę Twój pomysł emotka

Choć w sumie to trochę głupie, bo skoro ABC to lepiej jakby się tak nazywały emotka
No i ciekawi mnie czy tam w konkursach duża konkurencja jest...
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6124384 czwartek, 3 grudnia 2015, 17:28:06
Ashedalka napisał(a):

Choć w sumie to trochę głupie, bo skoro ABC to lepiej jakby się tak nazywały emotka

bardzo duza
0 0

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6124418 czwartek, 3 grudnia 2015, 18:07:26
dolly napisał(a):

dolly napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

bardzo duza

Dzięki za pocieszenie emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6124421 czwartek, 3 grudnia 2015, 18:14:56
Ashedalka napisał(a):

(...) No i ciekawi mnie czy tam w konkursach duża konkurencja jest...

Powiedziałabym tak: mała, ale intensywna emotka

Zwykle trudno znaleźć sklep ABC, który będzie posiadał konkursowy towar. Czasami są to takie produkty, że sprzedawca patrzy na Ciebie, jak na UFO emotka Baterie paluszki AA firmy Duracell? Bombonierka Wedla z różą na opakowaniu? Rama gotuj jak szef kuchni z czarnuszką? Krem do stóp króliczych? Te właśnie produkty kojarzą mi się z konkursami w ABC emotka Np. u mnie zlikwidowali ostatni sklep ABC. A kiedy jeszcze był, nie mieli absolutnie żadnych produktów konkursowych. Stąd też wynika konkurencja mała, ale intensywna: tych, co mają dostęp do prawidłowych produktów w prawidłowym ABC, jest mało. Ale grają intensywnie emotka
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#6125442 piątek, 4 grudnia 2015, 23:52:17
Wszyscy oczekujący na swoje wygrane. UWAŻAJCIE!!!!!!!
Załącznik posiada groźnego wirusa.

Dzień dobry, 
Kurier w momencie dostarczenia zamówienia próbował zadzwonić pod numer telefonu podany w fakturze, ale numer nie odpowiadał. W związku z tym zamówienie zostało zwrócone na terminal. Okazało się, że podczas składania zamówienia był podany nieprawidłowy numer telefonu. Proszę wydrukować fakturę załączoną do niniejszego e-maila, i zwrócić się do najbliższego oddziału poczty DHL.
Z wyrazami szacunku,
Beata Petrova

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Biuro główne
ul. Osmańska 2
02-823 Warszawa
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6125446 sobota, 5 grudnia 2015, 00:00:07
Dostałam wczoraj identycznego maila.
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6125966 niedziela, 6 grudnia 2015, 19:08:09
Jak tam Mikołajki?
Udało się wam zrobić prezenty  chociaż częściowo z wygranych, czy jednak  kupiliście? U mnie w tym roku Mikołajkowe prezenty sama kupowałam zgodnie z "Listem do Mikołaja" emotka były bejbiki do kompania, Elzy,  naklejki, słodycze  oraz trochę praktycznych typu: nowa piżama, koszulki,  buty na wf( wiecie jak to jest.., dwie pieczenie za jednym razem, czy jak to tam szło emotka . Z wygranych "prezentów "nie doszły na czas ,  więc jak się organizatorzy wyrobia to będą na gwiazdkę emotka . Moja młoda czeka na tablet, ja na praleczkę. W zeszłym roku udało mi się część Mikołajkowych prezentów zrobić z wygranych  konkursów "dziecięcych", były książeczki, gadżety Monster High, pamiętam była też fajna kolorowanka z flamastrami 3d z gratisów, sobie samej wygrałam fajną biżu z Menbur. Rodzinkę obdarowałam też kosmetykami z wygranych, albo w Milce był Kubek z flamastrem dodatek do czekolad Milka z Tesco, w tym roku są bombki, ale nie łaszę się na nie bo troszkę mało atrakcyjny gift- krótki termin "korzystania". W zeszłym roku też Jacobs było dla mnie łaskawe, dostałam jeden zestaw- ale za to jaka radość! emotka W tym roku  w Jackobsie duże ZERO i już sobie odpuściłam.
Macie teraz  jakieś ciekawe nagrody, albo aktualne konkursy promocyjne , które wykorzystacie na prezenty?
Podpowiedźcie, może na coś warto się  skusić?  emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6126050 niedziela, 6 grudnia 2015, 22:27:03
gosposia07 napisał(a):

Jak tam Mikołajki?
Udało się wam zrobić prezenty  chociaż częściowo z wygranych, czy jednak  kupiliście? U mnie w tym roku Mikołajkowe prezenty sama kupowałam zgodnie z "Listem do Mikołaja" emotka były bejbiki do kompania, Elzy,  naklejki, słodycze  oraz trochę praktycznych typu: nowa piżama, koszulki,  buty na wf( wiecie jak to jest.., dwie pieczenie za jednym razem, czy jak to tam szło emotka . Z wygranych "prezentów "nie doszły na czas ,  więc jak się organizatorzy wyrobia to będą na gwiazdkę emotka . Moja młoda czeka na tablet, ja na praleczkę. W zeszłym roku udało mi się część Mikołajkowych prezentów zrobić z wygranych  konkursów "dziecięcych", były książeczki, gadżety Monster High, pamiętam była też fajna kolorowanka z flamastrami 3d z gratisów, sobie samej wygrałam fajną biżu z Menbur. Rodzinkę obdarowałam też kosmetykami z wygranych, albo w Milce był Kubek z flamastrem dodatek do czekolad Milka z Tesco, w tym roku są bombki, ale nie łaszę się na nie bo troszkę mało atrakcyjny gift- krótki termin "korzystania". W zeszłym roku też Jacobs było dla mnie łaskawe, dostałam jeden zestaw- ale za to jaka radość! emotka W tym roku  w Jackobsie duże ZERO i już sobie odpuściłam.
Macie teraz  jakieś ciekawe nagrody, albo aktualne konkursy promocyjne , które wykorzystacie na prezenty?
Podpowiedźcie, może na coś warto się  skusić?  emotka

Co to są bejbiki do kompania? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6126053 niedziela, 6 grudnia 2015, 22:31:42
Wg mnie to Johnson`s Baby do kąpieli, ale mogę się mylić  emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6126058 niedziela, 6 grudnia 2015, 22:47:38
edzia21 napisał(a):

Wg mnie to Johnson`s Baby do kąpieli, ale mogę się mylić  emotka

emotka
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6126096 poniedziałek, 7 grudnia 2015, 00:00:57
Bejbik to  lalka dzidziuś z wanienką do kąpieli emotka heloł?
0 0
|< << < 102 103 104 105 106 107108 109 110 111 112 > >> >|