Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 131 132 133 134 135 136137 138 139 140 141 > >> >|

slonko365

Cytuj wiadomość#6184267 czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:01:34
ziolko napisał(a):

nie karmcie trolla  emotka    emotka emotka

ale dlaczego - odpowiednie podkarmianie daje super efekty w komentarzach: najpierw edukacja seksualna w pigułce, potem erupcja kreatywności, duża dawka dobrego humoru i o życiu się człowiek coś dowie... emotka   emotka  
0 0

konkurs kierunek na nagrody

batistutek123

Cytuj wiadomość#6184278 czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:24:26
@-Violka- napisał(a):

Były już te jakieś rozważania na temat związku owłosienia z płodnością. czyli jeżeli nogi ogolone (na wiosnę emotka ) to nie trzeba martwić się piętą emotka

Apropo nóg tutaj dobry materiał- polecam - (nie polecam golić nóg, szczególnie kobietom) - https://www.youtu.../watch?v=fTTQ0Lkszf4

Można tam włączyć napisy po Polsku.
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6184283 czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:33:00
batistutek123 napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Były już te jakieś rozważania na temat związku owłosienia z płodnością. czyli jeżeli nogi ogolone (na wiosnę emotka ) to nie trzeba martwić się piętą emotka

Apropo nóg tutaj dobry materiał- polecam - (nie polecam golić nóg, szczególnie kobietom) - https://www.youtu.../watch?v=fTTQ0Lkszf4

Ręce opadają.... emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6184284 czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:38:44
nkba napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Ręce opadają.... emotka

Nie dotrwałam do końca, ale zawsze mi się wydawało, że na WC-tach kobiety są oznaczone kółeczkiem a faceci trójkącikiem bo trójkącik wchodzi w kółeczko... Mam nadzieję, że nie odbiegam za bardzo od tematu, ale w końcu jesteśmy w WC... emotka
A tak serio to mi jakąś sektą trąci.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6184286 czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:51:06
slonko365 napisał(a):

Nie dotrwałam do końca, ale zawsze mi się wydawało, że na WC-tach kobiety są oznaczone kółeczkiem a faceci trójkącikiem bo trójkącik wchodzi w kółeczko... Mam nadzieję, że nie odbiegam za bardzo od tematu, ale w końcu jesteśmy w WC... emotka

Aleś niematematycznie pojechała, przecież okrąg można wpisać w trójkąt albo odwrotnie: opisać na trójkącie emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6184296 piątek, 15 kwietnia 2016, 02:02:05

To jak nie zapoznałaś się z tymi materiałami to wychodzi na to że jesteś przemądrzała, bo z tego wynika że nawet nie wiesz nic o
tematach na które się wypowiadasz. Nie obejrzałaś, masz inne spojrzenie
(sama sobie zaprzeczasz, bo nawet nie wiesz jakie masz spojrzenie, bo
nie znasz tych materiałów) Wychodzi na to że się czegoś boisz.

Oj Basti, Basti emotka
Tylko człowiek niespełna rozumu nie boi sie nicz-ego.
Mozna bac sie np. pająków,  myszy, ludzi, zwierząt,  rzeczy na ktore nie ma sie wplywu emotka
Z zasady nie dyskutuje o sprawach, o ktorych nie mam pojęcia i tak tutaj tez jest. Moje wypowiedzi odnoszą sie do Twoich wpisów,  nie odnosnikow do linków i cytatów. Wystarczy mi to,  by mieć pewność,  że nasze światy to dwa różne światy i jeżeli to oznacza, ze uważasz mnie za przemadrzala to cóż,  trudno, masz do tego prawo. Wazne, ze ja wiem kim jestem.
Ps. Przesiąkasz tym forum Basti, zaczynasz zmieniać styl wypowiedzi na ten "nasz", ktory tak krytykujesz.
0 0

ambi_9

Cytuj wiadomość#6184297 piątek, 15 kwietnia 2016, 06:24:07
Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób można skontaktować się z agencją Albedo? Na e-maila podanego na stronie nie odpisują
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6184346 piątek, 15 kwietnia 2016, 10:56:37
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Aleś niematematycznie pojechała, przecież okrąg można wpisać w trójkąt albo odwrotnie: opisać na trójkącie emotka

Gdyż chodziło mi o relacje bardziej... hm... 3D  emotka emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6184358 piątek, 15 kwietnia 2016, 11:18:12
slonko365 napisał(a):

Jak 3D, to kula i stożek w roli głównej emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6184364 piątek, 15 kwietnia 2016, 11:28:55
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Ach te kobiece rozmowy o geometrii... emotka  ujęłabym to raczej jako dwuwymiarowe postaci działające w trójwymiarowej przestrzeni emotka  No w każdym razie kółeczko musi pozostać kółeczkiem bo koncepcja się sypie emotka
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6184367 piątek, 15 kwietnia 2016, 11:30:56
slonko365 napisał(a):

joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Ach te kobiece rozmowy o geometrii... emotka  ujęłabym to raczej jako dwuwymiarowe postaci działające w trójwymiarowej przestrzeni emotka  No w każdym razie kółeczko musi pozostać kółeczkiem bo koncepcja się sypie emotka

I wracamy do punktu wyjścia (a może wejścia?)  emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6184371 piątek, 15 kwietnia 2016, 11:41:10
stefania7 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

I wracamy do punktu wyjścia (a może wejścia?)  emotka

emotka   emotka
0 0

buka

Cytuj wiadomość#6184795 sobota, 16 kwietnia 2016, 19:39:46
kiedyś w wc to sie gadało o cenzura marynie ale nie o TAKIEJ cenzura, było śmiesznie, śmiesznie i po stukroć śmiesznie gra słów powalała na kolana i czekało się na kolejne wpisy . Z czułością wspominam Paulinę, Magdę, Anetę,Izy, Kaśki, Elę, Basie, Piotrusia, Adasia, Krzysia, Madzię, Iwonkę, Agę , Emi i wiele innych osób (wybaczcie że pominęłam w pośpiechu) gdy konkursowanie to był miły dodatek a w wc tętniło życie nawet w Sylwestra emotka  Ja wiem "to se ne wrati" ale tęsknię....
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6184801 sobota, 16 kwietnia 2016, 20:09:56
buka napisał(a):

kiedyś w wc to sie gadało o cenzura marynie ale nie o TAKIEJ cenzura, było śmiesznie, śmiesznie i po stukroć śmiesznie gra słów powalała na kolana i czekało się na kolejne wpisy . Z czułością wspominam Paulinę, Magdę, Anetę,Izy, Kaśki, Elę, Basie, Piotrusia, Adasia, Krzysia, Madzię, Iwonkę, Agę , Emi i wiele innych osób (wybaczcie że pominęłam w pośpiechu) gdy konkursowanie to był miły dodatek a w wc tętniło życie nawet w Sylwestra emotka  Ja wiem "to se ne wrati" ale tęsknię....

Niestety, te czasy to nie za mojej kadencji. Nawet jeśli już byłam zarejestrowana na forum, to jakoby jeszcze mnie nie było. Szkoda.
Ale ja z czułością wspominam Twój awatar... Czemu go brak? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6184812 sobota, 16 kwietnia 2016, 20:40:52
mia napisał(a):

buka napisał(a):

Niestety, te czasy to nie za mojej kadencji. Nawet jeśli już byłam zarejestrowana na forum, to jakoby jeszcze mnie nie było. Szkoda.
Ale ja z czułością wspominam Twój awatar... Czemu go brak? emotka

ja też tęsknię za tamtymi czasami.... teraz to mam wrażenie, że są czasy, a raczej ludzie kto kogo pierwszy oszuka?  emotka  kto kogo pierwszy okradnie?  emotka  ... ktoś wygrywa fajną fotką, ktoś w następnym konku jej plagiatem! zero własnej inwencji oprócz zwyczajnego złodziejstwa... to samo hasła typu: 1.oceanem... morzem... strumykiem...  2.wiosną... latem...zimą... itp. znane tu na forum i w agencjach od lat  emotka  ale po co samemu być kreatywnym jak lepiej okraść kogoś.... lepiej? da się żyć tak potem?.... da się nie myśleć? albo tzw. czasówki, kiedyś wystarczyło ogłosić się na forum i dostawało się pomoc, bezinteresowną, spontaniczną od kilkunastu osób  emotka  a dzisiaj po co pisać w MDW, że coś się wygrało... jaka agencja i kiedy dzwoni... lepiej PW?...lepiej? tylko ludzie porażki nie dzielą się informacjami z innymi, liczą na potknięcia innych itp. polecam grafikę Wskaźnik Sukcesu emotka  ale oczywiście jest tu garstka osób z tamtych czasów... oczywiście i na szczęście  emotka     emotka   emotka  

p.s. mało jestem od stycznia na forum, ale bardzo się cieszę, że znowu jest bruce  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6185036 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 10:08:31
Bardzo Was proszę o nie pisanie na forum na tematy religijne, aby nie urazić uczuć innych osób.
Dziękuje  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6185129 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:14:44
W piątek kupiłam na aukcji używane resoraki, dzisiaj otrzymałam przesyłkę, gdzie każde autko z osobna było obficie otulone szarym papierem toaletowym, a całość szczelnie zamknięta w czarnym worku na śmieci. Czysto i estetycznie  emotka Ej, no, mi byłoby głupio wysłać tak zapakowany przedmiot  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6185133 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:17:17
Ja kiedyś dostałam z allegro klaser ze znaczkami w pudełku po butach owinięty jakąś starą kurtką  emotka  Kurtkę wyrzuciłam później do kontenera na używane ciuchy  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6185134 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:19:25
zdolnabestia napisał(a):

Ja kiedyś dostałam z allegro klaser ze znaczkami w pudełku po butach owinięty jakąś starą kurtką  emotka  Kurtkę wyrzuciłam później do kontenera na używane ciuchy  emotka

emotka wygrałaś!!!  emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6185140 poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:39:32
buka napisał(a):

oj były czasy,a pamiecie konkus knorra z tymi namiotami nad morze? emotka  Ajj łezka się w oku kreci.
0 0

|< << < 131 132 133 134 135 136137 138 139 140 141 > >> >|