Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 134 135 136 137 138 139140 141 142 143 144 > >> >|

luko922

Cytuj wiadomość#6190666 piątek, 29 kwietnia 2016, 23:41:43
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Przepraszam za zmianę klimatu- ale luko922-aż tak Tobie gorąco:-PPP

Spox, w tym wątku można porozmawiać o wszystkim emotka

No ja już miałam dawno temu pójść spać, bo muszę się zerwać skoro świt, ale cierpliwie czekam -> może jaki nowy avatar Luko922 wrzuci emotka emotka

Huehuehuehuehuehue
Było gorąco w któryś kwietniowy dzień. Szkoda, że majówka zapowiada się raczej dresowa, niż naga  emotka
joan jak nie możesz spać to zapraszam na mojego nowego bloga: www.advertisingiSEXciting.com 
Słowo SEX w adresie znalazło się całkiem przypadkowo!  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6190677 sobota, 30 kwietnia 2016, 05:30:36
emotka
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6190899 niedziela, 1 maja 2016, 00:37:28
może jest tu ktoś młody, zdolny i  kreatywny któremu marzy się praca w reklamie,
znalazłem na fejsbuku info o  nowych warunkach przyjęcia na naukę w SMR, uważam, że bardzo fajne rozwiązanie
http://szkolamist...odroczonej-platnosci
polecam szczerze zdobywanie wiedzy u nich, jak się nie nadajesz do branży, to wiesz to nie dłużej niż po 2 miesiącach, (dajesz sobie z copywritingiem siana, zostajesz fizykiem i zdobywasz Nobla), a jak się faktycznie nadajesz to prawdopodobnie przed upływem 10m-cy nauki, dostajesz propozycje pracy w agencji reklamy od prowadzących zajęcia, bo tam nauczają ludzie czynnie pracujący w reklamie.
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6190924 niedziela, 1 maja 2016, 10:13:34
trebor1 napisał(a):

może jest tu ktoś młody, zdolny i  kreatywny któremu marzy się praca w reklamie,
znalazłem na fejsbuku info o  nowych warunkach przyjęcia na naukę w SMR, uważam, że bardzo fajne rozwiązanie
http://szkolamist...odroczonej-platnosci
polecam szczerze zdobywanie wiedzy u nich, jak się nie nadajesz do branży, to wiesz to nie dłużej niż po 2 miesiącach, (dajesz sobie z copywritingiem siana, zostajesz fizykiem i zdobywasz Nobla), a jak się faktycznie nadajesz to prawdopodobnie przed upływem 10m-cy nauki, dostajesz propozycje pracy w agencji reklamy od prowadzących zajęcia, bo tam nauczają ludzie czynnie pracujący w reklamie.

Widziałem to właśnie ostatnio. Całkiem fajna sprawa...
0 0

benon69

Cytuj wiadomość#6191114 poniedziałek, 2 maja 2016, 11:01:54
Szukam kody rabatowego do Leroy Merlin
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6192005 czwartek, 5 maja 2016, 00:34:29
Chciałabym, z ciekawości, rozważyć hipotetycznie, pewną sytuację.
Robię zakupy w Auchan na trwającą obecnie loterię. Kiedyś, przed laty tam pracowałam. Teraz miałabym ochotę wrócić do pracy, i robię  poczynania w tym kierunku, odnawiam znajomości. Akurat zaczęła się rekrutacja, i liczę na to, że zostanę przyjęta;) no ale wtedy, jako pracownik, nie wolno mi brać udziału w auchanowskich konkursach:( ciekawa jestem, czy, gdybym wygrała takie np autko (pomarzyć można ), ze zgłoszeń wysłanych przed podjęciem pracy, to czy zostałabym pozytywnie zweryfikowana? Bo, w zasadzie, gdy zgłaszałam swój udział, pracownikiem jeszcze nie byłam? Podobną sytuację miałam rok temu, gdy grałam w Megaloterii, a córka poszła do pracy w Eurocash, by zarobić sobie na wakacje. Oczywiście, nic się nie wygrało, ale jak się okazuje, historia lubi się powtarzać. A może znacie podobne sytuacje i ich rozwiązania? 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6192162 czwartek, 5 maja 2016, 12:43:52
delvitto napisał(a):

Chciałabym, z ciekawości, rozważyć hipotetycznie, pewną sytuację.
Robię zakupy w Auchan na trwającą obecnie loterię. Kiedyś, przed laty tam pracowałam. Teraz miałabym ochotę wrócić do pracy, i robię  poczynania w tym kierunku, odnawiam znajomości. Akurat zaczęła się rekrutacja, i liczę na to, że zostanę przyjęta;) no ale wtedy, jako pracownik, nie wolno mi brać udziału w auchanowskich konkursach:( ciekawa jestem, czy, gdybym wygrała takie np autko (pomarzyć można ), ze zgłoszeń wysłanych przed podjęciem pracy, to czy zostałabym pozytywnie zweryfikowana? Bo, w zasadzie, gdy zgłaszałam swój udział, pracownikiem jeszcze nie byłam? Podobną sytuację miałam rok temu, gdy grałam w Megaloterii, a córka poszła do pracy w Eurocash, by zarobić sobie na wakacje. Oczywiście, nic się nie wygrało, ale jak się okazuje, historia lubi się powtarzać. A może znacie podobne sytuacje i ich rozwiązania? 

Najlepiej wyślij zgłoszenia na kogoś z rodziny. Szanse na wygraną w Auchanie i tak są małe, po co sobie komplikować życie.

Teoretycznie pracownik nie może być uczestnikiem loterii, zatem Twoje zgłoszenia sprzed podjęcia pracy byłyby ważne. ALE laureat musi odesłać oświadczenie o treści min. "Niniejszym oświadczam, iż ani ja, ani członkowie mojej najbliższej rodziny (...) nie jesteśmy właścicielami oraz pracownikami Auchan Polska (...)" A będąc zatrudniona, nie mogłabyś takiego oświadczenia złożyć.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6195322 środa, 11 maja 2016, 21:54:17
Poszedł ktoś na wojnę z IQ Marketing??? ja miałem z nimi przeboje z 6 mc temu i już CHYBA moich zgłoszeń nie biorą teraz pod uwagę... wcześniej przy kreatywnych zawsze minimum 2 nagrody wpadały a teraz WIELKIE NIC emotka emotka . Przy loteriach rozdają nagrody drukarzom, bez większych weryfikacji, a przy foto konkursach mają generalnie nonstop tych samych faworytów ( i zawsze miałem pewniaka emotka )Miał ktoś tak samo???
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6197000 sobota, 14 maja 2016, 22:40:38
Kto pamieta piosenkę/kobieta, co śpiewała albo tuż po Szpaku albo dalej? Z jakiego kraju?
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6197024 niedziela, 15 maja 2016, 00:18:48
mczarna napisał(a):

Kto pamieta piosenkę/kobieta, co śpiewała albo tuż po Szpaku albo dalej? Z jakiego kraju?

Australia bodajże, jakaś Dami Im (skądinąd koreańsko - australijskiego pochodzenia). aha. to konkurs EUROwizji?  bo nie wiem, odkąd Australia leży w Europie.   emotka
w każdym razie - porażka z tymi wynikami i wcale nie chodzi mi o Szpaka. a w kolejnym każdym razie - ten konkurs jest coraz bardziej żałosny. wróciłam zmęczona do domu i włączyłam wyniki sama nie wiedząc, dlaczego. obrzydliwość. 
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6197233 poniedziałek, 16 maja 2016, 00:00:38
taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

Australia bodajże, jakaś Dami Im (skądinąd koreańsko - australijskiego pochodzenia). aha. to konkurs EUROwizji?  bo nie wiem, odkąd Australia leży w Europie.   emotka
w każdym razie - porażka z tymi wynikami i wcale nie chodzi mi o Szpaka. a w kolejnym każdym razie - ten konkurs jest coraz bardziej żałosny. wróciłam zmęczona do domu i włączyłam wyniki sama nie wiedząc, dlaczego. obrzydliwość. 

Dzięki!Ten konkurs ustawiony poitycznie  mega, patrz- Ukraina. Jakoś dla Polski od nich głosów brakło.Zobaczcie na cenę smsów
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6199195 środa, 18 maja 2016, 22:45:27
czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

czy rzeczywiście ma dobry wpływ na zdrowie?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6199210 środa, 18 maja 2016, 23:12:43
dorothy napisał(a):

czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

kiedyś oglądałam program Cejrowskiego... można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat yerby i kupić naczynia emotka  http://www.sklepk...ba-Mate/33#content 
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6199260 czwartek, 19 maja 2016, 09:57:17
ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

kiedyś oglądałam program Cejrowskiego... można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat yerby i kupić naczynia emotka  http://www.sklepk...ba-Mate/33#content 

dzięki, na pewno przejrzę
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6199262 czwartek, 19 maja 2016, 10:01:44
dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

jestem zaskoczona, że te naczynia do yerby są takie drogie  emotka  poprzednio były po 70 zł, ale nie były tak dekorowane 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6199296 czwartek, 19 maja 2016, 10:57:28
czy ktoś się orientuje który sklep ziarnistą kawę mokate oferuje ?
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6199334 czwartek, 19 maja 2016, 12:22:16
yreks napisał(a):

czy ktoś się orientuje który sklep ziarnistą kawę mokate oferuje ?

jeżeli chodzi o sklepy internetowe to np. ten: http://www.sklep....wy-ziarniste,36.html
jeżeli chodzi o stacjonarne to nie mam pojęcia
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6199336 czwartek, 19 maja 2016, 12:23:06
ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

jestem zaskoczona, że te naczynia do yerby są takie drogie  emotka  poprzednio były po 70 zł, ale nie były tak dekorowane 

tak, naczynia mają kolosalne ceny, na innych stronkach są o wiele tańsze
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6199343 czwartek, 19 maja 2016, 12:29:25
dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

Zajrzyj do lokalnych sklepików ze zdrową żywnością, albo zielarskich. Tam zazwyczaj mają dużo niższe ceny zarówno jeśli chodzi o akcesoria - bombille itp., jak i o same herbaty (małe opakowania)  - choć jak się już wkręcisz, to znów bardziej opłaca się kupować duże opakowania herbat w sklepach online.
0 0

dorothy

Cytuj wiadomość#6199347 czwartek, 19 maja 2016, 12:31:18
@banka-manka napisał(a):

dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

Zajrzyj do lokalnych sklepików ze zdrową żywnością, albo zielarskich. Tam zazwyczaj mają dużo niższe ceny zarówno jeśli chodzi o akcesoria - bombille itp., jak i o same herbaty (małe opakowania)  - choć jak się już wkręcisz, to znów bardziej opłaca się kupować duże opakowania herbat w sklepach online.

emotka
0 0
|< << < 134 135 136 137 138 139140 141 142 143 144 > >> >|