Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

kalka

Cytuj wiadomość#6297260 środa, 7 grudzień 2016, 12:44:44
Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6297267 środa, 7 grudzień 2016, 12:53:51
kalka - najważniejsze to chyba porównać kody kreskowe, czy to ten sam produkt, podróbek jest multum. A jeszcze lepiej popytać u nas na forum, na pewno ktoś Ci poleci sprawdzoną perfumerię w sieci emotka
kalka 0

bethan

Cytuj wiadomość#6297279 środa, 7 grudzień 2016, 13:06:09
joan napisał(a):

kalka - najważniejsze to chyba porównać kody kreskowe, czy to ten sam produkt

Tylko że pudełko i butelka mogą być oryginalne, a reszta już nie.
kalka 0

kalka

Cytuj wiadomość#6297283 środa, 7 grudzień 2016, 13:09:53
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

kalka - najważniejsze to chyba porównać kody kreskowe, czy to ten sam produkt

Tylko że pudełko i butelka mogą być oryginalne, a reszta już nie.

Coś Ty? Serio, aż tak?  emotka  Tyle lat na tym świecie żyję, a poczułam się, jakbym przed chwilą z choinki się urwała  emotka  
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6297285 środa, 7 grudzień 2016, 13:11:43
kalka napisał(a):

Coś Ty? Serio, aż tak? 

Niestety emotka
Swego czasu nawet kwitł na Allegro handel pudełkami i pustymi buteleczkami.
kalka 0

joan

Cytuj wiadomość#6297291 środa, 7 grudzień 2016, 13:18:30
cb656 - takie "njusy" to się przekazuje znajomym, najbliższym, rodzinie. Akurat tak się składa, że naszą forumową Mysię poznałam emotka Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6297300 środa, 7 grudzień 2016, 13:29:03
cb656 napisał(a):

Czyli wzmianka o czymś, co czyni człowieka najszczęśliwszym na świecie jest zarezerwowana tylko dla "plebsu" 

Wzmianka wzmianką, ale ja się dzisiaj bałam otworzyć lodówkę  emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6297306 środa, 7 grudzień 2016, 13:33:59
kalka napisał(a):

Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  

Pytanie tylko, czy te za 70 złotych w ogóle do Ciebie dotrą. Oszuści często pobierają zdjęcia oryginalnych produktów z internetu, ogłaszają się na portalach niewymagających zbyt szczegółowej rejestracji. Zbierają zamówienia od naiwnych ludzi, a potem przepadają z kasą.
kalka 0

aguagu

Cytuj wiadomość#6297310 środa, 7 grudzień 2016, 13:39:15
Zamawiał ktoś może fotoPuzzle i może polecić jakąś stronkę? emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6297329 środa, 7 grudzień 2016, 14:07:26
Niebieska_Laguna napisał(a):

kalka napisał(a):

Pytanie tylko, czy te za 70 złotych w ogóle do Ciebie dotrą. Oszuści często pobierają zdjęcia oryginalnych produktów z internetu, ogłaszają się na portalach niewymagających zbyt szczegółowej rejestracji. Zbierają zamówienia od naiwnych ludzi, a potem przepadają z kasą.

Niewiadomo też czy te niby oryginalne produkty są naprawdę oryginalnymi produktami. 

79magda

Cytuj wiadomość#6297346 środa, 7 grudzień 2016, 14:28:19
joan napisał(a):

cb656 - takie "njusy" to się przekazuje znajomym, najbliższym, rodzinie. Akurat tak się składa, że naszą forumową Mysię poznałam emotka Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.

A do drzwi już pukają producenci nosidełek, gryzaczków, kosmetyków dla dzieci, wózków, smoczków oraz tysiąca innych gadżetów. I jeszcze, żeby tak "przypadkiem" pani Anna wyszła do parku, w ręce dzierżąc soczek marki X emotka teraz to się dopiero zacznie szał. Jedno jest pewne - prezerwatyw póki co reklamować nie będą emotka
kalka 0

bethan

Cytuj wiadomość#6297349 środa, 7 grudzień 2016, 14:33:08
joan napisał(a):

Celebryta rozpowiadający na prawo i lewo o swojej ciąży... no cóż, moim zdaniem tylko próbuje na tym ugrać więcej popularności oraz szmalu.

Jest jeszcze opcja, że ma puściutko w głowie.
mia, kalka, joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6297353 środa, 7 grudzień 2016, 14:38:57
79magda napisał(a):

A do drzwi już pukają producenci nosidełek, gryzaczków, kosmetyków dla dzieci, wózków, smoczków oraz tysiąca innych gadżetów. I jeszcze, żeby tak "przypadkiem" pani Anna wyszła do parku, w ręce dzierżąc soczek marki X emotka teraz to się dopiero zacznie szał. Jedno jest pewne - prezerwatyw póki co reklamować nie będą emotka

... i nowe książki kucharskie / płyty "jestem jędrna i szczupła mimo ciąży" / programy w tivi ze stylizacjami Ani... no ja wiem, że z czegoś trzeba żyć, ale im chyba kasy nie brakuje emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6297363 środa, 7 grudzień 2016, 14:51:52
koper napisał(a):

Czy ja przegapiłam powrót monarchii w Polsce? Czy Państwo Lewandowscy mają jakieś prawa do tronu?
Gdzie nie spojrzę, widzę informacja o ciąży... Jakby chodziło o nasze krajowe Royal Baby...
emotka

Z ostatnich informacji wynika, że Jezus jest królem Polski emotka
1 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6297376 środa, 7 grudzień 2016, 15:08:17
Lewy ogłosił wszem i wobec że małżonka jest w ciąży, bo się wkurzył, że tabloidy jeszcze nic nie podejrzewają a to już 5 miesiąc. Haha emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6297436 środa, 7 grudzień 2016, 16:52:55
A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

koper

Cytuj wiadomość#6297443 środa, 7 grudzień 2016, 17:15:41
dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią.

dolly

Cytuj wiadomość#6297464 środa, 7 grudzień 2016, 17:44:17
koper napisał(a):

dolly napisał(a):

Tu się zgodzę. Tylko tak w sumie, to nie ich wina, ze się tak na nich "uwiesili".
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6297510 środa, 7 grudzień 2016, 19:46:03
dolly napisał(a):

koper napisał(a):

dolly napisał(a):

Tu się zgodzę. Tylko tak w sumie, to nie ich wina, ze się tak na nich "uwiesili".

Przecież to działa w dwie strony. "Gwiazdy", które chronią swoją prywatność, nie udzielają się na siłę w mediach społecznościowych, by się lansować, nie wklejają fotografii z miską płatków/w nowych adidasach itp. Skoro to robią, mają z tego zysk, więc raczej nie litowałabym się nad nimi i nie szukała winnych.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6297539 środa, 7 grudzień 2016, 21:00:39
powiem tak, w sumie nie wiem do kogo, pewnie do próżnych niebios: panie, daj pan spokój! tylko czekać, aż "ann" napisze "książkę" o przewijaniu pieluch i zacznie się panoszyć po reklamach rozmaitych bobovit. naprawdę, nie lubię tych państwa wybitnie i proszę mnie nie opluwać za moje zdanie. tfu!

ps. a z tego, że się na nich "uwiesili" to oni się cieszą, jak mało kto.
bethan 0