Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 178 179 180 181 182 183184 185 186 187 188 > >> >|

natala91

Cytuj wiadomość#6328230 piątek, 3 marca 2017, 11:53:55
paula9891 napisał(a):

natala91 napisał(a):

Mam skierowanie na staż z UP za który dostanę pieniądze czy wie ktoś czy to się wlicza do dochodów i do 500+ na pierwsze dziecko?

Jak dostaniesz za niego pieniądze, to się liczy emotka  Jesteś normalnie zatrudniona i masz dochód.

Dziękuję
0 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6328252 piątek, 3 marca 2017, 12:34:29
mam pytanie do osób które zrealizowały voucher z Nestle Cetniewo-  zastanawiam sie aby dokupic jeszcze kilka dni, jak szalec to szalec emotka   lub odkupić drugi vocher od konkursowiczów, ale zastanawiam się czy warto inwestować na pobyt w tym ośrodku  ??
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6328288 piątek, 3 marca 2017, 13:21:57
Hej, jestem tu od niedawna, ale od dawna w świecie konkursów. Czytam o Waszych codziennych wygranych, a brakuje mi tu postu o konkursach, w których każdego dnia bierzecie udział, napiszcie proszę do czego każdego dnia startujecie. Co mi po nagrodach, jeśli nie wiem jaki to konkurs, też bym chciała wziąć udział;-)
Pozdrawiam!

ziolko

Cytuj wiadomość#6328290 piątek, 3 marca 2017, 13:24:51
FBmagda1 napisał(a):

Hej, jestem tu od niedawna, ale od dawna w świecie konkursów. Czytam o Waszych codziennych wygranych, a brakuje mi tu postu o konkursach, w których każdego dnia bierzecie udział, napiszcie proszę do czego każdego dnia startujecie. Co mi po nagrodach, jeśli nie wiem jaki to konkurs, też bym chciała wziąć udział;-)
Pozdrawiam!

Witamy emotka
Na początek, zanim zaczniesz pisać o nagrodach i konkursach, sugeruję zapoznać się z tematami na forum,  żeby pisać w odpowiednim temacie emotka  
Teraz przeniosłam Twój wpis do "ogólnego" tematu, ale to w drodze wyjątku emotka  z racji tego, że jesteś nową osobą na forum emotka  

Masza86

Cytuj wiadomość#6331871 sobota, 11 marca 2017, 23:57:09
Masza86 napisał(a):

mam pytanie do osób które zrealizowały voucher z Nestle Cetniewo-  zastanawiam sie aby dokupic jeszcze kilka dni, jak szalec to szalec emotka   lub odkupić drugi vocher od konkursowiczów, ale zastanawiam się czy warto inwestować na pobyt w tym ośrodku  ??

0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6331877 niedziela, 12 marca 2017, 06:20:29
Działa wam dobrze fb? Jak daje wpisy po najciekawszych to wychodzą wpisy z 7-9 marca a jak daję po najnowszych to tak samo emotka  albo sprzed 10-12 godzin emotka  
na przeglądarce i w aplikacji to samo emotka  
0 0

ika2

Cytuj wiadomość#6332905 wtorek, 14 marca 2017, 16:52:56
Hej emotka  Czytam o Waszych wygranych i tak się zastanawiam czy jest jakiś konkurs gdzie można wygrać łóżko i materac ? emotka  Pytam poważnie, niebawem będziemy wymieniać meble w sypialni i myślę nad zakupem tego typu materac twardy myślę, że sprawdzi się idealnie przy moich kłopotach z kręgosłupem. Ale jeśli słyszeliście o jakimś ciekawym konkursie z tym związanym, chętnie wezmę w nim udział emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6333333 środa, 15 marca 2017, 13:11:21
Czy ktoś się orientuje gdzie kupię ściereczki w rolce Jana Niezbędnego? takie białe w różowe/fioletowe  wzorki.. nie mogę istatnio nigdzie znaleźć emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6333713 czwartek, 16 marca 2017, 08:44:07
może ktoś mi powiedzieć, jak cenowo stoi Intermarche? chcę tam podjechać pierwszy raz na większe zakupy (mleko, masło itp) i nie wiem, czy taniej w Lidlu czy Biedronie....
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6333714 czwartek, 16 marca 2017, 08:51:21
cleopatra napisał(a):

może ktoś mi powiedzieć, jak cenowo stoi Intermarche? chcę tam podjechać pierwszy raz na większe zakupy (mleko, masło itp) i nie wiem, czy taniej w Lidlu czy Biedronie....

Wg mnie w ITM jest bardzo drogo. Są też promocje-jak wszędzie, ale średnio statystycznie najtaniej jednak jest w dyskontach emotka
1 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6333716 czwartek, 16 marca 2017, 08:53:50
defed napisał(a):

cleopatra napisał(a):

Wg mnie w ITM jest bardzo drogo. Są też promocje-jak wszędzie, ale średnio statystycznie najtaniej jednak jest w dyskontach emotka

Zgadzam sie! Odwiedzam ITM tylko po zakupy konkursowe z tego sklepu

Gość

Cytuj wiadomość#6333717 czwartek, 16 marca 2017, 08:57:52
Dziękuję bardzo emotka  
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#6333728 czwartek, 16 marca 2017, 09:15:53
Czy wy też macie problemy ze znalezieniem sklepu, który jest wymieniony w regulaminie konkursu Coca-Coli i wie o konkursie no i ma zdrapki?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6333730 czwartek, 16 marca 2017, 09:17:19
slavek napisał(a):

Czy wy też macie problemy ze znalezieniem sklepu, który jest wymieniony w regulaminie konkursu Coca-Coli i wie o konkursie no i ma zdrapki?

ja mam sklep na mojej ulicy, wszystko wiedzą, zdrapki sa ale ich nie idzie zdrapac, wczoraj razem z ekspedientką próbowałysmy i ta srebrna folia schodzi razem z papierem, nawet mi dała drugą ale to samo:(
slavek 0

earthling

Cytuj wiadomość#6335319 poniedziałek, 20 marca 2017, 11:40:10
Witam serdecznie,
Może znajdą się tutaj wrażliwe dusze, które zainteresuje informacja, że wiele firm kosmetycznych (np. loreal, nivea, dove) testuje swoje wyroby na zwierzętach, zadając im w ten sposób ogromne cierpienie. Wszystkie firmy można sprawdzić w bazie organizacji PETA pod tym linkiem: http://features.p...-search/index.aspx  Czujmy się odpowiedzialni za dobro wszystkich istot żywych, również tych najmniejszych.

Gość

Cytuj wiadomość#6335336 poniedziałek, 20 marca 2017, 11:54:05
olunka napisał(a):

slavek napisał(a):

ja mam sklep na mojej ulicy, wszystko wiedzą, zdrapki sa ale ich nie idzie zdrapac, wczoraj razem z ekspedientką próbowałysmy i ta srebrna folia schodzi razem z papierem, nawet mi dała drugą ale to samo:(

tak samo było w poprzednich konkursach, ciekawe jak jest w leroy merlin także ta sama agencja.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6335723 poniedziałek, 20 marca 2017, 22:05:19
bruce napisał(a):

Nie wiem, czy oglądacie "Milionerów"; ja znowu, po latach, wróciłam do śledzenia ich i jestem pod sporym wrażeniem refleksu, wiedzy oraz szczęścia wielu startujących. emotka emotka Do tego możliwość zdobycia sporej ilości pieniędzy jest dodatkowym atutem podczas oglądania. emotka

Generalnie nie oglądam, ale czasem teściowie coś nagrywają i "Milionerzy" się załapią emotka Całą rodziną odpowiadamy, z różnym powodzeniem emotka Bardzo przeżyliśmy porażkę tej pięknej pani, która się wyłożyła (i my także!) w temacie "Pomarańczarki", oj kibicowaliśmy tej pani bardzo mocno emotka

joan

Cytuj wiadomość#6335732 poniedziałek, 20 marca 2017, 22:15:27
bruce napisał(a):

emotka My ostatnio specjalnie czekamy na nich tylko, też "rodzinnie" odpowiadamy, faktycznie: czasami rozłożenie przytrafia się przy pytaniu nader ciężkim gabarytowo. emotka

Rodzinne odpowiadanie ma w sobie coś fajnego, gdy jestem sama w domu w ogóle mnie do "Milionerów" nie ciągnie. Niektóre pytania dziwaczne, np. rodeo a Kaczor emotka I zawsze se człowiek dorabia teorię do typowanej przez siebie odpowiedzi. Ogólnie sympatyczna zabawa przed tv, ale dla mnie: nie solo emotka
bruce 0

olunka

Cytuj wiadomość#6335741 poniedziałek, 20 marca 2017, 22:54:29
cb656 napisał(a):

olunka napisał(a):

zdrapki sa ale ich nie idzie zdrapac, wczoraj razem z ekspedientką próbowałysmy i ta srebrna folia schodzi razem z papierem, nawet mi dała drugą ale to samo

A drapiesz po warstwie ścieralnej, czy zaczynasz od brzegu papieru, przy krawędzi srebrnej folii? emotka
Ja tak kiedyś zniszczyłem zdrapkę Lotto, gdy kupiłem pierwszą w życiu emotka

drapałam po srebrnej warstwie, zreszta pani w sklepie tez i złaziło razem z papierem
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6335746 poniedziałek, 20 marca 2017, 23:17:04
cb656 napisał(a):

olunka napisał(a):

drapałam po srebrnej warstwie, zreszta pani w sklepie tez i złaziło razem z papierem

Ta technologia jest bardzo stara - naprawdę prosta, by nie powiedzieć, że wręcz prymitywna, trudno coś spieprzyć przy jej produkcji. Za to można przy ambitnej próbie usunięcia niewłaściwej warstwy... emotka

niejedną zdrapkę w życiu zdrapałam, wierz mi emotka
0 0

|< << < 178 179 180 181 182 183184 185 186 187 188 > >> >|