szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6353689
    Mysia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 884
    Z nami od: 23.05.2014
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Nie zaglądam często do sklepu IKEA, ale czy poza promocjami na tym dziale przed kasami są jakieś sezonowe przeceny? Teraz katalog jest do lipca 2017, czy produkty z tego katalogu są później przecenione? Z góry dzięki za info emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6354782
    dorothy

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2626
    Z nami od: 06.07.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

może ktoś wie: gdzie mogę kupić wodę koperkową Gripe Water? czy tylko na zagranicznych portalach?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6354806
    dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7840
    Z nami od: 01.09.2010

Powrót do góry

Mysia napisał(a): Nie zaglądam często do sklepu IKEA, ale czy poza promocjami na tym dziale przed kasami są jakieś sezonowe przeceny? Teraz katalog jest do lipca 2017, czy produkty z tego katalogu są później przecenione? Z góry dzięki za info emotka
    Sa promocje na konkretne produkty i co tydzien jakis produkt.  Nie ma tak, ze jest przecena na wszystko.

dorothy napisał(a): może ktoś wie: gdzie mogę kupić wodę koperkową Gripe Water? czy tylko na zagranicznych portalach?
    Z Gripe Water nie pomoge, a probowalas Plantex?
    Liczba plusów to: Mysia, dorothy Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6354814
    dorothy

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    dorothy napisał(a): wodę koperkową Gripe Wate
    http://woda-koperkowa.pl/zamowienie
    tak znalazłam ale nie mam pojęcia jak wykonać zamówienie, nie ma żadnych dalszych zakładek
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6354823
    dorothy

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    dorothy napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    dorothy napisał(a): wodę koperkową Gripe Wate
    http://woda-koperkowa.pl/zamowienie
    tak znalazłam ale nie mam pojęcia jak wykonać zamówienie, nie ma żadnych dalszych zakładek
    okej emotka
    może komuś przyda się, jedyna strona, którą znalazłam z tym produktem: http://green-a.pl...operkowa-150-ml.html
    no i OLX emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6354972
    isabella

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 15
    Z nami od: 05.05.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?
    Liczba plusów to: ziolko, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355084
    defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4112
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Gdzie w sieci najlepiej/najbezpieczniej kupować muzykę mp3 - polską i zagraniczną? Już dawno XXI wiek, czas się dostosować  emotka  
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355089
    isabella

Ranga numer 1

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    isabella napisał(a): Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?
    emotka śmiało emotka
    Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
    (dostępny na górnej belce, na każdej stronie jest widoczny)
    ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355094
    agniehaha89

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 564
    Z nami od: 08.09.2016

Powrót do góry

isabella napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    isabella napisał(a): Witam. Ze jako są tu rozmowy o wszystkim więc zapytam Was, bo nie wiem czy jest na forum taki dział. Czy jeśli znajdę jakiś konkurs na fb którego nie widzę na e-konkursy to mogę go dodać?
    emotka śmiało emotka
    Konkursy dodaje się przez ten formularz: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
    ooo to dziękuję. A jest jakiś sposób żeby się upewnić że nie ma takiego już na stronie?
    jeśli jest w bazie to jak go wrzucisz to wyświetli się komunikat, że konk jest w bazie
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355105
    isabella

Ranga numer 1

Powrót do góry

agniehaha89 napisał(a):
    isabella napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    emotka śmiało emotka
    jeśli jest w bazie to jak go wrzucisz to wyświetli się komunikat, że konk jest w bazie
    właśnie próbowałam. Wsadzalam linka i jest obok opcja sprawdź. Nie było go w bazie, ale konkursu nie udało mi się dodać. Już jak kliknelam WYŚLIJ mając wszystko uzupełnione, pokazał się komunikat że nick jest zarejestrowany i muszę się zalogować na konto. Podałam swój nick i jestem cały czas zalogowana.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355113
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7764
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

tak tu weszłam na chwilę.... żeby powiedzieć,  że u mnie emotka  świeci (co prawda praca przy remontowanym hotelu wre i przez okno wszystko słychać, ale co tam emotka  ).. więc po tylu dniach wietrznych, chłodnych, ba!! nawet śnieżnych, aż chce się śpiewać... sialalallalaa     emotka    emotka     emotka      emotka     emotka     emotka    

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6355123
    isabella

Ranga numer 1

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    isabella napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    emotka śmiało emotka
    Isabell, Isabel, lalala... emotka gołąb skrzydłem jak w pierś białej ciszy... emotka
    Taaa... to powiadasz, że nie widziałaś jeszcze wyszukiwarki? Ona (ta wyszukiwarka) znajduje się na samej górze po prawej stronie. Tam wpisujesz (albo wklejasz) adres czy inny fragment tekstu, którego istnienie w bazie, w opisach konkursów, chcesz sprawdzić.
    Jesli to adres internetowy z facebooka, proponuję OGRAniczyć GO TYLKO DO TEGO FRAGMENTU, KTÓRY POKAZUJE NAZWĘ PROFILU - RESZTA NIEPOTRZEBNA. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskasz odpowiedź o wszystkich konkursach w bazie, które ten profil organizuje. Na przykładzie wybranego konkursu, dobrze? To jest link do konkursu na facebooku https://www.faceb...227602728160/?type=3
    ...więc skracamy go do postaci najprostszej, czyli: www.facebook.com/margerita389/ i takiego czegoś szukasz w bazie. Wypróbuj emotka
    dziękuję za radę emotka ale problem miałam taki ze na dole trzeba podać swój nick, jak go podałam to kazali mi się zalogować do konta, będąc na nim zalogowana emotka dlatego się pogubilam. Będę próbować aż się uda kiedyś jakiś dodac
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6357818
    Wiedenka1

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 66
    Z nami od: 24.12.2015

Powrót do góry

Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6357851
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7764
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Wiedenka1 napisał(a): Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?
    sprawdź nadawcę... moim zdaniem na 99,99% to oszustwo 
    Liczba plusów to: cb656, kalka Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6357852
    kaka72

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 142
    Z nami od: 06.09.2016

Powrót do góry

ziolko napisał(a):
    Wiedenka1 napisał(a): Ostatnio dostaję  e-maila z informacją, że jeśli odpowiem na kilka pytań mam szansę na wygranie bonu do Biedronki. Czy jest to jakiś "pic na wodę" czy warto w to wejść? Ma ktoś takie maile?
    sprawdź nadawcę... moim zdaniem na 99,99% to oszustwo 
    moim zdaniem oszustwo na 100%
    Liczba plusów to: joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6358150
    defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4112
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę.  emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359306
    quaresma86

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 8
    Z nami od: 27.04.2017

Powrót do góry

Jak jest teraz ze spaniem na Okęciu. Będę w Wawie dzień przed wylotem i trzeba się gdzieś kimnąć. Może być pw
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359311
    julia26062011

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 573
    Z nami od: 02.07.2014

Powrót do góry

defed napisał(a): Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę.  emotka
    Kosiarka elektryczna nie ma kabla emotka  Kupujesz przedłużacz ze specjalnym podłużnym wejściem,przy rączce masz po prawej stronie wejście emotka Jaka długośc ,Ja kupiłam 20 metrowy-za krótki...od sąsiadki pożyczam drugi i tak koszę emotka  
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359313
    kadett33

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2231
    Z nami od: 15.08.2009

Powrót do góry

defed napisał(a): Jaką minimalną długość ma kabel kosiarki elektrycznej? Tak mniej/więcej? Przeglądam oferty i w parametrach nie wspominają o tym. Albo źle paczę.  emotka
    0 metrów? Bo pewnie jest gniazdo do podłączenia przedłużacza.
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359731
    kamagic

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 25
    Z nami od: 20.02.2017
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Witajcie!
    Wiem, że nie znamy się zbyt długo i ogólnie nie powinnam o to prosić, ale to walka o moje marzenie, a o marzenia walczę do upadłego. Dlatego mam nadzieję, że mnie wesprzecie...
    Otóż od kilku miesięcy wraz z wieloma polskimi fanami koreańskiego zespołu FT ISLAND walczymy z innymi krajami, aby koncert odbył się własnie w Polsce.  Aby to marzenie się ziściło, potrzeba głosów i o to was gorąco, proszę. Niestety tam trzeba się zalogować, żeby został zweryfikowany numer telefonu, pilnują, aby nie było fąłszywych zgłoszeń... emotka
    W tym momencie jesteśmy na 4 miejscu, a żeby mieć realną szansę, trzeba by było być przynajmniej w pierwszej trójce.

Stąd moja ogromna prośba o głosowanie na Polskę właśnie, każdy głos jest na wagę złota.  Za zmobilizowanie większej ilości ludzi, byłabym dozgonnie wdzięczna emotka
    http://mmt.fans/0PX
    Wierzę, że chociaż kilka osób zlituje się nade mną emotka  

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.