szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6368981
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 3

Posty na forum: 627
    Z nami od: 04.12.2016
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Czy ktoś na forum, oprócz konkursów, zajmuje się może biżuterią soutache?
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6369042
    Kobieta kalinea

Ranga numer 2

Posty na forum: 308
    Z nami od: 11.10.2014
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Myślicie że konkursy kiedyś się skończą? 
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6369043
    donia7

Ranga numer 4

Posty na forum: 1715
    Z nami od: 22.01.2014

Powrót do góry

kalinea napisał(a):

Myślicie że konkursy kiedyś się skończą? 

weź... aż mnie ciarki przeszły emotka
    Liczba plusów to: dwaburekoty, defed, joan, bruce, kalinea Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6369223
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14484
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

To zależy od CZŁOWIEKA, a nie od firmy kurierskiej. (...)

Nie zgadzam się.

Info od GLS:

Info od DPD:

Info od DHL:

A FedEx żadnych godzin nie potrafi ustalić i każe siedzieć w domu przez cały dzień, więc to jednak nie zależy od człowieka, tylko od polityki firmy emotka
    Liczba plusów to: mkmadzia7, cb656 Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6369935
    Kobieta iwonciaaa

Ranga numer 4

Posty na forum: 1642
    Z nami od: 23.09.2007
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Cytuj wiadomość #6370177
    Mężczyzna krseta

Ranga numer 3

Posty na forum: 677
    Z nami od: 29.10.2006

Powrót do góry

Szukam skutecznego sposobu na naukę jezyka czeskiego /słowackiego w domu;) może ma ktoś do polecenia jakieś kursy:)

kursy on line, aplikacje android albo jakieś płyty bluray

dzieki;)
    Cytuj wiadomość #6370707
    Kobieta kalinea

Ranga numer 2

Posty na forum: 308
    Z nami od: 11.10.2014

Powrót do góry

"A moja znajoma często do mnie dzwoni z pytaniem, czy np. nie chcę karmy dla psa, bo ona ma kota, a na Facebooku wygrała psią."  emotka
    Liczba plusów to: kamyk101, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371287
    Mężczyzna pawelski

Ranga numer 1

Posty na forum: 20
    Z nami od: 25.05.2017

Powrót do góry

A jak ktoś ma 58 lat i nie przysługuje mu emerytura mundurowa a ma np zaawansowaną cukrzyce przec co nie może pracować ale nie chcą dać mu renty to też powinien się powiesić ?
    Liczba plusów to: kalka, razdwatrzycztery, bruce, magdal14 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371288
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Posty na forum: 1007
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka
    Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka

Dziś w Polsat News program A.Gozdyry poświęcony p.Markowi. Gościem Gen.Dukaczewski .21.30.

przerażające. emotka  jednak w kwestii samobójstw, nie lubię zwalać wszystkiego na jedną rzecz. tzn. nie odważę się powiedzieć, że ktoś zabił się przez coś i tylko przez to. co jednak nie zmienia faktu, że nasza "dobra zmiana" to farsa, jakich mało.
    Liczba plusów to: bruce, cudaczek121, mama2006 Liczba minusów to: 0

we must suffer to free our pain

Cytuj wiadomość #6371290
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Posty na forum: 1007
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

pawelski napisał(a):

A jak ktoś ma 58 lat i nie przysługuje mu emerytura mundurowa a ma np zaawansowaną cukrzyce przec co nie może pracować ale nie chcą dać mu renty to też powinien się powiesić ?

nikt nie mówi, że powinien, ale zapewne czasami ktoś może tak zareagować, zwłaszcza, gdy, prócz braku renty, złożą się na stan człowieka inne przyczyny. 

we must suffer to free our pain

Cytuj wiadomość #6371291
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Posty na forum: 1596
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

pawelski napisał(a):

Smutne jest to, że ludzie znajdują się w sytuacji, kiedy w ogóle biorą pod uwagę takie rozwiązanie, choć to żadne rozwiązanie. 
    Zawsze musi się znaleźć jakieś wyjście. Mniej lub bardziej beznadziejne, ale jednak.. Bliscy tego nie widzą? Może zmiana lekarza prowadzącego, może pomoc MOPS-u...
    Tak często ten świat mnie przeraża emotka  

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6371300
    Gość giulietta

Powrót do góry
    cherry_coke napisał(a):

pawelski napisał(a):

Smutne jest to, że ludzie znajdują się w sytuacji, kiedy w ogóle biorą pod uwagę takie rozwiązanie, choć to żadne rozwiązanie. Zawsze musi się znaleźć jakieś wyjście. Mniej lub bardziej beznadziejne, ale jednak.. Bliscy tego nie widzą? Może zmiana lekarza prowadzącego, może pomoc MOPS-u...
    Tak często ten świat mnie przeraża emotka  

pewna instytucja leczy ze wszystkiego stąd między innymi takie sytuacje....... świat jest cudowny, mega piękny, bajecznie zaskakujący i niesamowity tylko ludzie to..... przez ostatnie kilka lat dokładnie przekonałam się o tym do czego są zdolne potwory w ludzkiej skórze tu na ziemi, które żyją tylko po to, aby zabierać radość, szczęście, niszczyć życie i nieodwracalnie zdrowie drugiego człowieka.... potwór nie na uczuć wyższych, empatii, nie ma zasad, wartości, sumienia, skrupułów... ma tylko fizjologię... jak zwierzę, chociaż i na takiej płaszczyźnie niektóre zwierzęta mają jakieś uczucia... potwory potrafią żywcem zakatować człowieka, a potem zrobić przed domem ołtarzyk na Boże Ciało, żeby oszukać miejscowość jacy są święci... potwór potrafi zabić żonę, a potem przysięgać przed ołtarzem dla innej kobiety... to nie bajki itp. to fakty z policyjnych stron i z życia wzięte... ja jestem mega wrażliwa na ludzką krzywdę, zwierząt też, a moja empatia działa dodatkowo... większość samobójstw jest przez drugiego "człowieka"......  

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość #6371311
    Gość giulietta

Powrót do góry
    bruce napisał(a):

giulietta napisał(a):

przez ostatnie kilka lat dokładnie przekonałam się o tym do czego są zdolne potwory w ludzkiej skórze tu na ziemi, które żyją tylko po to, aby zabierać radość, szczęście, niszczyć życie i nieodwracalnie zdrowie drugiego człowieka.... potwór nie na uczuć wyższych, empatii, nie ma zasad, wartości, sumienia, skrupułów... ma tylko fizjologię... jak zwierzę, chociaż i na takiej płaszczyźnie niektóre zwierzęta mają jakieś uczucia... potwory potrafią żywcem zakatować człowieka, a potem zrobić przed domem ołtarzyk na Boże Ciało, żeby oszukać miejscowość jacy są święci... potwór potrafi zabić żonę, a potem przysięgać przed ołtarzem dla innej kobiety... to nie bajki itp. to fakty z policyjnych stron i z życia wzięte... ja jestem mega wrażliwa na ludzką krzywdę, zwierząt też, a moja empatia działa dodatkowo... większość samobójstw jest przez drugiego "człowieka"......  

Ale mnie dobiłaś... emotka emotka

emotka

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość #6371313
    Kobieta razdwatrzycztery

Ranga numer 1

Posty na forum: 40
    Z nami od: 31.01.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka
    Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka

Dziś w Polsat News program A.Gozdyry poświęcony p.Markowi. Gościem Gen.Dukaczewski .21.30.

Jaki los? powieszenie się? Jeśli ten człowiek faktycznie powiesił się przez obniżenie emerytury to znaczy że było z nim coś bardzo nie tak. Czy reszta emerytów (którzy zapewne dostają o wiele mniej niż ten pan) też ma się powiesić? Moi dziadkowie pracowali ciężko całe życie i dostają niecałe 1000 zł podczas gdy grupy uprzywilejowane, które często działały na szkode obywateli mają o wiele więcej. 
    Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana emotka
    Liczba plusów to: ewikewikk, marzanna, pawelski Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371318
    Kobieta mama2006

Ranga numer 5

Posty na forum: 3113
    Z nami od: 10.06.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

razdwatrzycztery napisał(a):

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka

Jaki los? powieszenie się? Jeśli ten człowiek faktycznie powiesił się przez obniżenie emerytury to znaczy że było z nim coś bardzo nie tak. Czy reszta emerytów (którzy zapewne dostają o wiele mniej niż ten pan) też ma się powiesić? Moi dziadkowie pracowali ciężko całe życie i dostają niecałe 1000 zł podczas gdy grupy uprzywilejowane, które często działały na szkode obywateli mają o wiele więcej. 
    Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana 

A słyszałaś może o tym, że prawo nie może działać wstecz? Pracownik zawarł z państwem polskim jakąś umowę, dotyczącą również wysokości emerytury.Otrzymał ją wg umowy, ułożył sobie życie, spłaca kredyty ale po latach państwo zmienia zasady przyznawania tych emerytur.Wyobraź sobie,że wypracujesz sobie 2 tys.emerytury, a po 5 latach zabiorą Ci z tego połowę.Czy to jest fair?
    A jeśli chodzi o działanie na szkodę obywateli, to owszem pan Marek był policjantem, ale zajmował się szkoleniem psów. A przy tym był  niezwykle przyzwoitym i szanowanym człowiekiem.Dobra zmiana w tym wypadku polega na tym , że wszystkich wrzucono do jednego worka.
    Cytuj wiadomość #6371321
    Kobieta marzanna

Ranga numer 3

Posty na forum: 1001
    Z nami od: 30.01.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Nie sądzę, że to dobry pomysł by akurat do tego wątku przemycać wątki polityczne. No ale jeśli ktoś koniecznie musi wylać swoją frustrację, to polecam wątek "wkurza mnie".... Nie sądzę też, by zmarły pozostawił po sobie list pożegnalny i napisał, że kończy ze sobą właśnie z powodu obniżenia emerytury. Niech spoczywa w pokoju. On już nie potrzebuje "adwokatów".
    Liczba plusów to: benasia, kalka, ewikewikk, razdwatrzycztery Liczba minusów to: 0

"Some people are wise. Some otherwise"

Cytuj wiadomość #6371324
    Kobieta razdwatrzycztery

Ranga numer 1

Powrót do góry

mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka Dziś w Polsat News program A.Gozdyry poświęcony p.Markowi. Gościem Gen.Dukaczewski .21.30.

Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana 

A słyszałaś może o tym, że prawo nie może działać wstecz? Pracownik zawarł z państwem polskim jakąś umowę, dotyczącą również wysokości emerytury.Otrzymał ją wg umowy, ułożył sobie życie, spłaca kredyty ale po latach państwo zmienia zasady przyznawania tych emerytur.Wyobraź sobie,że wypracujesz sobie 2 tys.emerytury, a po 5 latach zabiorą Ci z tego połowę.Czy to jest fair?
    A jeśli chodzi o działanie na szkodę obywateli, to owszem pan Marek był policjantem, ale zajmował się szkoleniem psów. A przy tym był  niezwykle przyzwoitym i szanowanym człowiekiem.Dobra zmiana w tym wypadku polega na tym , że wszystkich wrzucono do jednego worka.

Czyli jeżeli ówczesni beneficjeni systemu przyznaliby sobie dożywotnią pensję za nic nie robienie w wysokości 100k na msc to znaczy że obywatele musieliby w nieskończoność to wypłacać? emotka Prawo nie działa wstecz ale bez przesady.
    Liczba plusów to: ewikewikk Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6371327
    Kobieta mama2006

Ranga numer 5

Posty na forum: 3113
    Z nami od: 10.06.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

W moim mieście powiesił się w sklepiku szkolnym, który od lat prowadził (uwielbiany przez młodzież, szanowany przez nauczycieli, przez wszystkich bardzo lubiany) -56 letni był policjant, któremu obniżono emeryturę mundurową."Dobra zmiana"  emotka emotka Następnym razem taki los może spotkać każdego z nas. emotka Dziś w Polsat News program A.Gozdyry poświęcony p.Markowi. Gościem Gen.Dukaczewski .21.30.

Jaki los? powieszenie się? Jeśli ten człowiek faktycznie powiesił się przez obniżenie emerytury to znaczy że było z nim coś bardzo nie tak. Czy reszta emerytów (którzy zapewne dostają o wiele mniej niż ten pan) też ma się powiesić? Moi dziadkowie pracowali ciężko całe życie i dostają niecałe 1000 zł podczas gdy grupy uprzywilejowane, które często działały na szkode obywateli mają o wiele więcej. Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana 

Czyli jeżeli ówczesni beneficjeni systemu przyznaliby sobie dożywotnią pensję za nic nie robienie do końca życia w wysokości 100k na msc to znaczy że obywatele musieliby w nieskończoność to wypłacać? emotka Prawo nie działa wstecz ale bez przesady.

prawo jest prawem, czy Ci się podoba czy nie.Ale pewno Ci się nie podoba? 
    Cytuj wiadomość #6371328
    Gość giulietta

Powrót do góry
    marzanna napisał(a):

Nie sądzę, że to dobry pomysł by akurat do tego wątku przemycać wątki polityczne. No ale jeśli ktoś koniecznie musi wylać swoją frustrację, to polecam wątek "wkurza mnie".... Nie sądzę też, by zmarły pozostawił po sobie list pożegnalny i napisał, że kończy ze sobą właśnie z powodu obniżenia emerytury. Niech spoczywa w pokoju. On już nie potrzebuje "adwokatów".

cb656 po całym forum niezgodnie z regulaminem i prawem szasta polityką itp. za co dawno powinien mieć bana, a nie ma nawet karniaka... nie czuję tu żadnej frustracji tylko właśnie empatię... ktoś, kto nie zna tego uczucia, co widać w jednej z powyższych wypowiedzi nie powinien dla taktu się wypowiadać.....

Cytuj wiadomość #6371332
    Kobieta razdwatrzycztery

Ranga numer 1

Powrót do góry

mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Jaki los? powieszenie się? Jeśli ten człowiek faktycznie powiesił się przez obniżenie emerytury to znaczy że było z nim coś bardzo nie tak. Czy reszta emerytów (którzy zapewne dostają o wiele mniej niż ten pan) też ma się powiesić? Moi dziadkowie pracowali ciężko całe życie i dostają niecałe 1000 zł podczas gdy grupy uprzywilejowane, które często działały na szkode obywateli mają o wiele więcej. Dla mnie obniżka  emerytur osób niesprawiedliwe uprzywilejowanych to jak najbardziej dobra zmiana 

A słyszałaś może o tym, że prawo nie może działać wstecz? Pracownik zawarł z państwem polskim jakąś umowę, dotyczącą również wysokości emerytury.Otrzymał ją wg umowy, ułożył sobie życie, spłaca kredyty ale po latach państwo zmienia zasady przyznawania tych emerytur.Wyobraź sobie,że wypracujesz sobie 2 tys.emerytury, a po 5 latach zabiorą Ci z tego połowę.Czy to jest fair?A jeśli chodzi o działanie na szkodę obywateli, to owszem pan Marek był policjantem, ale zajmował się szkoleniem psów. A przy tym był  niezwykle przyzwoitym i szanowanym człowiekiem.Dobra zmiana w tym wypadku polega na tym , że wszystkich wrzucono do jednego worka.

Czyli jeżeli ówczesni beneficjeni systemu przyznaliby sobie dożywotnią pensję za nic nie robienie do końca życia w wysokości 100k na msc to znaczy że obywatele musieliby w nieskończoność to wypłacać? emotka Prawo nie działa wstecz ale bez przesady.

prawo jest prawem, czy Ci się podoba czy nie.Ale pewno Ci się nie podoba? 

Przede wszystkim prawo jest dla ludzi nie na odwrót emotka  i myslę, że warto skończyć już tę dyskusje bo to jednak nie jest dobry wątek a swoje zdanie na ten temat i tak każdy ma. 
    Liczba plusów to: marzanna Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.