szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359765
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2018
    Z nami od: 03.01.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

staszek napisał(a):
    dwaburekoty napisał(a): Czy ktoś z Was zna wina Potęga tradycji? Jesteśmy na etapie wybierania alkoholu na wesele i zastanawiamy się, czy lepiej postawić na wina o polskich smakach, czy lepiej takie tradycyjnie stawiane na stołach weselnych. Generalnie wczoraj byliśmy na wystawie/targach i w ręce wpadły na butelki wina tej właśnie firmy o smaku jarzębiny z orzechem włoskim i czarnej porzeczki. Ja, ze względu na dziecko, to mogłam je co najwyżej powąchać, ale podoba mi się butelka i sam pomysł na takie smaki, zwłaszcza, że nasze wesele będzie w rustykalnym stylu. Mój wybranek stwierdził, że są dobre, ale nie wie, czy postawiłby je na stole. Mojej mamie baaaardzo smakowało. Byłabym wdzięczna za opinię, jeśli ktoś się z nimi spotkał, lub też za opinie, czy jeśli na weselu spotkałby się właśnie z takim alkoholem, to czy spróbowałby je z zainteresowaniem, czy raczej trzymałby się od nich z daleka wybierając standardowe wina.
    Dziękuję emotka
    Nie znam tych win, ale chętnie spróbowałabym emotka na weselu też albo nawet tym bardziej emotka
    Ja znam ich wino truskawkowe- PYCHOTA! Jak kupiłam przypadkiem to znajomy się śmiał,że to jakiś jabol ale okazało się przepyszne,żaden jabol, bardziej troszeczkę mi nalewkę przypominało ale mega pyszne! Ja nie lubię win wytrawnych, od razu zaznaczam,więc to jest wino zdecydowanie słodsze (nie wiem jak inne smaki). Jeśli pytasz czy bym spróbowała czegoś nowego to zdecydowanie ale ludzie różnie reagują. Przepraszam,że dopiero teraz piszę ale nie widziałam tego zapytania w wątku wcześniej...
    Liczba plusów to: dwaburekoty Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360204
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2018
    Z nami od: 03.01.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Hello! Szukam kogoś kto ma doświadczenie w hodowli chomików, tzn chodzi mi o samca i samicę ( niestety okazało się,że nie są to 2 samce)... Please! Poproszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.