Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 193 194 195 196 197 198199 200 201 202 203 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6376474 czwartek, 6 lipca 2017, 09:11:35
mia napisał(a):

Ludzie, dajcie se siana. emotka Albo przynajmniej wrzućcie w stopkę chwilowo stary nick, bo już nie idzie dojść kto jest kto. Wszystkie awatary mam mieć w głowie? emotka

właśnie zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu w którym by była informacja kto na co zmienił login emotka

ivanotta napisał(a):

donia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Witam ze zmienionym loginem  emotka ivów było kilka, a teraz jestem sama. Jedyna i niepowtarzalna emotka

i ja emotka  nowa tożsamość emotka

tylko uwaga: przy zmianie loginu automatycznie kasują się dodane konkursy i nie ma dostępy do części forum emotka

problem nie powinien już występować...

cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

...reklama pojawia się po kilku sekundach. Wchodzę na stronę, klikam w coś, a akurat reklama wskoczyła w miejsce, w którym miałam kliknąć i wchodzę na stronę reklamową zamiast na to, co chciałam....

Hehehe, to działanie z premedytacją wiadomych sił - taka jest rola (podstępnej) reklamy... Zadanie wykonane, prosimy do kasy. emotka pionas co narobiłeś? emotka

reklamami zarządza firma zewnętrzna, ale nic mi nie wiadomo aby coś zmieniali w swoich kodach...

agicho

Cytuj wiadomość#6376606 czwartek, 6 lipca 2017, 12:58:58
Czy ktoś byłby w stanie polecić sprawdzoną kwaterę na jedną noc w Ustce?
0 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6376675 czwartek, 6 lipca 2017, 15:18:59
julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Zastanawia mnie dlaczego pojawiam się jako Julia 1264, a jestem Maciek1

Monika11

Cytuj wiadomość#6376681 czwartek, 6 lipca 2017, 15:33:24
julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Zegarek sportowy w III etapie zottoaktywni u mnie i IV miejsce słuchawki dla córki. Pnę się w górę:) Szkoda,że odpuściłam IV tydzień

Ryzykuję karniaka -ale co tam ten sam problem ,pisałam do Pionasa zmieniałam hasła i jak się loguję mam Maćka 1 -mogę czytać jego wiadomości i nic nie wywalczyłam . Dzieje się tak jak włączę logowanie przez FB , wkurza mnie to już , bo czy ktoś byłby zadowolony , że czytam jego wiadomości .Przecież to są prywatne wiadomości .I nic nie wywalczyłam

julia1264

Cytuj wiadomość#6376685 czwartek, 6 lipca 2017, 15:41:55
Monika11 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

Ryzykuję karniaka -ale co tam ten sam problem ,pisałam do Pionasa zmieniałam hasła i jak się loguję mam Maćka 1 -mogę czytać jego wiadomości i nic nie wywalczyłam . Dzieje się tak jak włączę logowanie przez FB , wkurza mnie to już , bo czy ktoś byłby zadowolony , że czytam jego wiadomości .Przecież to są prywatne wiadomości .I nic nie wywalczyłam

To trochę problem bo ludzie do mnie piszą o bilety do kina, a ja na sprzedaż nie mam. Czyli piszą do kogoś innego , a dostaję ja.
Też loguję się przez face
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6376745 czwartek, 6 lipca 2017, 17:57:25
znajcie moje dobre  emotka
przeniosłam Waszą dyskusję.. karniaków chwilowo nie będzie emotka  
cb656 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6376772 czwartek, 6 lipca 2017, 18:53:32
julia1264 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

julia1264 napisał(a):

To trochę problem bo ludzie do mnie piszą o bilety do kina, a ja na sprzedaż nie mam. Czyli piszą do kogoś innego , a dostaję ja.Też loguję się przez face

Zalogowałam się przez fb  i zamiast anii pojawiłam się jako julia emotka ??? O co kaman?
0 0

maslo1

Cytuj wiadomość#6376833 czwartek, 6 lipca 2017, 22:59:27
Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co
ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje
pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
organizatora odpisał że jest ok, mogę to jakoś gdzieś zareklamować.
Konkurs Garphite koleś się nazywa Mateusz słupecki tu link
https://www.faceb...?type=3&theater.
co myslicie
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6376840 czwartek, 6 lipca 2017, 23:47:25
maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje
pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
co myslicie

A ten konkurs jest w naszej bazie?
0 0

maslo1

Cytuj wiadomość#6376843 piątek, 7 lipca 2017, 00:03:02
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link
co myslicie

A ten konkurs jest w naszej bazie

Sprawdziłem nie ma , myślałem że jest a co ?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6376844 piątek, 7 lipca 2017, 00:12:07
maslo1 napisał(a):

joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Cześć, brałem udział w konkursie na facebooku, zadaniem było rozwiązać 3 rebusy i podać link do przedmiotu z rebusu. Rebusy były podawane co ciągu paru dni. Punktowane jest 10 poprawnych rozwiązań z linkami. Moje pytanie tyczy się rebusa 2 ,napisane tam było "Zagadka KONKURSOWA numer 1 - dziecinnie proste :) Na naszej stronie jest kilka modeli - podajcie link do jednego z nich :) CZAS START!!!". na ich stronie są 3 takie produkty a facet dodał link do ogółu, choć napisane aby podać link "do jednego z nich". Pisałem do
co myslicie

A ten konkurs jest w naszej bazie

hmmm...zapewne karniak - nic innego emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6376845 piątek, 7 lipca 2017, 00:13:02
maslo1 napisał(a):

Regulamin naszego forum mówi jasno: "Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu."

W skrócie: grałeś sam? Radź sobie sam. Takie zasady emotka

maslo1

Cytuj wiadomość#6376915 piątek, 7 lipca 2017, 10:26:07
joan napisał(a):

maslo1 napisał(a):

Regulamin naszego forum mówi jasno: "Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu."

W skrócie: grałeś sam? Radź sobie sam. Takie zasady emotka

Spoko, natknąłem się na konkurs jak już pierwszy rebus był wrzucony , tak że było trochę późno na dodanie, ale rozumiem zasady to zasady. Dzięki za
poinformowanie .Nie było pytania. Popiół idzie na głowę.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6377232 sobota, 8 lipca 2017, 07:13:27
ewka656 napisał(a):

Moi drodzy szukam rady... Niedawno wygrałam voucher wycieczkowy na sporą kwotę. W regulaminie konkursu było napisane, że będzie to dokument jest imienny oraz, że nie można go przekazać innej osobie.
Wczoraj dostałam voucher i jest imienny ale jest tam również regulamin korzystania i jest napisane, że można go przekazać innej osobie tylko trzeba powiadomić biuro.
Czy to znaczy, że jednak mogę przekazać?
Nie chciałabym, żeby biuro Neckerman powiadomiło mnie, że przekazując voucher złamałam regulamin konkursu i żeby przepadła nagroda...

Czy ktoś miał podobny dylemat?
Dodam, że jestem w ciąży i po prostu nie bardzo mogę udać się w podróż...

najlepiej zadzwoń lub się udaj do biura podróży i się dowiedz, myślę, że tam Cię poinformują najdokładniej....

joan

Cytuj wiadomość#6377881 poniedziałek, 10 lipca 2017, 19:56:58
Ktoś wie, dlaczego masło z każdym miesiącem coraz szybciej staje się towarem luksusowym? Bo serio: 6 - 7 zł za jedną kostkę zwykłego masła? Jak tak dalej pójdzie, to taniej będzie smarować chleb pastą z awokado... emotka

kalka

Cytuj wiadomość#6377882 poniedziałek, 10 lipca 2017, 20:08:53
joan napisał(a):

Ktoś wie, dlaczego masło z każdym miesiącem coraz szybciej staje się towarem luksusowym? Bo serio: 6 - 7 zł za jedną kostkę zwykłego masła? Jak tak dalej pójdzie, to taniej będzie smarować chleb pastą z awokado... emotka

He, he  emotka  Od kilku dni też się nad tym zastanawiam!  emotka  
Nawet postanowiłam czekać na promocje masłowe w Biedrze, ale się rozczarowałam, bo nawet ceny w Biedronce rosną! emotka

defed

Cytuj wiadomość#6378034 wtorek, 11 lipca 2017, 12:12:34
cb656 - nie ukrywam, że to właśnie na Ciebie liczyłam najbardziej, te życzenia są idealne!!! DZIĘKUJĘ emotka   i proszę o skasowanie treści  emotka

anet

Cytuj wiadomość#6378193 wtorek, 11 lipca 2017, 20:34:09
Jeśli ktoś mógłby polecić jakiś korzystny cenowo nocleg w Gdańsku w terminie 16.08.-21.08. to proszę o kontakt na PW.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6380074 poniedziałek, 17 lipca 2017, 17:34:31
Czy ktoś z Was starał się o dofinansowanie własnej działalności z Urzędu Pracy?? jeśli tak, to warto przeczytać artykuł, bo możecie nie doczekać się tych pieniędzy 
Miała dostać dotację na własny biznes. Ale PiS zabrał pieniądze, bo potrzebuje na program "Za życiem"
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6382026 niedziela, 23 lipca 2017, 22:02:11
czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka
0 0

|< << < 193 194 195 196 197 198199 200 201 202 203 > >> >|