WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 194 195 196 197 198 199200 201 202 203 204 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6380074 poniedziałek, 17 lipca 2017, 17:34:31
Czy ktoś z Was starał się o dofinansowanie własnej działalności z Urzędu Pracy?? jeśli tak, to warto przeczytać artykuł, bo możecie nie doczekać się tych pieniędzy 
Miała dostać dotację na własny biznes. Ale PiS zabrał pieniądze, bo potrzebuje na program "Za życiem"
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6382026 niedziela, 23 lipca 2017, 22:02:11
czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6382041 niedziela, 23 lipca 2017, 23:54:14
ace napisał(a):

czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLi

Idz na Dunkirk - lepszy od King Arthur
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6382082 poniedziałek, 24 lipca 2017, 09:47:19
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.

na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6382194 poniedziałek, 24 lipca 2017, 12:46:59
ace napisał(a):

superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka

Ze było wybierane NIE znaczy, ze kod jest do kina przypisany.
Wystarczy isc i sprawdzic. Jak nie działa to kupić na King Arthur.
Ot, a Kinder Bueno użyć na inny seans.
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6382210 poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:06:52
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka

Ze było wybierane NIE znaczy, ze kod jest do kina przypisany.Wystarczy isc i sprawdzic. Jak nie działa to kupić na King Arthur.
Ot, a Kinder Bueno użyć na inny seans.

ale Konkursowiczowi nie przystoi płacić za bilet emotka
Wiesz, nie znaczy, że jest ale nie znaczy też że nie jest emotka Dlatego pytam. A to że mogę iść osobiście w kinie sprawdzić czy kod działa to to ja wiem emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6382218 poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:11:58
ace napisał(a):

ale Konkursowiczowi nie przystoi płacić za bilet emotka
Wiesz, nie znaczy, że jest ale nie znaczy też że nie jest emotka Dlatego pytam. A to że mogę iść osobiście w kinie sprawdzić czy kod działa to to ja wiem emotka

To sie idzie z KODEM z loterii - drugi  bilet darmo
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6382670 wtorek, 25 lipca 2017, 16:01:09
Po bardzo długiej przerwie pora wrócić do "starego hobby".
Już jako szczęśliwa mężatka emotka
Nowe nazwisko, pierwsze wysłane zgłoszenie na konkurs (akurat padło na Red Bulla z Tesco) i bach, wygrana dzienna. 
Zatem... powoli wracam do gry emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6382854 środa, 26 lipca 2017, 10:33:58
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

Na to wygląda...
bruce 0

donia7

Cytuj wiadomość#6382857 środa, 26 lipca 2017, 10:37:10
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

ten jest i tak tani emotka
bruce 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6382861 środa, 26 lipca 2017, 10:40:07
donia7 napisał(a):

bruce napisał(a):

ten jest i tak tani emotka

Za 500 zł to sobie można kilka literek w porządnym salonie wytatuować emotka

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6383557 czwartek, 27 lipca 2017, 20:25:22

Mam do Was pytanko,
Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
0 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6383563 czwartek, 27 lipca 2017, 20:44:41
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Pozdrawiam

nie martw się, mój syn tez tak miał

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6383574 czwartek, 27 lipca 2017, 21:26:41
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6383733 piątek, 28 lipca 2017, 12:28:09
aneta19790411 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Pozdrawiam

Tak. I Dentystka radziła nie wyrywać mleczakow, żeby dziecka  nie zrazic  do dentysty. W końcu mleczaki  wypadły, a stałe wskoczyły na swoje miejsce. Idealnie nie wyrównały sie, ale teraz aparaty ortodontyczne to niemal norma, więc prostujemy ruchomym.

u nas niestety tak krzywo rosły pod mleczakami te drugie, że byłam ze zdjęciem u chirurga dentystycznego z synem i kazał wyrwać, i po problemie
0 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6383736 piątek, 28 lipca 2017, 12:31:25
joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,
Pozdrawiam

witam , moja córka tez tak miała, i nam dentystyka jak  i ortodonta kazali wyrwac jedynki, tak tez zrobiliśmy emotka później wielkie lody zrekompensowały wizytę u dentysty.U nas jest jeszcze taki problem ze mimo wyrwania jedynek, nowe zeby nie mieszczą się pomiędzy dwójkami, je tez musimy wyrwać emotka .
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6383738 piątek, 28 lipca 2017, 12:37:21
Masza86 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??
Pozdrawiam

witam , moja córka tez tak miała, i nam dentystyka jak  i ortodonta kazali wyrwac jedynki, tak tez zrobiliśmy emotka później wielkie lody zrekompensowały wizytę u dentysty.U nas jest jeszcze taki problem ze mimo wyrwania jedynek, nowe zeby nie mieszczą się pomiędzy dwójkami, je tez musimy wyrwać emotka .

Też mieliśmy "podwójny garnitur" zębów emotka . Dentystka usunęła mleczne, a stałe szybko same przesunęły się na właściwe miejsce i są teraz równiutkie.
andii 0

moniazr

Cytuj wiadomość#6383740 piątek, 28 lipca 2017, 12:39:08
Claudia77 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.
Pozdrawiam

u nas niestety tak krzywo rosły pod mleczakami te drugie, że byłam ze zdjęciem u chirurga dentystycznego z synem i kazał wyrwać, i po problemie

U mojej córki górne 3 rosły nad mleczakami. Wyglądały jak kły. W trakcie wizyty w gabinecie dentystka mówiła, że jak mleczaki wypadną ząbki wejdą na swoje miejsca. Mleczaki wypadły, niestety zęby zostały tam gdzie wykiełkowały. Pani dentystka nadal mnie uspokajała, że najdą na swoje miejsca. Skonsultowałam się z inną dentystką i ta powiedziała, że potrzebny aparat i jest już za późno na wkładany. Od lipca córka nosi aparat. Zapłaciłam 1400 zł + wizyty co 4 tygodnie na dokręcanie (ok. 50 zł). I oczywiście mała strasznie marudzi, że boli, przeszkadza, druty ranią policzki. Aparat ma nosić ok. 10 miesięcy.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6383752 piątek, 28 lipca 2017, 13:07:09
moniazr napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam do Was pytanko,Czy waszym dzieciom tez tak wychodziły ząbki??Córeczka ma 6 lat i dla Mnie szok ,coś takiego zobaczyć emotka Zawsze myślałam ,że najpierw wypadają,potem rosną  a tu emotka  niespodzianka.Oczywiście jutro idę do dentysty,ale czy to normalne????
Pozdrawiam

U mojej córki górne 3 rosły nad mleczakami. Wyglądały jak kły. W trakcie wizyty w gabinecie dentystka mówiła, że jak mleczaki wypadną ząbki wejdą na swoje miejsca. Mleczaki wypadły, niestety zęby zostały tam gdzie wykiełkowały. Pani dentystka nadal mnie uspokajała, że najdą na swoje miejsca. Skonsultowałam się z inną dentystką i ta powiedziała, że potrzebny aparat i jest już za późno na wkładany. Od lipca córka nosi aparat. Zapłaciłam 1400 zł + wizyty co 4 tygodnie na dokręcanie (ok. 50 zł). I oczywiście mała strasznie marudzi, że boli, przeszkadza, druty ranią policzki. Aparat ma nosić ok. 10 miesięcy.

dokładnie to mi potwierdził chirurg dentystyczny dlatego wyrwałam małemu, nie bolało go nic a nic, najważniejsze to trafić na dobrego specjalistę i w takim wypadku tylko chirurg a nie dentysta- u nas też rosły tak właśnie górne, które dziś są na swoim miejscu, mi z kolei zwykła dentystka uszkodziła zarodka zęba stałego jak wyrywała mleczaka i nie wyrósł już w ogóle, więc wedle moich doświadczeń nie poszłam do dentysty, a chirurg przed wyrwaniem kategorycznie zażądał zdjęcia rtg zębów u syna, by szkód nie narobić...Najlepiej skonsultować przypadek z paroma lekarzami.
cb656 0

marketa

Cytuj wiadomość#6383829 piątek, 28 lipca 2017, 15:57:22
Hej! Ja przepraszam,że tutaj piszę,ale nie znalazłam odpowiedniego wątku,a żeby założyć nowy temat muszę mieć min.500 postów. Ja dzisiaj się zarejestrowałam. To jest moj 1-szy post.
Chodzi o to,że odebrałam dzisiaj telefon z T-Mobile,że mam wygraną. Żeby ją odebrać ( tą wygraną) mam podpisać z nimi umowę na tableta,na okres 36-ciu m-cy,bagatela! za 69,99 zł za m-c. Chcę zapytać: czy to są powszechne praktyki? Że odbiór wygranej zależy od podpisania umowy?
I jeszcze jedno: życzą sobie ksero dowodu.:( Czy to też jest standard?
Ja lata temu  wygrałam konkurs TV,ale odbiór nagrody nie wiązał się z niczym.

Bardzo proszę o odpowiedź. Gdyby trzeba było napiszę coś więcej. Pozdrawiam
0 cb656
|< << < 194 195 196 197 198 199200 201 202 203 204 > >> >|