WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 200 201 202 203 204 205206 207 208 209 210 > >> >|

androm

Cytuj wiadomość#6390157 środa, 16 sierpnia 2017, 09:47:14
madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko  no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polencam.

nie wiem skąd ta cena, ja we Wrocławiu nie miałam za 39zl pokoju 2-osobowego tylko wiecej, a w sumie na kondycje tego hootelu,jego wyglad, stary jak w prl,zapuszczony to taka cena bylaby odpowiednia
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6390158 środa, 16 sierpnia 2017, 09:48:49
ewikewikk napisał(a):

Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca? https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...

Mój dojrzały 14 latek pokazał lajka, więc jest ok.

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390180 środa, 16 sierpnia 2017, 10:13:57
pini dziekuję za rodzinną konsultację. Mi też ta pufa wydaje się ok, więc mam większą motywację do walki emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6390218 środa, 16 sierpnia 2017, 11:15:09
androm napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko  no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polencam.

nie wiem skąd ta cena, ja we Wrocławiu nie miałam za 39zl pokoju 2-osobowego tylko wiecej, a w sumie na kondycje tego hootelu,jego wyglad, stary jak w prl,zapuszczony to taka cena bylaby odpowiednia

W ibisie za 2 osobowy płaciłam 100, faktycznie maleńkie te pokoje. A najlepsze jest to, że "wypasiony" hotel miał tę samą cene tyle, ze z oferty last...
0 0

henryczka62

Cytuj wiadomość#6390219 środa, 16 sierpnia 2017, 11:19:08
defed napisał(a):

Mam na @ preawizację DHL - przesyłka od ALTMASTER BOBULA GIERAŁTOWSKI SPÓŁKA JAWNACzy dostał ktoś coś takiego?  emotka

Mam i ja, ale nie wiem o co im chodzi emotka
0 0

sonyyy

Cytuj wiadomość#6390295 środa, 16 sierpnia 2017, 14:23:02
koniczynka123 napisał(a):

androm napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

W ibisie za 2 osobowy płaciłam 100, faktycznie maleńkie te pokoje. A najlepsze jest to, że "wypasiony" hotel miał tę samą cene tyle, ze z oferty last...

Polecacie czekać na ostatnią chwilę z zamawianiem noclegu? Zatanawiam się tylko czy nie lepiej na jedną noc, bo w piatek moge wyjechac do Wrocka po poludniu, zanim dotrę to 21-22 ... Dlatego może na jedną noc. Ibis na weekend drogo... No przyznam że najlepiej byłoby za 100 zł za dobę znaleźć tylko nie wiem czy to realne. Niby chodzi zeby sie przekimac tylko ale zeby chociaz lazienka byla w pokoju emotka  
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6390306 środa, 16 sierpnia 2017, 14:48:25
lolzek napisał(a):

Pytanie do osób, które biorą udział w zwrotach z Dove:kupiłam Dove w Intermarche, niestety paragon słabo opisany "Żel pod prysz. Cream", nigdzie nie jest napisane, że to Dove.
Miał już ktoś tak i dostał zwrot?

Ja miałem taki problem ze zwrotem za chusteczki nawilżane a że kupowałem je 100 km od domu to nie było szans na pieczątkę i adnotacje sklepu której w mailu chciała agencja.I nie dostałem zwrotu niestety,od tamtej pory od razu sprawdzam jak jest napisane na paragonie i proszę przy kasie o adnotacje.
0 0

milkaaa13

Cytuj wiadomość#6390311 środa, 16 sierpnia 2017, 14:57:23
pablo75 napisał(a):

lolzek napisał(a):

Pytanie do osób, które biorą udział w zwrotach z Dove:kupiłam Dove w Intermarche, niestety paragon słabo opisany "Żel pod prysz. Cream", nigdzie nie jest napisane, że to Dove.Miał już ktoś tak i dostał zwrot?

Ja miałem taki problem ze zwrotem za chusteczki nawilżane a że kupowałem je 100 km od domu to nie było szans na pieczątkę i adnotacje sklepu której w mailu chciała agencja.I nie dostałem zwrotu niestety,od tamtej pory od razu sprawdzam jak jest napisane na paragonie i proszę przy kasie o adnotacje.

zrób fotkę żelu z paragonem Smolar do tej pory uznawał
0 0

edot33

Cytuj wiadomość#6390344 środa, 16 sierpnia 2017, 15:36:51
ziolko napisał(a):

zobaczcie, jakie fajne połączenie filmu z Bradem Pittem i walki o karpia emotka emotka http://www.cda.pl...ia-Official-trailer-

Hahah, no dobre to jest emotka  
0 0

oryginalny80

Cytuj wiadomość#6390353 środa, 16 sierpnia 2017, 15:41:13
Byłem, zobaczyłem, przeżyłem emotka Dzięki wszystkim za wsparcie, choć pewnie Ci którzy też pracują wiele lat w jednej firmie, rozumieją moje obawy i stres. Pierwszy dzień za mną, więc teraz powinno już być z górki emotka

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390402 środa, 16 sierpnia 2017, 16:47:24
Czy są tu rodzice chłopców w wieku 16 lat? Potrzebuję konsultacji takiego chłopca. Czy chłopak w tym wieku chciałby mieć w pokoju taka pufę czy ona jest bardziej dziewczęca? Jedną konsultację już mam od 14-sto latka, może starszy chłopak mi pomoże?
https://www.wakacjelipton.pl/
Muszę coś ugrać na prezent w najbliższych miesiącach a nie lubię Lipton...
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390446 środa, 16 sierpnia 2017, 18:02:09
cb656 dziękuję emotka Nie chcę ale muszę. Znów te kalorie w mało fajnej formie, ech...
0 0

niunia22

Cytuj wiadomość#6390718 czwartek, 17 sierpnia 2017, 10:41:03
http://jedyna-tak...6,beata-jalocha.html pomóżmy dziewczynie spełnić marzenia  emotka  wiem że macie dobre serducha  emotka

awi

Cytuj wiadomość#6390832 czwartek, 17 sierpnia 2017, 13:18:13
cb656 napisał(a):

Ech... emotka Przecież możesz tuczyć innych emotka Rozejrzyj się wokół siebie na osiedlu, może jest jakiś dom opieki, jakieś przedszkole emotka Dogadaj się z opiekunami, czy możesz przynosić im łupy. Dla uniknięcia podejrzeń o brak higieny, możesz te paczki opróżniać u nich emotka Taka luźna propozycja, pokombinuj, co jeszcze możesz zrobić z chipsami, by ich... nie jeść emotka

To chyba jakiś niesmaczny żart obdarowywać innych tym co się uważa za niezdrowe. Naprawdę chcielibyście aby wasze dzieci w przedszkolach były karmione chipsami? Albo schorowani pacjenci domów opieki?
To może jeszcze domy dziecka i hospicja, albo bezdomni. Inni ludzie zjedzą, wszak są wszystkożerni.

awi

Cytuj wiadomość#6390881 czwartek, 17 sierpnia 2017, 14:38:34
Emotki emotkami a treść niesmaczna.
Poza tym, nie trzeba kupować kilogramów chipsów aby mieć pufę, można ją niedrogo odkupić po konkursie tu na forum lub na allegro.
cb656 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6390969 czwartek, 17 sierpnia 2017, 17:23:41
awi napisał(a):

Emotki emotkami a treść niesmaczna.Poza tym, nie trzeba kupować kilogramów chipsów aby mieć pufę, można ją niedrogo odkupić po konkursie tu na forum lub na allegro.

Po co w ogóle bawić się w konkursy jak wszystko można kupić? Chcę puścić JEDNO zgłoszenie i dać sobie szansę na prezent dla kogoś. I na prawdę nie mam poczucia, że zrobię coś niestosownego emotka
cb656, awi 0

awi

Cytuj wiadomość#6390992 czwartek, 17 sierpnia 2017, 18:09:34
Nie napisałam, że jedno zgłoszenie to coś niestosownego. Odniosłam się do komentarza cb656. A także do sytuacji, kiedy ktoś kupuje na konkurs produkty, których sam nie je (bo niezdrowe) i nie wie co z nimi zrobić więc rozdaje bezdomnym, dzieciakom czy tzw "biednym ludziom". Dla nich są zdrowe?
Nie chciałam Cię urazić ewikewik, jeśli tak się stało to przepraszam
cb656 zdrowiej szybciej emotka

awi

Cytuj wiadomość#6391042 czwartek, 17 sierpnia 2017, 19:46:47
cb656 napisał(a):

emotka   emotka    emotka emotka emotka

Ach te emotki

magalan83

Cytuj wiadomość#6391062 czwartek, 17 sierpnia 2017, 20:34:08
Hejka emotka
Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi emotka  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie emotka
500? 600? emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6391067 czwartek, 17 sierpnia 2017, 20:49:05
magalan83 napisał(a):

Hejka emotka Ile się teraz daje na wesele? Ktoś się orientuje? Pomoże...?
Kuzynka organizuje w remizie weselicho z kateringiem
my z dziećmi emotka  4 osobowa rodzinka.
Kontakt między nami dobry. Jeśli miałoby to znaczenie emotka
500? 600? emotka  

Daje się tyle, na ile stać  emotka  Wg mnie w dobrym tonie jest zapewnić zwrot kosztów za każdą osobę. W lipcu dawaliśmy 700zł za 2 osoby dorosłe +dziecko na 2-dniowym weselu kuzyna na śląsku.
0 0
|< << < 200 201 202 203 204 205206 207 208 209 210 > >> >|