szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

WC - rozmowy o wszystkim

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6388555
    Kobieta alamak

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 732
    Z nami od: 25.05.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Katowice/Siemianowice mają teraz jakąś nawałnicę? Bo idzie do mnie coś dziwnego po niebie od Waszej strony, co przeraża mnie niesłychanie. emotka

możesz sprawdzić na mapie https://burze.dzis.net/?page=mapa
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6388556
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2691
    Z nami od: 25.09.2008
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

alamak napisał(a):

bruce napisał(a):

Katowice/Siemianowice mają teraz jakąś nawałnicę? Bo idzie do mnie coś dziwnego po niebie od Waszej strony, co przeraża mnie niesłychanie. emotka

albo tu, ja z tej korzystam   emotka  https://www.light...pe/index.php?lang=pl
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość #6388559
    Kobieta Masza86

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 475
    Z nami od: 17.07.2015
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

giulietta napisał(a):

alamak napisał(a):

bruce napisał(a):

ja wole  http://pl.blitzor...ning_maps.php?map=15 emotka
    Liczba plusów to: cb656, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6388560
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2691
    Z nami od: 25.09.2008
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Masza86 napisał(a):

giulietta napisał(a):

alamak napisał(a):

bruce napisał(a):

ja wole  http://pl.blitzor...ning_maps.php?map=15 emotka

na mojej możesz powiększyć, aż do miejscowości, testowałam, działa  emotka  a Twoją Masza86 też pamiętam, bo szybciej z niej wyszłam niż weszłam myśląc, że to spięcie w głośnikach, bo akurat był tajfun emotka  
    Liczba plusów to: bruce, Masza86 Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość #6388697
    Kobieta magdalena-1989

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 727
    Z nami od: 07.04.2015
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

magdalena-1989 napisał(a):

W sobotę wychodzę za mąż. Od 3 m-cy nie mam czasu na konkursy. Na wesele zamiast kwiatów poprosiliśmy o zdrapki i lotka - trzymajcie kciuki za wygraną emotka A po podróży mam nadzieję, że już wrócę do wcześniejszego bzika na punkcie konkursów emotka

No to się pochwalę, z wydrapanych zdrapek 115 zł, z lotto dwie trójki oraz jedna czwórka (niestety czwórka w tym dniu wynosiła 45 zł, co za pech emotka  ) ALE słluchajcie czwórka trafiona z liczb, które ktoś sam podał, wszystkie inne lotto były chybił trafił. Były by jeszcze dwie trójki z plusa, ale niestety nie było zaznaczone plusa. 
    Liczba plusów to: 29renata, 1mariusz, bruce, cherry_coke, donia7 Liczba minusów to: 0

Marzenia są po to, aby je spełniać!

Cytuj wiadomość #6388778
    Kobieta norweska20

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1532
    Z nami od: 02.01.2012
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Moze ktos zorientowany gdzie mozna znalezc atrakcyjne oferty lastminut z wylotem z katowic...lub ma namiar na atrakcyjny cenowo pensjonat lub cokolwiek innego dla5 osob w CHORWACJI...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Zamiast czekać zacznij żyć- coś w tym jest emotka

Cytuj wiadomość #6389142
    Kobieta ivanotta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4438
    Z nami od: 20.02.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Potrzebuje dobrego sprzętu na podróż życia . Kamery sportowe gopro polecacie? Szukam dobrej, małej kamerki, która doskonale spisuje się nawet w ekstremalnych warunkach  emotka

Prędzej czy później okazuje się, że ci, którzy wygrywają to ci, którzy myślą, że mogą wygrać.. – Richard Bach
    polecam mbank: http://bit.ly/2ug5ePf

Cytuj wiadomość #6389380
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1134
    Z nami od: 22.12.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Trudno wyobrazić sobie ogrom zniszczeń w Suszku w Borach Tucholskich na podstawie samych opisów. Tu - film z drona pokazujący wszystko z góry. Masakra emotka emotka

Mój kolega tam dziś przejeżdżał i mowił, że zdjecia to pikuś, zobaczyc na żywo to dopiero masakra emotka
    Cytuj wiadomość #6389448
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4190
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

Trudno wyobrazić sobie ogrom zniszczeń w Suszku w Borach Tucholskich na podstawie samych opisów. Tu - film z drona pokazujący wszystko z góry. Masakra emotka emotka

Mój kolega tam dziś przejeżdżał i mowił, że zdjecia to pikuś, zobaczyc na żywo to dopiero masakra emotka

Pisali o trąbie powietrznej, ale trudno mi w to uwierzyć, widząc wszystkie drzewa powalone w jednym kierunku. To raczej wygląda jak efekt fali uderzeniowej po wybuchu bomby atomowej - uderzenie nastąpić musiało z jednego kierunku. Zbyt równe to jest, jak na efekt wiru, który powinien porozrzucać wszystko nierównomiernie.

widzialam wlasnie zdjecia z drona...to jest straszne!
    Liczba plusów to: nkba Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6389456
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1134
    Z nami od: 22.12.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

Pisali o trąbie powietrznej, ale trudno mi w to uwierzyć, widząc wszystkie drzewa powalone w jednym kierunku. To raczej wygląda jak efekt fali uderzeniowej po wybuchu bomby atomowej - uderzenie nastąpić musiało z jednego kierunku. Zbyt równe to jest, jak na efekt wiru, który powinien porozrzucać wszystko nierównomiernie.

Nie wiem co to było ale było przerażające emotka Kilkanaście lat temu widziałam las po przejściu trąby powietrznej... Drzewa o śr. 30 cm były poukręcane jak zapałki na wysokości 2-3 m, a koron nie było w koło emotka tylko takie kikuty jakby ktoś kołki powbijał... aż ciary na samo wspomnienie przechodzą emotka
    Cytuj wiadomość #6389894
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?
    Cytuj wiadomość #6389918
    Mężczyzna kadett33

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2042
    Z nami od: 15.08.2009

Powrót do góry

jokan napisał(a):

byla tutaj dsykusja niedawno, ale niezbyt uwaznie czytalam, jakiej sieci starter jest najkorzystniejszy, chodzi mi o taki do celow konkursowych, czy to nie pisaliscie o virgin 5 zł + jakies doladowanie?

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.
    Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
    Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.
    Liczba plusów to: jokan, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6389921
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.
    Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

dzięki wielkie emotka
    Cytuj wiadomość #6389922
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1276
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter
    Liczba plusów to: jokan, bruce Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6389969
    Mężczyzna sonyyy

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 230
    Z nami od: 13.08.2007
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 
    Cytuj wiadomość #6390014
    Kobieta nataszka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2055
    Z nami od: 25.02.2008

Powrót do góry

Polecam książki Billa Brysona -genialne ,książki moja druga pasja po konkursowaniu  emotka

Studentka medycyny z Wrocławia udzieli korepetycji z matematyki ,chemii,biologii,testy gimnazjum ,matura!
    "SUKCES jest wynikiem właściwej decyzji..."Eurypides
    Czas na Filipiny 90 dni emotka !!!

Cytuj wiadomość #6390040
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

Virgin Mobile, trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, po doładowaniu mamy konto ważne rok.Fakt mobile to samo co w virgin mobile.Play odNowa trzeba doładować za min 5zł aby można słać smsy premium, starter jest ważny cały czas, ale trzeba wysłać raz w miesiącu przynajmniej jednego sms-a lub zadzwonić do kogoś aby nie pobrało 2zł.

Darmowy starter Virgin - https://virginmobile.pl/darmowy-starter

zamówiłam:)
    Cytuj wiadomość #6390102
    Kobieta androm

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 798
    Z nami od: 09.02.2006

Powrót do góry

sonyyy napisał(a):

Tani nocleg w Wrocławiu ale żeby warunki były w miarę przyzwoite emotka  tylko na dwie noce, dwuosobowy. Polecacie coś? Widzę że Ibis Budget chyba w miarę cenowo i jakościowo. 

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.
    Liczba plusów to: koniczynka123 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6390105
    madzia1-s

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1370
    Z nami od: 08.06.2016
    Konkursy dodane: 21

Powrót do góry

androm napisał(a):

sonyyy napisał(a):

Byłam w Ibis Budget we Wrocławiu, w 2-osobowym pokoju.Straszliwie mały jest ten pokój, można się nabawić klaustrofobii, a łazienka też tak mała, że ledwo człowiek się mieści i miałam wrażenie przebywania w łazience w pociągu.

ja regularnie jeżdżę i korzystam i jak na cenę 39 zł za pokój dwuosobowy nie narzekam ani trochę! moze mały metraż, ale jak ktoś szuka noclegu głównie do wyspania się, a nie siedzenia w hotelowym pokoju to nie będzie żałował. tym bardziej ze, np. w Krakowie lokalizacja w ścisłym centrum bajka! wszędzie blisko emotka no i przy dłuższych pobytach regularnie zmieniana pościel i ręczniki. ja polecam.
    Liczba plusów to: ewikewikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6390110
    Mężczyzna oryginalny80

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 508
    Z nami od: 19.01.2013

Powrót do góry

Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka
    Liczba plusów to: monnikk, joan, madllen, giulietta, mia [więcej] Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.