Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 02:09:32

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 271 272 273 274 275 276277 278 279 280 281 > >> >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6549617 środa, 21 listopad 2018, 18:14:15
rutka napisał(a):

mam pytanie czy mozna na faceboku sprawdzic czy ktoś nas zablokował?

piszą że tego nie widać.
kiedyś próbowałam sprawdzić ale nie udało mi się
rutka 0

rutka

Cytuj wiadomość#6549626 środa, 21 listopad 2018, 18:23:33
rutka napisał(a):

cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

Oczywiście, że można emotka Okrężną drogą co prawda, ale tak.

czyli jak?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6549708 czwartek, 22 listopad 2018, 02:08:17
cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

rutka napisał(a):

cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

Oczywiście, że można emotka Okrężną drogą co prawda, ale tak.

czyli jak?

Przez dedukcję  emotka To baaardzo okrężna droga, bo wymaga chwili pomyślenia, a nie tylko klikania emotka
Jeśli jesteś zablokowana przez pana/panią X to tym samym także nie widzisz jego/jej profilu, prawda?
Jeśli wiesz, że pan/pani X na pewno ma konto na Facebooku, ale go nie widzisz, to wylogowujesz się ze swojego konta i prosisz koleżankę/kolegę, by delikwenta X odszukał. Jeśli znajdzie, przepisujesz sobie jego/jej adres facebookowy i wracasz do swojego kompa, logujesz się na swoje konto i w pasku adresu wpisujesz adres profilu osobnika X. Jeśli pojawi się komunikat, że żądane materiały nie są dostępne, bo zostały usunięte bla, bla, bla 9czy jakoś podobnie), to znaczy, że zostałaś przez pana/panią X zablokowana. Przecież to takie oczywiste... emotka

to już szybciej spytać taka osobę - czy mnie zablokowałaś emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6549722 czwartek, 22 listopad 2018, 09:01:55
Dziewczyny w drogerii natura sa pampersy dla dzieci.bo dzis sie wybieram i nie wiem czy tam kupie czy bede musiala isc do kolejnego sklepu?
0 0

rutka

Cytuj wiadomość#6549771 czwartek, 22 listopad 2018, 10:41:56
cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

to już szybciej spytać taka osobę - czy mnie zablokowałaś emotka

Ty to wiesz, ja to wiem, ale skoro padło takie pytanie na forum, świadczy to o tym, że osoba pytająca z jakiegoś względu nie bierze takiego rozwiązania pod uwagę emotka   Może lubi działać potajemnie/nie chce się wychylać/wstydzi się zapytać/itp. Może nie ma fizycznego kontaktu z tym arabskim szejkiem emotka

ale tu nie chodziło o osobę fizyczną ,chciałam tylko dopytać czy jesli moj komentarz został usunięty i teraz nie mam mozliwości komentowania to znaczy ze zostalam przyblokowana.Mam tez problem z chinskimi znakami czesc wpisow po polsku a czesc po chinsku jak to zmienic.
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6549932 czwartek, 22 listopad 2018, 17:36:19
Cześć!

Dawno mnie nie było emotka
Niestety w ostatnich miesiącach postanowiłem poświęcić się Żonie w ciąży więc na nic praktycznie poza nią i pracą czasu nie było.
Od 3 tygodniu mały Jurek jest już z Nami więc i ja wracam z głową pełną pomysłów i energią do konkursowych wyzwań!

79magda

Cytuj wiadomość#6549937 czwartek, 22 listopad 2018, 17:42:29
cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

chciałam tylko dopytać czy jesli moj komentarz został usunięty i teraz nie mam mozliwości komentowania to znaczy ze zostalam przyblokowana.

Najprawdopodobniej tak właśnie jest. Fanpage często obsługują istoty o mentalności gimbazy, dla których jedyną metodą rozwiązywania konfliktów i pozbywania się niewygodnych sytuacji jest takie zachowanie, czyli zamiatanie pod dywan. Metoda Kubusia Puchatka - jak schowa głowę pod poduszkę i niczego nie widzi, to jest przekonany, że też jest niewidoczny. Czy jakoś tak. emotka

Fanpage często obsługują również osoby, które mają odgórnie powierzone zadania, są profesjonalistami i nie zamierzają wdawać się w chore dyskusje, czy też podkręcać cenzuraburz. W takich przypadkach lepiej uciąć wątek, a kłopotliwą osobę po prostu zablokować. I nie ma to nic wspólnego z chowaniem głowy pod poduszkę, tylko raczej z pozytywnym wizerunkiem firmy. Nie wiemy, dlaczego ktoś w tym przypadku posunął się do blokady, czy zawinił miałki umysł admina, czy rzeczywiste przewinienie @rutka. Więc po co generalizować?!
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6549943 czwartek, 22 listopad 2018, 18:11:27
Kochani konkursowicze, stali bywalcy sklepów, czy o tej porze roku kupię bataty w Lidlu, Biedronce, Netto lub Kauflandzie? emotka  Będę wdzięczna za wskazówkę emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6549952 czwartek, 22 listopad 2018, 18:30:03
defed napisał(a):

Kochani konkursowicze, stali bywalcy sklepów, czy o tej porze roku kupię bataty w Lidlu, Biedronce, Netto lub Kauflandzie? emotka  Będę wdzięczna za wskazówkę emotka

W Biedrze nawet niedawno były, ale ostatnio nie widziałam, najpewniejszy Lidl (i masz od razu paragon na loterię) emotka
defed 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6549953 czwartek, 22 listopad 2018, 18:30:10
defed napisał(a):

Powinny być w Kauflandzie. A Polo Market masz gdzieś w okolicy - bo aktualnie są tam  w promocji po 5,99/kg. emotka
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6549957 czwartek, 22 listopad 2018, 18:33:59
Dzięki joan i iszhara za odp. Bataty kojarzą mi się z latem i grillem, nie byłam pewna czy jest sens wybierać się na poszukiwania w tak nieprzyjemną pogodę emotka  
joan 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6550514 niedziela, 25 listopad 2018, 11:09:19
dla wszystkich Katarzyn które dziś mają imieniny wszystkiego najlepszego  emotka emotka

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6550791 poniedziałek, 26 listopad 2018, 14:17:51
Czy ktoś wie czy akcja Wawel Serce Rośnie będzie dalej w 2019 czy niedługo się skończy? Widzę w sklepach opakowania bez naklejek o punktach, na stronie Wawelu nie znalazłam informacji...
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6550984 poniedziałek, 26 listopad 2018, 22:12:15
Nie wiem, czy to jest do końca odpowiedni dział, ale postanowiłam się podzielić z Wami taką oto historią:
Mojego wracającego ze szkoły dziesięcioletniego syna zaczepił dziś w autobusie "taki młody pan z słuchawkami na uszach" pytając czy plecak, który ma na plecach jest jego plecakiem szkolnym. Potem cały autobus dyskutował o tym, czemu plecaki szkolne są takie ciężkie (to jest w poniedziałki i wtorki 7-8kg, w inne dni mniej, ale w stosunku do masy ciała, to i tak jest masakra).  Gdy Młody wysiadł "młody pan" zaproponował, że mu kawałek poniesie plecak. Młody najpierw odmówił ale gdy gość zapewnił go, że mu plecaka nie ukradnie, pozwolił mu kawałek go nieść i szli dyskutując o tym, że powinny być w szkole szafki, że w Anglii dzieci mają wszystko na tabletach itp. Nie twierdzę, że gość miał złe zamiary ale przeraziło mnie, że pomimo rozmów, instrukcji itp. co robić gdy nieznajomy zaczepia, Młody dał się podejść, kompletnie tracąc czujność. A akurat całkiem niedawno sobie wszystkie procedury powtarzaliśmy, bo były w okolicy przypadki, że jakiś facet zaczepiał dziewczynki koło jednej z krakowskich szkół i wydawało mi się, że Młody dokładnie wie, jak się ma zachować i że dokładnie też wie, że nie ma wyjątków. Nie straszmy dzieci, kochani, ale jednak pamiętajmy o tym, że nawet jak nam się wydaje, że jakiś temat mamy przerobiony, a nasze dziecko jest rozsądne i rezolutne, to warto pewne podstawowe zasady od czasu do czasu przypominać.
Wiem, że okropnie przykre jest to, że od razu patrzymy na ludzi jako potencjalnych zboczeńców itp. (choć ewidentnie z opisu, okoliczności i różnych innych szczegółów wynikało, że to raczej był jakiś okropnie zbulwersowany - a jest się czym bulwersować, bo ciężar tych plecaków to gruba przesada - i życzliwy człowiek), ale niestety dzieci musimy uczyć zerojedynkowo i nauki te powtarzać do znudzenia. 

joasiunia

Cytuj wiadomość#6551020 wtorek, 27 listopad 2018, 07:27:43
Muszę się poradzić, bo sama jakoś nie potrafię ogarnąć tematu emotka Jak to jest z wygranymi produktami Apple - iPadami, iPhonami, MacBookami - jeśli je wygrywamy i nie mamy żadnych paragonów zakupu ani innych dokumentów od organizatora, to mamy na nie standardową roczną gwarancję producenta, czy nie?
0 0

yugen

Cytuj wiadomość#6551641 środa, 28 listopad 2018, 18:02:12
Wiecie może, czy Allegro ma dostęp do wiadomości między sprzedającym, a zainteresowanym? Chodzi o formularz "Pytanie do sprzedającego". Bo ktoś zapytał o rabat, odpowiedziałem, że mogę wysłać kurierem poza aukcją. I otrzymałem automatyczną odpowiedź, że wiadomość nie została dostarczona, gdyż zawiera propozycję sprzedaży poza Allegro. I teraz zastanawiam się czy to jakiś algorytm wyłapuje słówka czy oni te wiadomości "ręcznie" filtrują?
bruce 1

Frama

Cytuj wiadomość#6553263 poniedziałek, 3 grudzień 2018, 22:07:59
Na stronie akcji Wawel Serce Rośnie jest informacja, że w grudniu wszystkie punkty liczą się podwójnie  emotka  
bruce, pini 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6554159 czwartek, 6 grudzień 2018, 15:49:05
Przymierzam się do zrobienia zaraz zakwasu z buraków na barszcz. Pytanie: czy mogę użyć zwykłej soli kuchennej? Nie mam takiej kamiennej bez jodu. Mam jeszcze jakby co morską i himalajską.
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6554377 piątek, 7 grudzień 2018, 07:59:38
Mam takie troszkę nietypowe pytanie, czy ktoś może mi polecić jakiej firmy kupić naklejki motywacyjne, żeby miały mocny klej tj nie spadały z ubrania? Może ktoś z Was też kupował i ma rozeznanie emotka    emotka
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6554482 piątek, 7 grudzień 2018, 13:36:19
Karte z Ferrero trzeba gdzies rejestrować? (dostalem informacje o aktywacji) oraz  czy mozna wybrac normalnie kase z bankomatu ?
0 0
|< << < 271 272 273 274 275 276277 278 279 280 281 > >> >|