Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 287 288 289 290 291 292 293294 295 296 297 >

joan

Cytuj wiadomość#6587885 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 08:17:35
makra napisał(a):

Pisała ze ma parę tekstów które modyfikuje w zależności od konkursu. Komuś się spodoba innemu nie. Myślę że to dobry pomysł przynajmniej nie traci czasu.  większość konkursów związanych z pisaniem jest do wysłania na maila organizatora

Z zacytowanego przeze mnie wpisu wynika jasno, że:
1) "Mam jeden taki dłuższy tekst, który wysyłam na WSZYSTKIE konkursy, w których mowa o ulubionym ZŁYM bohaterze (...) Wygrałam nim juz 7 razy".
2) "Ja biorę udział niemal wyłącznie w konkursach na FB -(...) gdy jest mowa o ksiazkach bo zawsze wtedy wstawiam mój slynny TEKST".
Podsumowując: jeden tekst & konkursy na FB.

Wg mnie to nie jest dobry pomysł, wręcz przeciwnie. Chyba, że ktoś do końca życia chce wygrywać tylko książki jednym tekstem wytnij/wklej na FB.

Czy oszczędza się czas? Może i tak, czas jest w cenie. Niemniej takie kopiowanie to jednak ograniczanie swojego potencjału twórczego i tłamszenie wyobraźni. Skoro ktoś ma w sobie moc, żeby napisać jeden "słynny tekst", może potrafiłby napisać ich więcej? Może warto ćwiczyć swoje umiejętności, nawet kosztem czasu? Takie mam przemyślenia emotka
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6587895 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 08:57:30
olunka napisał(a):

anula81 napisał(a):

powiedzcie mi, może jest tutaj ktoś, kto rezerwował hotel przez bookingcom, czy to tak jak pisze wybiera się termin, ilosc osób, wiek dzieci, rezerwuje i płaci, i przyjeżdżamy do hotelu i sie tylko meldujemy? akurat nie chodzi o PL dlatego tak nie dokońca się będzie można tam dogadać, wiec nie wiem jak to wygląda.

to zależy od konkretnego przypadku, wszystko jest opisane, czasami obiekt blokuje kwote na karcie i nie trzeba na miejscu placic bo po prostu sobie ja sciąga z karty, a czasami placi sie na miejscu - jesli jest taka opcja i sie ja wybierze, trzeba dobrze czytac, ja 2 lata temu cale Balkany przejechalam i wszystko rezerwowalam przez booking i nie bylo żadnych problemow, jak masz pytania to pisz na PW

dziękuję wszystkim za pomoc, najgorszy pierwszy raz emotka to jestem już spokojniejsza emotka dziekuję
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6587992 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 12:33:44
Nie powielam w 100% identycznego tekstu tylko go modyfikuję w zależności od tego o co chodzi w konkursie, ta sama pozostaje tylko baza, niejako szkielet tekstu, o to mi dokładnie chodziło. Baza ta liczy sobie kilkanaście stron w wordzie i składa sie z cytatów znanych ludzi o książkach i ich bohaterach, jak również o potworach i złu. Coś w rodzaju: "jak pisze X w ksiazce Y, X jest..." albo X uwaza, ze Y jest Z, jak głosi w następującym cytacie." Albo: X z ksiazki Y jest prawdziwym potworem bo jak głosi Z w swyej ksiażce XYZ, potwory są..." emotka Coś takiego emotka Jesli tekst sie sprawdził, nie zamierzam poswiecać czasu na tworzenie czegos równie długiego i skomplikowanego. Wiadomo, że w zaleznosci od konkursu, trzeba go zmodyfikować, nie wstawiam dokładnie tego samego bo przecież nie mogłam napisać dokładnie tego samego w konkursach, w których zadanie brzmiało, cytuję:"jaki jest twój ulubiony kryminał", "jaka jest twoja ulubiona postac z Harry'ego Pottera", "jaki jest twój ulubiony potwór" czy "jaka jest twoja ulubiona postać z gier RPG" - trzeba było napisać cos nowego, ale baza, szkielet (czyli wielka kolekcja cytatów, ktore dobieram w zależnosci od tego o co chodzi), jak zwał tak zwał, pozostaja te same. Na przykład ostatnio byl konkurs bodajze na stronie Koty.pl, napisałąm cos nowego, bardzo podobnego stylem, tylko pełnego cytatów - tym razem - o kotach, a nie o bohaterach ksiażki. Podobieństwo moich tekstów kończy się na cytatach sławnych ludzi na okreslony temat, które cytuję (dodajac nowe w zależności od tego o co chodzi w konkursie) , to właśnie w tych cytatach cała siła i oryginalność tekstu. Zresztą teraz przystopuję bo juz wygrałam tyle ksiażek ile chciałam (i mam nadzieję, ze wygram bon na regał na nie z Meblo-Wosku bo wymysliłam bardzo pomysłowy tekst konkursowy - opowiadanie na 6 stron Worda o tym jak to pewna życzliwa kosmitka postanowiła umeblować mi mieszkanie emotka ).

makra

Cytuj wiadomość#6588946 środa, 10 kwietnia 2019, 18:46:10
gdzie znajduje sie Numer wydruku paragonu i nr kasy w paragonie z lidla
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6588962 środa, 10 kwietnia 2019, 19:39:13
makra napisał(a):

gdzie znajduje sie Numer wydruku paragonu i nr kasy w paragonie z lidla

chodzi o loterie (opinie) jeśli tak to na stronie konkursowej jest zaznaczone które dane proszą.

makra

Cytuj wiadomość#6588971 środa, 10 kwietnia 2019, 20:05:29
O Danonki
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6588979 środa, 10 kwietnia 2019, 20:23:32
makra napisał(a):

O Danonki

u góry numer paragonu
u dołu numer kasy 
bruce 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6589071 czwartek, 11 kwietnia 2019, 08:04:39
Tak sobie myślę że jak te wszystkie termosy zjadą w jednym terminie i w każdym będzie protokół odbioru to mnie kurier ukatrupi  emotka

lubie-placki

Cytuj wiadomość#6589347 czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:44:32
Hej, jak to robicie że tyle wygrywacie czy to oznacza że tyle kupujecie czy macie po prostu szczęście jakoś nie mogę tego pojąć ze np. że można ciągle wygrywać?

Proszę wytłumaczcie mi to bo dla mnie to abstrakcja. emotka
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6589350 czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:54:27
Ja duzo wygrywam (w ciagu ostatnich 2 tygodni wygrałam 14 rzeczy emotka ) bo biore udział w konkursach na Facebooku - odnosze wrazenie, że tam jest najłatwiej wygrać o ile masz dobrą i pomysłową wypowiedź, ale pod warunkiem, ze liczba biorących udział nie jest abyt duza. Biore też udział w konkursach blogowych bo tam bierze udział raczej mało ludzi. No i oczywiscie mam swój wzmiankowany powyzej czternastostronicowy emotka tekst (i chyba jutro jeszcze coś do niego dopiszę - jakąś stroniczkę lub dwie) o bohaterach ksiazek i potworach na konkursy z ksiazkami, którego kawałki (odpowiednio przerobione w zależności od tego o co chodzi w konkursie) wysyłam na konkursy związane z książkami i zawsze coś nim wygrywam emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6589354 czwartek, 11 kwietnia 2019, 21:04:32
lubie-placki napisał(a):

Hej, jak to robicie że tyle wygrywacie czy to oznacza że tyle kupujecie czy macie po prostu szczęście jakoś nie mogę tego pojąć ze np. że można ciągle wygrywać?

Proszę wytłumaczcie mi to bo dla mnie to abstrakcja. emotka

Odpowiem, bom dziś miała na obiad placki emotka Kupiłam na nie 4 ziemniaki wielkości batatów emotka

Żeby grać w konkursach, nie trzeba nic kupować -> sprawdź kategorie w naszej bazie konkursowej.
Szczęście trzeba mieć przede wszystkim w loteriach, chociaż w konkursach również się przydaje.
Jeśli jesteś w czymś dobry, wzrasta Twoja skuteczność oraz ilość ustrzelonych nagród. Chociaż osobiście uważam, że lepiej wygrać raz w roku 300.000 zł, niż codziennie dziubać drobnicę wartą po 15 zł/szt. Chyba, że ktoś romansuje z kurierem emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6589363 czwartek, 11 kwietnia 2019, 21:59:57
leilani1 napisał(a):

Ja duzo wygrywam (w ciagu ostatnich 2 tygodni wygrałam 14 rzeczy emotka ) bo biore udział w konkursach na Facebooku - odnosze wrazenie, że tam jest najłatwiej wygrać o ile masz dobrą i pomysłową wypowiedź, ale pod warunkiem, ze liczba biorących udział nie jest abyt duza. Biore też udział w konkursach blogowych bo tam bierze udział raczej mało ludzi. No i oczywiscie mam swój wzmiankowany powyzej czternastostronicowy emotka tekst (i chyba jutro jeszcze coś do niego dopiszę - jakąś stroniczkę lub dwie) o bohaterach ksiazek i potworach na konkursy z ksiazkami, którego kawałki (odpowiednio przerobione w zależności od tego o co chodzi w konkursie) wysyłam na konkursy związane z książkami i zawsze coś nim wygrywam emotka

Na Fejsie to się fajnie grało i wygrywało ładnych parę lat temu, teraz to nawet mi się nie chce,skoro każdą moją wypowiedź widzą wszyscy moi znajomi, a w konkursach bierze udział minimum 200 osób ( przynajmniej w opisowych i zawsze znajdzie się ktoś to walnie np. rozszerzenie hasła typu B-błagam...itd).Z tymi stałymi tekstami to ja znam parę osób,to aż rzuca się w oczy-jedni organizatorzy się na to nabiorą inni szczęśliwie nie.
Co do loterii- jedni mają szczęście i po 1 rzucie nagrodę mają,inni wysyłają 100 i nic, albo 1 wygrana ...
leilani1Nie wiem gdzie Ty tak wklejasz te kilkanaście stron emotka  Chyba na opisówkach jakiś konkretnych blogowych emotka

leilani1

Cytuj wiadomość#6589365 czwartek, 11 kwietnia 2019, 22:11:00
Nie wklejam rzecz jasna kilkunastu stron tylko jego kawałki, jakieś najwyżej dwie stroniczki wybrane z całęgo tego dłuuuugiego tekstu - fragmenty takie, takie które pasują do tematu konkursu emotka Posyłam je na konkursy związane z książkami  emotka
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6589730 sobota, 13 kwietnia 2019, 10:39:37
cherry_coke napisał(a):

Tak sobie myślę że jak te wszystkie termosy zjadą w jednym terminie i w każdym będzie protokół odbioru to mnie kurier ukatrupi  emotka

Hehe z tego co pamiętam to  wozi Poczta P, i tylko  się coś podpisuje  emotka
0 0

elizam

Cytuj wiadomość#6589731 sobota, 13 kwietnia 2019, 10:56:25

Chociaż osobiście uważam, że lepiej wygrać raz w roku 300.000 zł, niż codziennie dziubać drobnicę wartą po 15 zł/szt. Chyba, że ktoś romansuje z kurierem emotka  

Ojjj tego romansowania z kurierem absolutnie nie polecam emotka
Mój ex jest kurierem i powiem wam, że z kurierem jak z marynarze... Co miejscowość to nowa kobieta :P  na szczęście mój były nie jeździł po moim terenie
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6589750 sobota, 13 kwietnia 2019, 12:20:09
elizam napisał(a):

Chociaż osobiście uważam, że lepiej wygrać raz w roku 300.000 zł, niż codziennie dziubać drobnicę wartą po 15 zł/szt. Chyba, że ktoś romansuje z kurierem emotka  

Ojjj tego romansowania z kurierem absolutnie nie polecam emotka
Mój ex jest kurierem i powiem wam, że z kurierem jak z marynarze... Co miejscowość to nowa kobieta :P  na szczęście mój były nie jeździł po moim terenie

emotka emotka
Mój jeden, to jak przyjedzie, tak pachnie, jakby - cytuję koleżankę ze studiów: "Cały Old Spice na siebie wylał".  emotka
elizam 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590384 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:36:08
Luko, jestem właśnie po "Milionerach", bardzo fajnie wyglądałeś, miło było zobaczyć Cię znowu w TV. emotka Miałeś konkurentkę po prostu... nie do przebicia.  emotka   emotka Pozdrawiam. :)
0 0

trasza

Cytuj wiadomość#6590385 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:46:23
bruce napisał(a):

Luko, jestem właśnie po "Milionerach", bardzo fajnie wyglądałeś, miło było zobaczyć Cię znowu w TV. emotka Miałeś konkurentkę po prostu... nie do przebicia.  emotka   emotka Pozdrawiam. :)

Też widziałam  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590389 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 22:04:59
trasza napisał(a):

bruce napisał(a):

Też widziałam  emotka

emotka  Ta kobieta nikomu (nawet prowadzącemu) nie dała żadnej szansy!  emotka
0 0

mstelmas11

Cytuj wiadomość#6590816 wtorek, 16 kwietnia 2019, 20:59:28
Hej. Dziewczyny. Czy kupowalyście perfumy na stronie Empiku. Czy są oryginalne tak jak np w Douglas? Ceny Empik ma niższe. A poluje na Chanel najnowszy zapach. Może ktoś ma doświadczenie gdzie najlepiej je kupić?
bruce 0
|< << < 287 288 289 290 291 292 293294 295 296 297 >