Reklama na e-Konkursy.info 16.07.19 12:06:36

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 292 293 294 295 296 297 298 299 300301 302 >

bianco

Cytuj wiadomość#6611143 wtorek, 18 czerwiec 2019, 15:54:17
Dzięki emotka  
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6611528 środa, 19 czerwiec 2019, 17:48:44
https://dziennikzachodni.pl/auchan-dzisiaj-daje-bony-na-zakupy-za-swiadectwo-z-czerwonym-paskiem-prezent-od-ch-auchan-na-koniec-roku-szkolnego/ar/c1-14220303

TE SKLEPY PREMIUJĄ NAJLEPSZYCH UCZNIÓW. ZOBACZCIE LISTĘW akcji biorą udział:
  • Centrum Handlowe Auchan Mikołów, ul. Gliwicka 3,
  • Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie
  • Centrum Handlowe Auchan Bielany pod Wrocławiem
  • Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna w w Białymstoku
  • Centrum Handlowe Auchan Hetmańska w Białymstoku
Promocja pod hasłem: "Przynieś świadectwo - zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca. Jakie są jej zasady i kto ma prawo wziąć w niej udział?
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6611535 środa, 19 czerwiec 2019, 18:11:34
ziolko napisał(a):

bianco napisał(a):

Jaka byla data wczoraj w Koralu emotka
Przegapilam

jakaś marcowa.. chyba 15.3

A dziś - urodziny Bruce'a Lee...  emotka
androm 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6611538 środa, 19 czerwiec 2019, 18:52:35
Kochani, czy ktoś z Krakowa orientuje się, czy zostały tam jakieś sklepy Piotr i Paweł? Wiem, że wiele zamknęli i ta lista z ich strony jest nieaktualna emotka  Byłabym wdzięczna za informację. Nie mam kogo podpytać z Krakowa.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6611540 środa, 19 czerwiec 2019, 19:25:02
melancholia napisał(a):

Kochani, czy ktoś z Krakowa orientuje się, czy zostały tam jakieś sklepy Piotr i Paweł? Wiem, że wiele zamknęli i ta lista z ich strony jest nieaktualna emotka  Byłabym wdzięczna za informację. Nie mam kogo podpytać z Krakowa.

nie wiem jakie są na liście, ale ten, który był na ul. Lubicz zamknięto parę miesięcy temu  
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/siec-piotr-i-pawel-znika-z-krakowa,166434.html tu piszą, że w Serenadzie też już nie ma i że to był ostatni krakowski
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6613465 wtorek, 25 czerwiec 2019, 22:51:17
Kochani, czy jest wśród nas miłośnik pszczół? Pszczelarz, który kocha te owady i może pomóc wiedzą i doświadczeniem? Chyba coś złego dzieje się z moimi pszczółkami emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6613468 wtorek, 25 czerwiec 2019, 22:58:50
glena napisał(a):

melancholia napisał(a):

nie wiem jakie są na liście, ale ten, który był na ul. Lubicz zamknięto parę miesięcy temu  
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/siec-piotr-i-pawel-znika-z-krakowa,166434.html tu piszą, że w Serenadzie też już nie ma i że to był ostatni krakowski

W Serenadzie zamknięty od grudnia, ale był przy Kuklińskiego i ostatnio nadal widziałam szyld, ale czy sklep został to nie wiem.
Ps. Sprawdziłam, zamknięte, czyli już nie ma żadnego sklepu.
0 0

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6614523 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:30:26
czy moze mnie ktoś oswiecic czy w konkursach sms i innego typu niz tworcze to sa jakies magiczne sztuczki do wygrania? emotka np sms o danej godzinie itd? czy mozna gdzies takie informacje wyszukac, jak wygrac w konkursie czy to wszystko metoda prob ? emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6615061 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:00:26
gosiaczeq napisał(a):

czy moze mnie ktoś oswiecic czy w konkursach sms i innego typu niz tworcze to sa jakies magiczne sztuczki do wygrania? emotka np sms o danej godzinie itd? czy mozna gdzies takie informacje wyszukac, jak wygrac w konkursie czy to wszystko metoda prob ? emotka

Lata doświadczeń.. Każdy konkurs też jest inny. Inne agencje, inne wymagania, inne zasady, inne osoby w komisji i czasami wystarczy dobry tekst i odrobina szczęścia. Nie ma sprawdzonych patentów na wygrywanie emotka . Czasami coś zaskoczy raz, a później już nie idzie wygrać. Czasami jest tak, że kilka nagród wpadnie jedna za drugą, a później znowu jest kryzys.. Różnie to bywa. Trzeba trochę pograć żeby sobie wypracować styl i patrzeć co się podoba, a czego unikać.

p.s. kto ma dzisiaj ze mną nockę z konkursami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich mistrzów ostatniej chwili emotka emotka
izkak 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6615063 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:06:16
ivanotta napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Lata doświadczeń.. Każdy konkurs też jest inny. Inne agencje, inne wymagania, inne zasady, inne osoby w komisji i czasami wystarczy dobry tekst i odrobina szczęścia. Nie ma sprawdzonych patentów na wygrywanie emotka . Czasami coś zaskoczy raz, a później już nie idzie wygrać. Czasami jest tak, że kilka nagród wpadnie jedna za drugą, a później znowu jest kryzys.. Różnie to bywa. Trzeba trochę pograć żeby sobie wypracować styl i patrzeć co się podoba, a czego unikać.

p.s. kto ma dzisiaj ze mną nockę z konkursami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich mistrzów ostatniej chwili emotka emotka

Ja dziś na nocce emotka pozdro!

izkak

Cytuj wiadomość#6615064 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:06:34
ivanotta napisał(a):

Zgłaszam się! emotka  Lecę z Monte, Heinz, Tymbarkiem i konkami Laboo  emotka  Do tego coś niezgłoszonego do loterii też się znajdzie emotka  Czerwcowe lenistwo - level hard  emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6615066 niedziela, 30 czerwiec 2019, 21:15:42
izkak napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Zgłaszam się! emotka  Lecę z Monte, Heinz, Tymbarkiem i konkami Laboo  emotka  Do tego coś niezgłoszonego do loterii też się znajdzie emotka  Czerwcowe lenistwo - level hard  emotka

U mnie jeszcze kilka monte, kilka tymbarków, red bulle, a resztę już mam za sobą emotka . Fantastyczna niedziela na plażingu przy komputerze emotka . Szczęśliwych paragonów życzę  emotka

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6615104 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:07:11
Właśnie mi nigdy nie idzie w takich loteryjnych - sprawdź czy wygrałeś, albo wyślij sms. Wydawało mi się, że np decyduje sms o konkretnie jakiejś godzinie itp. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6615354 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:54:49
Jakis konkursik na kapsułki do prania? Płyny do mycia np. Podlogi? Proszę o podpowiedź  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6615357 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:57:29
pikawka napisał(a):

Jakis konkursik na kapsułki do prania? Płyny do mycia np. Podlogi? Proszę o podpowiedź  emotka

https://www.e-kon...c2.html#.XRn00f7gqHs
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6615359 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 14:03:07
pikawka napisał(a):

Budżet Kaufland
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6615365 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 14:18:01
pikawka napisał(a):

Surf od dziś.
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6615704 wtorek, 2 lipiec 2019, 10:39:00
Ważna informacja w sprawie skanów - ksera dowodu - warto wiedzieć bo niektóre agencje proszą o takie dokumenty emotka :

https://www.money...98144159107201a.html
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6615920 wtorek, 2 lipiec 2019, 20:02:23
W sumie to temat o śmieciach, więc wpisuje się w WC emotka
Czy opakowania po Tic Tac-ach można wreszcie wywalić?  emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6615930 wtorek, 2 lipiec 2019, 20:59:49
Masz ktoś patent na tmobile/heyah na najtańśzy rok ważności konta..? 5zł za 5 dni to katastrofa
0 0
|< << < 292 293 294 295 296 297 298 299 300301 302 >