Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

|< << < 312 313 314 315 316 317318 319 320 321 322 > >|

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6653888 poniedziałek, 4 listopad 2019, 07:12:59
rufus napisał(a):

rene napisał(a):

Hej!
Myslicie ze w Delicjach jest jakas szansa na wygranie Dziennej w bramce?

jakaś na pewno. emotka

Myślę,że prawdopodobieństwo jest jak 12 godzin razy 60 minut, czyli 1:720.Żeby wygrać , trzeba grać, nie ma rady.
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6654070 poniedziałek, 4 listopad 2019, 16:42:45
Leżę chora i robię porządki z paragonami. Milki, lewiatana,tymbarki mogę wyrzucić a Danio ma rezerwę czy nie? Mam taki bałagan, ze nie ogarniam już tych paragonów. Czy Velvet, i kielecki zostawić czy też już można wyrzucić jak się nie wygrało? W bramkach nie mam doświadczenia i nie wiem czy są rezerwy
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6654071 poniedziałek, 4 listopad 2019, 16:47:16
delfinka101 napisał(a):

Leżę chora i robię porządki z paragonami. Milki, lewiatana,tymbarki mogę wyrzucić a Danio ma rezerwę czy nie? Mam taki bałagan, ze nie ogarniam już tych paragonów. Czy Velvet, i kielecki zostawić czy też już można wyrzucić jak się nie wygrało? W bramkach nie mam doświadczenia i nie wiem czy są rezerwy

Velvet? A to losowanie finałowe Cię nie interesuje? emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6654072 poniedziałek, 4 listopad 2019, 16:53:33
joan napisał(a):

Velvet? A to losowanie finałowe Cię nie interesuje?

No tak..taka sierota ze mnie..czy prince polo też ma jakieś finałowe?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6654098 poniedziałek, 4 listopad 2019, 17:54:48
FBbeata7 napisał(a):

rufus napisał(a):

rene napisał(a):

Hej!

jakaś na pewno. emotka

Myślę,że prawdopodobieństwo jest jak 12 godzin razy 60 minut, czyli 1:720.Żeby wygrać , trzeba grać, nie ma rady.

12 godzin???
Jaki dokładnie ten przedział czasowy?

To "codziennie" nie znaczy doba- 24 godziny?  emotka

ZASADY  PRZYZNAWANIA NAGRÓD DZIENNYCH 16.  Organizator  przewidział  na  każdy  dzień,  kiedy  można  dokonać  rejestracji  do  Loterii  (tj.  od 01.11.2019  r.  do  31.12.2019  r.)  jedną  nagrodę  dzienną.  Godziny,  do  których  przypisana  jest  nagroda   dzienna  są  zmienne. W  programie  komputerowym  utworzona  jest  lista  zawierająca  datę  (rok,  miesiąc,  dzień)  i  godziny (godzina,  minuta,  sekunda).  Daty  i  godziny  są  z  przedziału  czasu,  w  którym  można  rejestrować  się  do Loterii  na  stronie  www.bajkowemarzenie.pl.  Przypisanie  nagrody  dziennej  do  konkretnej  daty  odbywa się  za  pomocą  urządzenia  losującego  lub  poprzez  ręczne  wskazanie  przez  pracownika  Organizatora daty  i  godziny  do  której  przypisana  jest  dana  nagroda

Stosunek raczej 1 : 86400
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6654107 poniedziałek, 4 listopad 2019, 18:06:24
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

rufus napisał(a):

rene napisał(a):

Hej!

jakaś na pewno. emotka

12 godzin???

ZASADY  PRZYZNAWANIA NAGRÓD DZIENNYCH 16.  Organizator  przewidział  na  każdy  dzień,  kiedy  można  dokonać  rejestracji  do  Loterii  (tj.  od 01.11.2019  r.  do  31.12.2019  r.)  jedną  nagrodę  dzienną.  Godziny,  do  których  przypisana  jest  nagroda   dzienna  są  zmienne. W  programie  komputerowym  utworzona  jest  lista  zawierająca  datę  (rok,  miesiąc,  dzień)  i  godziny (godzina,  minuta,  sekunda).  Daty  i  godziny  są  z  przedziału  czasu,  w  którym  można  rejestrować  się  do Loterii  na  stronie  www.bajkowemarzenie.pl.  Przypisanie  nagrody  dziennej  do  konkretnej  daty  odbywa się  za  pomocą  urządzenia  losującego  lub  poprzez  ręczne  wskazanie  przez  pracownika  Organizatora daty  i  godziny  do  której  przypisana  jest  dana  nagroda

Chyba tak 1;86400, ale co to za perfidia by była, ustawić bramkę na np: 3:31 albo 4:00.Ciekawe, czy ktoś w jakiejś loterii wygrał  w takich nocnych porach?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6654112 poniedziałek, 4 listopad 2019, 18:09:31
delfinka101 napisał(a):

joan napisał(a):

Velvet? A to losowanie finałowe Cię nie interesuje?

No tak..taka sierota ze mnie..czy prince polo też ma jakieś finałowe?

Ano ma emotka
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6654115 poniedziałek, 4 listopad 2019, 18:12:50
FBbeata7 napisał(a):

Chyba tak 1;86400, ale co to za perfidia by była, ustawić bramkę na np: 3:31 albo 4:00.Ciekawe, czy ktoś w jakiejś loterii wygrał  w takich nocnych porach?

Dlaczego "perfidia"? Pora nocna niczym nie różni się od dziennej. Niektórzy pracują w nocy, co za problem zgłosić paragon w czasie przerwy? 
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6654118 poniedziałek, 4 listopad 2019, 18:24:36
FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

rufus napisał(a):

rene napisał(a):

Hej!

jakaś na pewno. emotka

12 godzin???

Jeśli bramki działają cała dobę, w nocy też są ustawiane. 
0 0

dorcia0221-wp-pl

Cytuj wiadomość#6654525 wtorek, 5 listopad 2019, 18:06:19
CZY KTOŚ CZEKA NA PRZELEW Z TYMBARKU "TEGO JESZCZE NIE BYŁO"
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6654534 wtorek, 5 listopad 2019, 18:33:55
dorcia0221-wp-pl napisał(a):

tak, ja nadal czekam
0 0

dorcia0221-wp-pl

Cytuj wiadomość#6654540 wtorek, 5 listopad 2019, 18:40:11
moskala22 napisał(a):

tak, ja nadal czekam

O TO NIE JESTEM SAMA,DO KIEDY MIELI CZAS, BO NIE PAMIĘTAM
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6654544 wtorek, 5 listopad 2019, 18:44:14

moskala22 napisał(a):

tak, ja nadal czekam

O TO NIE JESTEM SAMA,DO KIEDY MIELI CZAS, BO NIE PAMIĘTAM

Nagrody zostaną przelane na wskazane przez laureatów konta bankowe najpóźniej do dnia 20.12.2019roku
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6654798 środa, 6 listopad 2019, 14:52:31
emotka  JAKIE - WEDŁUG WAS - SĄ NAJBARDZIEJ UCZCIWE SPOSOBY NA WYŁANIANIE LAUREATÓW?
Chodzi o konkursy internetowe.
emotka  

Jestem ciekawa, jakie macie odczucia, wrażenia i doświadczenia w tego typu konkursach.
Jak również ciekawi mnie, czy dowiem się coś nowego oprócz tego, co już wiem emotka  

ŚMIAŁO! DO KLAWIATUR!  emotka
bruce, nkba 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6654800 środa, 6 listopad 2019, 14:56:36
dostałam odpowiedź na reklamację zestaw Persil 
Dzień Dobry

zleciliśmy spakowanie po dwa zestawy. Sprawdzimy co się stało z jednym
zestawem, złożymy reklamacje a do Pani nadamy drugi zestaw nie czekając
na odpowiedź Poczty, która udziela wyjaśnień w terminie 30 dni.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację

Pozdrawiamy

BOK

reniii

Cytuj wiadomość#6654818 środa, 6 listopad 2019, 15:40:21
ziolko napisał(a):

emotka  JAKIE - WEDŁUG WAS - SĄ NAJBARDZIEJ UCZCIWE SPOSOBY NA WYŁANIANIE LAUREATÓW?
emotka  

Jestem ciekawa, jakie macie odczucia, wrażenia i doświadczenia w tego typu konkursach.
Jak również ciekawi mnie, czy dowiem się coś nowego oprócz tego, co już wiem emotka  

Osobiście myślę, że najbardziej uczciwe są konkursy kreatywne z publikacją laureatów i ich odpowiedzi. Na drugim miejscu loterie, gdzie losuje agencja a nie te nieszczęsne bramki, bo tam niestety trudno jest, zwykłemu konkursowi, cokolwiek trafić, ale również z publikacją laureatów, a nie ściśle tajne jak np. u Smolara. Konkursy zdjęciowe po ostatnich konkursach, gdzie osoby poleciały po bandzie i plagiatowały nie swoje prace lub przerabiały w programach graficznych to jakaś żenada.

ziolko

Cytuj wiadomość#6654824 środa, 6 listopad 2019, 15:48:14
reniii - ok, rozumiem. 
Ale jakbyś widziała rozwiązywanie konkursów typowo internetowych? nie promocyjne, nie bramki.
Czyli wysyła się zdjęcie lub inne zgłoszenie pisane i jaki wybór najlepszy?
Wiadomo, lajki odpadają, bo wg mnie to najmniej uczciwy sposób wybierania zwycięzców. Chyba, że pula nagród jest podzielona pomiędzy lajki a wybór komisji.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6654841 środa, 6 listopad 2019, 16:04:22
ziolko napisał(a):

reniii - ok, rozumiem. 
Ale jakbyś widziała rozwiązywanie konkursów typowo internetowych? nie promocyjne, nie bramki.
Czyli wysyła się zdjęcie lub inne zgłoszenie pisane i jaki wybór najlepszy?
Wiadomo, lajki odpadają, bo wg mnie to najmniej uczciwy sposób wybierania zwycięzców. Chyba, że pula nagród jest podzielona pomiędzy lajki a wybór komisji.

Lajki można zbierać nieuczciwie i jeśli się ma duuuuużo znajomych to mogą oni naparzyć ich mnóstwo. Laureatów powinna wybierać komisja i to uczciwie i zgodnie z regulaminem, ze wszystkich zgłoszonych prac i dopiero po zakończeniu konkursu a nie etapami, bo ludzie kopiują nagradzane pracę, chcąc się przypodobać jurorom i tworzą bardzo podobne albo prawie identyczne, do tych już nagrodzonych. 
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6654842 środa, 6 listopad 2019, 16:06:06
ziolko napisał(a):

emotka  

Tak mi się nasuwa - loteria, może nawet promocyjna (tylko bez przesady z ceną produktu emotka ) , ale pod warunkiem - że tylko jedno zgłoszenie na jedno gospodarstwo domowe przez cały czas trwania loterii. 
Kiedyś byłam za kreatywnymi, sama lubię bardzo pisać jakieś częstochowskie rymowanki, ale obawa o plagiaty, nawet - nieświadome - sprzed wielu lat: autoplagiaty - jest ogromna.  emotka
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6654849 środa, 6 listopad 2019, 16:16:27
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

emotka  

Tak mi się nasuwa - loteria, może nawet promocyjna (tylko bez przesady z ceną produktu emotka ) , ale pod warunkiem - że tylko jedno zgłoszenie na jedno gospodarstwo domowe przez cały czas trwania loterii. 
Kiedyś byłam za kreatywnymi, sama lubię bardzo pisać jakieś częstochowskie rymowanki, ale obawa o plagiaty, nawet - nieświadome - sprzed wielu lat: autoplagiaty - jest ogromna.  emotka

Tak, najlepiej tylko jedno zgłoszenie na gospodarstwo. Popieram. Ale wiem, że to nierealne bo jak się ma rodzinę dużą i do tego jeszcze rozwleczoną po całym kraju to zgłasza się w ich imieniu. A potem babcia albo pies zdziwieni są kiedy kurier kołacze co chwilę do drzwi z ogromną ilością wygranych przedmiotów o których to oni nawet nie słyszeli, że takowe istnieją. Sama czasem wyślę na koleżankę, która się dziwi potem na widok kuriera. Ale ja tak dla hobby to robię i nagrody są dla niej, bo u nich z kasą cienko jest, a nie żebym je potem zabierała, żeby było jasne.
|< << < 312 313 314 315 316 317318 319 320 321 322 > >|