Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6666316 sobota, 14 grudzień 2019, 09:38:54
jokan napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

delvitto napisał(a):

słuchajcie, jak to jest teraz z tym allegro? chciałam wystawić przedmiot, ale uparcie mnie przekierowuje na allegro lokalnie, o którym słyszałam, że z tym coś nie tak:( nie chcę na lokalnie, dlaczego nie mogę sobie wybrać zwykłego allegro? No i, sami uzupełnili cennik wysyłki, paczkomat in-post 15 zł, przecież były po 8, 90? o co tu chodzi?

Jako osoba prywatna nie masz już możliwości wystawienia przedmiotu na Allegro. Możesz jedynie wystawić na Allegro lokalnie. Jeśli dasz opcję kup teraz lub licytacja, twój przedmiot będzie widoczny także w wyszukiwarce Allegro. Jeśli chodzi o ceny wysyłki to można je edytować.

jest stary formularz....daj Wystaw przedmiot...pod tabelkami masz link Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz - i tam klikasz.

Ja wystawiam wszystko po staremu, paczkomat 8,99 zł i wszystko hula jak po staremu, idealnie zgrywa się z programem Inposta do wysyłek, nie ma już żadnych problemów.

A tego nie zauważyłam emotka A wtedy przedmiot jest widoczny na normalnym allegro czy też na allegro lokalnie? W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

jokan

Cytuj wiadomość#6666327 sobota, 14 grudzień 2019, 11:09:24

jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

słuchajcie, jak to jest teraz z tym allegro? chciałam wystawić przedmiot, ale uparcie mnie przekierowuje na allegro lokalnie, o którym słyszałam, że z tym coś nie tak:( nie chcę na lokalnie, dlaczego nie mogę sobie wybrać zwykłego allegro? No i, sami uzupełnili cennik wysyłki, paczkomat in-post 15 zł, przecież były po 8, 90? o co tu chodzi?

Jako osoba prywatna nie masz już możliwości wystawienia przedmiotu na Allegro. Możesz jedynie wystawić na Allegro lokalnie. Jeśli dasz opcję kup teraz lub licytacja, twój przedmiot będzie widoczny także w wyszukiwarce Allegro. Jeśli chodzi o ceny wysyłki to można je edytować.

jest stary formularz....daj Wystaw przedmiot...pod tabelkami masz link Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz - i tam klikasz.

Ja wystawiam wszystko po staremu, paczkomat 8,99 zł i wszystko hula jak po staremu, idealnie zgrywa się z programem Inposta do wysyłek, nie ma już żadnych problemów.

A tego nie zauważyłam emotka A wtedy przedmiot jest widoczny na normalnym allegro czy też na allegro lokalnie? W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

na normalnym, nie na lokalnie

asantesana

Cytuj wiadomość#6666833 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:29:48
Drogie mamy 10-latków (i okolic), dostałam zamówienie pod choinkę na slimy, slajmy albo coś w tym stylu - czy to te zestawy do robienia glutów, czy coś innego kryje się pod tą nazwą?  emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6666834 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:31:18
asantesana napisał(a):

Drogie mamy 10-latków (i okolic), dostałam zamówienie pod choinkę na slimy, slajmy albo coś w tym stylu - czy to te zestawy do robienia glutów, czy coś innego kryje się pod tą nazwą?  emotka

tak

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6666838 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 21:44:24
asantesana napisał(a):

mogą być też gotowe wiadra z glutami
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6666843 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 22:07:44
prosiaczek napisał(a):

asantesana napisał(a):

Świat się kończy  emotka
joan 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6666846 poniedziałek, 16 grudzień 2019, 22:18:57
asantesana napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

asantesana napisał(a):

Świat się kończy  emotka

Wbrew pozorom (a raczej konsystencji emotka ), to bardzo fajna, sensoryczna zabawa  dla tych mniejszych i większych emotka

joan

Cytuj wiadomość#6666881 wtorek, 17 grudzień 2019, 08:25:24
Niecały miesiąc temu pisaliśmy w temacie "fejsbukowej loterii samochodowej" pana S. -> http://wiadomosci...slyszec-zarzuty.html emotka
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6666883 wtorek, 17 grudzień 2019, 08:38:18
asantesana napisał(a):

Jakieś super zestawy były niedawno w Biedronce emotka
Marzenie i 10 i 13 latki emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6666973 wtorek, 17 grudzień 2019, 12:48:50
joan napisał(a):

Niecały miesiąc temu pisaliśmy w temacie "fejsbukowej loterii samochodowej" pana S. -> http://wiadomosci...slyszec-zarzuty.html emotka

Poczytaj komentarze.. np. na fb. MASAKRA, jacy ludzie są tępi i jeszcze go bronią  emotka emotka  
o 100nodze
Że niewinny, że został zatrzymany, bo jest przeciwko obecnej władzy itp... 

pikawka

Cytuj wiadomość#6667072 wtorek, 17 grudzień 2019, 18:10:11
Jest tu może jakiś pracownik t mobile emotka emotka  myślę, czy przedłużyć umowę na warunkach, które mi proponują  emotka
bruce 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6667479 środa, 18 grudzień 2019, 21:59:34
ziolko napisał(a):

margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

margobb a co? masz taką teściową, co zajrzy w każdy kąt, do każdego garnka i do lodówki? emotka  

Hmmm może nie tak "bezpośrednio", ale ogolnie spotkania owiane są nutką stresu. emotka  

Zawsze możesz powiedzieć, że byłaś przeziębiona i dlatego nie umyłaś okien emotka  bo wolałaś być zdrowa, żeby wszystko przygotować na przyjazd ukochanej teściowej  emotka emotka

DOOOBRE!!!
Już chyba  wiem skąd  ta  ksywka ,,ziolko" emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667486 środa, 18 grudzień 2019, 22:38:47
1mariusz napisał(a):

ziolko napisał(a):

margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

margobb a co? masz taką teściową, co zajrzy w każdy kąt, do każdego garnka i do lodówki? emotka  

Hmmm może nie tak "bezpośrednio", ale ogolnie spotkania owiane są nutką stresu. emotka  

Zawsze możesz powiedzieć, że byłaś przeziębiona i dlatego nie umyłaś okien emotka  bo wolałaś być zdrowa, żeby wszystko przygotować na przyjazd ukochanej teściowej  emotka emotka

DOOOBRE!!!
Już chyba  wiem skąd  ta  ksywka ,,ziolko" emotka

emotka emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6667591 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:43:49
posłuchajcie, dawno temu wygrałam taki sportowy zegarek Garmin, wtedy był wart ok 1000 zł, teraz chyba cena ciut spadła. Jakoś nie mogę znaleźć kupca, pomimo niskiej ceny, zeszłam już na ponad 600 zł, a wszystko jest zapakowane fabrycznie. No i w końcu znalazł się ktoś, ale jedyne pytanie, a właściwie stwierdzenie, że jakby kupił, to oczywiście, w ciągu 14 dni może zwrócić. Ja na to, że jeśli zwróci go tak jak dostał, czyli bez używania, to jak najbardziej zwrócę pieniądze, jeśli jednak będzie go testował, używał, i mu się odwidzi, to na pewno nie przyjmę. bo potem już go nie sprzedam za tę cenę, gdyż będzie jako używany. 
Gość mi nie odpisał, ale chcę Was spytać na przyszłość, czy zawsze mam obowiązek przyjąć w ciągu 14 dni sprzedany wcześniej towar, czy mam prawo zastrzec, że zwrotów nie przyjmuję?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6667594 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:49:22
delvitto napisał(a):

posłuchajcie, dawno temu wygrałam taki sportowy zegarek Garmin, wtedy był wart ok 1000 zł, teraz chyba cena ciut spadła. Jakoś nie mogę znaleźć kupca, pomimo niskiej ceny, zeszłam już na ponad 600 zł, a wszystko jest zapakowane fabrycznie. No i w końcu znalazł się ktoś, ale jedyne pytanie, a właściwie stwierdzenie, że jakby kupił, to oczywiście, w ciągu 14 dni może zwrócić. Ja na to, że jeśli zwróci go tak jak dostał, czyli bez używania, to jak najbardziej zwrócę pieniądze, jeśli jednak będzie go testował, używał, i mu się odwidzi, to na pewno nie przyjmę. bo potem już go nie sprzedam za tę cenę, gdyż będzie jako używany. 
Gość mi nie odpisał, ale chcę Was spytać na przyszłość, czy zawsze mam obowiązek przyjąć w ciągu 14 dni sprzedany wcześniej towar, czy mam prawo zastrzec, że zwrotów nie przyjmuję?

Niczego nie musisz przyjmowac.

elizam

Cytuj wiadomość#6667595 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:51:04
delvitto napisał(a):

Ja takiej osobie bym nie sprzedała, bo od razu widać że coś kombinuje. Ale prawnie chyba nie ma możliwości zwrotu kupując od osoby prywatnej

pioge7

Cytuj wiadomość#6667596 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:51:24
delvitto napisał(a):

nie masz takiego obowiązku jeśli sprzedajesz jako osoba prywatna. Jeśli sprzedajesz z konta firmowego na allegro lub jako firma coś sprzedasz na odległość, to jak najbardziej masz taki obowiązek bez podawania przyczyny przyjąć zwrot, ale nie używany.
Ale jeśli sprzedajesz jako przysłowiowa Pani Kowalska to tego zwrotu nie masz obowiązku przyjmować.
No chyba, że okaże się, że zegarek np. jest zepsuty i taki do niego dotarł, to wtedy już chyba powinnaś, ale nie wiem do końca jak to jest.

nkba

Cytuj wiadomość#6667597 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:52:00
delvitto napisał(a):

14 dni obowiązuje jeśli sprzedający jest przedsiębiorcą, a kupujący nie. Jeśli sprzedajesz jako osoba fizyczna (bez działalności) to tylko Twoja dobra wola czy przyjmiesz czy nie. emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6667602 czwartek, 19 grudzień 2019, 13:10:08
bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi emotka
pioge7 0