Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bruce

Cytuj wiadomość#6692378 środa, 25 marzec 2020, 11:27:54
androm napisał(a):

grappa25 napisał(a):

właśnie zauważyłam, że odkąd trwa akcja "zostań w domu" nie dzwonią do mnie z super ofertami: telemarketerzy, cegiełki, banki, garnki i turboszczotki...
Aż mi zaczyna brakować emotka

i nie chodzą z ulotkami po skrzynkach, u Was też?

U mnie niestety ulotek sporo. 

androm

Cytuj wiadomość#6692380 środa, 25 marzec 2020, 11:35:45
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

grappa25 napisał(a):

właśnie zauważyłam, że odkąd trwa akcja "zostań w domu" nie dzwonią do mnie z super ofertami: telemarketerzy, cegiełki, banki, garnki i turboszczotki...
Aż mi zaczyna brakować emotka

i nie chodzą z ulotkami po skrzynkach, u Was też?

U mnie niestety ulotek sporo. 

to już by sobie dali spokój roznoszą zarazki, macają klamki
bruce 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6692867 czwartek, 26 marzec 2020, 22:24:02
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś może polecic jakąś dobra stronkę do pomocy przy nauce ułamków? Może któryś rodzić wspomagał się czymś takim i może mi polecić.

Niestety nie umiem przesyłać linków emotka .
Ale wpisz sobie :Tomasz Gwiazda-facet jest zarąbisty!!!!!

pionas

Cytuj wiadomość#6693261 niedziela, 29 marzec 2020, 14:40:20
Hej.

czy w konkursie Rafaello są jakieś bramki?
Wygrał ktoś z Was SPA? emotka
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6693266 niedziela, 29 marzec 2020, 15:12:24
pionas napisał(a):

Hej.

Są bramki, jedna osoba z forum pisala że wygrała "główną";)
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6693312 niedziela, 29 marzec 2020, 20:04:36
pionas napisał(a):

Hej.

U mnie same pudła emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693337 niedziela, 29 marzec 2020, 22:53:45
tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

U mnie same pudła emotka

20 kodów i nic, oni nie udostępniają nigdzie informacji o której godzinie otwierają bramki? emotka
Do końca konkursu 2 dni (z dzisiejszym 3) a nagrodę główną potwierdziło 7 osób, czekają na resztę potwierdzeń czy przez ten okres rozdadzą 13 nagród, czy coś przepadnie?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6693338 niedziela, 29 marzec 2020, 23:06:26
pionas napisał(a):

20 kodów i nic, oni nie udostępniają nigdzie informacji o której godzinie otwierają bramki? emotka
Do końca konkursu 2 dni (z dzisiejszym 3) a nagrodę główną potwierdziło 7 osób, czekają na resztę potwierdzeń czy przez ten okres rozdadzą 13 nagród, czy coś przepadnie?

To o ile ważysz więcej skoro zjadłeś 20 opakowań Raffaello?
:)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6693339 niedziela, 29 marzec 2020, 23:23:18
pionas napisał(a):

W obecnych czasach lepiej do takiej wygranej nie wzdychać... emotka
Nie dość, że środowisko wilgotne sprzyja przenoszeniu i przetrwaniu wirusa, to jeszcze ilość osób z różnych środowisk przewijająca się przez taki obiekt potęguje tylko ryzyko złapania diabelstwa... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693346 poniedziałek, 30 marzec 2020, 00:37:45
androm napisał(a):

pionas napisał(a):

To o ile ważysz więcej skoro zjadłeś 20 opakowań Raffaello?
:)

Raffaello w pudełkach emotka aby kody wyjąłem emotka było na inną okazję ale sytuacja na świecie zmusiła do zmiany planów a takie słodkości niestety nie mają długich terminów ważności emotka
androm 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6693355 poniedziałek, 30 marzec 2020, 08:43:18
pionas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

U mnie same pudła emotka

Wygrałam karty, pierwszego dnia i moje dane na stronie pojawiły się po prawie 2 tygodniach (10 dni roboczych)... 
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693357 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:09:21
nitka310 napisał(a):

pionas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

U mnie same pudła emotka

Wygrałam karty, pierwszego dnia i moje dane na stronie pojawiły się po prawie 2 tygodniach (10 dni roboczych)... 

Czyli nie ma co patrzeć na aktualizację danych emotka
Wiadomo chociaż w jakich godzinach otwierają te bramki?
Kiedyś mam wrażenie że pisali chociaż dzienne ramy czasowe, a teraz w regulaminie ani słowa, celowy zabieg pod podkręcenie sprzedaży czy mają swoich ulubieńców? emotka
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6693359 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:14:06
pionas napisał(a):

nitka310 napisał(a):

pionas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej.

U mnie same pudła emotka

Czyli nie ma co patrzeć na aktualizację danych emotka
Wiadomo chociaż w jakich godzinach otwierają te bramki?
Kiedyś mam wrażenie że pisali chociaż dzienne ramy czasowe, a teraz w regulaminie ani słowa, celowy zabieg pod podkręcenie sprzedaży czy mają swoich ulubieńców? emotka

Nawet nie wiedzialam, że wcześniej było latwiej emotka  ja próbowałam jeszcze z 15 kodów o różnych godzinach i nic emotka
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6693623 wtorek, 31 marzec 2020, 10:19:23
czy ktoś z Was może podpowiedzieć, jak najtaniej mogę wysłać paczkę do Niemiec ok 20kg? Macie doświadczenie z jakimiś firmami kurierskimi?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6693707 wtorek, 31 marzec 2020, 14:04:39
Żeby ograniczyć do maksimum gromadzenie się w grupach, jeszcze więcej miejsc rekreacyjnych zostanie zamkniętych dla powszechnego użytku. Zakaz obejmie m.in. parki i bulwary. Za niestosowanie się do zarządzenia i np. zbieranie się w grupach, grozi kara grzywny. Zamknięte zostaną hotele i inne miejsca świadczące usługi noclegowe. Na targowiskach przy jednym straganie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6693728 wtorek, 31 marzec 2020, 15:25:27
forrrum napisał(a):

Żeby ograniczyć do maksimum gromadzenie się w grupach, jeszcze więcej miejsc rekreacyjnych zostanie zamkniętych dla powszechnego użytku. Zakaz obejmie m.in. parki i bulwary. Za niestosowanie się do zarządzenia i np. zbieranie się w grupach, grozi kara grzywny. Zamknięte zostaną hotele i inne miejsca świadczące usługi noclegowe. Na targowiskach przy jednym straganie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby...

Przez zamknięcie hoteli ludzie tracą pracę... np. narzeczona mojego kuzyna... 
Wczoraj dostała wypowiedzenie, wysłane kurierem. 
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6693786 wtorek, 31 marzec 2020, 16:56:55
ziolko napisał(a):

Przez zamknięcie hoteli (firm) ludzie tracą pracę...
np. narzeczona mojego kuzyna...  Wczoraj dostała wypowiedzenie, wysłane kurierem. 

Każda branża obrywa. Urzędy Pracy proszą o rejestrację wyłącznie online. Bezpośrednia obsługa klientów zostaje zawieszona.
Ale... (właśnie dostałem alert RCB o kolejnych obostrzeniach) ...znalazłem też dość istotną, cenną informację:

zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, każda, nawet nieubezpieczona osoba, będzie diagnozowana bezpłatnie w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem. Reguluje to ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374).
W związku z powyższym prosimy o powstrzymane się od rejestracji w powiatowym urzędzie pracy w celu m.in. uzyskania
uprawnienia do korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6693822 wtorek, 31 marzec 2020, 18:47:06
forrrum wiem, że każda branża obrywa. 
Znajomy też stracił pracę, a był kierownikiem na budowie. Deweloper zatrzymał minimalną ilość ludzi do dokończenia niektórych rzeczy, a resztę zwolnił. 
Klienci wycofują kasę wpłaconą na mieszkania, bo nie wiadomo, co będzie, więc deweloperzy wstrzymują roboty... 

nitka310

Cytuj wiadomość#6693847 wtorek, 31 marzec 2020, 20:04:27
kumulacja napisał(a):

Szukam rękawiczek jednorazowych nitrylowych do przychodni w rozmiarze S i XL i oczywiście w rozsądnej cenie.
Może ktoś z Was ostatnio zamawiał i może mi polecić sklep internetowy. Szukam i wszędzie są niedostępne. 

Podepne się pod to pytanie, rozmiar M poszukiwany, tylko nie za miliony;)
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6693860 wtorek, 31 marzec 2020, 20:50:18
kumulacja napisał(a):

Szukam rękawiczek jednorazowych nitrylowych do przychodni w rozmiarze S i XL i oczywiście w rozsądnej cenie.
Może ktoś z Was ostatnio zamawiał i może mi polecić sklep internetowy. Szukam i wszędzie są niedostępne. 

Nie kupowałam, ale przeglądam teraz Allegro, bo chciałabym coś Ci podsunąć i ceny są tam naprawdę powalające.  emotka