Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

agusiac87

Cytuj wiadomość#6747517 środa, 25 listopad 2020, 22:18:34
Mam podejrzenie  (uzasadnione) co do oszustwa na olx, czy takie tematy zgłaszaliście do olx?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6747525 środa, 25 listopad 2020, 23:06:24
superloser napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Mam podejrzenie  (uzasadnione) co do oszustwa na olx, czy takie tematy zgłaszaliście do olx?

Masz opcje pod kazdym ogloszeniem.

dzięki
Nie widziałam nigdy tego   emotka
zgłoszone  emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6748036 piątek, 27 listopad 2020, 18:37:03
szukam podpowiedzi: mam kilka złociszy na nju, chcę zlikwidować DZIŚ numer, nie mogę wysyłać na tym koncie smsów premium, musiałabym się doładować, czy coś - nie chcę tego.
Jak mogę wydać tą kasę nie posiadając smsów premium? nawet wspomóc zbiórek nie mogę...
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6748055 piątek, 27 listopad 2020, 20:19:28
basiag napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

andzi18 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Szukam drukarki laserowej ze skanerem takiej żeby  była w przyszłości niedroga w utrzymaniu.

Kolorowa?

Mnie również takowa interesuje. Jak najbardziej kolorowa, proszę o rekomendacje  emotka

też chętnie posłucham rad  emotka

0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6748057 piątek, 27 listopad 2020, 20:21:40
Partner wybrał Brother, fakt czarno-białą, jednak zanim zdecydował się na kupno porównywał opcje, wydajność tonera itd. Gdybym miała dylemat myślę, że wybrałabym tą drukarkę (ze skanerem). On dużo drukuje w pracy.
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6748181 sobota, 28 listopad 2020, 18:57:33
Jadł ktoś te ciasta Ła Chocolatiere? Da się je zjesc?
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6748187 sobota, 28 listopad 2020, 19:36:01
kalinea napisał(a):

Muffiny są w miarę spoko, ale składowo to jest syf i chyba drożej wychodzą, niż zrobienie domowych. Plusem jest to, że gotowe w pół godziny. 
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6748569 poniedziałek, 30 listopad 2020, 17:20:12
jaką aplikację polecacie do gazetek promocyjnych róznych sklepów?
Zależy mi na mozliwości wyszukowania wg   nazwy sklepu lub wg produktu, którego szukam w promocji i oczywiście bez reklam jak się da emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6748571 poniedziałek, 30 listopad 2020, 17:28:59
agusiac87 napisał(a):

Zależy mi na mozliwości wyszukowania wg   nazwy sklepu lub wg produktu, którego szukam w promocji i oczywiście bez reklam jak się da emotka

Blix  emotka  appka i blix.pl
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6748573 poniedziałek, 30 listopad 2020, 17:33:37
kreatia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Blix  emotka  appka i blix.pl

dziękuję emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6748574 poniedziałek, 30 listopad 2020, 17:34:15
glena napisał(a):

kalinea napisał(a):

Muffiny są w miarę spoko, ale składowo to jest syf i chyba drożej wychodzą, niż zrobienie domowych. Plusem jest to, że gotowe w pół godziny. 

domowe muffiny chyba nawet szybciej się robi (a z pewnością będą smaczniejsze i zdrowsze) ....ja robiłam Brownie....i takie drugie z kroplami czekolady ...i nie urywa....składnikowo niestety syf...nie wiem co oni tam porównują z paryskimi klimatami.....
glena 0

jokan

Cytuj wiadomość#6748581 poniedziałek, 30 listopad 2020, 17:54:24
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

glena napisał(a):

kalinea napisał(a):

domowe muffiny chyba nawet szybciej się robi (a z pewnością będą smaczniejsze i zdrowsze) ....ja robiłam Brownie....i takie drugie z kroplami czekolady ...i nie urywa....składnikowo niestety syf...nie wiem co oni tam porównują z paryskimi klimatami...

Obrazek z pudelka  emotka

aaa no chyba że emotka emotka , serio grafika robi dobrą robotę, ale jak się popatrzy na skład, to syf jak to w pudełkowych ciastach

basiag

Cytuj wiadomość#6748911 wtorek, 1 grudzień 2020, 15:20:42
nie wiem gdzie wkleić
Mikołajkowa promocja w Orange na kartę

https://www.telep...e-promocja-mikolajki
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6749118 środa, 2 grudzień 2020, 09:52:55
Mam pytanie dla użytkowników drukarki 3w1 Canon pixma TS 3350 kupilam nową z tuszami, wydrukowałam 1 zdjęcie i z 15 kartek i już się skończył czarny tusz... jaki ten tusz kupić żeby wystarczył na dluzej emotka ?
0 0

travelair

Cytuj wiadomość#6749365 środa, 2 grudzień 2020, 22:15:54
Hej, czy ktoś wie czy podobne strony z konkursami i loteriami można znaleźć w Wielkiej Brytanii? Szukałem, ale nic nie mogę znaleźć.
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6749367 środa, 2 grudzień 2020, 22:33:54
Kochani mam taki problem
21 października 2020 otrzymałam odpowiedź z zalando - uznana reklamacja 
".....Jest mi bardzo miło poinformować, że zdecydowaliśmy o przyznaniu całkowitego zwrotu kosztów zakupu spodni,....."

Upominałam się już wielokrotnie o zwrot tych srodków, jednak ciągle otrzymuję teksty w stylu " PRzelew został zlecony, może to potrwać kilka dni" / " Przelew został zlecony, proszę uzbroić się w cierpliwość/ itp itd.....

Mamy dziś 2 grudnia,do dnia dzisiejszego brak zwrotu pieniędzy.

Czy ktoś już przerabiał reklamację w zalando? 

Jak ten temat rozwiazać?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6749368 środa, 2 grudzień 2020, 22:35:28
travelair napisał(a):

Hej, czy ktoś wie czy podobne strony z konkursami i loteriami można znaleźć w Wielkiej Brytanii? Szukałem, ale nic nie mogę znaleźć.

Jak w internecie nie możesz znaleźć to może po prostu nie ma ? Na FB też nic nie ma?

JEśli brak takich źródeł to zostaje Ci uważne robienie zakupów i szukanie podczas zakupów produktów z etykietami konkursowymi, jeśli takowe tam wogóle organizuja...
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6749369 środa, 2 grudzień 2020, 22:39:32
agusiac87 napisał(a):

Kochani mam taki problem
21 października 2020 otrzymałam odpowiedź z zalando - uznana reklamacja 
".....Jest mi bardzo miło poinformować, że zdecydowaliśmy o przyznaniu całkowitego zwrotu kosztów zakupu spodni,....."

Upominałam się już wielokrotnie o zwrot tych srodków, jednak ciągle otrzymuję teksty w stylu " PRzelew został zlecony, może to potrwać kilka dni" / " Przelew został zlecony, proszę uzbroić się w cierpliwość/ itp itd.....

Mamy dziś 2 grudnia,do dnia dzisiejszego brak zwrotu pieniędzy.

Czy ktoś już przerabiał reklamację w zalando? 

Jak ten temat rozwiazać?

Miałam identyczną sytuację. Jednakże w mojej sytuacji napisałam im wprost, że od dnia w którym poinformowano mnie o przyznaniu środków minęło te 7 dni i magiczne słowa "podwójnie jestem rozczarowana państwa firmą- z zakupionego towaru u państwa i państwa wymijającym odpowiedziami i sposobem załatwienia reklamacji"
Miałam już może z 3-4 razy sytuacje z Zalando, albo reklamacje albo brak kasy w terminie za zwrot.
Dodam, że zawsze pomogło emotka

agusiac87

Cytuj wiadomość#6749373 środa, 2 grudzień 2020, 22:51:46
Padł mi wyświetlacz w telefonie (totalnie rozlały się wszystkie kolory), czy jestem w stanie podpiąć ten telefon do kompa i przekopiować dane w jakiś sposób?
0 0

travelair

Cytuj wiadomość#6749388 czwartek, 3 grudzień 2020, 00:27:35
agusiac87 napisał(a):

travelair napisał(a):

Jak w internecie nie możesz znaleźć to może po prostu nie ma ? Na FB też nic nie ma?

JEśli brak takich źródeł to zostaje Ci uważne robienie zakupów i szukanie podczas zakupów produktów z etykietami konkursowymi, jeśli takowe tam wogóle organizuja...

0 0