Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

jokan

Cytuj wiadomość#6753046 czwartek, 17 grudzień 2020, 12:29:32
magdalena-chili napisał(a):

mczarna napisał(a):

halliday napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji...

to chyba tylko na o2 i może na wp, więc wystarczy zmienić pocztę.

Wp. Poczt mam kilka różnych,tej nie zmienię...

szczerze? nawet gdyby był link do rezygnacji w takim mailu to też bym nie kliknęła
niestety sama to mam i obstawiam słabe mechanizmy filtrowania w samej wp i to do nich może by hurtem napisać, żeby się ogarnęli emotka . Na takim gmailu czy nawet interii tych śmieci nie ma.  

ja tez mam tego od czorta....ale tylko na wp.pl, zajrzalam do kilku, ale nie ma zadnego linka do rezygnacji  
(i tak bym nie kliknela)
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6753054 czwartek, 17 grudzień 2020, 12:53:12
jokan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mczarna napisał(a):

halliday napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji...

to chyba tylko na o2 i może na wp, więc wystarczy zmienić pocztę.

Wp. Poczt mam kilka różnych,tej nie zmienię...

szczerze? nawet gdyby był link do rezygnacji w takim mailu to też bym nie kliknęła
niestety sama to mam i obstawiam słabe mechanizmy filtrowania w samej wp i to do nich może by hurtem napisać, żeby się ogarnęli emotka . Na takim gmailu czy nawet interii tych śmieci nie ma.  

ja tez mam tego od czorta....ale tylko na wp.pl, zajrzalam do kilku, ale nie ma zadnego linka do rezygnacji  
(i tak bym nie kliknela)

Ja mam tak na onecie, Lidia Kowalski, Lena Swarowski, domena z do...opy emotka
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6753059 czwartek, 17 grudzień 2020, 13:03:18
mczarna napisał(a):

Nie wchodź w te emaile wcale, z czasem będzie ich coraz mniej.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6753062 czwartek, 17 grudzień 2020, 13:09:18
mczarna, mam to samo na o2, ale już dzisiaj wszystkie wpadają mi do spamu. o2 sobie nie radzi, więc wzięłam sprawy w swoje ręce i dodawałam frazy do filtrowania. powykluczałam sobie powtarzające się rzeczy. i tak: wszystkie zaczynające się od katia (pocztątek mojego maila) lecą do spamu, wszystkie z powtarzających się domen nadawcy - spam, wszystkie ze słowami bitcoin, zarób itp. - spam. Trochę to wymaga pracy na początku, ale później następuje piękne samoczyszczenie. polecam. 
i jakby co to sprawdź czy możesz wykupić roczny abo, na o2 to koszt ok. 10 zł na rok, więc niezbyt wygórowana to cena emotka
ziolko 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6753063 czwartek, 17 grudzień 2020, 13:09:37
sks900 napisał(a):

mczarna napisał(a):

dokładnie sks900 ma rację, z czasem będzie ich mniej, mnie swojego czasu usilnie namawiali na powiększenie penisa emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6753216 czwartek, 17 grudzień 2020, 22:40:47
U mnie takie upierdliwe maile na Onecie emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6754303 środa, 23 grudzień 2020, 23:22:32
Czy ktos wykorzystywal te vouchery z loterii kinder? Ja mam na Joge..... W obecnej sytuacji watpie by szkoly jogi pracowaly, a nawet jesli to ja nie zbiore 3 dodatkowych osob emotka wiekszosc zanajmomych sie ukrywa w domach... I sie zastanawiam czy ktos w wyjatkowym prezencie zamienial jakos vouvher? W sensie czy bez problemu moglabym wykorzystac na np joge w grupie na 8zajec (jedna osoba) zamiast na jedne zajecia prywatne dla 4 osob? (a swoja droga widze ze ceny takich zajec prywatnych dla 4 osob kosztuja 109zl, a vouvher niby byl na 300zl...) Czy powinnam ewentualnie dogadywac sie ze szkola jogi?
0 0

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6754304 środa, 23 grudzień 2020, 23:34:31
ace napisał(a):

Czy ktos wykorzystywal te vouchery z loterii kinder? Ja mam na Joge..... W obecnej sytuacji watpie by szkoly jogi pracowaly, a nawet jesli to ja nie zbiore 3 dodatkowych osob emotka wiekszosc zanajmomych sie ukrywa w domach... I sie zastanawiam czy ktos w wyjatkowym prezencie zamienial jakos vouvher? W sensie czy bez problemu moglabym wykorzystac na np joge w grupie na 8zajec (jedna osoba) zamiast na jedne zajecia prywatne dla 4 osob? (a swoja droga widze ze ceny takich zajec prywatnych dla 4 osob kosztuja 109zl, a vouvher niby byl na 300zl...) Czy powinnam ewentualnie dogadywac sie ze szkola jogi?

szkoły jogi nie są zamknięte, więc moze być trudno
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6754306 środa, 23 grudzień 2020, 23:38:18
mandarynka16 napisał(a):

ace napisał(a):

Ta w Krakowie jest (w sensie ta ktora umozliwia wykorzystanie tego vouchera)
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6754307 środa, 23 grudzień 2020, 23:38:26
mandarynka16 napisał(a):

ace napisał(a):

ale chyba od 28 grudnia będą zamknięte do min. 17 stycznia?
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6754308 środa, 23 grudzień 2020, 23:46:23
halliday napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

ace napisał(a):

ale chyba od 28 grudnia będą zamknięte do min. 17 stycznia?

Ja juz ogolnie mam mentlik w glowie. Niby silownie sa zamkniete, ale jednak nie sa (jakos omijaja przepisy), za to scianki wspinaczkowe i studia tansca sa otwarte. Nie mam pojecia czym kieruje sie wladza wybierajac kto moze dzialac a kto nie... Ale tak jak pisze, szkola Jogi w Krk nie jest czynna niestety. Niby ten voucher zamienia sie na bon do szkoly jogi (wazny rok czy kilka lat), ale ja jak tylko pandemia sie uspokoi to wyprowadzam sie z Krk, wiec sama nie wiem co robic...
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6754862 wtorek, 29 grudzień 2020, 07:43:57
Claudia77 napisał(a):

sks900 napisał(a):

mczarna napisał(a):

dokładnie sks900 ma rację, z czasem będzie ich mniej, mnie swojego czasu usilnie namawiali na powiększenie penisa emotka

mnie też namawiali regularnie - już miałam kiedyś zapytać czy robią od zera  emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6754863 wtorek, 29 grudzień 2020, 07:49:03
mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji..

Mam to samo, albo propozycja randki,albo seksu ,albo pomocy w spłaceniu długów , których dzięki Bogu nie mam ...u mnie to wszystko wpada do spamu, co nie znaczy,że mnie to nie drażni ...nie wchodzę,nie otwieram,nie czytam,regularnie wywalam , ale kobitki jednak nie odpuszczają  emotka  Bożena i Elżbieta są najbardziej upierdliwe  emotka

FBewa36

Cytuj wiadomość#6754992 wtorek, 29 grudzień 2020, 15:41:20
Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6754993 wtorek, 29 grudzień 2020, 15:45:50
FBewa36 napisał(a):

Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

Mój najukochanszy serial na netflix to Outlander  emotka   virgin River też fajny, Queen South o kartelach narkotykowych  emotka  Sposób na morderstwo o prawniczce, która z grupą studentów rozwiązuje różne sprawy, the 100 i telefonistki  emotka  Te polecam emotka
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6754995 wtorek, 29 grudzień 2020, 15:48:29
FBewa36 napisał(a):

na Netfixie - Gambit królowej - super emotka
                -  Ozark - wciągający (3 sezony po 10 odc.)
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6754996 wtorek, 29 grudzień 2020, 15:52:21
basiag napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Netflix - Kalifat 
rare85 0

gonika

Cytuj wiadomość#6755006 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:30:19
Netflix- zgadzam się z pikawka, mega wciągający, kobiecy i nie tylko- Outlander.
Podobne, romantyczne, wysoko oceniane, też mi się bardzo podobały- Mr. Sunshine, Crash Landing on You
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6755009 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:36:25
margobb napisał(a):

basiag napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Netflix - Kalifat 

a ja właśnie zakończyłam oglądanie "The Crown", i powiem, że się dobrze oglądało:)

ziolko

Cytuj wiadomość#6755011 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:42:12
FBewa36 zależy, co lubisz emotka  
Na poprawę nastroju polecam serial "Ranczo". Od kilkunastu dni jest na Netflixie. 
Mnie uspokaja emotka